Maker Foundation: Multi-Collateral Dai prawie gotowi do tworzenia CDP

Maker Dai

Ekosystem MakerDAO jest bliski dokonania jednej ze swoich największych dotychczasowych ewolucji.

Ten ekosystem, napędzany tandemem MKR-DAI, okazał się popularny w kręgach DeFi w ciągu ostatniego roku dzięki swojemu pierwszemu dappowi, portalowi Maker CDP dla zabezpieczonych pozycji dłużnych.

Jednak do tej pory użytkownicy mogli jedynie zabezpieczać eter w inteligentnych kontraktach CDP, aby bez zaufania zaciągać pożyczki w stablecoinie Dai (Uwaga: MKR to token zarządzania, używany do głosowania na stopę procentową Dai i nie tylko).

Maker Dai

Więcej opcji zabezpieczania kryptowalut jest teraz prawie nieuchronnych.

OFICJALNE: Maker Foundation może śmiało powiedzieć, że jest przygotowana do rozpoczęcia zadań na późnym etapie wymaganych do uruchomienia Multi-Collateral Dai (MCD) w Mainnet. Zobacz ostatnie kamienie milowe:https://t.co/ks6vzWepmp

– Maker (@MakerDAO) 27 czerwca 2019 r

Gotowy do naciśnięcia spustu w przypadku Multi-Collateral Dai (MCD)

Lata w tworzeniu, tak zwana funkcja „Multi-Collateral Dai” – możliwość zabezpieczenia CDP Maker z zasobami cyfrowymi poza eterem – jest u progu otwarcia pola gry dla użytkowników DeFi.

Co więcej, Maker Foundation ogłosiła 27 czerwca, że ​​jest bliska udostępnienia MCD, aby społeczność projektu mogła posunąć się naprzód i zagłosować w sprawie, jak wyjaśnił jej zespół w aktualizacji mapy drogowej:

„Po latach partnerstwa i planowania, kodowania i budowania społeczności, zarządzania naukowego i wdrażania ekosystemów, Maker Foundation może śmiało powiedzieć, że jest przygotowana do rozpoczęcia zadań na późnym etapie wymaganych do uruchomienia Multi-Collateral Dai (MCD) w sieci Mainnet.”

Jak nastąpi premiera?

Odtąd faktyczny proces aktywacji będzie kręcony.

Po pierwsze, inteligentne kontrakty MCD, które zostały już gruntownie przetestowane w sieci testowej Kovan Ethereum, będą musiały zostać formalnie skontrolowane, a następnie udostępnione ich podstawowe dokumenty.

Po tych wstępnych krokach faza przed wprowadzeniem na rynek będzie obejmowała:

  • publikowanie przewodnika dołączania materiałów dodatkowych
  • przeprowadzanie ankiety dotyczącej zarządzania w celu określenia żetonów, które należy kontynuować
  • publikowanie dokumentu Risk Framework
  • przeprowadzenie ankiety dotyczącej zarządzania w celu zatwierdzenia lub odrzucenia tych ram
  • przeprowadzenie końcowego głosowania wykonawczego dla posiadaczy MKR w celu ratyfikacji MCD

Mając to na uwadze, ekosystem Maker i jego udziałowcy będą musieli również podjąć proces aktualizacji wszystkich materiałów internetowych projektu i stworzenia nowego portalu dapp dla MCD CDP.

Więc jakie aktywa można zabezpieczyć za pomocą MCD?

Prosta odpowiedź jest taka, że ​​każdy token może być użyty za pośrednictwem MCD do kolateralizacji CDP Maker.

Problem polega na tym, że każdy potencjalny token będzie musiał przejść przez różne procesy weryfikacji i głosowania w społeczności Maker, zanim będzie można go aktywować na stałe w funkcji MCD.

Aby wprawić w ruch pierwszą partię nowych kandydatów do MCD, Maker Foundation przygotowała sześć tokenów jako wstępne perspektywy włączenia, a ostatnie słowo należy do wyborców MKR. Rozważane projekty obejmują 0x (ZRX), Augur (REP), Basic Attention Token (BAT), DigixDAO (DGD), Golem (GNT) i OmiseGo (OMG).

Typ zabezpieczenia to $ MKR wyborcy mogą wybrać jako pierwszą ocenę: @AugurProject (REPREZENTANT)@AttentionToken (NIETOPERZ)@DigixDAO (DGD)@ethereum (ETH)@golemproject (GNT)@omise_go (O MÓJ BOŻE)@ 0xProject (ZRX) pic.twitter.com/gmL1hX5Z8w

– Maker (@MakerDAO) 27 czerwca 2019 r

Jak wyjaśnił zespół Maker w kolejnym poście po aktualizacji mapy drogowej z 27 czerwca:

„Koncentrując się początkowo na pierwszym zestawie tokenów, Maker Foundation może usprawnić i potencjalnie przyspieszyć działania związane z zarządzaniem. Fundacja będzie nadal komunikować się z posiadaczami MKR na temat szerszego procesu zarządzania ryzykiem i zarządzania podczas przygotowywania dodatkowej ankiety dotyczącej priorytetów ”.

Dai właśnie dostał kolejną nagrodę na rampie

Jeśli mieszkasz w Stanach Zjednoczonych, stablecoin Maker’s Dai może wkrótce trafić do bankomatu w pobliżu.

Cóż, technicznie rzecz biorąc bankomat (BTM) – to dlatego, że firma BTM Coinsource, która obsługuje ponad 200 takich maszyn w całych Stanach Zjednoczonych – ogłosiła w tym tygodniu, że wdraża Dai kupuje i sprzedaje w całej swojej sieci urządzeń.

Ten ruch poprzedzi otwarcie przez Coinsource usług przekazów pieniężnych Dai na swoich maszynach. Uścisk powinien uczynić Dai znacznie bardziej dostępnym i pojawi się po dodaniu stablecoina na Coinbase.com w zeszłym miesiącu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map