Najlepszy analityk potwierdza docelową cenę bitcoinów w wysokości 100000 USD na koniec 2021 r

Bitcoin

Podczas gdy cena Bitcoin nie przekroczyła jeszcze poprzedniego rekordowego rekordu 20000 USD, inwestorzy zaczęli ostatnio zastanawiać się, gdzie następny cykl byka kryptowaluty zajmie aktywa.

Niektóre niedźwiedzie powiedziały, że trwające ożywienie jest tylko „bańką echa”, w wyniku której siła kryptowaluty zmniejszy się w nadchodzących tygodniach, co doprowadzi do nowego rynku niedźwiedzia, który spowoduje obniżenie cen do najniższych od lat.

Inni jednak powiedzieli, że nadchodzący cykl byka prawdopodobnie wyniesie Bitcoin na nowe wyżyny, potencjalnie do sześciu cyfr pod względem ceny aktywa.

Przykładem jest wybitny analityk wywodzący się z rynków instytucjonalnych w Europie, który niedawno poparł prognozę, że Bitcoin osiągnie wartość co najmniej 100 000 USD do końca 2021 r. – czyli za mniej niż 24 miesiące..

Gdyby tak się stało, BTC będzie musiało wzrosnąć o 880% w maksymalnie 23 miesiące, co nie jest niemożliwe, choć mało prawdopodobne, biorąc pod uwagę względne marne zyski na giełdzie i innych klasach aktywów.

Bitcoin prawdopodobnie osiągnie 100 000 USD, podsumowuje najlepszy analityk

Jeśli przez ostatnie kilka lat byłeś w świecie kryptowalut, prawdopodobnie często słyszałeś o internetowym pseudonimie „PlanB”.

Dla tych, którzy nie są tego świadomi, PlanB, którego tag na Twitterze to „100 bilionów dolarów” w pozornym nawiązaniu do niefortunnego trendu monetarnego w hiperinflacji walut fiducjarnych, stał się wiodącym analitykiem w Bitcoinie, wydając szereg prac cyfrowych, które były dokładne w prognozowaniu pozornie przypadkowe ruchy na rynku kryptowalut.

Najbardziej znanym jego dziełem jest „Modelowanie wartości Bitcoina z rzadkością,”Średni post, który opublikował w marcu ubiegłego roku, w którym ujawnił, że niedobór Bitcoina może pomóc przewidzieć kapitalizację rynkową aktywa, tworząc w tym celu model regresji logarytmicznej. Za każdym razem, gdy stopa inflacji Bitcoina spada, jego wartość godziwa rośnie ze względu na dynamikę rynku.

Jego model – który został przetestowany z R do kwadratu 95% (co oznacza niezwykle dokładny w statystykach) i potwierdzono, że jest skompilowany z ceną BTC (a nie zbiegiem okoliczności) – przewiduje, że „uczciwa” cena Bitcoina osiągnie gdzieś od Od 55 000 do 100 000 USD po zmniejszeniu o połowę w maju 2020 r., Podczas którego inflacja aktywa zostanie zmniejszona o połowę z powodu kodu wbudowanego w łańcuch bloków.

PlanB niedawno zbudował prognozę cen na podstawie tego modelu. W swoim tweecie napisał, że Bitcoin prawdopodobnie osiągnie wartość powyżej 8200 USD przez cały ten rok, dodając, że „byka rozpocznie się po halvingu o połowę [a ceny osiągną] 100 000 USD przed grudniem 2021 r.”.

*** Aktualizacja: moje 2 saty włączone #bitcoin Cena £:

– 2020: btc pozostaje powyżej 8200 USD (więc NIE spadamy do poziomów 6 000 lub 4 000 USD, które inni przewidują teraz)

– Halving w maju 2020 r .: będzie powyżej 10 000 USD

– 2021: Bull Run rozpoczyna się po halvingu i osiąga 100 000 $ przed grudniem 2021 r#NotFinancialAdvice https://t.co/Zkkma4ZBSd

– PlanB (@ 100 bilionów USD) 10 lutego 2020 r

Nie tak szalone, jak może się wydawać

Choć może wydawać się to szalone, jak cena bitcoinów wynosząca 100 000 USD, wielu zracjonalizowało tę prognozę cen.

Na przykład PlanB napisał co następuje w swoim wyżej wspomnianym dziele magnum, podkreślając, jak szybko Bitcoin może rosnąć, gdy wartość ekonomiczna zalewa ten ekosystem od światowych inwestorów z powodu czynników makro:

 Ludzie pytają mnie, skąd wzięłyby się wszystkie pieniądze potrzebne na wartość rynkową bitcoinów o wartości 1 biliona dolarów? Moja odpowiedź: srebro, złoto, kraje z ujemną stopą procentową (wkrótce Europa, Japonia, USA), kraje z drapieżnymi rządami (Wenezuela, Chiny, Iran, Turcja itp.), Miliarderzy i milionerzy zabezpieczający się przed luzowaniem ilościowym (QE) oraz inwestorzy instytucjonalni odkrywanie najskuteczniejszych aktywów ostatnich 10 lat.

Rzeczywiście, w ostatnim segmencie CNBC „Szybkie pieniądze” wszyscy gospodarze panelu – z których niektórzy byli sceptyczni co do Bitcoina i kryptowalut jako całości w ciągu ostatnich kilku lat – przyznali, że Bitcoin może szybko rosnąć z powodu czynników makro opartych na horyzont. Na przykład jedna z kotwic powiedziała:

W świecie, w którym bankierzy centralni potykają się, aby zdewaluować swoją walutę, wygrywa Bitcoin. W świecie walut fiducjarnych Bitcoin jest zwycięzcą.

Odnosiło się to do tendencji banków centralnych na całym świecie do obniżania stóp procentowych i wprowadzania do gospodarki pieniędzy (poprzez efektywne pożyczanie) w celu podtrzymania pozytywnych trendów gospodarczych, kosztem siły nabywczej ich walut.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map