Ashton Kutcher stawia na wagę Bitcoin Startup Lolli na Twitterze

Lolli

Podczas gdy Bitcoin i szerszy rynek kryptowalut podskakiwały w ciągu ostatnich kilku miesięcy, a BTC spadło z 14000 do 7000 USD, celebrytki nadal interesują się branżą.

Ashton Kutcher, znany aktor znany ze swoich ról w mediach, takich jak „Two and a Half Men” i „Jobs”, niedawno udał się na Twittera, aby krótko pochwalić startup Bitcoin.

Nie było to nawet wymagane, co sprawia, że ​​zabawny ruch jest o wiele bardziej zauważalny.

Lolli

Ashton Kutcher Lauds Lolli, start-up Bitcoin

W niedzielę Jeff Moris Jr., dyrektor ds. Produktu & Rozwój w Lambda School i były lider zespołu Tinder, ujawnił w swoich opiniach trzy najbardziej obiecujące start-upy z kryptowalutami i aktywami cyfrowymi.

Nazwał Brave, przeglądarkę internetową zorientowaną na kryptowaluty i chroniącą prywatność, zintegrowaną z Basic Attention Token; Lolli, startup oferujący zakupy online, który zapewnia kupującym nagrody w postaci Bitcoinów za wydawanie pieniędzy w Internecie; oraz Rally Rd, cyfrowa platforma skoncentrowana na aktywach, dzięki której „inwestycje bogatych są teraz dostępne dla wszystkich”.

Było to godne uwagi samo w sobie, ponieważ Morris jest znanym przedsiębiorcą w kręgach Doliny Krzemowej.

Chociaż to, co uczyniło ten tweet jeszcze bardziej godnym uwagi, to fakt, że Ashton Kutcher, który ma niezbyt odrapane 17 milionów obserwujących na Twitterze, odpowiedział, wychwalając Lolli, który niedawno zapewnił partnerstwo z firmami takimi jak Priceline i Expedia. Nie jest jasne, czy oznacza to, że Kutcher używa Lolli do „układania satoshi”, czy też zamierza zainwestować w firmę skoncentrowaną na Bitcoinach, czy może obie.

&# 128077; lolli

– Ashton Kutcher (@aplusk) 9 grudnia 2019 r

Ważny na marginesie: Honey, firma, której model biznesowy jest podobny do Lolli, ponieważ obie zapewniają nagrody za zakupy online, została właśnie przejęta przez PayPal za oszałamiające 4 miliardy dolarów.

Daleko od jego pierwszego Crypto Foray

Decyzja Kutchera o „podniesieniu kciuka” Lolli to nie pierwszy raz, kiedy parał się kryptowalutą.

Znany inwestor technologiczny w połowie 2018 roku przekazał 4 miliony dolarów funduszowi Ellen DeGeneres Wildlife Fund. Dziwne było to, że fundusze przyszły w formie XRP i że Kutcher zabrał na pokaz Ellen, aby wyjaśnić Ripple Labs, firmę fintech ściśle powiązaną z altcoinem. Próbując wyjaśnić Ripple milionowej publiczności, Kutcher powiedział:

„Ripple to w zasadzie platforma, która pozwala ludziom przesyłać pieniądze z konta bankowego na konto bankowe, między osobami, naprawdę bezpiecznie, naprawdę prosto, bardzo szybko”.

Sound Ventures, fundusz venture capital prowadzony częściowo przez Kutchera, w szczególności ma udziały w Ripple, co oznacza, że ​​program przekazania oszałamiającej sumy pieniędzy był zarówno przedsięwzięciem charytatywnym, jak i sposobem promowania produktów Ripple i rentowności XRP.

Fundusz venture ma również udziały w firmach takich jak Bison Trails, mało znany dostawca infrastruktury blockchain jako usługi, który znalazł się w centrum uwagi po ujawnieniu, że będzie uruchamiał węzeł dla projektu Libra na Facebooku, jeśli zostanie uruchomiony to jest.

Nie tylko celebrytki parają się bitcoinem

Kutcher nie jest jedyną celebrytą, która ostatnio zaczęła parać się Bitcoinem. W październiku Bitcoin2020, konferencja branżowa odbywająca się na początku przyszłego roku, ujawniła, że ​​jako prelegent podpisał Tony Hawk. Dni jazdy na deskorolce Hawka mogą być w większości za nim, ale jednostka pozostaje kluczową postacią w świetle reflektorów.

Nie jest jasne, o czym Hawk będzie mówił, chociaż Hawk na początku tego roku napisał, że „jeździ” po rampie Bitcoin od „sześciu lat”, dodając, że jeszcze nie spieniężył swoich zasobów w kryptowalutach.

Na nasze następne ogłoszenie chcieliśmy Bitcoinera, który podjął się kontrkultury… Bardzo podekscytowany ogłosił Tony’ego Hawka jako głównego mówcę!

Więc @Tony Hawk, czy przejedziesz z nami tę falę bitcoinów? pic.twitter.com/jDnUWORD6l

– Bitcoin 2020 (@ bitcoin2020conf) 30 października 2019 r

Jest też Bruce Willis – wybitny aktor występujący w filmach takich jak „Szklana pułapka”, „Niezniszczalny” i „Looper” – o którym niedawno poinformował wieloletni zwolennik Bitcoin Bobby Lee, że sam Lee nauczył go dobrego słowa o Bitcoinie nie mniej. To, czy Willis jest „w” branży Bitcoin, jest przedmiotem debaty, ponieważ mogło się zdarzyć, że gwiazda kina akcji nie była skłonna usłyszeć poezji Lee na temat kryptowalut, a następnie portfela sprzętowego jego firmy. Chociaż,

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map