Coinbase ogłasza pięć potencjalnych nowych aktywów: ADA, BAT, ZEC, ZRX i XLM

Nowe aukcje w Coinbase

Coinbase po raz kolejny oszołomił świat kryptowalut nowym ogłoszeniem, że giełda rozpoczęła to, co nazywają badania eksploracyjne dotyczące dodania pięciu nowych aktywów. Niektóre z tych aktywów są zaskoczeniem, podczas gdy inne wydają się być od jakiegoś czasu prawie pewne, biorąc pod uwagę ich ogólny wzrost.

Nowe aukcje w Coinbase

Skład pięciu podejrzanych

Przed rozpoczęciem należy zauważyć, że Coinbase, jak stwierdzono w sposób jednoznaczny, nie ma gwarancji, że którykolwiek z tych aktywów zostanie w ogóle dodany. Zamiast tego firma oświadczyła, że ​​zacznie oficjalnie badać te aktywa i czy można je dodać zarówno z perspektywy technologicznej, jak i prawnej..

Lista aktywów, które są obecnie badane, obejmuje Cardano, Basic Attention Token, Zcash, 0x i Stellar Lumens. Jednak szczególnie nieobecny jest niesławny Ripple XRP.

Wściekli zwolennicy XRP

Kiedy Coinbase ogłosiło niedawno, że włączy Ethereum Classic, ogłoszenie spotkało się z oburzeniem sfrustrowanych inwestorów, którzy spodziewali się, że następnym dodanym aktywem będzie XRP. Tym razem nie jest inaczej, ponieważ fani XRP po raz kolejny wyrażają swoją wściekłość i niezadowolenie.

Jeden z użytkowników Twittera zasugerował nawet, aby wszyscy inwestorzy XRP „usunęli Coinbase”, ponieważ giełda nie wykazała żadnego zainteresowania dodaniem ich wybranych aktywów.

Dlaczego nawet się nie zastanawiasz #XRP? WTF? Od teraz mówię społeczności XRP, NAJWIĘKSZEJ społeczności kryptowalut, aby usunęła Coinbase. pic.twitter.com/qsxKj2IViR

– Steven Bull From the Diep (@DiepSanh) 13 lipca 2018 r

I kolejny rozczarowany wierzący w XRP:

Bitcoin to scentralizowana, bezcelowa, hakowalna moneta.

Plik $ XRP Hodlers nie polegają na aukcji tego cyfrowego zasobu na księżyc, to po prostu nonsens, że zamierzają wymienić ETH Classic i niektóre z nich.#XRP osiągnie to, o czym fani bitcoinów kiedykolwiek marzyli 1/2

– Marsel (@MarselFejzaj) 13 lipca 2018 r

Innym interesującym punktem była duża liczba tweetów z prośbą o dodanie różnych innych zasobów w przyszłości, a kilkunastu użytkowników prosiło giełdę o rozważenie dodania DigiByte i kilka próśb o zasoby takie jak Verge.

Pytania dotyczące prywatności Zcash

Zcash jest wyjątkowy wśród wszystkich aktywów oferowanych lub rozważanych przez Coinbase, ponieważ pozwala na całkowicie anonimowe transakcje. Transakcje Zcash nie są domyślnie anonimowe, ale przy odpowiednim portfelu można dokonywać transakcji, których obecnie nie można wykryć.

Przewodnik górniczy ZCash

Przeczytaj także: Jak wydobywać ZCash

Sugerowano, że być może Coinbase będzie akceptować depozyty Zcash tylko z nieanonimizowanych źródeł. W szczególności post mówi:

Możemy również umożliwić tylko określone sposoby interakcji z tymi zasobami za pośrednictwem naszej witryny, takie jak obsługa wyłącznie wpłat i wypłat z przejrzystych adresów Zcash.

Ponadto post na blogu ogłaszający eksplorację nowych aktywów stwierdził, że możliwe jest, że nie wszystkie aktywa będą dostępne do handlu we wszystkich obszarach, a nawet że niektóre aktywa można kupować i sprzedawać tylko na platformie, ale wypłaty i depozyty nie wolno.

Obecnie Coinbase nie wydał żadnych oświadczeń szczegółowo opisujących, jak to będzie działać, ponieważ wciąż jesteśmy na wczesnym etapie.

Ethereum Classic w drodze

Post na blogu zawierał również sekcję zawierającą dodatkowe informacje o nadchodzącym uruchomieniu obsługi handlu Ethereum Classic.

W artykule stwierdzono, że Ethereum classic jest już potwierdzonym zasobem i zostanie udostępniony, gdy będzie gotowy. W przeciwieństwie do tych pięciu aktywów ogłoszonych dzisiaj, które są dopiero w fazie eksploracyjnej, Ethereum classic nie wymaga tak dużo pracy, ponieważ jest technicznie praktycznie identyczny z Ethereum, a zasób, że wymiana jest obsługiwana od dłuższego czasu..

Wspomniany post na Medium stwierdza:

Jesteśmy w trakcie prac inżynieryjnych nad dodaniem Ethereum Classic (ETC) i postępujemy zgodnie z planem. Ogłaszamy to, abyśmy mogli rozpocząć kolejny etap prac nad dodaniem kolejnych zasobów do platformy.

Rynki reagują

Po ogłoszeniu przez Coinbase, wszystkie pięć aktywów, które są badane przez Coinbase, odnotowało gwałtowne skoki cen, z niektórymi skokami nawet o 25% po ogłoszeniu.

Można sobie wyobrazić, że zobaczymy bardziej ogólny ruch w górę, taki jak Ethereum Classic od czasu jego ogłoszenia. Jednak nadal jest całkowicie możliwe, że niektóre lub nawet wszystkie z tych zasobów nie zostaną dodane do Coinbase lub mogą zostać dodane tylko w bardzo uproszczony sposób.

Podejrzewamy, że w najbliższych dniach skok cenowy, który widzieliśmy dzisiaj, powoli wyrówna się i pojawi się ponownie dopiero, gdy Coinbase oficjalnie potwierdzi, które aktywa są uwzględniane.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map