POTUS Candidate Yang: podwaja się w Blockchain Love

Yang

W ciągu ostatnich kilku miesięcy Bitcoin i kryptowaluty w końcu weszły do ​​głównego nurtu świadomości politycznej.

W ciągu kilku tygodni niektóre z najpotężniejszych osób na świecie – wszyscy – od prezydenta Donalda Trumpa i prezesa Rezerwy Federalnej Jerome’a ​​Powella po byłą prezydent MFW Christine Lagarde i kluczową urzędniczkę w ONZ – przemawiały na temat tej branży.

Ich myśli były w większości negatywne. Chociaż Powell przyznał, że Bitcoin może być postrzegany jako „magazyn wartości”, on i jego rówieśnicy w większości twierdzili, że może to być niebezpieczne narzędzie w rękach przestępców, którzy, jak mówią ci krytycy, używają kryptowalut do finansowania terrorystów, prania pieniędzy i dużo więcej.

Yang

Jednak w sferze politycznej są tacy, którzy przeszli na stronę kryptowaluty. Jedną z tych osób jest Andrew Yang, urodzony na imigracji Andrew Yang, który postanowił porzucić swoje przedsiębiorcze przedsięwzięcie i powiązania z Doliną Krzemową w nadziei na zmianę Ameryki.

Andrew Yang o Bitcoinie, Crypto, & Blockchain

Popularny YouTuber Ryan „NigaHiga” Higa gościł niedawno Andrew Yang w swoim podcastie „Off The Pill”. Mniej więcej w połowie wywiadu jeden z podcastów zapytał Yanga, czy ma przemyślenia na temat kryptowalut i technologii blockchain, widząc, że istnieje polityczny komitet akcji, który akceptuje Bitcoin. Co ciekawe, trochę Yang.

Podczas gdy Yang twierdził, że jest bardziej fanem blockchain niż zasobów cyfrowych opartych na takich sieciach, przyznał, że rzeczywistość tej technologii zaczyna się urzeczywistniać, pomimo bańki obserwowanej w 2017 roku..

POTUS, mający nadzieję, dodał, że ma „wielu przyjaciół” w ekosystemie kryptowalut, ponieważ przez większą część swojego życia pracował w środowisku zorientowanym na technologie i przedsiębiorczości. Rzeczywiście, istnieje obraz krążący po sieci Yang stojącego obok Charliego Lee, twórcy Litecoina.

Wydaje się, że wsparcie Yanga dla kryptowalut wynika z jego technologicznego zaplecza i decyzji o reagowaniu na trendy technologiczne, zamiast czekać, aż będzie za późno. Powiedział wywiad z „The Coin Chat” wcześniej w tym roku:

„Czasami ludzie nazywają mnie„ futurystą ”, ale ja uważam, że jestem„ prezentistą ”. Po prostu większość polityków utknęła w przeszłości. Pracuję w technologii od dwudziestu lat i wiem, co jest możliwe ”.

Kandydat, który obecnie zajmuje 6. miejsce w Demokratycznej stronie rzeczy, dodał, że jego zdaniem istnieje potrzeba decentralizacji i przejrzystości, którą mogą umożliwić waluty cyfrowe i rozproszone księgi..

Zasady już dostępne

Jego polityka już odzwierciedla jego optymistyczną postawę wobec tego rodzącego się sektora. W deklaracji politycznej opublikowanej na stronie internetowej kampanii Yang na początku tego roku napisano, że administracja Yang będzie dążyć do zaproponowania „jasnych wytycznych” dla tej branży, która różni się dramatycznie od bardzo fragmentarycznego i sprzecznego podejścia regulacyjnego, które istnieje obecnie..

Yang uważa, że ​​takie ramy regulacyjne, szczególnie w odniesieniu do tego, jak kryptowaluty są postrzegane przez SEC, pomogłyby tej branży w innowacji, która dzięki technologii, która ma zrewolucjonizować niezliczone sektory, przyniesie korzyści tylko Stanom.

Inną polityką Demokraty jest wdrożenie systemu głosowania w technologii blockchain. Napisał na innej stronie poświęconej polityce, że „to śmieszne, że w 2020 roku nadal stoimy godzinami w kolejkach do głosowania w przestarzałych kabinach do głosowania”. Yang pisze, że dzięki blockchain czas oczekiwania na głosowanie i oszustwa wyborcze zostaną radykalnie skrócone, a frekwencja wyborców wzrośnie, ponieważ demokrację można zdigitalizować.

Chociaż ma tylko dwie zasady, które wyraźnie wspominają o kryptowalutach i łańcuchu bloków, niektóre pomysły Yanga można „wykorzystać w łańcuchu bloków”.

Jedną z zasad, o której mówiono we wspomnianym podcastie, było to, że prezydent chce dać konsumentom szansę zarabiania na swoich danych, aby aspekty Doliny Krzemowej nie mogły mieć monopolu na duże zbiory danych. Mówiono o tworzeniu zdecentralizowanych tożsamości w oparciu o blockchain, co może pozwolić na samodzielną monetyzację danych.

Oczywiste jest, że jeśli wybrano Yang, firmy kryptograficzne mogą ponownie zacząć współpracować z USA. Ale w tej chwili startupy wydają się wychodzić z kraju, uznając niespójne przepisy za zbyt ryzykowne.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map