Ethereum Classic

Ethereum Classic Cooperative (w skrócie ETC Cooperative) właśnie wydało swoją najnowszą wersję raport półroczny na ich postępach, aby pomóc Ethereum Classic rozwijać się i stać się najlepszym wyborem dla producentów DApp. W raporcie grupa stwierdza, że ​​obecnie ma nadwyżkę podaży gotówki i aktywnie wykorzystuje ją do zwrócenia uwagi na projekt między innymi poprzez sponsoring i zatrudnianie programistów do wprowadzania ulepszeń. Liczba obserwowanych przez nich mediów społecznościowych wzrosła ponad dwukrotnie, a dzienne stawki transakcji rosną.

Klasyczny raport Ethereum

Stan Blockchain ETC

Oto, jak postępowaliśmy $ ETC

Za dużo jak na tweeta, więc spójrz oczami na cały raport.

Pełny raport: https://t.co/LkPKoLlxqu

Ogłoszenie: https://t.co/UOqiHxGhAG https://t.co/dbu6HLBake

– Spółdzielnia ETC (@ETCCooperative) 9 lipca 2018 r

Podobnie jak w klasycznym przemówieniu związkowym wygłoszonym przez prezydenta USA, spółdzielnia ETC co pół roku publikuje raport, w którym wyszczególnia swoje sukcesy, porażki i plany na przyszłość. Ethereum Classic był gorącym tematem w kryptowalutach przez ostatnie kilka tygodni po ogłoszeniu, że Coinbase wypisze aktywa w najbliższej przyszłości.

Spółdzielnia ETC jest pod wieloma względami analogiczna do Fundacji Ethereum, na której czele stoją znane osoby, takie jak Vitalik Buterin. Spółdzielnia kierowana przez Anthony’ego Lusardiego jest w trakcie przekształcania się w amerykańską organizację non-profit, która potencjalnie umożliwi im otrzymywanie darowizn, które można odliczyć od podatku, w najbliższej przyszłości, jeśli zakończy się pomyślnie.

Według raportu, grupa ma roczne dodatnie przepływy pieniężne w wysokości 375 000 USD i obecnie znajduje się w rezerwie w wysokości 700 000 USD..

Uprawianie zieleni

Większość raportu jest poświęcona temu, co zespół zrobił, co robi i obszarom, w których czuje potrzebę rozwoju. Zawiera również szczegółowe informacje na temat sposobu wydawania budżetu, w tym otrzymanych darowizn. Przejdźmy teraz do niektórych z tych punktów.

Sukcesy

Celem spółdzielni jest wspieranie „społeczności, rozwoju i wysiłków marketingowych ETC w ekosystemie Ethereum Classic” z zamiarem uczynienia go lepszym poprzez „usuwanie punktów bólu i przeszkód, które przeszkadzają obecnym i przyszłym użytkownikom ETC”.

Mając to na uwadze, grupa zauważa, że ​​ich obserwacja w mediach społecznościowych znacznie wzrosła, a ich konta podrzędne Reddit i Twitter odnotowały wzrost nawet o 70%. Sam łańcuch blokowy odnotował 175% wzrost średnich transakcji dziennie, czyli około 47 000 co 24 godziny. W pewnym kontekście Ethereum widzi około 10 razy więcej dziennie.

Ethereum kontra Ethereum Classic

Przeczytaj także: Przewodnik dla początkujących po Ethereum Vs. Ethereum Classic

W raporcie podano również listę ulepszeń, które grupa wprowadziła w technologii stojącej za blockchain.

W szczególności w witrynie etherhub.io było dużo prac, wprowadzono ulepszenia w węzłach rozruchowych i opracowano system, który pomoże głównym interesariuszom otrzymywać powiadomienia o pojawieniu się krytycznych aktualizacji. Zespół przebudował również swoją główną stronę internetową, EthereumClassic.org i uruchomił nową witrynę EthereumClassicAsia.org, która została zaprojektowana w celu dostarczania informacji w języku ojczystym dla Chin, Japonii i Korei Południowej..

Awarie

Raport wspomina również o kilku obszarach projektu, które są „zaniedbane”.

Należą do nich brak wielu eksploratorów bloków, koordynowanie aktualizacji z górnikami i giełdami nie było płynne, główna strona internetowa była do niedawna nieaktualna, wiele grup językowych było „niedostatecznie obsługiwanych”, a być może najważniejsze, „ETC było w dużej mierze postrzegane jako odrębne szersza społeczność Ethereum ”.

Być może to ten ostatni jest najbardziej przejmujący. Rzeczywiście, jeśli Ethereum Classic będzie w stanie skontaktować się z istniejącą społecznością Ethereum, taką jak deweloperzy i przedsiębiorcy, łatwiej będzie im zachęcić więcej projektów do korzystania z niego, ponieważ oferuje szereg korzyści finansowych i technologicznych w porównaniu z Ethereum częściowo ze względu na fakt, że łańcuch jest w pewnym sensie niewykorzystywany w przypadku zdecentralizowanych aplikacji.

Jedną z głównych zalet Ethereum Classic jest to, że każdy kod napisany dla Ethereum może działać dokładnie tak samo w Ethereum Classic, więc programiści, którzy mają już umiejętności w zakresie programowania Ethereum, mają już te niezbędne umiejętności do pisania oprogramowania lub kontraktów dla ETC.

Plany na przyszłość

Następnie raport wyszczególnia sześć głównych celów, na których grupa będzie się koncentrować w kolejnym półroczu.

Cele te obejmują ukończenie programów w toku, zwiększenie zasięgu i prób marketingowych, lepsze kontakty z różnymi grupami językowymi, rozwijanie relacji roboczych z wieloma branżami, które mogą skorzystać na korzystaniu z ETC, budowanie bliższych więzi między różnymi zespołami ETC oraz zatrudnianie większej liczby pracowników do obsługi dodatkowych projektów.

Innymi słowy, jeśli szukasz pracy w przestrzeni blockchain, możesz rzucić okiem na spółdzielnię ETC.

Raport kończy się wzmianką, że grupa otrzymała „bardzo hojną darowiznę” od Digital Finance Group i Grayscale, firmy inwestycyjnej, która zarządza funduszem Ethereum Classic Investment Trust. Grupa ma na celu otrzymanie 1,75 miliona dolarów darowizn w ciągu roku, z których, jak twierdzi, otrzymała już połowę.

Końcowe przemyślenia

Ethereum Classic przeszedł długą drogę od czasu jego powstania. Z czegoś, co było warte zaledwie kilka groszy, stało się czymś, co dla wielu osób w świecie kryptowalut staje się czymś w rodzaju dziecka-gwiazdy.

Ale to nie tylko słońce i róże, ponieważ Ethereum Classic wciąż ma przed sobą długą drogę, jeśli kiedykolwiek dogoni swojego znacznie większego kuzyna. Wszystko wskazuje na to, że celem spółdzielni ETC nie jest pokonanie lub uwolnienie Ethereum, ale zamiast tego znalezienie własnej, unikalnej przestrzeni w stale rozwijającej się branży blockchain.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me