Co to jest protokół GET? Inteligentne rozwiązanie biletowe oparte na łańcuchu bloków

Uzyskaj protokół

W przestrzeni blockchain jest wiele świetnych pomysłów. Podczas gdy projekty takie jak Bitcoin pracowały nad zmianą sposobu postrzegania pieniędzy, inne projekty, takie jak GET Protocol kierują się bardziej konkretnymi kwestiami, takimi jak sprzedaż biletów na imprezy.

Podczas gdy wiele startupów pojawiło się i zniknęło w ciągu ostatnich kilku lat, zespół GET Protocol pokazał, że ma wszystko, czego potrzeba, aby przetrwać i rozwinąć interesujący model biznesowy.

Uzyskaj protokół

Wszyscy uwielbiamy oglądać wydarzenia na żywo, ale system biletowy używany w większości miejsc jest mniej niż doskonały. W niektórych miejscach są duże firmy, które są pośrodku i robią ogromne marże na sprzedaży biletów na wydarzenie.

Ponieważ bilety są sprzedawane w przestrzeni publicznej, sprawy stają się jeszcze bardziej złożone. Nie tylko bilety są oznaczane przez nieautoryzowanych sprzedawców, podrabiane bilety są również problemem dla wszystkich w branży imprezowej. Kiedy sprzedawane są zawyżone lub fałszywe bilety, pozbawieni skrupułów aktorzy szkodzą wszystkim.

GET Protocol ma rozwiązanie oparte na łańcuchu bloków, aby złagodzić wszystkie te zagrożenia i wykazano, że działa w prawdziwym świecie.

Protokół GET działa już dziś

Projekt Guaranteed Entrance Token Protocol (GET Protocol) został założony w upalnych dniach 2017 roku i był w stanie rozszerzyć swój globalny zasięg, nawet gdy kryptowaluty i blockchain zmagały się z trudnym rokiem 2018 i niestabilnym rokiem 2019. W przeciwieństwie do wielu start-upów, które masz wielkie marzenia i brak dochodów, GET Protocol jest odwrotny.

Jedna z ostatnich historii sukcesu firmy dotyczy nowego Platforma blockchain Klaytn, do którego GET Protocol został zaproszony jako początkowy partner serwisowy. Klaytn jest wspierany przez południowokoreańską firmę Kakao (poprzez spółkę zależną Kakao GroundX), która jest największą platformą mobilną w kraju.

Według Klaytn strona główna:

Klaytn to platforma blockchain zorientowana na usługi, która zapewnia łatwe środowisko programistyczne i przyjazne środowisko użytkownika końcowego. Jest to zaawansowana platforma hybrydowa, łącząca wydajność klasy korporacyjnej opartą na solidnej niezawodności i znacznej stabilności z otwartym dostępem w zdecentralizowanym systemie zaufania. Platforma umożliwia natychmiastowe tworzenie aplikacji w świecie rzeczywistym na dużą skalę.

Przejście do pracy z platformą Klaytn jest naturalnym postępem dla GET Protocol, który sprzedał ponad ćwierć miliona biletów za pośrednictwem platformy od czasu jej uruchomienia. Przewiduje się, że liczba ta wzrośnie nawet o 800% w następnym roku kalendarzowym, ponieważ więcej osób korzysta z usługi.

Aktywność

Jak to się robi

Jak wspomniano powyżej, istniejąca sieć sprzedaży biletów ma wiele wad, które wpływają na podmioty na każdym poziomie, od wykonawcy do miejsca, aż po osobę kupującą bilet.

Protokół GET obejmuje cały łańcuch sprzedaży biletów, zapewniając przejrzystość na wszystkich poziomach. W przeciwieństwie do niektórych systemów, które uniemożliwiają przenoszenie biletów, platforma GET Protocol umożliwia odsprzedaż biletów przez użytkowników końcowych, ale nie z zyskiem.

Oto jak działa protokół GET dla wszystkich w ekosystemie biletowym (za pośrednictwem POBIERZ oficjalny dokument dotyczący protokołu):

Użytkownicy: GET zapewnia uczestnikom wydarzenia bezpieczne i bezstresowe doświadczenie w sprzedaży biletów oraz zapewnia prosty i niedrogi sposób dla posiadaczy biletów, którzy nie mogą uczestniczyć w wydarzeniu, aby bezpiecznie sprzedać swoje bilety innym konsumentom / użytkownikom.

Twórcy treści: Protokół GET zabrania sprzedawcom biletów handlowych zakłócania łańcucha wartości; artyści mogą być pewni, że ich fani płacą uczciwą cenę za gwarantowany, autentyczny bilet.

Organizatorzy wydarzeń: GET zapewnia skalowalny protokół sprzedaży biletów do zarządzania sprzedażą biletów na imprezy dowolnej wielkości w bezpieczny i kontrolowany sposób. GET kontroluje i rozlicza prawdziwą wartość i koszt transakcji, bilet i możliwe marże / rabaty. Blockchain zapewnia przejrzystość prawdziwej ceny i właściwości sprzedanych biletów. Ta przejrzystość w fazie projektowania ma na celu wyeliminowanie pośredników z łańcucha wartości. Protokół zwiększa efektywność rynkową jako całość, jednocześnie zwiększając marże dla interesariuszy dostarczających rzeczywistą wartość.

Miejsca: GET zapewnia użytkownikom uczciwe i wolne od oszustw wrażenia, które sprzyjają wyższemu wskaźnikowi obłożenia obiektu. Token umożliwi również obiektom oferowanie dynamicznych cen biletów, a tym samym maksymalizację frekwencji. Ponieważ bilety są używane tylko przez rzeczywistych uczestników, pozwala to na dokładny re-marketing (na zasadzie wyrażenia zgody) i udzielanie rabatów ich lojalnym i nie-scalpingowym klientom w ich miejscu.

Łatwo zauważyć, że GET stworzył system, który działa na każdym poziomie ekosystemu biletowego i zapewnia, że ​​każdy, kto działa zgodnie z przepisami, ma uczciwą pozycję do używania lub sprzedaży biletów. Ponadto GET zapewnia, że ​​każda sprzedaż biletów wtórnych jest wolna od korupcji, a także skalpowania w celu uzyskania nadużycia.

Historia sukcesu oddolnego w rodzimej Holandii

Firma GET została założona i ma siedzibę w Holandii, gdzie zadomowiła się w lokalnej gospodarce. Jednym z ostatnich sukcesów firmy była podpisana umowa z holenderską firmą ITIX współpracującą z branżą rozrywkową..

ITIX został założony dekadę przed GET, a dziś obie firmy będą pracować nad wykorzystaniem technologii blockchain i Internetu, aby zapewnić holenderskiej publiczności możliwie najlepsze wrażenia z sprzedaży biletów. ITIX sprzedał w swojej historii ponad 14 milionów biletów, co dobrze wróży wzrostowi wskaźników wykorzystania GET.

GET Protocol CEO Maarten Bloemers skomentował nowe partnerstwo:

Nasza współpraca z holenderską firmą biletową ITIX jest pod wieloma względami bardzo ekscytująca. Nie tylko nauczymy się, jak maksymalnie ułatwić techniczne wdrażanie firm oferujących bilety z zaangażowanym lokalnym partnerem, ale również koszty alternatywne związane z wyborem nie obsługi kin bezpośrednio, ale za pośrednictwem uznanej marki, praktycznie nie istnieją. GET Protocol jest niezwykle zaangażowany w pomaganie firmie ITIX w zwiększaniu udziału w rynku dzięki naszym unikalnym funkcjom, z korzyścią dla nas.

Nie ma wątpliwości, że GET dowie się więcej o tym, jak rozszerzyć swoją działalność na istniejący rynek dzięki temu nowemu partnerstwu, co powinno pomóc firmie w kontynuowaniu jej globalnego wzrostu. Świat potrzebuje firm takich jak GET, które są zaangażowane w tworzenie uczciwych systemów nagradzających podmioty postępujące zgodnie z zasadami.

GET Tokenomics

Platforma GET nie wymaga od użytkowników końcowych interakcji z jakimkolwiek interfejsem blockchain, co ułatwia sprzedaż platformom biletowym, które nie chcą utrudniać kupowania biletów. Z drugiej strony GET Token ma atrakcyjną tokenomikę w ciągu następnych kilku lat może spowodować wzrost jego wartości wymiennej.

Znak

Chociaż użytkownicy końcowi nie będą bezpośrednio używać tokenów GET, stanowią one rdzeń platformy GET i są zaprojektowane tak, aby zmniejszać liczbę w miarę używania platformy. Może to prowadzić do pozytywnego cyklu cenowego dla tokenów, gdy wskaźnik wykorzystania platformy GET wzrośnie, a ilość tokenów w spadkach krążenia.

GET Protocol ma rosnący rynek niszowy

Występy na żywo nigdzie się nie wybierają, a GET stworzył platformę, która pozwala ludziom kupować bilety i zapewnia, że ​​to prawdziwa okazja. Każdemu podmiotowi w ekosystemie biletowym zapewniona jest nie tylko legalność biletu, ale także użytkownicy końcowi mogą sprzedawać swoje bilety innym użytkownikom końcowym po uczciwych cenach.

Zespół GET pokazał, że potrafi uruchomić świetny pomysł i rozwinąć go w niesprzyjających warunkach rynkowych. Blockchain to nowatorskie rozwiązanie wielu problemów, a GET pokazuje, że blockchain ma swoje miejsce w globalnym ekosystemie biletowym.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tokenomice GET, GET lub niedawnej udanej sprzedaży tokenów GET w Korei, zajrzyj do firmy stronie internetowej, lub Konto średnie. GET wprowadza uczciwość i przejrzystość na dawno pomijany rynek, a firma prawdopodobnie ma przed sobą świetlaną przyszłość!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map