Enjin Hashport

Enjin współpracuje z japońskim akceleratorem HashPort i będzie pracować nad promowaniem przyjęcia rozwiązań blockchain firmy Enjin na rynku japońskim. HashPort będzie działał jako agent rozwoju biznesu dla firmy Enjin, która rozwija ekosystem produktów i usług opartych na technologii blockchain do gier, które są napędzane przez kryptowalutę.

Japonia to ogromny rynek gier. Szacuje się, że jest to trzeci co do wielkości rynek gier i liczy ponad 125 milionów ludzi, dzięki czemu kraj ten idealnie pasuje do platformy tworzenia gier typu blockchain firmy Enjin.

Enjin Hashport

W przeciwieństwie do wielu krajów, Japonia jest również bardzo otwarta na korzystanie z kryptowalut i ma istniejącą bazę dla giełd kryptowalut, a także gier. Oprócz pomocy w łączeniu Enjin z potencjalnymi użytkownikami platformy Enjin, HashPort będzie również starał się budować relacje biznesowe i pomagać w umieszczaniu Enjin Coin (ENJ) na giełdach japońskich.

Enjin wchodzi na rynek wyznaczający trendy

Oprócz ogromnej populacji entuzjastów gier wideo Japonia jest jedną z największych sił w globalnej społeczności graczy. Kiedy popularny produkt pojawia się na japońskim rynku gier, może być na najlepszej drodze do szturmu na świecie.

Od oryginalnego systemu konsoli Nintendo po Pokémon GO, projekty gier, które tworzy Japonia, od dziesięcioleci mają niezwykły wpływ na globalną kulturę. Ten trend będzie się utrzymywał, a blockchain odegra ważną rolę w kolejnym rozdziale historii gier.

Wraz z wejściem do Japonii Enjin zdobywa znacznie więcej niż tylko nową bazę klientów. W rzeczywistości mogłoby to pomóc osadzić token ERC-1155 na globalnym rynku gier, ponieważ każdy zasób wybity z platformą Enjin to token ERC-1155 wspierany przez Enjin Coin.

Stworzony przez Enjin CTO wraz ze społecznością programistów Github, ERC-1155 niedawno osiągnął ostateczny status i został przyjęty przez społeczność Ethereum jako przyjęty standard bicia aktywów zamiennych i niewymienialnych.

Jedną z największych zalet ERC-1155 jest to, że pozwala programistom na wybicie nieograniczonej liczby zarówno wymiennych (identycznych), jak i niewymienialnych (unikalnych) aktywów w jednym inteligentnym kontrakcie.

Tokeny ERC-1155 są również potężne, ponieważ mogą być używane w wielu grach i platformach (które Enjin określa jako „Multiverse”) Przy zachowaniu wyjątkowych cech.

Przyszłość gier

Enjin pracuje nad uruchomieniem platformy Enjin w Ethereum Mainnet. Po premierze ponad 25 milionów programistów z całego świata będzie mogło używać Enjin Coin do bicia tokenów ERC-1155 i integrowania ich z czymkolwiek zechcą.

Jeśli japońskim twórcom gier uda się spopularyzować użycie tokenów ERC-1155 na rynku krajowym, może nastąpić większa obecność na światowym rynku gier.

Twórcy dużych gier byli oporni na pozwolenie na użycie unikalnych przedmiotów, które istnieją w sposób zdecentralizowany, ponieważ pozbawia to ich możliwości kontrolowania środowiska gry. Gracze wygrywają duże, gdy mają własność i kontrolę nad swoim cyfrowym zasobem, a to może być kolejny duży krok w grach.

Świetne powiązanie

Założyciel HashPort Accelerator, Seihaku Yoshida, powiedział, że:

„To wielki zaszczyt wspierać Enjin jako pierwszy projekt w HashPort Accelerator” oraz „Cieszymy się, że możemy współpracować z wiodącym na świecie deweloperem ekosystemu blockchain przy ich wejściu do Japonii. Wierzymy, że sukces Enjin w Japonii przyspieszy nie tylko wzrost Enjin na rynku globalnym, ale także rozwój japońskiej branży gier blockchain jako całości ”.

Yoshida wydaje się rozumieć, że blockchain stwarza ogromne możliwości dla twórców gier, którzy są otwarci na jego przyjęcie, a także może zapewnić przewagę konkurencyjną japońskiej branży gier, ponieważ jej programiści pracują nad zaadoptowaniem technologii, której deweloperzy w innych krajach jeszcze się nie przyzwyczaili..

Korzystanie z unikalnych tokenów stanowi poważną zmianę w sposobie posiadania własności cyfrowej. Gracze szybko zorientują się, że o wiele lepiej jest faktycznie posiadać swoje przedmioty, niż powierzać firmie wszystkie swoje cyfrowe towary.

Enjin szybko rośnie

Na początku tego roku Enjin uruchomił wersję Testnet swojej platformy do tworzenia gier typu blockchain i przyciągnęła już ponad 7000 użytkowników. Platforma, która pozwala ludziom tworzyć, zarządzać i integrować tokeny ERC-1155 z ich grami, aplikacjami i witrynami internetowymi, jednocześnie dając użytkownikom prawdziwą własność ich unikalnych tokenów cyfrowych.

Rynek gier to idealne miejsce dla zasobów blockchain ERC-1155, aby uzyskać większą przyczepność, a Enjin prawdopodobnie zrobi dobry ruch, wchodząc na rynek japoński z pomocą HashPort.

Tokeny ERC-1155 mają aplikacje, które wykraczają daleko poza granie, więc ciekawie będzie zobaczyć, co stanie się w ciągu następnego lub dwóch lat, gdy japońscy programiści zaczną wdrażać platformę Enjin. Istnieje rosnące zapotrzebowanie na zdecentralizowane opcje w przestrzeni gier i wydaje się, że Enjin zapewnia sobie miejsce w jednym z najlepszych miejsc do rozwoju na świecie..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me