Morpheus Labs

Koszty rozwoju technologii Blockchain nie są tanie. Firma z siedzibą w Singapurze Morpheus Labs uważa, że ​​ich platforma Blockchain-as-a-Service (BaaS) może pomóc w rozprzestrzenianiu się technologii blockchain. Firma opracowała platformę, która może pomóc firmom, które chcą tworzyć rozwiązania oparte na blockchain, i ostatnio cieszy się dużym zainteresowaniem.

Wszystko, co wykorzystuje potencjał blockchain do tworzenia wydajności, prawdopodobnie będzie dobrym miejscem. Przewiduje się, że do 2023 r. Branża blockchain wzrośnie do 20 miliardów dolarów + USD, co stanowi złożoną roczną stopę wzrostu na poziomie 80%. Być może dlatego Morpheus Labs zacieśnia współpracę z wieloma firmami, a także z niektórymi znanymi nazwiskami w dziedzinie edukacji.

Morpheus Labs

Do tej pory Morpheus Labs nawiązał współpracę między innymi z NULS, VeChain, QuarkChain, NeuroChain Tech i NEM. Współpraca firmy z VeChain jest szczególnie interesująca, ponieważ pracuje nad stworzeniem aplikacji blockchain na poziomie przedsiębiorstwa, które można by skalować w celu podjęcia zadań, które większe firmy, takie jak IBM, mogły wylądować.

Morpheus Labs myśli na wielką skalę

IBM używa obecnie swojej wersji Hyperledgera do zastąpienia wielu archaicznych systemów informatycznych. Jednym z najbardziej znanych jest IBM Food Trust, który jest wdrażany przez Walmart w celu śledzenia łańcucha dostaw zielonych warzyw. Konsekwencje dla platformy są ogromne i możliwe jest, że IBM utrwali przewagę jako pionier w obszarze łańcucha bloków ze względu na istniejące zasoby i połączenia.

Dyrektor generalny Morpheus Labs, Chuang Pei-Han skomentował Forbes że,

„Dostrzegliśmy luki i zrozumieliśmy ból, dlatego jako pierwsi jesteśmy zaangażowani w budowanie integracyjnej i wszechstronnej społeczności i ekosystemu. To powiedziawszy, jesteśmy pierwszą platformą, która przyjęła zmienność i pierwszą, która wdrożyła wielu renomowanych partnerów blockchain. Nasze możliwości technologiczne umożliwią użytkownikom tworzenie i uruchamianie wielu łańcuchów bloków w złotych ramach czasowych 5 minut ”.

Pomysł, że firma może uzyskać dostęp do gotowej architektury blockchain, którą można dostosować do jej potrzeb, wywraca do góry nogami obecną przestrzeń rozwoju blockchain. Zamiast kontraktować usługi opracowywania łańcuchów bloków na zamówienie, firmy mogą sprawić, by łańcuch bloków działał dla nich przy minimalnych wydanych środkach.

Otwarty dostęp do niedrogiej architektury blockchain otwiera również pole dla nowych pomysłów, których wprowadzenie do testów beta nie wymaga milionów dolarów. Blockchain był ezoteryczną przestrzenią rozwoju, ale wydaje się, że to się zmienia.

Kąt edukacji

Morpheus Labs współpracuje również z uniwersytetami, aby stworzyć więcej programistów blockchain. Firma niedawno powitała studentów i badaczy EMBA z Tsinghua University i National Taiwan Normal University. Uniwersytet Tsinghua ma również formalne powiązania z Ripple Labs, inną firmą, która chce zwiększyć przestrzeń blockchain poprzez rozszerzone opcje edukacyjne.

Pei-Han skomentował to: „Kluczem do dobrego partnerstwa nie zawsze jest patrzenie na wartość na poziomie powierzchni. Planowanie strategiczne i prognozy pomagają wybrać odpowiedniego długoterminowego partnera. Podstawa partnerstwa powinna zawsze uzupełniać potrzeby każdej firmy ”, w tym samym artykule Forbesa.

W tym momencie przestrzeń rozwoju blockchain dopiero zaczyna działać. Firmy takie jak Morpheus Labs są ważne dla przestrzeni blockchain, ponieważ dają MŚP więcej możliwości rozwijania platform blockchain. Wraz ze spadkiem cen rozwoju technologii blockchain branża prawdopodobnie będzie karmić się własnym sukcesem w pozytywnym cyklu.

Jak wygląda płatność?

Główne pytanie dotyczy kryptowalut i tego, jak będą pasować do nowych systemów przechowywania danych opartych na łańcuchu bloków. Firmy takie jak PowerLedger pokazały, jak potężny może być blockchain w alternatywnych systemach energetycznych, ale wymagają, aby transakcje były rozliczane poza ustalonym systemem finansowym.

Aby łańcuch blokowy zapewniał maksymalną wydajność, jest prawdopodobne, że istniejący system finansowy, obejmujący walutę fiducjarną, zostanie zastąpiony walutą, która pozwala blockchainowi zapewnić oszczędności, które jest w stanie wygenerować.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me