Bitcoin

Naukowcy z głównej platformy wymiany kryptowalut Kraken twierdzą, że cena Bitcoin (BTC) może osiągnąć 350 000 USD do 2045 r. Ta prognoza jest oparta na oczekiwanym transferze bogactwa, który nastąpi w ciągu następnych dwóch dekad. milenialsi znaczny kapitał do zainwestowania w najwyższej klasy kryptowalutę.

Prognozy cenowe Krakena pochodzą z korekty w dół dla sieci, gdzie wskaźnik hash spadł o ponad 45 procent w stosunku do szczytów ustalonych wcześniej w tym roku. Panika związana z pandemią COVID-19 zniwelowała wszystkie wzrosty cen akcji, a BTC walczy obecnie o utrzymanie stałego wzrostu powyżej poziomu 7000 USD.

Wielki transfer bogactwa podniesie cenę bitcoinów

W raport opublikowane przez Kraken Intelligence – dział badawczy giełdy kryptowalut, w następnych dwóch dekadach przychodzący transfer majątku o wartości 70 bilionów dolarów z pokolenia wyżu demograficznego do pokolenia milenialsów może spowodować, że cena Bitcoin osiągnie 350 000 dolarów. Cena docelowa na rok 2045 opiera się na 5% alokacji inwestycji i 2% podatku od spadków, co może spowodować napływ blisko 1 biliona dolarów na rynek bitcoinów.

* NOWOŚĆ * CO MOŻE DAĆ ZMIANA POKOLENIOWA #BITCOIN BOOST 1 BILIONA DOLARÓW

W samych Stanach Zjednoczonych w nadchodzących dziesięcioleciach 70 bilionów dolarów przejdzie z pokoleń Boomers do pokoleń przyjaznych Bitcoinom.

W nowych badaniach rozkładamy wpływ, jaki ta zmiana może przynieść &# 129525;&# 128071;https://t.co/LrKV2USlY5 pic.twitter.com/ISmlWjhNYb

– Kraken Exchange (@krakenfx) 25 marca 2020 r

Zgodnie z raportem badawczym, oczekuje się, że blisko 70% z 70 bilionów dolarów transferu majątku nastąpi w ciągu następnej dekady, sygnalizując tym samym możliwość zdrowego wzrostu cen Bitcoinów do 2030 roku. Nawet przy 1% alokacji przychodzącego transferu majątku do Bitcoin, rynek kryptowalut, może otrzymać blisko 200 miliardów dolarów nowych inwestycji.

Fragment raportu Krakena brzmi:

„Niezależnie od faktu, że nasza analiza skupia się wyłącznie na rynku amerykańskim i nie możemy przewidzieć ceny bitcoinów w przyszłości, możemy jednak przeanalizować, że wspomniana alokacja odziedziczonego bogactwa lub krańcowego popytu na bitcoiny w stosunku do krańcowej podaży bitcoina przyjdzie 2044… Implikowana cena bitcoina waha się od około 68 000 USD do 706 000 USD, biorąc pod uwagę ten nowo odkryty popyt jako funkcję krańcowej podaży bitcoina w ciągu następnych 25 lat. Nasz podstawowy scenariusz zakładający 5% szczytowego przydziału i 2% podatku wskazuje na cenę sugerowaną tuż na południe od 350 000 USD ”.

Jednostka badawcza Krakena nie jest pierwszą, która przewiduje ogromny wzrost cen bitcoinów w nadchodzących dziesięcioleciach z powodu transferu bogactwa z pokoleń. W 2019 roku dyrektor generalny Grayscale Barry Silbert oświadczył, że część z 70 bilionów dolarów przechowywanych w złocie zostanie przekazana przez spadkobierców milenialsów do Bitcoin.

Według Silberta zmieniająca się demografia inwestycyjna będzie dodatnia netto dla Bitcoin, biorąc pod uwagę, że milenialsi mają średnio pozytywne nastawienie do powstającej gospodarki cyfrowej – przekonanie podzielane również przez zespół badawczy Kraken i poparte licznymi badaniami.

Zmniejszenie poziomu trudności może sygnalizować spadek lokalnej ceny

Cena BitcoinPodczas gdy Bitcoin może być gotowy na ogromne zyski w ciągu najbliższych dwóch dekad, najwyżej sklasyfikowana kryptowaluta ma obecnie trudności z utrzymaniem ceny powyżej 7000 USD. Od czasu spadku do 3800 USD w połowie marca, najwyżej sklasyfikowane kryptowaluty nie były w stanie osiągnąć ceny początkowej w 2020 roku wynoszącej 7100 USD.

Tak więc BTC spadł obecnie o blisko 10% w ciągu roku, pomimo wzrostu o 45% w połowie lutego 2020 r. Jednak byki BTC, takie jak CEO Binance, Changpeng Zhao, mówią, że cena Bitcoina na poziomie 100 000 USD „nie jest trudna do wyobrażenia”.

Jeśli chodzi o podstawy sieci, trudność wydobywania bitcoinów przeszła 15% korektę w dół, aby uwzględnić niedobór szybkości mieszania. Jak wcześniej informował Blockonomi, wskaźnik hash Bitcoin spadł o ponad 40% w porównaniu z maksimum w 2020 roku.

Wcześniejsze korekty w dół poprzedziły formowanie się lokalnych dna, a ostatnie miało miejsce w połowie grudnia 2018 r. Na szczycie górniczej spirali śmierci. Byki BTC będą miały nadzieję, że historia się powtórzy wraz z korektą w dół, przygotowującą grunt pod znaczący wzrost cen Bitcoinów, szczególnie w przypadku wydarzenia o połowę nagrody za blok za mniej niż dwa miesiące.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me