Nagrody ETH 2.0 Dalej? Coinbase Tezos (XTZ) Staking dla inwestorów indywidualnych

Coinbase Tezos Staking

Wiosną Coinbase wprowadził wsparcie Tezos na swoje ramię inwestorów instytucjonalnych, Coinbase Custody.

W tym tygodniu ekosystem Tezos znów zawrzało po tym, jak amerykański gigant giełdy kryptowalut właśnie się rozwinął Nagrody za obstawianie XTZ wsparcie dla zdecydowanej większości amerykańskich użytkowników na swojej głównej platformie detalicznej i powiązanych aplikacjach mobilnych.

Jednak interesariusze Tezos nie są jedynymi, którzy interesują się wiadomościami.

Dla społeczności Ethereum pismo jest na ścianie: ekspansja Coinbase XTZ i nowe uwagi firmy wskazują, że obstawianie eteru (ETH) wkrótce pojawi się na giełdzie w San Francisco po uruchomieniu „Ethereum 2.0” w przyszłym roku.

Coinbase Tezos Staking

Oczywiście widmo projektów typu proof-of-stage (PoS) – w których użytkownicy uzyskują nagrody kryptograficzne za posiadanie kryptowalut w celu zabezpieczenia sieci blockchain zamiast uczestniczenia w wydobywaniu dowodów pracy (PoW) – rośnie w kryptoekonomii, Coinbase wykonuje odpowiednio wczesne ruchy.

Tezos stawia pierwsze kroki dla detalicznych użytkowników Coinbase

Tezos jest obecnie w pierwszej piętnastce projektów kryptowalutowych pod względem kapitalizacji rynkowej, co plasuje go w górnej części gier PoS w przestrzeni wśród konkurencyjnych platform opartych na PoS, takich jak Cardano i obecnie niezrównany król wzgórza, Ethereum..

PoS rzeczywiście zbliża się do Cardano i Ethereum, ale mechanizm jest na razie nieco poza horyzontem dla tych projektów – przewiduje się, że obstawianie na żywo rozpocznie się już w czwartym kwartale 2019 r. W przypadku Cardano i już w pierwszym kwartale 2020 r. W przypadku Ethereum.

Tam, gdzie Tezos jest liderem, jest pokonanie innych dużych projektów do ciosu PoS i zebranie związanego z tym wpływu. Wraz z ujawnieniem wsparcia dla obstawiania XTZ na właściwym Coinbase, Tezos jest pierwszym z partii PoS, który ma powiązaną kryptowalutę, XTZ – czasami pieszczotliwie nazywany przez zwolenników tezzies – ma wsparcie obstawiania skierowane do konsumentów uruchomione na głównej giełdzie kryptowalut.

Coinbase kierownik produktu Rhea Kaw ogłosił rozwój 6 listopada, mówiąc:

„Wraz z [tym] uruchomieniem Coinbase oferuje każdemu łatwy i bezpieczny sposób aktywnego uczestnictwa w sieci Tezos. Chociaż możliwe jest obstawianie Tezos samodzielnie lub za pośrednictwem delegowanej usługi obstawiania, może to być zagmatwane, skomplikowane, a nawet ryzykowne, jeśli chodzi o bezpieczeństwo obstawionych Tezo. Zmieniamy to poprzez obstawianie nagród w Coinbase ”.

W związku z tym inwestorzy detaliczni, którzy trzymają swoje XTZ na Coinbase, otrzymają teraz XTZ stakingowe nagrody, które giełda obecnie projektuje, zapewni około 5% zwrotu rocznie po potrąceniu własnej kwoty z zysków.

3/5 Kwalifikujący się klienci z USA zobaczą swoje oczekujące nagrody Tezos w aplikacji w czasie rzeczywistym. Po zakończeniu początkowego okresu utrzymywania (35-40 dni) klienci będą otrzymywać nagrody co 3 dni.

– Coinbase (@coinbase) 6 listopada 2019 r

Nic dziwnego, że społeczność Tezos ogłosiła wdrożenie jako krok w kierunku głównego nurtu projektu. I w naturze, zwolennicy Ethereum potraktowali ten rozwój jako wczesną wskazówkę, że obstawianie ETH jest teraz dostępne na Coinbase.

ETH gotowy do działania

Gdy Ethereum rozpocznie przejście na PoS w przyszłym roku, automatycznie stanie się największym projektem PoS w kosmosie. Więc jeśli Coinbase uważa, że ​​wsparcie dla nagród XTZ przy obstawianiu byłoby owocne, niewątpliwie patrzy na ETH „Ethereum 2.0” w ten sam sposób.

Ta kwestia nie została utracona w społeczności Ethereum, która wybuchła w powiązanych dyskusjach, gdy wiadomości XTZ – i śróddzienny wzrost cen XTZ – odbyły się 6 listopada. Ale to też nie tylko kwestia czystych spekulacji.

Chociaż Coinbase nie poruszył tego tematu w swoim środowym ogłoszeniu, firma „jednorożec” potwierdziła Wired, że „rozważy obstawianie innych tokenów, zwłaszcza że inne sieci, w tym Ethereum, przyjmują podobne modele bezpieczeństwa”, publikacja odnotowany.

Zwolennicy Ethereum już uchwycili się tego, jakie mogą być efekty domina, o ile inne czołowe giełdy, takie jak Binance z siedzibą na Malcie, wydają się być gotowe do pójścia w ich ślady. Ryan Sean Adams, twórca biuletynu Bankless, w podobny sposób podkreślił, że „Binance już przechowuje 2% całego ETH”, na przykład.

Coinbase właśnie uruchomił usługę obstawiania

Binance przechowuje już 2% całego ETH

Jakie są konsekwencje, jeśli kryptowaluty zdominują obstawianie?

– Ryan Sean Adams – rsa.eth (@RyanSAdams) 7 listopada 2019 r

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map