Mike Novogratz: Cena bitcoinów może spaść do 6500 USD

Red Crash Price Crypto

Bitcoin (BTC) nie radził sobie ostatnio zbyt gorąco. Kryptowaluta spadła o około 45% w porównaniu ze swoim rocznym szczytem wynoszącym 14000 USD, nastroje znów zaczęły gwałtownie spadać, a inwestorzy zaczęli szykować się na Crypto Winter 2: Electric Boogaloo, że tak powiem..

Podczas gdy niedźwiedzia presja cenowa została na razie zatrzymana, a Bitcoin zdołał utrzymać poziom wsparcia na poziomie 8000 USD przez około trzy tygodnie, czołowy inwestor ostrzega, że ​​Bitcoin może jeszcze bardziej spaść. Auć.

Red Crash Price Crypto

Możliwy spadek ceny o 20%

W ciągu ostatnich kilku tygodni sąd kryptowalut został zajęty przez niedźwiedzie. Ponowna presja sprzedażowa rozpoczęła się pod koniec września, gdy słaba premiera Bakkt wywołała wyprzedaż, która przyniosła Bitcoinowi zaledwie 7700 USD. W tej chwili sytuacja jest stabilna, a handel BTC kosztuje 8000 USD z pozornym poczuciem braku orientacji i niezdecydowania.

Mike Novogratz z Galaxy Digital, niezdecydowany, w jakim kierunku zmierza Bitcoin w krótkim okresie, powiedział niedawno, że rynek kryptowalut ma potencjał, by spaść nawet poniżej 7700 USD. W wywiadzie dla magazynu branżowego CoinTelegraph powiedział, że może zobaczyć, jak Bitcoin spadnie do 6500 USD – 20% poniżej obecnej ceny – jeśli kupujący nie utrzymają tego rynku w dobrym stanie.

Novogratz nie jest jedyną osobą, która zwraca uwagę na zakres 6500 USD.

Wybitny trader Josh Rager zauważył, że jego zdaniem najniższa cena, jaką Bitcoin osiągnie w tej korekcie, będzie wynosić „między 6300 a 6600 USD, [co jest] tam, gdzie jest duże zainteresowanie”.

Rzeczywiście, jak zauważa na swoim poniższym wykresie, zakres około 6500 USD ma duże znaczenie historyczne, będąc punktem, w którym Bitcoin osiągnął trend przed załamaniem do 3000 USD w listopadzie i w którym istnieje masowe poparcie..

Zapytano, jak daleko można $ BTC upuszczać

IMO, najniższe $ BTC uderzy: od 6300 do 6600 dolarów, gdzie jest duże zainteresowanie

Cena obecnie odbiła się od miesięcznego wsparcia & jeśli ten obszar pęknie, może dojść do 6600 USD – w oparciu o wyższe ramy czasowe pic.twitter.com/sBiKFu7qAc

– Josh Rager &# 128200; (@Josh_Rager) 29 września 2019 r

Bitcoin powróci do 20000 $

Chociaż Novogratz twierdził, że kolejny 20% spadek jest całkowicie prawdopodobny, nie oznacza to, że jest długoterminowo niedźwiedzi.

Mówiąc do Julia Chatterley z CNN w ostatnim segmencie w przypadku „First Move” były Wall Streeter, który został menadżerem i inwestorem kryptowalutowym, powiedział, że spodziewa się, że Bitcoin osiągnie 20 000 $ w ciągu 18 miesięcy. Oznaczałoby to 150% przesunięcie w stosunku do obecnych poziomów, gdyby tak się stało.

Wartość a użyteczność? „Złoto ma limit rynkowy wynoszący 9 bilionów USD, ale można zmieścić całe wydobyte złoto w 25-metrowej kostce. Jest cenny, ponieważ mówimy, że jest cenny ”. @novogratz argumentuje $ BTC jest taki sam, ale inny #Kryptowaluty będzie musiał być "używany" a to zajmie trochę czasu $ BTC #XRP pic.twitter.com/kwaniSsEqz

– Julia Chatterley (@jchatterleyCNN) 11 października 2019 r

Novogratz poparł ten optymizm, patrząc na zbieżność (potencjalnie) zwyżkowych czynników. Jedną z nich są inwestycje instytucjonalne za pośrednictwem usługodawców takich jak Bakkt, które jego zdaniem spowodują masowy napływ kapitału na rynki Bitcoin, które wcześniej nie były dostępne..

Szef Galaxy Digital zwrócił również uwagę na trendy makro, które mogą sprzyjać Bitcoinowi: ujemne stopy procentowe, niepokoje geopolityczne i nieufność w scentralizowanych systemach.

Ujemne stopy procentowe, które zostaną przeniesione na konsumentów za pośrednictwem rachunków oszczędnościowych przynoszących ujemne dochody, zmuszą konsumentów do poszukiwania alternatyw takich jak Bitcoin. Oczekuje się, że geopolityczne niepokoje i nieufność w scentralizowanych systemach, które są spowodowane pozornie rosnącym naruszeniem wolności i uzależnieniem świata od zadłużenia, doprowadzą inwestorów do alternatywnych systemów, które zdaniem wielu będą wspierane przez Bitcoin i inne zdecentralizowane technologie.

Wystarczy spojrzeć na Hongkong jako doskonały przykład. Z powodu protestów i niepokojów wstrząsających chińskim regionem miejscowi zalewają bankomaty, które prawdopodobnie robią wszystko, co w ich mocy, aby zabezpieczyć swoje bogactwo.

Problem polega na tym, że pojawiło się wiele doniesień, że w bankomatach kończyły się pieniądze, ponieważ wiele banków zostało zamkniętych lub zamkniętych z powodu wandalizmu. Wiele osób w społeczności kryptowalut powiedziało, że Bitcoin jest idealnym rozwiązaniem tych problemów, ponieważ kryptowaluta pozwala zawsze mieć kontrolę nad ich bogactwem, uniemożliwiając prowadzenie banków.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map