Bear vs. Bull: Kevin O’Leary z Shark Tank rozrywa bitcoina, Pomp mówi, że wygląda bliżej

Anthony Pompliano

Według chińskiego zodiaku może to być rok świni, ale na globalnej arenie inwestycyjnej okazał się jak dotąd rokiem bitcoina.

Tak jest w przypadku partnera i założyciela Morgan Creek Digital, Anthony’ego „Pompa” Pompliano, przedstawionego 14 maja w porannym programie CNBC Squawk Box, gdzie siedział obok „Mr. Cudowny ”Kevin O’Leary, znany kanadyjski biznesmen i niesławny sędzia w pokazie biznesowym Shark Tank.

Anthony Pompliano

Zapytany, dlaczego bitcoin radził sobie tak dobrze, a ostatnio, Pomp przytoczył niedawny wzrost wolumenu wymiany kryptowalut, a także nowo ustanowiony rekord transakcji CME Bitcoin Futures jako jasne wskaźniki, że ostatnia hossa w kryptoekonomii jest na.

Dziś rano spędziłem 7 minut, ucząc Pana Cudownego @kevinolearytv o Bitcoinie w telewizji krajowej.

Obserwuj i zobacz, jak od razu zrozumie, jak ważne będzie halving bitcoina w 2020 roku! &# 128293;https://t.co/8RYPQmE1IO

– Pomp &# 127786; (@APompliano) 14 maja 2019 r

Naciskając na to, co leżało u podstaw zwyżkowego trendu wzrostowego, Pomp powiedział, że inwestorzy detaliczni, jak również inwestorzy instytucjonalni, zachęcani przez obecność Bakkt i Fidelity Digital Assets w kosmosie, tworzą falę presji kupna.

Twórca popularnego sloganu „Long Bitcoin, Short the Bankers”, Pomp powiedział, że dwoma czynnikami powodującymi napływ optymizmu były zbliżające się halvensy Bitcoina oraz trwająca i najwyraźniej zaostrzająca się wojna handlowa między USA a Chinami:

„Myślę, że widzisz dwie rzeczy: po pierwsze, jest to bardzo rzadki zasób. Mamy około roku przerwy od zmniejszenia o połowę, więc będzie o połowę mniej w harmonogramie monetarnym. Historycznie to był naprawdę ważny moment, jeśli chodzi o bycie motorem cen.

[…] Inną rzeczą, którą bym powiedział, jest to, że myślę, że wojna handlowa ma z tym trochę wspólnego. Racja, pomysł, że zasadniczo oglądamy wojnę handlową rozgrywającą się na Twitterze – patrzysz na walutę niebędącą państwem i myślę, że jest tam jakaś bezpieczna przystań ”.

Kevin O’Leary nazywa to „Crypto Crap”

Kevin O’Leary kontynuował sprawę Pompa w sprawie bitcoina z silnym sceptycyzmem.

„Chcę zgłębić ideę, że nie ma tu nic poza surowymi spekulacjami – nie różni się od tego, kiedy jadę do Las Vegas i stawiam pieniądze na czarne lub czerwone koło ruletki, ponieważ gdzie jest wewnętrzna wartość […] powiedz mi dlaczego to, co jest w zasadzie grą cyfrową – tak na to patrzę – ma jakąś wewnętrzną wartość? ”

O’Leary dodał, że w 2017 roku pobrał aplikację Coinbase i zainwestował 100 USD w to, co nazwał „krypto bzdurą”, czyli wybór monet na giełdzie w tamtym czasie. Sędzia Shark Tank powiedział, że inwestycja wynosi teraz 30 USD po bessie na rynku kryptoekonomicznym w 2018 r., Jego sugestia była taka, że ​​kryptowaluty były ogólnie złą inwestycją.

„To wciąż śmieci, nie zamierzam brać prawdziwych pieniędzy i wkładać ich w to coś – to się nigdy nie wydarzy” – podsumował.

O’Leary ogłosił swoje poparcie dla oferty tokenów zabezpieczających zabezpieczonych nieruchomościami (STO) w marcu zeszłego roku, chociaż od tamtej pory nie ma żadnych słów na temat realizacji projektu. Według jego nowych komentarzy, wygląda na to, że O’Leary mógł odstąpić od tego wysiłku, gdy kryptowaluty stawały się coraz bardziej niedźwiedzi w 2018 roku.

Kocham to lub nienawidzę, Bitcoin był w ruchu

Jednym z punktów, które Pomp wielokrotnie poruszał w swoim wyglądzie u boku O’Leary’ego, było to, że bitcoin był najskuteczniejszym zasobem w ciągu ostatniej dekady.

Powiedziawszy to, BTC radzi sobie podobnie dobrze w ostatnich miesiącach, prowadząc zarówno S&P 500 i ceny ropy wzrosły dotychczas w tym roku.

2019 zwraca…

Bitcoin $ BTC: + 96%

Olej $ USO: + 36%

MLP $ AMLP: + 18%

REIT-y $ VNQ: + 17%

Nasdaq 100 $ QQQ: + 16%

Kapitaliki $ IWM: + 14%

S&P 500 $ SPY: + 13%

EAFE $ EFA: + 9%

Surowce $ DBC: + 9%

Wysoka wydajność $ HYG: + 7%

Stopień inwestycyjny $ LQD: + 7%

EM $ EEM: + 4%

Więzy $ AGG: + 3%

Złoto $ GLD: + 1%

– Charlie Bilello (@charliebilello) 13 maja 2019 roku

13 maja cena bitcoinów osiągnęła 8000 USD po raz pierwszy od jesieni zeszłego roku, po imponującym 13-procentowym wzroście w ciągu dnia. Optymizm otaczający presję kupna może okazać się refleksyjny, o ile może prowadzić do dalszej materializacji presji kupna, gdy inni handlowcy FOMO („Strach przed przegapieniem”) w BTC.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map