DASH Propozycja uwolnienia prezesa Ryana Taylora zawodzi: zapewnia kontrowersje

Dash Guide

Propozycja, która niedawno trafiła do systemu Dash, została właśnie przegłosowana z dużym marginesem. Propozycja była wysoce kontrowersyjna i dotyczyła usunięcia Ryana Taylora ze stanowiska dyrektora generalnego Dash Core Group i zdegradowania go do „roli doradczej”. Środek nie powiódł się przy stosunku prawie 10 do 1 właścicieli masternodów, którzy głosowali przeciw tej propozycji. Głównym powodem propozycji, zgodnie z jej opisem, jest to, że Taylor obniżył ceny aktywów i nie dotrzymał ważnych terminów, między innymi.

Zagłębiając się w Dash

Dash różni się od projektów kryptowalut, takich jak bitcoin czy Litecoin. Dzieje się tak, ponieważ Dash jest samofinansującym się projektem kryptowalutowym, który opłaca własne operacje i ekspansję, przydzielając część każdej nagrody za blok do wysoce podlegającego audytowi funduszu. Ten fundusz przeznaczony jest na zatrudnianie pracowników, takich jak programiści, dział marketingu i tak dalej. Pozwala także Dashowi sponsorować różne wydarzenia związane z blockchainem, takie jak konferencje, i zabezpieczyć dziś najbardziej utalentowanych ludzi w kryptowalutach.

Dash Guide

Przeczytaj także: Przewodnik dla początkujących w Dash

Do niedawna Dash był kierowany przez Evana Duffielda. Przed rezygnacją ze swojej roli Duffield poprowadził szarżę zgodnie z planem Ewolucja. Wysoce szczegółowy i ambitny plan ma na celu postawienie Dasha na czele adopcji kryptowalut. Ma to na celu poprawę technologii zarówno w interfejsie użytkownika dla przeciętnego użytkownika, jak i na zapleczu. Ulepszenia w zapleczu obejmują zmiany w masternodach, zmniejszenie opłat transakcyjnych i zwiększenie rozmiaru bloku, żeby wymienić tylko kilka.

Duffield napisał post na blogu kilka miesięcy temu, szczegółowo opisując niektóre z tych zmian. Jedną z jego sugestii jest to, że w przyszłości kopanie typu proof-of-work powinno stać się przestarzałe, a sieć powinna być całkowicie zasilana przez masternody. W perspektywie krótkoterminowej Evolution mapa drogowa zasugerował, że grupa może chcieć zainwestować w stworzenie urządzenia ASIC typu open source, aby wyrównać szanse górnicze i zmniejszyć centralizację z powodu ograniczonej podaży urządzeń wydobywczych ASIC zgodnych z Dash, takich jak AntMiner D3.

Opłata za wysadzenie Taylora

We wniosku przytoczono siedem powodów, dla których Taylor powinien zostać wymieniony. Oto podsumowanie.

  1. Taylor „zniszczył zaufanie rynków” przez przekroczenie terminów, a ceny aktywów Dash wyraźnie spadły, zwłaszcza w porównaniu z bitcoinem.
  2. Taylor „odpowiedzialnie rozwijał swoją firmę” i nie wykorzystuje dobrze swojego budżetu. Autor propozycji sugeruje, że jeśli cena Dash spadnie poniżej 80 dolarów, to „nie tylko nie będzie środków na żadne inne projekty społecznościowe, ale także za mało na wypłaty wynagrodzeń pracowników DCG”.
  3. Taylor, pomimo dostępu do 30 milionów dolarów finansowania, „nie stworzył siatki bezpieczeństwa dla DCG”.
  4. Wiele obietnic dotyczących rozwoju Dasha zostało złożonych, ale najwyraźniej nie zostały one zrealizowane. Autor twierdzi, że funkcja anonimowego wysyłania prywatnego projektu jest nadal zbyt wolna (w niektórych przypadkach jej ukończenie zajmuje kilka dni), a portfel projektu jest nadal niezmieniony od dwóch lat.
  5. Autor propozycji krytykuje Taylora za awans Fernando Gutierreza na stanowisko dyrektora ds. Marketingu w styczniu tego roku. Twierdzą, że ta osoba jest prawnikiem bez „doświadczenia, kreatywności ani talentu marketingowego” oraz że ma „imponującą historię zerowych wyników w ciągu ośmiu miesięcy”.
  6. Następnie autor propozycji mówi, że Taylor „popełnił błąd, zatrudniając Bradleya Zastrowa” do rozwoju biznesu. We wniosku twierdzi się, że Zastrow „może osiągać gorsze wyniki i niedostarczać wyników bez konsekwencji, pomimo nieproporcjonalnego wynagrodzenia, jakie otrzymuje”.
  7. Wreszcie, we wniosku stwierdza się, że Taylor „nie jest liderem”, a Dash Core Group była „przestarzałą i nudną firmą, która nie wprowadza innowacji” od czasu odejścia Evana Duffielda.

Społeczność Dash mówi „Nie”

W odpowiedzi na tę propozycję, wielu komentatorów wystąpiło w obronie Ryana Taylora i jego osiągnięć od czasu przejęcia. Jedna osoba o nazwie użytkownika Macrochip powiedziała, że ​​Taylor „nie złamał ani jednej obietnicy ani nie spóźnił się z terminem o jakąkolwiek nieracjonalną kwotę”

Inny użytkownik stwierdził, że propozycja obarczała „Ryana Taylora o wiele większą winą, niż jest to uzasadnione”.

I oczywiście najważniejszym punktem tej propozycji są głosy oddane przez operatorów masternodów. Końcowy wynik propozycji to 156 głosów za, 1057 przeciw i 22 wstrzymujących się. Sugeruje to, że tylko mniejszość posiadaczy masternodów jest niezadowolona z Taylora do tego stopnia, że ​​rozważaliby usunięcie go ze swojego stanowiska i zastąpienie go kimś innym. Z drugiej strony, zdecydowana większość posiadaczy masternodów wydawała się być zadowolona lub zadowolona z dotychczasowej wydajności Taylora.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map