Wiodące kryptowaluty zwiększyły aktywność w łańcuchu pomimo Crypto Winter

Oceny Weiss Crypto

Pomimo ogólnego złudzenia, że ​​branża kryptowalut zwalnia zarówno pod względem aplikacji, jak i wykorzystania w wyniku spadających cen, mówi się, że najlepsze aktywa kryptograficzne odnotowują wzrost aktywności w łańcuchu, ponieważ więcej użytkowników dokonuje transakcji z zasobami cyfrowymi w przeciwieństwie do okresu ostatnich kilku lat.

Przypadek przyspieszonych obniżek cen na rynku w 2018 r., Zwłaszcza podczas listopadowych cięć, przyniósł na rynki termin „kryptowalutowa zima”, przynosząc jednocześnie powszechne przekonanie, że wraz ze spadkiem cen spada również wykorzystanie i wykorzystanie zasobów cyfrowych..

Jednak według Weiss Crypto Ratings raport gdzie Dr Martin D. Weiss. i Juan M. Villaverde omawiają najnowszy trend kryptowalutowy poprzez poręczne spojrzenie na rynek kryptowalut w marcu 2019 r., kryptowaluty są dalekie od zapomnienia.

Oceny Weiss Crypto

Zgodnie z informacjami wykorzystanymi w raporcie Weiss i Villaverde twierdzą, że wiodące kryptowaluty rejestrują trzykrotnie więcej transakcji łańcuchowych w ostatnim okresie zakończonym pierwszym kwartałem 2019 roku..

Wiodące kryptowaluty rozwijają się wraz z przyjęciem dzięki poprawie podstaw i obniżeniu cen

Zgodnie z raportem zatytułowanym „Ciemne cienie z jasną przyszłością” Weiss i Villaverde twierdzą, że podstawy technologii leżącej u podstaw zasobów cyfrowych ulegają poprawie pomimo faktu, że kryptowaluty cierpią na deprecjację na rynku, jeśli chodzi o spadek wartości tych zasobów cyfrowych.

Co więcej, wydajność sieci opartych na łańcuchu bloków, które reprezentują zdecentralizowane ekosystemy kryptowalut, również poprawiła się wraz z drastycznymi zmianami, ponieważ różne zespoły deweloperów stojące za niektórymi z wiodących zasobów cyfrowych pracują nad skalowaniem sieci, umożliwiając więcej transakcji na sekundę i więcej użytkowników bez sieci przestoje.

Według duetu, który pracował nad raportem, niskie ceny w połączeniu z ulepszonymi podstawami technologii wykorzystywanej przez aktywa cyfrowe otwierają nowe możliwości dla inwestorów.

Na podstawie ocen kryptowalut w marcowym raporcie Weissa, sieć Bitcoin została zaktualizowana wraz z wprowadzeniem Lightning Network, co stawia najwyższą kryptowalutę na pozycji, w której bitcoin może łatwo stać się „popularnym magazynem wartości”, zarówno dla inwestorów, jak i posiadaczy.

Weiss: wiodące kryptowaluty na czele masowej adopcji

Raport dotyczy ponadto oceny wiodących aktywów cyfrowych według ryzyka, nagród, technologii i adopcji, przy czym Cardano, XRP, EOS, Ethereum, Steem, NEO, Zcash, Litecoin i Stellar mają oceny A, A- i B + w warunki stopni technicznych i adaptacyjnych.

W ramach tego wzorca ocen XRP jest w stanie konkurować z SWIFT jako prawdopodobnie najbardziej kompetentny konkurent w dziedzinie szybkich przelewów pieniężnych, EOS jest opisywany jako wiodący pretendent do sieci Ethereum w celu stworzenia kręgosłupa nowej zdecentralizowanej Internet, Sieć 3.0, podczas gdy uważa się, że Ethereum jest najczęściej stosowaną platformą inteligentnych kontraktów.

Raport Weissa

Zdjęcie z raportu „Dark Shadows with a Bright Future” autorstwa Weiss Crypto Ratings

Cardano, przyszła kryptowaluta trzeciej generacji, kierowana przez Charlesa Hoskinsona, pracuje nad dostarczeniem najbardziej zaawansowanego ekosystemu opartego na łańcuchu bloków z ulepszonymi możliwościami inteligentnych kontraktów, pracując również nad zrównoważeniem, skalowalnością i interoperacyjnością.

Nazywając wzrost i rozwój kryptowalut „Internet Superboom on Steroids”, oprócz porównania rozwoju zasobów cyfrowych i podstawowej technologii z internetem i boomem w sieci World Wide Web, raport Weissa twierdzi, że pomimo rzucania „ciemnych cieni” kryptowaluty ze względu na spadające ceny na rynku, usprawnienia w branży wraz z poziomem adopcji, w sumie wskazują na świetlaną przyszłość branży aktywów cyfrowych.

Aby poprzeć teorię rozwoju kryptowalut w rozwoju i adopcji technologii, raport stwierdza, że ​​wolumen transakcji w 10 najpopularniejszych sieciach kryptowalutowych wzrósł o niesamowite 245 procent, bezpieczeństwo sieciowe tych środowisk poprawiło się o 115 procent, przepustowość sieci osiągnął 170 procent ulepszeń, a ostatecznie udział deweloperów wzrósł o 28 procent.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map