Binance Charity

W następstwie niedawnego ogromnego pożaru buszu w Australii, duża giełda kryptowalut Binance, za pośrednictwem swojej organizacji charytatywnej, Binance Charity Foundation, wspiera wysiłki humanitarne skierowane przeciwko trwającym pożarom w Australii..

Binance Charity Foundation zainicjowała przekazanie 1 miliona dolarów w tokenach BNB.

Kryptowaluty nadal odgrywają znaczącą rolę w projektach charytatywnych i pomocy humanitarnej na całym świecie. Komentatorzy twierdzą, że otwarty, pozbawiony pozwoleń i bez granic charakter tokenów kryptograficznych sprawia, że ​​są one głównym instrumentem wspierającym pojawiające się działania pomocowe.

Binance Charity

Binance przekazuje 1 milion dolarów w BNB Crypto

Binance ogłosił wiadomości w post na blogu opublikowany w środę (8 stycznia 2020). Zgodnie z oświadczeniem firmy, Binance Charity Foundation ustanowiła nowy projekt charytatywny pod nazwą Australia Bushfire Donations dla ofiar trwających pożarów buszu w Australii.

Komentując sytuację w Australii, CEO Binance, Changpeng Zhao, powiedział:

„To bolesne widzieć pożary buszu płonące w całej Australii, a także niszczycielski wpływ na ekologię i lokalną społeczność. Chcemy pomóc w tym pilnym kryzysie. Przekazywanie darowizn na rzecz programu charytatywnego Australia Bushfires jest najbardziej bezpośrednim i skutecznym sposobem wywarcia wpływu. Wzywamy również całą społeczność kryptowalut, aby dołączyła do nas we wspieraniu Australii. ”

Helen Hai, szefowa Binance Charity Foundation, również powtórzyła odczucia Zhao, potwierdzając zaangażowanie firmy w pomoc w tej sytuacji.

Hai zauważył, że celem organizacji charytatywnej Binance jest przyczynienie się do pozytywnej zmiany na świecie, jednocześnie zachęcając innych, aby przyłączyli się do wysyłania swoich darowizn. W październiku 2018 Binance ogłosiło, że ujawni i przekaże wszystkie opłaty za wystawianie tokenów kryptograficznych na swojej platformie na cele charytatywne.

Binance dołącza do rosnącej listy darczyńców dzięki darowiźnie w wysokości 1 miliona dolarów BNB. Politycy i celebryci przekazali darowizny lub zobowiązali się do przekazania darowizn na pomoc humanitarną w Australii.

Pożary buszu niszczą gospodarkę Australii i dziką przyrodę

Pożar buszu w Australii rozpoczął się we wrześniu 2019 r. I według danych obecny pożar jest gorszy niż inne pożary, które miały miejsce w regionie w ostatnich latach, a niektórzy nazywają go najgorszym, jaki kiedykolwiek miał miejsce.

Według BBC, pożary w Australii spowodowały ogromne zniszczenia na całym subkontynencie, niszcząc posiadłości i dziką przyrodę. Raporty mówią, że prawie pół miliarda zwierząt zginęło w płomieniach, a 24 osoby, w tym trzech strażaków, również znajdują się na rosnącej liście ofiar.

Walia północno-południowa jest podobno najbardziej dotkniętym stanem Australii, gdzie zniszczono ponad 1300 domów i pięć milionów hektarów ziemi. Inne stany dotknięte chorobą to Wiktoria, Australia Południowa, Queensland, Australia Zachodnia.

Helikopter gaśniczy walczy z pożarem buszu w pobliżu Bairnsdale w regionie Wiktorii East Gippsland w Australii.Helikopter gaśniczy walczy z pożarem buszu w pobliżu Bairnsdale w regionie Wiktorii East Gippsland w Australii. RZĄD PAŃSTWOWY WIKTORII

Oprócz obecnych ofiar śmiertelnych w kraju w wyniku pożaru, klęska żywiołowa zniszczyła również ponad 6 milionów hektarów ziemi, na którą składają się lasy, krzewy i parki. Ponadto tysiące Australijczyków zostało zmuszonych do opuszczenia swoich domów, aby znaleźć schronienie gdzie indziej.

Skutki pożaru buszu dla australijskiej gospodarki będą ogromne w porównaniu z pożarem Australii w czarną sobotę w 2009 roku. Katrina Ell, ekonomistka Moody, stwierdził że pożar buszu miałby negatywny wpływ na australijską gospodarkę i już teraz niskie zaufanie konsumentów. Ell ponadto wyraził opinię, że klęska żywiołowa spowoduje wzrost wydatków na zdrowie, zmniejszenie produktywności ludzkiej z powodu zanieczyszczenia powietrza i niższe zbiory plonów.

Crypto Philanthropy na całym świecie

Chociaż na przestrzeni wieków na świecie miało miejsce kilka klęsk żywiołowych, społeczność kryptowalut w ostatnim czasie okazała ofiarom hojność. Katedra Notre Dame w Paryżu we Francji została spalona w kwietniu 2019 roku i spalona przez około 15 godzin.

Inwestorzy i entuzjaści cyfrowej waluty zebrali się, aby zebrać bitcoiny, aby pomóc w odbudowie katedry. W innym przypadku kryptowalutowej filantropii oddział charytatywny Fidelity, Fidelity Charitable, ujawnił, że od 2015 roku otrzymał przełomową wartość kryptowalut o wartości 100 milionów dolarów.

Również Fundusz Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci (UNICEF) w październiku 2019 r, Ustawiać fundusz kryptograficzny do przyjmowania darowizn od osób i grup chętnych do przekazywania darowizn za pomocą bitcoinów i innych altcoinów

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me