Pierwszy token bezpieczeństwa „Zmiana paradygmatu” pojawia się na Uniswap DEX Ethereum

Uniswap

W przełomowym rozwoju Ethereum, Uniswap i ogólnie marszu tokenizacji pierwszy token ERC20 reprezentujący tradycyjne zabezpieczenie przybył na Uniswap, kochana zdecentralizowana wymiana dla wielu interesariuszy DeFi.

Ten token jest dostarczany przez firmę RealT zajmującą się inwestowaniem w ułamkowe nieruchomości, która zapewnia inwestorom dostęp do amerykańskiego rynku nieruchomości za pośrednictwem tokenizowanych korporacji z ograniczoną odpowiedzialnością (LLC), z których każda jest powiązana z określoną nieruchomością.

Bazowe nieruchomości są zarządzane przez stowarzyszoną firmę zarządzającą, co oznacza, że ​​posiadacze RealToken nie muszą wykonywać tradycyjnych obowiązków właściciela, aby pobierać automatyczne płatności czynszu – przeliczone na stablecoin Dai – od najemców RealT.

Uniswap

W związku z tym w tym tygodniu RealT ogłosił, że jego pierwsza para giełdowa została uruchomiona na Uniswap, w szczególności między eterem (ETH) a RealTokenem powiązanym z „flagową” nieruchomością firmy znajdującą się przy 9943 Marlowe Street w Detroit w stanie Michigan..

&# 128680; RealT ma przyjemność ogłosić!&# 128680;

… Że nasza flagowa nieruchomość 9943 Marlowe jest już dostępna w @UniswapExchange!

Użytkownicy RealT mogą teraz kupować i sprzedawać 9943 Marlowe RealTokens wewnątrz Uniswap!

Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj nasze wydanie tutaj:https://t.co/wLtGb1ECJ3

&# 128071;&# 127996; Czas wątku!&# 128071;&# 127996; pic.twitter.com/QCVoMTbMU0

– RealT (@RealTPlatform) 4 listopada 2019 r

Ten token bezpieczeństwa, z których jeden kosztuje obecnie 63,75 USD i prognozuje roczny zwrot w wysokości 13,9 procent, może stać się znacznie bardziej płynny dzięki nowo uruchomionej puli aktywów na Uniswap.

Zespół RealT uznał zdecentralizowane połączenie za „zmianę paradygmatu”, zwracając uwagę w naturze, że tradycyjne rynki nieruchomości mogą cierpieć z powodu znacznej utraty płynności:

„Ponieważ coraz więcej tokenów 9943 Marlowe jest rozprowadzanych w Ethereum, RealT zwiększy również płynność na giełdzie Uniswap… Powinno to wyraźnie kontrastować z tradycyjnymi nieruchomościami, w których koszty braku płynności mogą obniżyć cenę aktywów do 20–30%. Nie tylko to, ale tradycyjna sprzedaż nieruchomości może zająć 30 dni lub dłużej, często znacznie dłużej w przypadku aktywów o wyższej wartości ”.

Nowatorski rozwój pojawia się w interesującym momencie, w szczególności dla Uniswap, ponieważ zdecentralizowana giełda właśnie to obchodziła pierwsze urodziny 2 listopada. Nawet poza pierwszą pulą tokenów bezpieczeństwa, twórcy giełdy wyrzeźbili już platformę jako jeden z pierwszych głównych sukcesów Ethereum i zrobili to w krótkim czasie.

Czynnik białej listy

Ponieważ RealTokens są zgodne z amerykańską Komisją Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) zgodnie z federalnymi przepisami Reg D i Reg S, tylko inwestorzy spoza USA mogą obecnie posiadać tokeny.

Ta dynamika działa poprzez mechanizm białej listy, w którym inwestorzy RealT kończą proces zgodności firmy w celu dodania do białej listy RealToken, która jest osadzona w regulującym inteligentnym kontrakcie danego tokena. Po zatwierdzeniu inwestorzy mogą handlować swoimi ułamkowymi udziałami nieruchomości według własnego uznania.

Warto zauważyć, że po utworzeniu puli tokenów Marlowe Uniswap zespół Uniswap wyjaśnił na Twitterze, że automatyczna wymiana „automatycznie współpracuje ze wszystkimi tokenami z białej listy”.

Uniswap automatycznie działa ze wszystkimi tokenami opartymi na białej liście.

1) biała lista Uniswap

2) Uniswap działa teraz dla wszystkich na białej liście. Nie działa dla nikogo spoza białej listy

– Uniswap &# 129412; (@UniswapExchange) 4 listopada 2019 r

Tak więc, chociaż 9943 Marlowe RealToken może być pierwszym tokenem bezpieczeństwa, który pojawi się na Uniswap, z pewnością nie będzie ostatnim. W tym celu widmo zgodnych otwartych finansów zasilanych przez publiczną infrastrukturę Ethereum ma się dalej rozwijać.

Co najmniej inauguracyjny wypad RealT na Uniswap pokazuje, że zdecentralizowane giełdy nie ograniczają się do stereotypu bycia tylko domeną nowoczesnego, ponadnarodowego „Dzikiego Zachodu” i mogą ułatwić działania zgodne z zasadami międzynarodowych organów regulacyjnych.

W pokrewnym Wątek na Twitterze o tym, dlaczego DeFi Ethereum nie było tylko modą, ekspert w dziedzinie kryptowalut i analityk Eric Wall argumentował, że token RealT przybywający na Uniswap reprezentuje innowacyjne odejście od tradycyjnego finansowania:

„Uważam, że niektórzy ludzie, którzy są sceptyczni wobec DeFi, nie doceniają w pełni tego, jak uciążliwe jest robienie tych rzeczy za pośrednictwem tradycyjnego systemu finansowego. Robienie tych rzeczy bez konieczności podpisywania ani jednego dokumentu lub uścisku jednej ręki jest niezwykle potężne ”.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map