Multi-Issue Stablecoin Powerhouse Tether Eyes Algorand Dalej

Pęta

Wspierający USDT Tether Ltd. przenoszą swój imiennik stablecoin do łańcucha blokowego Algorand typu dowód udziału.

Tether zadeklarował to samo w Wpis na blogu z 17 lipca, firma wyjaśniła, że ​​to posunięcie było tylko najnowszym rozszerzającym się rozwiązaniem umożliwiającym „dodanie [jej] istniejących aplikacji na Omni, Ethereum, Tron i EOS.

Pęta

Opracowany przez profesora informatyki z MIT i pioniera opartego na wiedzy zerowej Silvio Micali, Algorand wykorzystuje to, co jego twórcy nazywają Pure PoS, aby osiągnąć konsensus sieciowy. Bloki w łańcuchu bloków są ułatwione za pomocą procesu loterii, a system został zaprojektowany tak, aby był niezwykle skalowalny.

Dyrektor techniczny firmy Tether, Paolo Ardoino, powiedział, że firma jest entuzjastycznie nastawiona do raczkującej, ale nowatorskiej platformy:

„Rozszerzenie Tether na ekosystem Algorand to dla nas fantastyczna okazja do dalszego przyczynienia się do interoperacyjności i współpracy blockchain. Algorand to wspaniały zespół, bardzo zbliżony do naszego; jesteśmy dumni, że robimy z nimi kolejny krok. Jesteśmy bardzo podekscytowani potencjałem, jaki daje to innym projektom w zdecentralizowanym ekosystemie i z niecierpliwością czekamy na bliską współpracę z wieloma z nich w przyszłości ”.

Oczywiście, ponieważ Algorand jest tak wcześnie w swoim życiu, okaże się, jak popularny okaże się jego ekosystem USDT w porównaniu z trakcją uwięzi na innych popularnych blockchainach, np. Ethereum.

Ze swojej strony środowe ogłoszenie pokazuje, że Tether jest przekonany, że popyt na długo walczony, ale zawsze popularny stablecoin rzeczywiście wzrośnie w górę na blockchainie Pure PoS w nadchodzących latach..

Z nieco powiązanej notatki, wiadomość pojawiła się po formalnym gigantycznej wymianie kryptowalut Binance z siedzibą na Malcie obrócił się od tetheringu wydanego na Omni do tokenów ERC20 opartych na Ethereum.

„Powód: liczba osób wpłacających omni jest niewielka” – powiedział wówczas dyrektor generalny Binance, Changpeng Zhao. „Podążamy za potrzebami użytkowników”.

Powód: liczba osób wpłacających omni jest niewielka. Podążamy za potrzebami użytkowników. https://t.co/EfL5XzgqVq

– CZ Binance (@cz_binance) 3 lipca 2019 r

Większość planowanych wydruków USDT, ale ostatnio nie było

13 lipca firma Tether Ltd. przypadkowo wydrukowała o pięć miliardów dolarów więcej, niż zamierzała.

Ogromny błąd w druku stablecoina wynikał z tego, że firma pomagała giełdzie kryptowalut Poloniex w zamianie USDT opartego na Omni w miejscu handlu na tether wydany na blockchain Tron.

W następstwie błędu dyrektor techniczny firmy Tether Ardoino potwierdził, że wypadek nastąpił w wyniku „problemu z liczbami dziesiętnymi znaczników”.

Niestety musimy bawić się różnymi zestawami narzędzi w wielu blokach i czasami zdarzają się problemy. W każdym razie pracujemy, aby temu zapobiec w przyszłości. @Tether_to https://t.co/QxAF0QorY5

– Paolo Ardoino (@paoloardoino) 13 lipca 2019 r

Innymi słowy, masowa nadwyżka emisji najwyraźniej pochodziła od zespołu Tether, który wprowadził niepoprawną sumę utworzenia tokena i nadal kontynuował transakcję.

Przypadkowe USDT zostały natychmiast spalone, ale incydent był kolejnym przypomnieniem, że ważne jest, aby zachować skrupulatność podczas transakcji z UX, tak jak ma to miejsce w raczkującej kryptoekonomii.

Algorand zebrał 60 milionów dolarów w ostatniej ofercie

W zeszłym miesiącu Fundacja Algorand przeprowadziła swoją pierwszą ofertę tokenów na 25 milionów tokenów „algo” na aukcji holenderskiej, przy czym transakcje aukcyjne były przetwarzane przez sam łańcuch bloków Algorand.

Ze względu na strukturę aukcji holenderskich cena algo tokena rozpoczęła się w sprzedaży na poziomie 10 USD za token. W miarę rozwoju oferty cena ta spadła do 2,40 USD za sztukę.

Ogółem w rundzie zebrano 60 milionów dolarów, co daje algo początkową implikowaną kapitalizację rynkową w wysokości około 24 miliardów dolarów – przynajmniej w porównaniu z zakończoną dostawą tokenów w 2024 roku w wysokości 10 miliardów.

Fundacja Algorand ma zamiar sprzedać na aukcji kolejne 600 milionów algo w nadchodzących miesiącach, a wycena tokena będzie się zmieniać, gdy trafi na kolejne giełdy. Chociaż sytuacja jest wciąż wczesna, nie wiadomo, dokąd zmierza kapitalizacja rynkowa projektu.

Warto zauważyć, że sieć główna Algorand wystartowała wraz ze startem inauguracyjnej aukcji algo. „Uruchomienie MainNet i udana pierwsza aukcja zapoczątkowują nową erę globalnej ekonomii” – śmiało stwierdzili twórcy projektu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map