Binance Chain Mainnet przybywa i wygrywa swój pierwszy projekt, Mithril zyskuje 67%

Binance Chain

Giełda kryptowalut Binance ma uruchomił mainnet swojego zastrzeżonego blockchaina, Binance Chain, i otworzy go dla publiczności 23 kwietnia. Rozwój jest ostatnim kamieniem milowym giełdy w jej dążeniu do stworzenia tętniącego życiem zdecentralizowanego ekosystemu pod szyldem marki.

Binance Chain

W ramach pivota posiadacze Binance Coin (BNB), które jest obecnie tokenem ERC20 hostowanym w sieci Ethereum, wezmą udział w zamiana mainnet dzięki którym ich tokeny zostaną przeniesione do nowego standardu tokenów BEP2 w Binance Chain.

Plik @Binance_DEX członkowie zaszczycili mnie dokonaniem pierwszej transakcji na Binance Chain. SZYBKO i CZYSTO! Kocham to. pic.twitter.com/GkWpcbfVf6

– CZ Binance (@cz_binance) 18 kwietnia 2019 r

W tym celu wymiana wyjaśniła:

„Binance.com pomoże w zamianie sieci BNB najwcześniej 23 kwietnia 2019 roku. Jeśli wszystko działa zgodnie z przeznaczeniem, użytkownicy będą mogli podać adres Binance Chain dla wniosków o wypłatę BNB. Wypłata będzie następnie działać jako mechanizm konwersji tokenów ERC20 BNB na tokeny BEP2 BNB natywne dla Binance Chain. ”

Zarówno użycia, jak i wymiany będą musiały przejść proces zamiany, który zgodnie z zaleceniami Binance powinien zostać przeprowadzony w ciągu najbliższych trzech miesięcy.

Otwarcie Binance Chain oznacza, że ​​Binance uruchomi również powiązaną zdecentralizowaną giełdę (DEX) wraz z już dobrze prosperującą scentralizowaną platformą handlową, która jest jedną z największych – jeśli nie największą – na świecie pod względem wolumenu handlu kryptowalutami.

Jeśli nowy DEX firmy stanie się odpowiednio jednym z bardziej popularnych w kosmosie, będzie w niemałej części dzięki wysokoprofilowemu podkładowi Binance – podkładowi, który już kołysał się do łańcuchów chmielu.

Mithril (MITH) First to Migrate

Binance aktywnie stara się pozyskiwać projekty do swojego nowego łańcucha blokowego. A teraz w Mithril (MITH) wymiana ma swojego pierwszego odbiorcę.

$ MITH będzie jednym z pierwszych projektów, do których zostaną przeniesione tokeny @Binance_DEX. Nasza społeczność dziękuje za wsparcie! https://t.co/zvG7tvtL2b

– CZ Binance (@cz_binance) 18 kwietnia 2019 r

Oparta na kryptografii gra w mediach społecznościowych wcześniej wykorzystywała blockchain Ethereum do wzmocnienia swojego tokena MITH. Projekt jest już w trakcie przechodzenia na standard BEP2 Binance Chain.

„Skupienie się Binance Chain na użyteczności, bezpieczeństwie, wraz z niesamowitą szybkością jednosekundowych czasów blokowych, sprawiło, że migracja do Binance Chain stała się dla nas ważną strategiczną inicjatywą w tym kwartale” – powiedział zespół Mithril w swoim oświadczeniu.

Wiadomość o migracji wywołała silną presję na zakup, która spowodowała wzrost ceny MITH o ponad 67 procent w dniu poprzedzającym 0,07 USD..

IEO to stara wiadomość… "Migracje łańcuchowe" są tym, co jest na topie na ulicach pic.twitter.com/ouqqK4Ub72

– Rob "Crypto Bobby" Paone (@crypto_bobby) 18 kwietnia 2019 r

Dobra popularność w dobrej wierze, nawet jeśli jest ostra, może zainspirować inne projekty kryptograficzne do podjęcia tej samej migracji. Z drugiej strony, niektóre projekty kryptograficzne z pewnością będą czuły się bardziej komfortowo, pozostając z bardziej zakorzenionymi łańcuchami bloków, takimi jak Ethereum, które mają już stosunkowo dojrzałe ekosystemy..

Binance napina swoją moc?

W tym tygodniu The Block poinformował, że przynajmniej raz pracownik Binance skontaktował się z projektem kryptograficznym i zauważył, że migratorzy do Binance Chain zostaną nagrodzeni, podczas gdy ci, którzy nie mogą, przy niskim wolumenie obrotu, zostać usunięci z obrotu.

„Cóż, powiedzmy, że projekty, które przenoszą część swojego łańcucha z Ethereum do Binance Chain, będą traktowane przychylnie – a te, których nie można usunąć, jeśli ich wolumeny są mniejsze niż 1 mln USD dziennie”,

pracownik powiedział nienazwanemu projektowi na The Block.

Giełda podobno przeprosiła za odcinek. Ale incydent sugeruje, co jest już jasne: Binance ma nadzieję, że jego wpływ i popularność okażą się owocne w wygrywaniu gier kryptowalutowych, np. Mithril, od konkurentów Binance Chain.

https://twitter.com/mdudas/status/1118910842534281219

Rywalizacja ma miejsce w czasie, gdy wpływ Binance nie mógł być większy. Poza dominacją w zakresie wolumenu handlu, giełda zebrała kilka dni temu kryptowalut, wycofując Bitcoin SV z serii pozwów, które zostały złożone przez sponsora BSV Craiga Wrighta..

Posunięcie to zachęciło inne platformy do podążania za ich własnymi wycofaniami BSV, takimi jak Kraken, ShapeShift i Blockchain.com.

Na wynos? Wszyscy obserwują, co robi Binance – i właśnie tam chce się teraz znajdować giełda.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map