Rekord Bitcoin dla średnich transakcji: czy zbliża się główna cena BTC?

Bitcoin Bull Run

Średnio, łańcuch bloków Bitcoin obsługuje ostatnio bezprecedensową liczbę transakcji na blok.

Ta dynamika wyszła na jaw po piętach blockchain Genesis, pobijając rekord średnia liczba transakcji w bloku nie raz, ale dwa razy w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

Poprzednia wysoka nota Bitcoina zbliżyła się do szczytu ostatniej hossy w kryptoekonomii – 20 grudnia 2017 r. – kiedy jego łańcuchowa wartość wynosiła średnio 2722 transakcji na blok w ciągu dnia.

Bitcoin Bull Run

Handluj Bitcoinami z Cryptohopper

Ponieważ ostatnio w ekosystemie kryptowalut pojawiły się szmery o kolejnym hossie, nowy wzrost aktywności w łańcuchu sprawił, że poprzedni rekord spadł 26 marca, kiedy bitcoin osiągnął średnią 2734 transakcji na blok. Kilka dni później, 31 marca, ten nowo ustanowiony rekord również został zaćmiony, gdy Bitcoin osiągnął 2745 transakcji na blok.

Bitcoin właśnie pobił rekord wszechczasów w transakcjach / blokach.

Rekord został pobity dwukrotnie w ciągu ostatnich 10 dni.

20 grudnia 2017: 2722 tx / blok

26.03.2019: 2734 tx / blok

31 marca 2019 r .: 2745 tx / blok pic.twitter.com/6vxB8kSXob

– Kevin Rooke (@kerooke) 5 kwietnia 2019 r

Ten ostatni kamień milowy nastąpił w szczególności zaledwie dzień przed 1 kwietnia, kiedy cena bitcoina wzrosła o około 1000 USD, osiągając wycenę powyżej 5000 USD – najwyższą do tej pory w 2019 r. – i gdy Bitcoin mempool wypełnił ponad 50000 transakcji na 3000 procent. wzrost w tygodniu.

Ogromne korzyści związane z użytkowaniem spowodowały ogromne zainteresowanie w naturze. Dzieje się tak, ponieważ w ostatnim okresie cen słowo „Bitcoin” zaczęło zyskiwać na popularności w Baidu, chińskiej wersji Google, podczas gdy na Zachodzie liczba wyszukiwań hasła „Bitcoin” wzrosła trzykrotnie w okresie od 31 marca do 2 kwietnia..

Przy całej tej aktywności, główna cena Bitcoin zbliża się odpowiednio?

Niektórzy mówią „to możliwe”, inni mówią „nawet nie blisko”.

Oczywiste jest, że wzrost kryptowaluty Genesis do 5000 USD w tym tygodniu sprawia, że ​​więcej osób debatuje nad perspektywami bitcoina – zarówno w kryptowalutach, jak i w głównym nurcie – niż w jakimkolwiek innym momencie ostatnich miesięcy.

Po stronie tych, którzy twierdzą, że w kartach może być duży ruch w górę, jest klasyczny wykresista Peter Brandt. 5 kwietnia Thomas Lee z pro-kryptograficznej firmy Fundstrat z Wall Street zwrócił uwagę na nową sugestię Brandta, że ​​kolejny „paraboliczny postęp” może być bliski ceny bitcoina.

@PeterLBrandt był zgodny z jego poglądami na temat kryptowalut, a jego obserwacja jest kolejnym powodem, aby uznać ten zysk w kwietniu za wiarygodny

Innymi słowy, nie jest to pułapka dla byków i kolejny powód, dla którego warto wierzyć w dno $ BTC https://t.co/9U9jVsWi1k

– Thomas Lee (@fundstrat) 5 kwietnia 2019 r

Na swoim Twitterze Brandt jako pierwszy powie Ci, że trader musi być elastyczny i gotowy zaakceptować porażkę. W związku z tym nie są mu obce uczucia, które nie zostały zrealizowane. A jego sformułowanie „nie zdziwiłbym się” jest dalekie od określenia rychłej ceny bitcoina w wysokości 60 000 USD.

Jednak jego przeczucie jest co najmniej warte rozważenia, ponieważ Brandt poprawnie przewidział przedłużającą się bessę na rynku bitcoinów na szczycie hossy 2017.

Bańka została pęknięta. Hossa w $ BTC na jakiś czas. Analogowe spojrzenie na wykres złota z 2011 roku na totemach pic.twitter.com/AUSiGH0eCg

– Peter Brandt (@PeterLBrandt) 22 grudnia 2017

Z tym wezwaniem miał rację, ponieważ bitcoin następnie wszedł w swój najdłuższy jak dotąd cykl niedźwiedzi po serii ostrych wyprzedaży w 2018 roku..

Wyniki historyczne nie wskazują na przyszłe wyniki, ale nowa sugestia Brandta, że ​​BTC może wejść w kolejny paraboliczny postęp w 2017 roku, jest z pewnością jednym ze sposobów, w jakie interesariusze w kosmosie mogą próbować ująć i zrozumieć niedawny wzrost aktywności wokół bitcoina.

Jeśli chodzi o Lee, jego firma Fundstrat również trafiła na pierwsze strony gazet kilka dni temu, kiedy opublikowała optymistyczną perspektywę kryptowalut na 2019 rok. W tym miejscu Lee i jego rówieśnicy argumentowali, że kryptoekonomia może wreszcie zacząć wydostawać się z niedźwiedzi cykl rynkowy, który dominował w zeszłym roku..

„Konkluzja: widzimy mniej powodów, by kwestionować ostatnie ożywienie [w] cenach bitcoinów – najlepszy kwartał od 2017 r.” – oświadczyła firma.

Jeśli aktualizacja odzyskiwania Bitcoinów naprawdę się okaże i nadejdzie kolejna hossa, to łańcuch bloków Bitcoin może jeszcze przełamać kolejne kamienie milowe użytkowania. Wszystko to z pewnością będzie zależeć od tego, czy wzrost cen i aktywności BTC może zostać utrzymany w międzyczasie.

Cokolwiek się wydarzy, wydaje się, że w kryptogospodarce istnieje wyraźne poczucie zmiany. Czy jest to po prostu kapryśna zmiana nastrojów i niedźwiedzie warunki rynkowe, nadal się okaże.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map