Przewodnik dla początkujących po Binary.com: pełna recenzja

Pełny przegląd Binary.com

Binary.com to platforma handlowa przeznaczona do oferowania opcji binarnych z różnych światowych rynków finansowych. Serwis powstał w 1999 roku, co czyni go jedną z najstarszych platform handlowych online – a także jedną z najbardziej szanowanych. Za pośrednictwem strony internetowej Binary.com użytkownicy mogą handlować indeksami zmienności, walutami, indeksami i towarami. Broker online szczyci się oferowaniem najbardziej elastycznych cen, a także najbardziej wszechstronnego zestawu dostępnych produktów.

Binary.com przywiązuje dużą wagę do wysokich standardów etycznych i zapewnia wysokiej jakości doświadczenie handlowe. Obejmuje to przechowywanie depozytów na oddzielnym rachunku powierniczym i nigdy nie wykorzystywanie środków zdeponowanych przez klientów do innych celów.

Pełny przegląd Binary.com

Odwiedź Binary.com

Uwaga: kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy z powodu dźwigni finansowej. Od 74 do 89% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Binary.com została założona w październiku 1999 roku. Broker jest wolny od długów. Dziś ma ponad 200 kontrahentów i pracowników na całym świecie, a także ponad milion zarejestrowanych kont. Platforma średnio 20 transakcji na sekundę, 24/7. Istnieją fizyczne biura na Malcie i Malezji, a wszystkie informacje i strona internetowa są dostępne w języku chińskim, angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, indonezyjskim, portugalskim, polskim, hiszpańskim, rosyjskim, wietnamskim i tajskim.

Binary.com Najważniejsze fakty

Oczekuje się, że w tym roku liczba aktywnych klientów Binary.com przekroczy 100 000. Przewiduje się, że w tym roku broker online przeprowadzi ponad 197 milionów transakcji, co oznaczałoby łącznie ponad 789 milionów kontraktów kupionych i sprzedanych na platformie od momentu jej wydania. Ponadto przewiduje się, że Binary.com wygeneruje w tym roku obroty przekraczające 1 miliard USD, co przełoży się na całkowity obrót od momentu powstania w wysokości ponad 5,7 miliarda USD. Oczekuje się, że wypłaty klientów w tym roku wyniosą ponad 140 milionów dolarów. Przed tym rokiem liczba ta wynosiła prawie 500 milionów dolarów. Binary.com spodziewa się również zwiększenia personelu w swoich trzech biurach dzięki zwiększonemu popytowi na swoje usługi i produkty.

Licencja i regulamin Binary.com

Klienci mogą spać spokojnie, wiedząc, że Binary.com jest licencjonowane i regulowane w Irlandii, Wyspie Man, Wielkiej Brytanii i na Malcie. Binary Group Ltd. jest właścicielem i operatorem Binary.com. Klienci w Wielkiej Brytanii handlują za pośrednictwem Binary (IOM) Ltd oraz Binary Investments (Europe) Ltd. Klienci z Wyspy Man handlują za pośrednictwem Binary (IOM) Ltd. Osoby z Unii Europejskiej poza Wielką Brytanią handlują za pośrednictwem Binary (Europa ) Ltd oraz Binary Investments (Europe) Ltd. W innych częściach świata klienci handlują za pośrednictwem Binary (CR) SA.

Spółką holdingową dla następujących spółek zależnych Binary.com jest Binary Limited z siedzibą pod adresem 47 Esplanade, St Helier, Jersey, JE1 0BD, Wyspy Normandzkie. Binary Investments (Europe) Ltd ma adres Mompalao Building, Suite 2, Tower Road, Msida MSD1825, Malta. Malta Financial Services Authority reguluje i udziela licencji jako dostawcy usług inwestycyjnych kategorii 3 z numerem licencji IS / 70156. Binary (C.R.) S.A. jest zarejestrowana w Kostaryce, ale nie jest regulowana ani nadzorowana przez organ regulacyjny w kostarykańskim systemie finansowym.

Licencje i Przepisy prawne

Binary (V) Ltd znajduje się w Govant Building, Port Vila, PO Box 1276, Vanuatu, Republika Vanuatu, z licencją i regulacjami udzielonymi przez Vanuatu Financial Services Commission. Binary (BVI) Ltd ma adres 2nd Floor, O’Neal Marketing Associates Building, Wickham’s Cay II, P.O. Box 3174, Road Town, Tortola VB1110, Brytyjskie Wyspy Dziewicze. Jest regulowany i licencjonowany przez British Virgin Islands Financial Services Commission. Wreszcie Binary (FX) Ltd ma adres działki nr F16, pierwsze piętro, Paragon Labuan, Jalan Tun Mustapha, 87000 Federal Territory of Labuan, Malaysia. Labuan Financial Services Authority reguluje i zezwala firmie na prowadzenie działalności w zakresie pośrednictwa finansowego z numerem licencji MB / 18/0024.

Wartości Binary.com

Binary.com kieruje się uczciwością jako jedną z podstawowych wartości, z myślą, że firma powinna zawsze wybierać właściwe rozwiązania. Obejmuje to obsługę klientów w sposób przejrzysty i uczciwy, komunikowanie się za pomocą łatwego do zrozumienia prostego języka i rozliczanie umów według zasad..

Broker ceni również pracę zespołową, z naciskiem na pozytywnych graczy zespołowych, którzy współpracują, aby mogli osiągnąć wspólne cele i pokonać wyzwania. Binary.com ceni sobie kompetencje, wybierając pracę z utalentowanymi i inteligentnymi ludźmi, którzy chcą załatwić sprawę.

Wreszcie, Binary.com jest mocno zorientowany na klienta. Zawsze na pierwszym miejscu stawia klientów. Dodatkowo, broker poświęca się tworzeniu usług i produktów, które zapewniają tym klientom jak najlepsze doświadczenia handlowe.

Historia grupy binarnej

Pierwszy krok w kierunku utworzenia Binary Group nastąpił w 1999 roku, kiedy Jean-Yves Sireau z Hongkongu, zarządzający funduszami hedgingowymi i przedsiębiorca, założył Regent Markets. Stworzył metody, systemy i algorytmy niezbędne do wdrożenia systemu zakładów finansowych o stałych kursach. Jego celem było stworzenie rynku z zakładami o stałych kursach jako najprostszym typem kontraktów pochodnych, tak aby zwykli inwestorzy mogli dokonywać małych zakładów. Było to rewolucyjne, ponieważ przed Regent Markets opcje binarne były zwykle sprzedawane z dużymi ilościami. W październiku 1999 r. Regent Markets otrzymał inwestycję w celu świadczenia usług zakładów finansowych online.

W 2000 roku Regent Markets złożył wniosek o patent. W maju tego roku zarejestrował nazwę BetOnMarkets i przeniósł się na Maltę, aby uzyskać licencję na zakłady internetowe. Witryna została uruchomiona, a firma szybko stała się liderem na rynku zakładów finansowych o stałych kursach. W 2004 roku Regent Markets uzyskał licencję na Wyspie Man i rozpoczął tworzenie swojego centrum programistycznego w Cyberjaya w Malezji. W 2007 roku firma otrzymała patent w Stanach Zjednoczonych na „system i metodę obstawiania”. W 2008 i 2009 roku Regent Markets otrzymał bazę klientów głównego konkurenta, BetsforTraders.

Historia Binary.com

W 2011 roku w Stanach Zjednoczonych pojawiły się dwa nowe patenty od Regent Markets. Obejmowały one „komputerowy system transakcyjny do oferowania niestandardowych spekulacji na rynku finansowym” oraz „komputerowy system transakcyjny i metodę spekulacji na rynku finansowym”. Wkrótce potem BetOnMarkets.com zwiększył swoje wypłaty do 100 000 USD, GBP, AUD i EUR. W 2012 roku firma osiągnęła kamień milowy w wysokości 1 miliarda dolarów obrotów od początku swojego istnienia, mając w swojej bazie danych 400 000 klientów.

Zmiana marki BetOnMarkets.com na Binary.com miała miejsce w 2013 roku. Zmiana ta miała na celu pomóc platformie ewoluować w miarę zwiększania udziału w rynku handlu binarnego. Wtedy też firma otrzymała nowy slogan „Ostre ceny, inteligentny handel”.

Od tego momentu Binary.com nadal się rozwijał, oferując nowe metody handlu. Obejmowało to nową aplikację do tworzenia wykresów i krótkoterminowy handel dotykowy / bezdotykowy. Do połowy 2014 r. Binary.com miał ponad 130 000 nowych transakcji dziennych i ponad 100 milionów transakcji historycznych. W 2014 r. Firma Regent Markets zmieniła nazwę na Binary Ltd, aby zapewnić zgodność nazwy witryny internetowej i nazwy firmy. Pod koniec 2014 roku Binary.com miał ponad 800 000 klientów i osiągnął 2 miliardy dolarów. Wkrótce potem Binary.com osiągnął milion użytkowników.

Następnie firma Binary otrzymuje licencję na usługi inwestycyjne kategorii 3 od Malta Financial Services Authority. Mniej więcej w tym samym czasie Binary Group otworzyła biuro w Tokio, Binary KK i zaczęła ubiegać się o odpowiednie licencje. Do 2015 roku Binary.com przetwarzało codziennie ponad milion transakcji. Następnie Binary.com wprowadził witrynę e-commerce do sprzedaży markowych towarów, a także Binary Bot, narzędzie do programowania automatycznego handlu, które umożliwia handlowcom proste tworzenie automatycznych robotów handlowych. Do 2016 roku Binary KK w Japonii otrzymało licencję KLFB jako biznes instrumentów finansowych typu 1, a Binary.com otworzyło swoje biuro QSentral w Kuala Lumpur. W 2017 roku dodano konta Bitcoin dla klientów spoza UE.

Opłaty Binary.com

Dzięki opatentowanej technologii cenowej Binary.com, klienci mogą cieszyć się takimi samymi stopami zwrotu jak handlowcy na rynku międzybankowym. Oznacza to ceny w czasie rzeczywistym, które są porównywane z rynkami opcji międzybankowych. Klienci nie muszą mieć do czynienia z żadnymi ukrytymi prowizjami czy opłatami. Uzyskują również zwroty przekraczające 100 procent w przypadku prostych kontraktów wzrost / spadek, a także zwroty powyżej 1000 procent w przypadku transakcji dotykowych / bezdotykowych i wyższych / niższych.

Binary.com dokłada wszelkich starań, aby ułatwić klientom dokonywanie transakcji w dowolny sposób, niezależnie od ich strategii rynkowej. Możesz handlować wszystkimi głównymi indeksami, walutami, towarami i indeksami zmienności. Zakładając transakcję, wybierz rodzaj handlu, rynek, czas trwania handlu (od 10 sekund do 365 dni), strajk, bariery i wypłatę (od 1 $ do 50000 $).

Zarządzanie ryzykiem

Ponieważ z opcjami binarnymi wiąże się duże ryzyko, Binary.com zapewnia, że ​​klienci przed zakupem kontraktu dokładnie znają zarówno potencjalną nagrodę, jak i potencjalne ryzyko. Po wybraniu wypłaty system automatycznie obliczy wymaganą stawkę potrzebną do wykupienia kontraktu. Stawka nigdy nie wzrośnie, więc zaryzykujesz tylko początkową stawkę. Aby jeszcze bardziej zminimalizować ryzyko, Binary.com umożliwia sprzedaż kontraktów przed ich wygaśnięciem, aby zminimalizować straty przy jednoczesnym zachowaniu zysków.

Binary.com ma również specjalną sekcję swojej witryny internetowej poświęconą odpowiedzialnemu handlowi. Tutaj nakreśla ryzyko związane z handlem opcjami binarnymi i zawiera sugestie dotyczące odpowiedzialnego handlu. Obejmuje to handel tylko pieniędzmi, na które możesz sobie pozwolić, sugerowanie korzystania z wirtualnego konta pieniężnego, nigdy nie handlowanie, gdy jesteś zmęczony lub pod wpływem oraz ograniczanie wygranych.

Binary.com oferuje ponadto możliwość ustawiania limitów działalności handlowej lub samowykluczania. Możesz ograniczyć się w oparciu o kwotę, którą możesz handlować lub stracić w określonym czasie, na podstawie ilości czasu, w którym możesz handlować w ramach jednej sesji online lub nawet ze strony internetowej przez określony czas. Jednak samowykluczenie wymaga co najmniej sześciu miesięcy. Możesz ograniczyć się telefonicznie lub mailowo.

Platformy handlowe Binary.com

Binary.com ma prostą i przyjazną dla użytkownika platformę, która minimalizuje krzywą uczenia się dla nowych klientów. Platforma ułatwia znalezienie idealnej transakcji w każdych warunkach rynkowych i wykonanie transakcji w ciągu kilku sekund. Korzystając z platformy, możesz monitorować swoje portfolio za pomocą informacji w czasie rzeczywistym. Platforma ułatwia również odsprzedawanie transakcji przy użyciu cen rynkowych.

Oprócz swojej własnej platformy, Binary.com oferuje szeroką gamę platform, podzielonych na listy tych, które są najlepsze dla początkujących lub zaawansowanych traderów. Początkujący inwestorzy mogą korzystać ze SmartTrader, która jest wiodącą platformą handlową opcjami binarnymi z przyjazną dla użytkownika i prostą platformą internetową. Istnieje również aplikacja Binary Tick Trade App firmy Binary, która jest przeznaczona do bardzo szybkiego handlu w ruchu i jest dostępna na urządzenia z systemem Android. Lub możesz skorzystać z platformy transakcyjnej multibarrier z Binary.com, Ladders, dla opcji binarnych FX.

Zaawansowani inwestorzy będą chcieli mocno rozważyć użycie MetaTrader 5, szanowanego standardu branżowego w handlu. Jest to zaawansowana platforma do handlu wieloma aktywami, która wyznacza światowy standard handlu opcjami binarnymi, kontraktami CFD i forex, i jest dostępna dla wielu urządzeń. Istnieje również Binary Webtrader, który jest zaawansowanym interfejsem do handlu opcjami binarnymi, który pozwala jednocześnie obserwować ruchy rynków i aktywów. Dodatkowo istnieje Binary Bot, narzędzie do tworzenia botów typu “ przeciągnij i upuść ”, które pozwala tworzyć automatyczne strategie handlowe.

Meta Trader

Binary.com obsługuje również dwie platformy wykresów, które umożliwiają handlowcom badanie danych finansowych związanych z ich strategiami i potencjalnymi transakcjami w celu przewidywania ruchów na rynku. TradeView dla Binary.com oferuje zaawansowane analizy techniczne i wykresy, a także możliwość analizowania rynków przy użyciu nakładek, przedziałów cenowych i wskaźników. SmartCharts zapewnia również interaktywne wykresy, pozwalając użytkownikom analizować rynki finansowe z pięknymi wizualizacjami i unikalnymi narzędziami handlowymi za pośrednictwem intuicyjnego, szybkiego interfejsu.

Platforma Binary.com Webtrader

Jak wspomniano, Binary.com Webtrader to zaawansowana platforma handlowa. Platformę można w pełni dostosować do własnych preferencji. Posiada intuicyjny interfejs i ułatwia jednoczesne obserwowanie ulubionych rynków i aktywów. Umożliwia także monitorowanie danych historycznych, czasów handlu, indeksu aktywów i niezbędnych wykresów. Interfejs handlowy jest pełnoekranowy i konfigurowalny, więc wybierasz, co jest na ekranie.

Web Trader

Platforma jest solidna i bezpieczna, więc nie ma obaw o bezpieczeństwo informacji czy środków podczas korzystania z niej. Możesz uzyskać do niego łatwy dostęp przez wybraną przez siebie przeglądarkę internetową w jednym z 13 różnych języków. Dostępnych jest również wiele dostosowywalnych funkcji, w tym porządkowanie i ładowanie zasobów, wykresy i dodatkowe zasoby, jak chcesz.

Zaznacz aplikację Trade

Aplikacja Binary.com Tick Trade jest idealna dla początkujących traderów, którzy chcą mieć możliwość handlu opcjami binarnymi w drodze lub ze smartfona lub tabletu. Interfejs jest elegancki i responsywny, dzięki czemu można szybko wybrać preferencje handlowe. Możesz wybrać rynek i aktywa bazowe, w tym aktywa indeksów zmienności i pary walutowe forex. Użyj aplikacji, aby wyznaczyć wybrany rodzaj handlu binarnego, taki jak Góra / Dół lub Dopasowanie / Różnice cyfr. Za pomocą aplikacji możesz również ustawić tempo swojej transakcji, od 5 do 10 ticków. Na koniec wybierz preferowaną kwotę stawki lub wypłaty, abyś mógł kontrolować ryzyko, aby spełnić swoje potrzeby. Ta aplikacja obsługuje język angielski, indonezyjski i wiele innych języków. Jednak nie jest dostępny we wszystkich krajach.

Bot binarny

Jak wspomniano wcześniej, Binary Bot to narzędzie programistyczne, które pomaga odróżnić Binary.com od konkurencji. To narzędzie pozwala stworzyć aplikację handlową za pomocą funkcji przeciągnij i upuść, którą Binary.com porównuje do układania puzzli. Możesz użyć tego narzędzia do stworzenia dowolnej liczby botów do handlu opcjami binarnymi, co sprawia, że ​​algorytmy są niezwykle złożone lub trzymają się prostych formuł. Oprócz tworzenia botów na własny użytek, możesz osiągnąć dodatkowy zysk, sprzedając swoje boty w sklepie Binary.com innym handlowcom. Za każdym razem, gdy handlowiec kupuje twojego bota, otrzymujesz 80 procent przychodów ze sprzedaży.

Bot binarny

Konto demo

Binary.com zapewnia klientom konto z wirtualnymi pieniędzmi, które służy jako konto demo. Ma to na celu pomóc klientom w doskonaleniu ich umiejętności i przyzwyczajeniu się do handlu binarnego, zanim zaryzykują prawdziwe pieniądze. Po zalogowaniu się możesz łatwo przełączać się między kontami z wirtualnymi pieniędzmi i prawdziwymi pieniędzmi w prawym górnym rogu strony. Ta funkcja pozwala również przetestować nowe strategie.

Metody Płatności

Binary.com nie tylko podaje swoje metody płatności, ale także szczegóły, które waluty mają zastosowanie dla każdej metody, minimalne i maksymalne wpłaty i wypłaty oraz czas przetwarzania wpłat i wypłat. W przypadku wielu metod płatności dostępne są również krótkie samouczki PDF pokazujące kroki, które należy wykonać, aby dokonać wpłaty lub wypłaty.

Przelewy bankowe i przelewy pieniężne są dostępne w USD, GBP, EUR i AUD. Internetowe przelewy bankowe są dostępne w USD, GBP lub EUR. Dodatkowo usługa Pay Sec jest dostępna dla USD. Możesz również użyć karty debetowej lub kredytowej Visa lub Mastercard dla USD, GBP, EUR lub AUD. Obsługiwane portfele elektroniczne obejmują FasaPay, Perfect Money, Skrill / Moneybookers, Neteller, WebMoney, Qiwi, PaySafeCard i Yandex, z których każdy działa dla określonych walut. Metody finansowania kryptowalut obejmują Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum i Litecoin.

Depozyty & Wypłaty

Aby dokonać wpłaty, zacznij od zalogowania się na swoje konto Binary.com. Następnie przejdź do zakładki „Kasjer” na pasku nawigacyjnym. Następnie możesz wybrać opcję „Wpłata” lub „Wypłata”. Zobaczysz listę metod wpłat lub wypłat. Wybierz odpowiednią i wypełnij wymagane informacje. Proces powinien być dość prosty do zakończenia.

Jak handlować na Binary.com

Kiedy zaczniesz handlować, zauważysz, że ekran handlu pozwala całkowicie dostosować swoją pozycję. W górnej części tej sekcji zobaczysz rozwijane menu, które pozwala wybrać rynek, z rozwijanym menu dla rodzaju transakcji po prawej stronie i mini wykresem z wartością po prawej stronie że.

Wybór rynku

Poniżej tych funkcji zobaczysz formularz, który wypełniasz, aby handlować. W górnym wierszu możesz wybrać czas trwania, wpisać wartość i za pomocą menu rozwijanego dostosować, czy jest to liczba dni, czy inna miara czasu. Tuż pod tym miejscem jest miejsce do wypełnienia twojej wysokiej bariery, z miejscem na niską barierę bezpośrednio pod nią. Poniżej możesz wybrać wypłatę, w tym walutę i liczbę jednostek.

Składając zamówienie

Binary.com zawiera ceny dwukierunkowe. Oznacza to, że jeśli dostosujesz jakiekolwiek parametry swojej transakcji, cena transakcji zmieni się natychmiast. Pozwala to zobaczyć swoją stawkę w czasie rzeczywistym i pozwala Binary.com kontynuować realizację celu, jakim jest dostarczanie przejrzystych cen poprzez wyświetlanie obu stron transakcji. Kiedy będziesz gotowy do zawarcia transakcji, kliknij „Kup”.

Jak tylko to zrobisz, Twoja transakcja pojawi się na Twoim koncie, a cena będzie aktualizowana w czasie rzeczywistym. Twoje konto zawiera szczegółowe informacje na temat transakcji i daty zawarcia umowy, a także cenę zakupu i ostatnią cenę. Możesz także kliknąć „Wyświetl”, aby zobaczyć bardziej szczegółowo aktualne transakcje. Pamiętaj, że istnieje możliwość sprzedaży kontraktu przed wygaśnięciem, aby zachować zyski lub zminimalizować straty.

Edukacja dla nowych handlowców

Ponieważ Binary.com został zaprojektowany z myślą o traderach na każdym poziomie doświadczenia, broker oferuje całą sekcję „Rozpocznij” na swojej stronie internetowej. Tutaj znajdziesz szczegółowe wyjaśnienia i artykuły związane z opcjami binarnymi, retrospekcjami i MetaTrader 5. Sekcja dotycząca opcji binarnych zawiera prostą definicję wraz ze słownikiem i dogłębnie analizuje, czym są opcje binarne, jak nimi handlować, rodzaje transakcji i zakres rynków.

Sekcja dotycząca retrospekcji zawiera definicję i opis z przykładami trzech typów retrospekcji oferowanych przez Binary.com. Sekcja dotycząca MetaTrader 5 zawiera znacznie więcej informacji, ponieważ zawiera sekcje dotyczące każdego rodzaju transakcji, które można wykonać za pomocą platformy, w tym opcji binarnych, kontraktów CFD i forex. Dla każdego forexu, kryptowalut, kontraktów CFD i metali możesz zobaczyć, czym jest handel tym aktywem, jak nim handlować, zasady dotyczące depozytu zabezpieczającego dla tego aktywa i specyfikacje kontraktu. Następnie znajduje się sekcja dotycząca opcji binarnych z MT5, w tym wprowadzenie i sposób handlu tymi opcjami binarnymi na platformie.

Narzędzia edukacyjne

Analiza rynku

Binary.com dostarcza codzienny raport zawierający istotne wiadomości z całego świata, szczegółowe informacje o ostatnich ruchach najpopularniejszych par walutowych, nadchodzące wydarzenia dnia, które mogą mieć wpływ na handel, oraz pomysł na handel. Broker oferuje również cotygodniową aktualizację rynku i cotygodniowe sygnały transakcyjne, z których te ostatnie pojawiają się za pośrednictwem filmów od profesjonalnego tradera i eksperta od wykresów.

Narzędzia edukacyjne

Jeśli odwiedzisz Akademię Binary.com w jej witrynie internetowej, znajdziesz dodatkowe narzędzia i zasoby edukacyjne. W sekcji Wideo możesz obejrzeć różne samouczki wideo i wideo z seminariów internetowych, z tematami takimi jak „Wprowadzenie do MetaTrader 5”, „Zakupy na rynku” i „MetaTrader 5 na Androida / iOS”. Są tam również filmy, które pokazują, jak korzystać z Binary.com. Ta strona zawiera również linki do filmów wideo dla Binary TV, Commodities Corner (archiwa), webinariów i cotygodniowych sygnałów handlowych.

Akademia

Rejestracja na webinary jest całkowicie bezpłatna od autorów Binary.com z ogromnym doświadczeniem z całego świata. Seminaria internetowe obejmują tematy dla wszystkich poziomów umiejętności, w tym „Jak handlować srebrem” i „Jak handlować na rynku Forex na MT5”. Nadchodzące seminaria internetowe można zobaczyć na stronie Wydarzenia. W Commodities Corner znajdują się aktualne wiadomości na temat towarów, w tym informacje na temat określania konfiguracji handlu poprzez analizę techniczną. Binary TV informuje Cię o trendach i najważniejszych wiadomościach na rynkach finansowych.

Ponadto Binary.com oferuje szereg e-booków, w tym bezpłatny przewodnik handlowy do pobrania. Każdy e-book zawiera informacje o idealnym poziomie doświadczenia tradera dla danej treści i można znaleźć takie tematy, jak „Sekrety inteligentnego handlu”. Możesz również bezpłatnie przeczytać analizę rynków światowych autorstwa Jima Mellona.

Binary.com API

Binary.com posiada również API, które umożliwia programistom tworzenie interfejsów handlowych i aplikacji współpracujących z systemem Binary.com. API obsługuje większość metod odczytu i zapisu, a dodatki można sugerować za pośrednictwem forum deweloperów.

Czy Binary.com jest bezpieczne?

Ponieważ Binary.com jest regulowane i licencjonowane w wielu jurysdykcjach, musi spełniać wysokie standardy, które zapewniają ochronę funduszy klientów i danych osobowych. Ponadto Binary.com segreguje fundusze klientów, zapewniając ich bezpieczeństwo w licencjonowanych instytucjach finansowych. Wszystkie dane karty kredytowej trafiają bezpośrednio do sieci Visa lub Mastercard z najnowszą wersją szyfrowania SSL, zgodnie z zasadami banku.

Binary.com dodatkowo oferuje klientom różne sugestie dotyczące bezpieczeństwa konta, w tym włączenie uwierzytelniania dwuskładnikowego, ustawienie hasła blokady kasjera, korzystanie z Cloudflare DNS, ustawienie silnego hasła, aktualizowanie przeglądarki, korzystanie z oprogramowania antywirusowego, monitorowanie ostatnich logowań i nigdy nie udostępniać informacji o koncie.

Czy to jest bezpieczne?

Binary.com jasno określa również swoją politykę bezpieczeństwa i prywatności, w tym zgodność z ogólnymi przepisami o ochronie danych i innymi obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony danych. Binary.com wykorzystuje dane osobowe do weryfikacji klientów jako prawowitych właścicieli kont i właściwego odbiorcy do wypłat, a także do przetwarzania transakcji. Wszystkie dane osobowe są przechowywane z należytą starannością, przetwarzając je wyłącznie w celach wymaganych lub dozwolonych zgodnie z prawem.

Konkurenci

Binary.com konkuruje z naszymi podobnymi brokerami, którzy omówili to wcześniej w następujący sposób:

 • Plus500
 • AVATrade
 • IQ Option
 • 24option
 • ExpertOption
 • Vantage FX
 • Forex.com
 • Pepperstone
 • ETX Capital
 • NordFX
 • Indeks miast

Program partnerski

Binary.com posiada program partnerski, który umożliwia członkom zarabianie prowizji za polecenia nowych klientów. Przystąpienie do programu partnerskiego jest bezpłatne. Wystarczy wypełnić wniosek, wybrać plan prowizji i czekać, aż Binary.com zatwierdzi Twoje zgłoszenie. Partnerzy otrzymują unikalne linki partnerskie, a także narzędzia polecające, które pomagają im zarabiać prowizje. Istnieje dedykowane wsparcie dla partnerów, a płatności są zawsze na czas.

Binary.com ma również program brokera wprowadzającego (IB), który umożliwia członkom zarabianie prowizji od transakcji handlowych od klientów, których polecają na platformę MetaTrader 5 dla Binary.com. Aby rozpocząć, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, jeśli nie jesteś jeszcze partnerem; partnerzy mogą po prostu wysłać e-mail. Otrzymasz wtedy narzędzia polecające i link partnerski, który jest unikalny dla Ciebie. Gdy polecony klient handluje kontraktami CFD i forex na platformie MT5 Binary.com, otrzymujesz prowizję opartą na przejrzystej strukturze prowizji.

Nagrody

W 2007 roku BetOnMarkets.com, poprzednik Binary.com, otrzymał nagrodę „Najlepszego dostawcy handlu finansowego o ustalonych kursach” od Shares Magazine UK. Ta nagroda uhonorowała witrynę za bezpieczny, szybki i niezawodny handel na wszystkich poziomach umiejętności. Wkrótce potem Financial Times i Investors Chronicle UK przyznały firmie tytuł „Najlepszego dostawcy usług finansowych o ustalonych kursach”.

W 2008 roku BetOnMarkets.com powtórzył swój zaszczyt w brytyjskim magazynie Shares Magazine jako „Najlepszy dostawca usług finansowych o ustalonych kursach”. W tym roku firma otrzymała również nagrodę Investors Chronicle w kategorii „Najlepsza firma komunikacyjna z klientami”. W 2009 roku pojawiło się jeszcze więcej nagród, w tym „Operator zakładów finansowych roku” od eGaming Review i „Najlepszy dostawca usług finansowych o ustalonych kursach” od Shares Magazine UK.

Nagrody były kontynuowane iw 2011 roku Trade2Win uhonorowało firmę srebrną nagrodą „Najlepszy broker o ustalonych kursach”. Następnie zdobyła tytuł „Najlepszej firmy o stałych kursach 2012” od Global Banking and Finance Review. Podczas ceremonii wręczenia nagród EGR Operator Awards 2015 w Londynie, Binary.com zdobył pierwszą nagrodę w kategorii Operator zakładów finansowych. Potem nastąpiło uhonorowanie „Najlepszego brokera opcji binarnych” podczas 16. dorocznej międzynarodowej konferencji i wystawy finansowej MENA w Dubaju. Podczas rozdania nagród Online Personal Wealth Awards 2017 inwestorzy głosowali, aby nazwać Binary.com „Najlepszym brokerem opcji binarnych”.

Wniosek

Binary.com jest światowym liderem w opcjach binarnych i jako pierwsza firma oferowała wiele specyficznych rodzajów transakcji. Firma posiada również wiele patentów, które pokazują jej historię innowacji.

Binary.com pozwala handlować na jednej z kilku platform i oferuje narzędzia edukacyjne i analityczne, które pomogą jej odwołać się do wszystkich poziomów doświadczenia. Interfejs tradera internetowego jest dobrze zaprojektowany i łatwy w użyciu, a początkujący powinni być w stanie z łatwością przyspieszyć, korzystając z szerokiej gamy materiałów edukacyjnych na stronie internetowej.

Binary.com ma długą i ugruntowaną reputację, istniejącą od 2000 roku. Patrząc na recenzje klientów w Internecie, znaleźliśmy kilka skarg od użytkowników, ale jest to typowe i nic niezwykłego w przypadku tego typu brokerów. Prawie każdy broker ma niezadowolonych klientów.

Witryna ma niskie wymagania dotyczące depozytu dla nowych klientów i masz możliwość skorzystania najpierw z konta demo z 10 000 USD, dzięki czemu możesz w pełni przetestować platformę, zanim zdecydujesz się na konto na prawdziwe pieniądze.

Ze względu na ograniczenia regulacyjne ten broker nie jest dostępny dla klientów z USA.

Odwiedź Binary.com

Uwaga: kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy z powodu dźwigni finansowej. Od 74 do 89% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Binary.com

src = “~ images \ beginners-guide-to-binarycom-complete-review.gif”

alt = “Recenzja Binary.com”

class = “foto-wrapup wppr-product-image” /> 8.6

Łatwość użycia

9,0 / 10

Reputacja

8.0 / 10

Opłaty

9,0 / 10

Obsługa klienta

8.0 / 10

Metody Płatności

9,0 / 10

Plusy

 • Dobra platforma handlowa
 • Wiele aktywów
 • Długa historia & Dobrze ugruntowany
 • Broker regulowany
 • Konta demo

Cons

 • Brak bonusu rejestracyjnego
 • Stany Zjednoczone nie zostały zaakceptowane

Odwiedzić {"@kontekst":"http: \ / \ / schema.org \ /","@rodzaj":"Produkt","Nazwa":"Binary.com","wizerunek":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2018 \ / 11 \ /binary-com-review.gif","opis":"Binary.com to platforma handlowa poświęcona oferowaniu opcji binarnych z różnych światowych rynków finansowych. Serwis powstał w 1999 roku, co czyni go jedną z najstarszych i najbardziej szanowanych platform handlowych online. Za pośrednictwem strony internetowej Binary.com użytkownicy mogą handlować indeksami zmienności, walutami, indeksami i towarami. Broker online…","oferuje": {"@rodzaj":"Oferta","Cena £":"0,00","priceCurrency":"$","sprzedawca": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Oliver Dale"}},"przejrzeć": {"@rodzaj":"Przejrzeć","recenzjaRating": {"@rodzaj":"Ocena","najlepsza ocena":"10","najgorsza ocena":"0","ratingValue":"8.60"},"Nazwa":"Binary.com","reviewBody":"Binary.com to platforma handlowa poświęcona oferowaniu opcji binarnych z różnych światowych rynków finansowych. Serwis powstał w 1999 roku, co czyni go jedną z najstarszych i najbardziej szanowanych platform handlowych online. Za pośrednictwem strony internetowej Binary.com użytkownicy mogą handlować indeksami zmienności, walutami, indeksami i towarami. Broker online szczyci się oferowaniem najbardziej elastycznych cen, a także najbardziej wszechstronnego zestawu dostępnych produktów. \ R \ n \ r \ nBinary.com jest mocno zaangażowane w przestrzeganie wysokich standardów etycznych i zapewnia wysokiej jakości doświadczenie handlowe. Obejmuje to przechowywanie depozytów na oddzielnym koncie powierniczym i nigdy nie wykorzystywanie środków zdeponowanych przez klientów w innym celu. \ R \ n \ r \ n \ r \ nWejdź na Binary.com \ r \ nUwaga: kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i zawierają wysokie ryzyko szybkiej utraty pieniędzy z powodu dźwigni finansowej. Od 74 do 89% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy. \ R \ n \ r \ nBinary.com został założony w październiku 1999 roku. Broker jest wolny od długów. Dziś ma ponad 200 kontrahentów i pracowników na całym świecie, a także ponad milion zarejestrowanych kont. Platforma średnio 20 transakcji na sekundę, 24 \ / 7. Istnieją fizyczne biura na Malcie i Malezji, a wszystkie informacje i witryna są dostępne w języku chińskim, angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, indonezyjskim, portugalskim, polskim, hiszpańskim, rosyjskim, wietnamskim i tajskim. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nW tym roku oczekuje się, że liczba aktywnych klientów Binary.com przekroczy 100 000. Przewiduje się, że w tym roku broker online przeprowadzi ponad 197 milionów transakcji, co oznaczałoby łącznie ponad 789 milionów kontraktów kupionych i sprzedanych na platformie od momentu jej wydania. Ponadto przewiduje się, że Binary.com wygeneruje w tym roku ponad 1 miliard USD obrotu, co przełoży się na całkowity obrót od momentu powstania w wysokości ponad 5,7 miliarda USD. Oczekuje się, że wypłaty klientów w tym roku wyniosą ponad 140 milionów dolarów. Przed tym rokiem liczba ta wynosiła prawie 500 milionów dolarów. Binary.com spodziewa się również zwiększyć liczbę pracowników w swoich trzech biurach dzięki zwiększonemu popytowi na swoje usługi i produkty. \ R \ nLicencja i przepisy Binary.com \ r \ nKlienci mogą spać spokojnie wiedząc, że Binary.com jest licencjonowana i regulowana Irlandia, Wyspa Man, Wielka Brytania i Malta. Binary Group Ltd. jest właścicielem i operatorem Binary.com. Klienci w Wielkiej Brytanii handlują za pośrednictwem Binary (IOM) Ltd oraz Binary Investments (Europe) Ltd. Klienci z Wyspy Man handlują za pośrednictwem Binary (IOM) Ltd. Klienci z Unii Europejskiej z wyjątkiem Wielkiej Brytanii handlują za pośrednictwem Binary (Europa ) Ltd oraz Binary Investments (Europe) Ltd. W innych częściach świata klienci handlują za pośrednictwem Binary (CR) SA \ r \ n \ r \ nFirmą holdingową następujących spółek zależnych Binary.com jest Binary Limited, która ma siedzibę pod adresem 47 Esplanade, St Helier, Jersey, JE1 0BD, Wyspy Normandzkie. Binary Investments (Europe) Ltd ma adres Mompalao Building, Suite 2, Tower Road, Msida MSD1825, Malta. Malta Financial Services Authority reguluje i udziela licencji jako dostawcy usług inwestycyjnych kategorii 3 z numerem licencji IS \ / 70156. Binary (CR) SA jest zarejestrowana w Kostaryce, ale nie jest regulowana ani nadzorowana przez organ regulacyjny w kostarykańskim systemie finansowym. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBinary (V) Ltd jest w Govant Building, Port Vila, PO Box 1276, Vanuatu, Republic of Vanuatu, z licencją i regulacjami wydanymi przez Vanuatu Financial Services Commission. Binary (BVI) Ltd ma adres 2nd Floor, O \ u2019Neal Marketing Associates Building, Wickham \ u2019s Cay II, P.O. Box 3174, Road Town, Tortola VB1110, Brytyjskie Wyspy Dziewicze. Jest regulowany i licencjonowany przez British Virgin Islands Financial Services Commission. Wreszcie Binary (FX) Ltd ma adres działki nr F16, First Floor, Paragon Labuan, Jalan Tun Mustapha, 87000 Federal Territory of Labuan, Malaysia. Labuan Financial Services Authority reguluje i udziela firmie licencji na prowadzenie działalności pośrednictwa finansowego z numerem licencji MB \ / 18 \ / 0024. \ R \ nBinary.com Values ​​\ r \ n \ r \ nBinary.com jest jednym z jego podstawowe wartości, z myślą o tym, że firma zawsze powinna wybierać to, co właściwe. Obejmuje to obsługę klientów w sposób przejrzysty i uczciwy, komunikowanie się za pomocą łatwego do zrozumienia prostego języka i rozliczanie umów według zasad. \ R \ n \ r \ nBroker ceni również pracę zespołową, kładąc nacisk na pozytywnych graczy zespołowych, którzy współpracują aby mogli osiągać wspólne cele i pokonywać wyzwania. Binary.com ceni kompetencje, decydując się na współpracę z utalentowanymi i inteligentnymi ludźmi, którzy chcą załatwić sprawę. \ R \ n \ r \ nW końcu Binary.com jest mocno zorientowany na klienta. Zawsze na pierwszym miejscu stawia klientów. Ponadto broker poświęca się tworzeniu usług i produktów, które zapewniają tym klientom możliwie najlepsze doświadczenia handlowe. \ R \ nHistoria grupy binarnej \ r \ nPierwszy krok w kierunku utworzenia grupy binarnej miał miejsce w 1999 r., Kiedy Jean z Hongkongu -Yves Sireau, zarządzający funduszami hedgingowymi i przedsiębiorca, założył Regent Markets. Stworzył metody, systemy i algorytmy niezbędne do wdrożenia systemu zakładów finansowych o stałych kursach. Jego celem było stworzenie rynku z zakładami o stałych kursach jako najprostszym typem kontraktów pochodnych, tak aby zwykli inwestorzy mogli dokonywać małych zakładów. Było to rewolucyjne, ponieważ przed Regent Markets opcje binarne były zwykle sprzedawane z dużymi ilościami. W październiku 1999 r. Regent Markets otrzymał inwestycję w świadczenie usług zakładów finansowych online. \ R \ n \ r \ nW 2000 r. Regent Markets złożył wniosek o patent. W maju tego roku zarejestrował nazwę BetOnMarkets i przeniósł się na Maltę, aby uzyskać licencję na zakłady internetowe. Witryna została uruchomiona, a firma szybko stała się liderem na rynku zakładów finansowych o stałych kursach. W 2004 roku Regent Markets uzyskał licencję na Wyspie Man i rozpoczął tworzenie swojego centrum programistycznego w Cyberjaya w Malezji. W 2007 roku firma otrzymała amerykański patent na system i metodę zakładów. \ U201d W 2008 i 2009 roku Regent Markets uzyskał bazę klientów głównego konkurenta, BetsforTraders. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n2011 przyniósł dwa nowe patenty w USA od Regent Markets. Obejmowały one komputerowy system handlu do oferowania niestandardowych spekulacji na rynkach finansowych oraz system handlu komputerami i metodę spekulacji na rynku finansowym. Wkrótce potem BetOnMarkets.com zwiększył swoje wypłaty do 100 000 USD, GBP, AUD i EUR . W 2012 roku firma osiągnęła kamień milowy w wysokości 1 miliarda dolarów obrotów od samego początku, mając 400 000 klientów w swojej bazie danych. \ R \ n \ r \ n W 2013 roku nastąpiła zmiana marki BetOnMarkets.com na Binary.com. Ta zmiana miała miejsce aby pomóc platformie ewoluować w miarę zwiększania udziału w rynku handlu binarnego. Wtedy też firma otrzymała nowy slogan: \ u201cSharp Prices, Smart Trading. \ U201d \ r \ n \ r \ nOd tego momentu Binary.com nadal się rozwijał, oferując nowe metody handlu. Obejmuje to nową aplikację do tworzenia wykresów i krótkoterminową transakcję dotykową / bezdotykową. Do połowy 2014 r. Binary.com miał ponad 130 000 nowych transakcji dziennych i ponad 100 milionów transakcji historycznych. W 2014 r. Firma Regent Markets zmieniła nazwę na Binary Ltd, aby zapewnić zgodność nazwy witryny internetowej i nazwy firmy. Pod koniec 2014 roku Binary.com miał ponad 800 000 klientów i osiągnął 2 miliardy dolarów. Wkrótce potem Binary.com osiągnął 1 milion użytkowników. \ R \ n \ r \ nPotem Binary otrzymał licencję na usługi inwestycyjne kategorii 3 od Malta Financial Services Authority. Mniej więcej w tym samym czasie Binary Group otworzyła biuro w Tokio, Binary KK i zaczęła ubiegać się o odpowiednie licencje. Do 2015 roku Binary.com przetwarzało codziennie ponad milion transakcji. Następnie Binary.com wprowadził witrynę e-commerce do sprzedaży markowych towarów, a także Binary Bot, narzędzie do programowania automatycznego handlu, które umożliwia handlowcom proste tworzenie automatycznych robotów handlowych. Do 2016 roku Binary KK w Japonii otrzymało licencję KLFB jako biznes instrumentów finansowych typu 1, a Binary.com otworzyło swoje biuro QSentral w Kuala Lumpur. W 2017 r. Dodano konta Bitcoin dla klientów spoza UE. \ R \ nBinary.com Opłaty \ r \ nDzięki opatentowanej technologii cenowej Binary.com klienci mogą cieszyć się takimi samymi stopami zwrotu jak handlowcy na rynku międzybankowym . Oznacza to ceny w czasie rzeczywistym, które są porównywane z rynkami opcji międzybankowych. Klienci nie muszą mieć do czynienia z żadnymi ukrytymi prowizjami czy opłatami. Uzyskują również zwroty przekraczające 100 procent w przypadku prostych kontraktów wzrostowych \ / spadkowych, a także zwroty powyżej 1000 procent w transakcjach dotykowych \ / bezdotykowych i wyższych \ / niższych. \ R \ n \ r \ nBinary.com robi to najlepiej, aby klienci mogli łatwo handlować, jak chcą, niezależnie od ich strategii rynkowej. Możesz handlować wszystkimi głównymi indeksami, walutami, towarami i indeksami zmienności. Podczas zakładania transakcji wybierz typ transakcji, rynek, czas trwania transakcji (od 10 sekund do 365 dni), strajk, bariery i wypłatę (od 1 USD do 50 000 USD). \ R \ nZarządzanie ryzykiem \ r \ n \ r \ nPonieważ istnieje duże ryzyko związane z opcjami binarnymi, Binary.com zapewnia, że ​​klienci przed zakupem kontraktu wyraźnie znają zarówno potencjalną nagrodę, jak i potencjalne ryzyko. Po wybraniu wypłaty system automatycznie obliczy wymaganą stawkę potrzebną do wykupienia kontraktu. Stawka nigdy nie wzrośnie, więc zaryzykujesz tylko początkową stawkę. Aby jeszcze bardziej zminimalizować ryzyko, Binary.com umożliwia sprzedaż kontraktów przed ich wygaśnięciem, aby zminimalizować straty przy jednoczesnym zachowaniu zysków. \ R \ n \ r \ nBinary.com ma również specjalną sekcję swojej witryny internetowej poświęconą odpowiedzialnemu handlowi. Tutaj nakreśla ryzyko związane z handlem opcjami binarnymi i zawiera sugestie dotyczące odpowiedzialnego handlu. Obejmuje to handel wyłącznie pieniędzmi, na które możesz sobie pozwolić, sugerowanie korzystania z wirtualnego konta pieniężnego, nigdy nie handlowanie, gdy jesteś zmęczony lub pod wpływem oraz ograniczanie wygranych. \ R \ n \ r \ nBinary.com dodatkowo oferuje możliwość ustalać limity działalności handlowej lub samowykluczać. Możesz ograniczyć się w oparciu o kwotę, którą możesz handlować lub stracić w określonym czasie, w oparciu o ilość czasu, w którym możesz handlować w ramach jednej sesji online lub nawet ze strony internetowej przez określony czas. Jednak samowykluczenie wymaga co najmniej sześciu miesięcy. Możesz ograniczyć się przez telefon lub e-mail. \ R \ nBinary.com Platformy transakcyjne \ r \ n \ r \ nBinary.com ma prostą i przyjazną dla użytkownika platformę, która minimalizuje krzywą uczenia się dla nowych klientów. Platforma ułatwia znalezienie idealnej transakcji w każdych warunkach rynkowych i wykonanie transakcji w ciągu kilku sekund. Korzystając z platformy, możesz monitorować swoje portfolio za pomocą informacji w czasie rzeczywistym. Platforma ułatwia również odsprzedawanie transakcji przy użyciu cen rynkowych. \ R \ n \ r \ n Oprócz własnej platformy, Binary.com oferuje szeroką gamę platform, podzielonych na listy tych, które są najlepsze dla początkujących lub zaawansowani handlowcy. Początkujący inwestorzy mogą korzystać ze SmartTrader, która jest czołową platformą handlową opcjami binarnymi z przyjazną dla użytkownika i prostą platformą internetową. Istnieje również aplikacja Binary Tick Trade App firmy Binary, która jest przeznaczona do bardzo szybkiego handlu w ruchu i jest dostępna na urządzenia z systemem Android. Lub możesz skorzystać z platformy transakcyjnej typu multibarrier firmy Binary.com, Ladders, dla opcji binarnych FX. \ R \ n \ r \ nZaawansowani traderzy będą chcieli zdecydowanie rozważyć użycie MetaTrader 5, szanowanego standardu branżowego w handlu. Jest to zaawansowana platforma do handlu wieloma aktywami, która wyznacza światowy standard handlu opcjami binarnymi, kontraktami CFD i forex, i jest dostępna dla wielu urządzeń. Istnieje również Binary Webtrader, który jest zaawansowanym interfejsem do handlu opcjami binarnymi, który pozwala jednocześnie obserwować ruchy rynków i aktywów. Dodatkowo dostępny jest Binary Bot, narzędzie do tworzenia botów typu “ przeciągnij i upuść ”, które umożliwia tworzenie automatycznych strategii handlowych. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBinary.com obsługuje również dwie platformy wykresów, które umożliwiają handlowcom badanie danych finansowych odpowiednich dla ich strategii i potencjalnych transakcji w celu przewidywania ruchów na rynku. TradeView dla Binary.com oferuje zaawansowane analizy techniczne i wykresy, a także możliwość analizowania rynków przy użyciu nakładek, przedziałów cenowych i wskaźników. SmartCharts zapewnia również interaktywne wykresy, pozwalając użytkownikom analizować rynki finansowe z pięknymi wizualizacjami i unikalnymi narzędziami handlowymi za pośrednictwem intuicyjnego, szybkiego interfejsu. \ R \ nPlatforma Webtrader Binary.com \ r \ n \ r \ nJak wspomniano, Binary.com Webtrader to zaawansowana platforma handlowa. Platformę można w pełni dostosować do własnych preferencji. Posiada intuicyjny interfejs i ułatwia jednoczesne obserwowanie ulubionych rynków i aktywów. Umożliwia także monitorowanie danych historycznych, czasów handlu, indeksu aktywów i niezbędnych wykresów. Interfejs handlowy jest pełnoekranowy i konfigurowalny, więc wybierasz, co jest na ekranie. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPlatforma jest solidna i bezpieczna, więc nie ma obaw o bezpieczeństwo informacje lub fundusze podczas korzystania z niego. Możesz uzyskać do niego łatwy dostęp przez wybraną przez siebie przeglądarkę internetową w jednym z 13 różnych języków. Istnieje również wiele konfigurowalnych funkcji, w tym organizowanie i ładowanie aktywów, wykresy i dodatkowe zasoby w dowolny sposób. \ R \ nTick Trade App \ r \ nAplikacja Binary.com Tick Trade jest idealna dla początkujących traderów, którzy chcą mieć możliwość handlu swoje opcje binarne w podróży lub ze smartfona lub tabletu. Interfejs jest elegancki i responsywny, dzięki czemu można szybko wybrać preferencje handlowe. Możesz wybrać rynek i aktywa bazowe, w tym aktywa z indeksami zmienności i pary walutowe forex. Użyj aplikacji, aby wyznaczyć wybrany rodzaj handlu binarnego, taki jak Góra \ / Dół lub Dopasowanie cyfr \ / Różnice. Za pomocą aplikacji możesz również ustawić tempo swojej transakcji, od 5 do 10 ticków. Na koniec wybierz preferowaną kwotę stawki lub wypłaty, abyś mógł kontrolować ryzyko, aby spełnić swoje potrzeby. Ta aplikacja obsługuje język angielski, indonezyjski i wiele innych języków. Jednak nie jest dostępny we wszystkich krajach. \ R \ nBinary Bot \ r \ nJak wspomniano wcześniej, Binary Bot to narzędzie programistyczne, które pomaga odróżnić Binary.com od konkurencji. To narzędzie pozwala stworzyć aplikację handlową za pomocą funkcji przeciągnij i upuść, którą Binary.com porównuje do układania puzzli. Możesz użyć tego narzędzia do stworzenia dowolnej liczby botów do handlu opcjami binarnymi, czyniąc algorytmy niezwykle złożonymi lub trzymającymi się prostych formuł. Oprócz tworzenia botów na własny użytek, możesz osiągnąć dodatkowy zysk, sprzedając swoje boty w sklepie Binary.com innym handlowcom. Za każdym razem, gdy przedsiębiorca kupuje Twojego bota, otrzymujesz 80 procent przychodów ze sprzedaży. \ R \ n \ r \ n \ r \ nKonto demo \ r \ nBinary.com udostępnia klientom konto z wirtualnymi pieniędzmi, które służy jako wersja demonstracyjna konto. Ma to na celu pomóc klientom w doskonaleniu umiejętności i przyzwyczajeniu się do handlu binarnego, zanim zaryzykują prawdziwe pieniądze. Po zalogowaniu się możesz łatwo przełączać się między kontami z wirtualnymi pieniędzmi i prawdziwymi pieniędzmi w prawym górnym rogu strony. Ta funkcja pozwala również przetestować nowe strategie. \ R \ nMetody płatności \ r \ nBinarne. com nie tylko wymienia swoje metody płatności, ale także szczegóły, które waluty mają zastosowanie dla każdej metody, minimalne i maksymalne wpłaty i wypłaty oraz czas przetwarzania wpłat i wypłat. W przypadku wielu metod płatności dostępne są również krótkie samouczki PDF przedstawiające kroki, które należy wykonać, aby dokonać wpłaty lub wypłaty. \ R \ n \ r \ nPrzelewy bankowe i przelewy pieniężne są dostępne w USD, GBP, EUR i AUD. Internetowe przelewy bankowe są dostępne w USD, GBP lub EUR. Dodatkowo usługa Pay Sec jest dostępna dla USD. Możesz również użyć karty debetowej lub kredytowej Visa lub Mastercard dla USD, GBP, EUR lub AUD. Obsługiwane portfele elektroniczne obejmują FasaPay, Perfect Money, Skrill \ / Moneybookers, Neteller, WebMoney, Qiwi, PaySafeCard i Yandex, z których każdy działa dla określonych walut. Metody finansowania kryptowalut obejmują Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum i Litecoin. \ R \ nDepozyty & Wypłaty \ r \ n \ r \ nAby dokonać wpłaty, zacznij od zalogowania się na swoje konto Binary.com. Stamtąd przejdź do karty \ u201cKasa \ u201d na pasku nawigacyjnym. Następnie możesz wybrać \ u201cDepozyt \ u201d lub \ u201cWypłata. \ U201d Zobaczysz listę metod wpłaty lub wypłaty. Wybierz odpowiednią i wypełnij wymagane informacje. Proces powinien być dość prosty do zakończenia. \ R \ nJak handlować na Binary.com \ r \ n \ r \ nGdy zaczniesz handlować, zauważysz, że ekran handlu pozwala całkowicie dostosować swoją pozycję. W górnej części tej sekcji zobaczysz rozwijane menu, które pozwala wybrać rynek, z rozwijanym menu dla rodzaju transakcji po prawej stronie i mini wykresem z wartością po prawej stronie że. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPoniżej tych funkcji zobaczysz formularz, który wypełniasz, aby handlować. W górnym wierszu możesz wybrać czas trwania, wpisać wartość i za pomocą menu rozwijanego dostosować, czy jest to liczba dni, czy inna miara czasu. Tuż pod tym miejscem jest miejsce do wypełnienia twojej wysokiej bariery, z miejscem na niską barierę bezpośrednio pod nią. Poniżej możesz wybrać wypłatę, w tym walutę i liczbę jednostek. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBinary.com zawiera ceny dwukierunkowe. Oznacza to, że jeśli dostosujesz jakiekolwiek parametry swojej transakcji, cena transakcji zmieni się natychmiast. Pozwala to zobaczyć swoją stawkę w czasie rzeczywistym i pozwala Binary.com kontynuować realizację celu, jakim jest dostarczanie przejrzystych cen poprzez wyświetlanie obu stron transakcji. Kiedy będziesz gotowy do zawarcia transakcji, kliknij \ u201cKup. \ U201d \ r \ n \ r \ nJak tylko to zrobisz, transakcja pojawi się na Twoim koncie, a cena będzie aktualizowana w czasie rzeczywistym. Twoje konto zawiera szczegółowe informacje na temat transakcji i daty zawarcia umowy, a także cenę zakupu i ostatnią cenę. Możesz także kliknąć \ u201cView \ u201d, aby wyświetlić bardziej szczegółowe informacje o bieżących transakcjach. Pamiętaj, że można sprzedać kontrakt przed wygaśnięciem, aby zachować zyski lub zminimalizować straty. \ R \ nEdukacja dla nowych inwestorów \ r \ n \ r \ nPonieważ Binary.com został zaprojektowany z myślą o traderach na każdym poziomie doświadczenia, broker oferuje całą sekcję \ u201cZacznij \ u201d w swojej witrynie. Tutaj znajdziesz szczegółowe wyjaśnienia i artykuły związane z opcjami binarnymi, retrospekcjami i MetaTrader 5. Sekcja dotycząca opcji binarnych zawiera prostą definicję wraz ze słownikiem i dogłębnie analizuje, czym są opcje binarne, jak nimi handlować, typy transakcji i zakres rynków. \ r \ n \ r \ n Sekcja dotycząca retrospekcji zawiera definicję i opis z przykładami trzech typów retrospekcji oferowanych przez Binary.com. Sekcja dotycząca MetaTrader 5 zawiera znacznie więcej informacji, ponieważ zawiera sekcje dotyczące każdego rodzaju transakcji, które można wykonywać za pomocą platformy, w tym opcji binarnych, kontraktów CFD i forex. Dla każdego forexu, kryptowalut, kontraktów CFD i metali możesz zobaczyć, czym jest handel tym aktywem, jak nim handlować, zasady dotyczące depozytu zabezpieczającego dla tego aktywa oraz specyfikacje kontraktu. Następnie znajduje się sekcja dotycząca opcji binarnych z MT5, w tym wprowadzenie i sposób handlu tymi opcjami binarnymi na platformie. \ R \ n \ r \ n \ r \ nAnaliza rynku \ r \ n \ r \ nBinary.com zapewnia codzienny raport zawierający istotne wiadomości z całego świata, szczegółowe informacje o ostatnich ruchach najpopularniejszych par walutowych, nadchodzące wydarzenia w ciągu dnia, które mogą mieć wpływ na handel, oraz pomysł na handel. Broker oferuje również cotygodniowe aktualizacje rynkowe i cotygodniowe sygnały transakcyjne, z których te ostatnie pojawiają się w filmach od profesjonalnego tradera i eksperta od wykresów. \ R \ nNarzędzia edukacyjne \ r \ n \ r \ nJeśli odwiedzasz Akademię Binary.com pod adresem na jej stronie internetowej znajdziesz dodatkowe narzędzia i zasoby edukacyjne. W sekcji Filmy można obejrzeć różne samouczki wideo i filmy z seminariów internetowych, na przykład: \ u201cWprowadzenie do MetaTrader 5, \ u201d \ u201cZakup w sklepie \ u201d i \ u201cMetaTrader 5 na Androida \ / iOS. \ U201d Są też filmy, które pokazują, jak korzystać z Binary.com. Ta strona zawiera również linki do filmów wideo Binary TV, Commodities Corner (archiwa), webinariów i cotygodniowych sygnałów transakcyjnych. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPodpisanie jest całkowicie darmowe się na webinary od autorów Binary.com z dużym doświadczeniem z całego świata. Seminaria internetowe obejmują tematy dla wszystkich poziomów umiejętności, w tym \ u201cJak handlować srebrem \ u201d i \ u201cJak handlować na rynku Forex na MT5. \ U201d Nadchodzące seminaria internetowe można zobaczyć na stronie Wydarzenia. W Commodities Corner znajdują się aktualne wiadomości o towarach, w tym informacje na temat określania konfiguracji handlu za pomocą analizy technicznej. Binary TV informuje Cię o trendach i najważniejszych nowościach na rynkach finansowych. \ R \ n \ r \ nDodatkowo Binary.com oferuje szereg e-booków, w tym bezpłatny przewodnik po handlu. Każdy e-book zawiera informacje o idealnym poziomie doświadczenia tradera dla danej treści i zawiera takie tematy, jak \ u201cSecrets to Smart Trading. \ U201d Możesz również bezpłatnie przeczytać analizę rynków światowych autorstwa Jima Mellona. \ R \ nBinary.com API \ r \ nBinary.com posiada również API, które umożliwia programistom tworzenie interfejsów handlowych i aplikacji, które współpracują z systemem Binary.com. Interfejs API obsługuje większość metod odczytu i zapisu i możesz zasugerować dodanie na forum deweloperów. \ R \ nCzy Binary.com jest bezpieczny? \ R \ n \ r \ nPonieważ Binary.com jest regulowane i licencjonowane w wielu jurysdykcjach, musi być zgodne z wysoki poziom standardów zapewniających ochronę środków i danych osobowych klientów. Ponadto Binary.com segreguje fundusze klientów, zapewniając ich bezpieczeństwo w licencjonowanych instytucjach finansowych. Wszystkie dane karty kredytowej trafiają bezpośrednio do sieci Visa lub Mastercard z najnowszą wersją szyfrowania SSL, zgodnie z zasadami bankowymi. \ R \ n \ r \ nBinary.com dodatkowo oferuje różne sugestie dotyczące bezpieczeństwa konta dla klientów, w tym włączenie uwierzytelniania dwuskładnikowego, ustawianie hasła blokady kasjera, używanie Cloudflare DNS, ustawianie silnego hasła, aktualizowanie przeglądarki, używanie oprogramowania antywirusowego, monitorowanie ostatnich logowań i nigdy nie udostępnianie informacji o koncie. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBinary.com również jasno określa swoją politykę bezpieczeństwa i prywatności, w tym zgodność z ogólnymi przepisami o ochronie danych i innymi obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony danych. Binary.com wykorzystuje dane osobowe do weryfikacji klientów jako prawowitych właścicieli kont i właściwego odbiorcy do wypłat, a także do przetwarzania transakcji. Wszystkie dane osobowe są przechowywane z należytą starannością, przetwarzając je wyłącznie w celach wymaganych lub dozwolonych zgodnie z prawem. \ R \ nKonkurenci \ r \ nBinary.com konkuruje z naszymi podobnymi brokerami, którzy wcześniej omówili, co następuje: \ r \ n \ r \ n \ tPlus500 \ r \ n \ tAVATrade \ r \ n \ tIQ Opcja \ r \ n \ t24opcja \ r \ n \ tExpertOption \ r \ n \ tVantage FX \ r \ n \ tForex.com \ r \ n \ tPepperstone \ r \ n \ tETX Capital \ r \ n \ tNordFX \ r \ n \ tCity Index \ r \ n \ r \ nProgram partnerski \ r \ nBinary.com ma program partnerski, który umożliwia członkom zarabianie prowizji za polecenia nowych klientów. Przystąpienie do programu partnerskiego jest bezpłatne. Wystarczy wypełnić wniosek, wybrać plan prowizji i czekać, aż Binary.com zatwierdzi Twoje zgłoszenie. Partnerzy otrzymują unikalne linki partnerskie, a także narzędzia polecające, które pomagają im zarabiać prowizje. Istnieje dedykowane wsparcie dla podmiotów stowarzyszonych, a płatności są zawsze na czas. \ R \ n \ r \ nBinary.com ma również program brokera wprowadzającego (IB), który umożliwia członkom zarabianie prowizji z działalności handlowej od klientów, których polecają MetaTrader 5 dla Binary.com. Aby rozpocząć, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, jeśli nie jesteś jeszcze partnerem; partnerzy mogą po prostu wysłać e-mail. Otrzymasz wtedy narzędzia polecające i link partnerski, który jest unikalny dla Ciebie. Kiedy polecony klient handluje kontraktami CFD i forex na platformie MT5 Binary.com, otrzymujesz prowizję opartą na przejrzystej strukturze prowizji. \ R \ nNagrody \ r \ nW 2007 roku BetOnMarkets.com, poprzednik Binary.com, zarobił Nagroda „Najlepszy dostawca usług finansowych o ustalonych kursach” przyznana przez Shares Magazine UK. Ta nagroda uhonorowała witrynę za bezpieczny, szybki i niezawodny handel na wszystkich poziomach umiejętności. Wkrótce potem Financial Times i Investors Chronicle UK przyznały firmie tytuł \ u201cBest Fixed-Odds Financial Provider. \ U201d \ r \ n \ r \ nW 2008 r. BetOnMarkets.com powtórzył, że Shares Magazine UK zaszczyt bycia \ u201cBest Fixed -Odds Financial Trading Provider. \ U201d W tym roku firma otrzymała również nagrodę Investors Chronicle za \ u201cBest Customer Communication Firm. W 2009 roku pojawiło się jeszcze więcej nagród, w tym \ u201cFinansowy operator zakładów roku \ u201d od eGaming Review i \ u201cBest Dostawca usług finansowych o ustalonych kursach \ u201d od Shares Magazine UK. \ R \ n \ r \ nNagrody kontynuowano, aw 2011 roku Trade2Win uhonorowało firmę srebrną nagrodą \ u201cBest Fixed-Odds Broker \ u201d. Następnie uzyskał tytuł Najlepszej Firmy o stałych kursach 2012 w rankingu Global Banking and Finance Review. Podczas ceremonii wręczenia nagród EGR Operator Awards 2015 w Londynie, Binary.com zdobył pierwszą nagrodę w kategorii Operator zakładów finansowych. Po tym nastąpił uhonorowanie \ u201cBest Binary Options Broker \ u201d podczas 16. dorocznej międzynarodowej konferencji i wystawy finansowej MENA w Dubaju. Podczas rozdania nagród Online Personal Wealth Awards 2017 inwestorzy głosowali, aby nazwać Binary.com \ u201cNajlepszym brokerem opcji binarnych. \ U201d \ r \ nWniosek \ r \ nBinary.com jest światowym liderem w opcjach binarnych i jako pierwsza firma zaoferowała wiele konkretnych rodzaje zawodów. Firma posiada również wiele patentów, które pokazują jej historię innowacji. \ R \ n \ r \ nBinary.com umożliwia handel na jednej z kilku platform i oferuje narzędzia edukacyjne i analityczne, które pomagają jej odwoływać się do wszystkich poziomów doświadczenia. Internetowy interfejs tradera jest dobrze zaprojektowany i łatwy w użyciu, początkujący powinni być w stanie z łatwością przyspieszyć, korzystając z szerokiej gamy materiałów edukacyjnych w witrynie. \ R \ n \ r \ nBinary.com ma długą i dobrze ugruntowaną pozycję reputacji, istnieje od 2000 roku. Patrząc na recenzje klientów w Internecie, znaleźliśmy kilka skarg od użytkowników, ale jest to typowe i nic niezwykłego dla tego typu brokerów. Prawie każdy broker ma kilku niezadowolonych klientów. \ R \ n \ r \ nStrona ma niskie wymagania dotyczące depozytu dla nowych klientów i masz możliwość skorzystania najpierw z konta demo z 10 000 USD, aby móc w pełni przetestować platformę przed podjęciem konto na prawdziwe pieniądze. \ r \ n \ r \ nZ powodu ograniczeń regulacyjnych ten broker nie jest dostępny dla klientów z siedzibą w USA. \ r \ nOdwiedź Binary.com \ r \ nUwaga: kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i mają wysoką ryzyko szybkiej utraty pieniędzy z powodu dźwigni finansowej. Od 74 do 89% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.","autor": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Oliver Dale"},"Data opublikowania":"2019-08-14"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map