PrimeBit to nowa giełda krypto pochodnych, która jest łatwa w użyciu i dostępna dla prawie każdego. Chociaż giełda jest nowa, oferuje swoim klientom kilka interesujących narzędzi do handlu kryptowalutami i platformę handlową peer-to-peer, która oferuje prosty handel lewarowany po niskich kursach.

W przeciwieństwie do wielu giełd kryptowalut, które oferują krypto-pochodne, PrimeBit nie działa jako kontrahent. Zamiast tego tworzy platformę dla handlowców do łączenia się na zasadzie peer-to-peer, z dźwignią do 200x.

PrimeBit jest również łatwy do zarejestrowania i nie ma minimalnego depozytu. Jeśli jesteś zainteresowany tym, jak działa PrimeBit lub dlaczego handel peer-to-peer może być lepszym sposobem handlu dla niektórych inwestorów, przyjrzyjmy się, co robi PrimeBit, aby dać inwestorom kryptowalut nowe opcje lewarowanego handlu kryptograficznego.

Odwiedź PrimeBit

PrimeBit sprawia, że ​​handel peer-to-peer z instrumentami pochodnymi kryptowalut jest łatwy

PrimeBit to broker kryptowalut oferujący usługę, którą można porównać do giełdy takiej jak BitMEX. Zamiast handlować rzeczywistymi tokenami, klienci PrimeBit mają możliwość handlu kontraktami, które czerpią swoją wartość z Bitcoin, Ethereum i Litecoin.

Otwarcie konta w PrimeBit jest proste. Potrzebujesz tylko adresu e-mail i możesz założyć konto PrimeBit.

Po otwarciu konta będziesz mógł zdeponować Bitcoiny w swoim portfelu PrimeBit, a następnie rozpocząć handel na giełdzie. PrimeBit oferuje również swoim klientom w pełni funkcjonalne konto demo, które jest świetne dla traderów, którzy chcą ćwiczyć, zanim użyją swoich Bitcoinów do tworzenia kopii zapasowych prawdziwych transakcji.

Trzy umowy, które PrimeBit oferuje w momencie pisania to:

 • BTC / USD
 • ETH / USD
 • LTC / USD

Ponieważ PrimeBit dopiero zaczyna jako giełda krypto pochodnych, liczba kontraktów, które będzie oferować swoim klientom, prawdopodobnie wzrośnie wraz z rozwojem firmy. Na razie PrimeBit ma trzy kontrakty, które obejmują trzy z najpopularniejszych tokenów.

Funkcje PrimeBit w skrócie

 • do 200x – najwyższa dźwignia finansowa na rynku
 • MetaTrader 5 aplikacja komputerowa i internetowa
 • Uczciwa cena – mechanizm umożliwiający płynny handel zmiennymi aktywami, nawet przy wysokiej dźwigni finansowej
 • Brak minimalnych depozytów iw pełni funkcjonalne konta demo dla łatwego dostępu dla początkujących traderów
 • Brak dat ważności – handluj kontraktami wieczystymi bez ograniczeń co do zysków
 • Wartość punktu stałego – łatwy do zrozumienia model cenowy z liniowymi zwrotami
 • Lukratywny program partnerski z maksymalnie 20% udziału w przychodach oraz przejrzysty pulpit do kontrolowania przepływu przychodów
 • PrimeBit Kalkulator handlu do łatwego obliczania podstawowych parametrów zamówienia, które rozważasz.

Dlaczego peer-to-peer?

Handel na zasadzie peer-to-peer ma pewne zalety w porównaniu z giełdą, która działa zarówno jako kontrahent, jak i animator rynku. Kiedy giełda jest zarówno kontrahentem, jak i animatorem rynku, istnieje ryzyko, że giełda wykorzysta mechanizm ustalania cen na swoją korzyść.

W świecie handlu kontraktami różnicowymi (CFD) istnieją liczne zarzuty wobec brokerów CFD o wykorzystywanie własnych zdolności do ustalania cen w celu zarabiania pieniędzy na pozycjach klientów

Kiedy Twój broker nie jest kontrahentem, ta forma podstępu po prostu nie jest możliwa, ponieważ broker zarabia pieniądze wyłącznie na ułatwianiu transakcji i nie zarabia, jeśli przegrasz. Dzięki PrimeBit, inny trader wygeneruje Twoje zyski lub straty, a PrimeBit zarobi w postaci opłat za stworzenie struktury handlowej.

Ten rodzaj platformy jest również dobry dla traderów, którzy chcą używać krypto-pochodnych jako sposobu na zarabianie na swoich zasobach Bitcoin, ponieważ handlowcy na platformie PrimeBit otrzymują (lub muszą płacić) opłaty za finansowanie bezpośrednio co osiem godzin.

Jak to działa: handel z PrimeBit

Platforma handlowa utworzona przez PrimeBit jest dostępna za pośrednictwem interfejsu online i jest standardowym terminalem handlowym MT5 w branży. Po otwarciu i zasileniu konta w PrimeBit (lub utworzeniu konta demo) możesz rozpocząć otwieranie transakcji za pośrednictwem platformy internetowej.

MetaTrader

PrimeBit akceptuje tylko depozyty w BTC, a zarówno wpłaty, jak i wypłaty powinny być bardzo szybkie. Firma twierdzi, że depozyty zostaną zaksięgowane, gdy jeden węzeł Bitcoin potwierdzi transfer.

Opłaty PrimeBit

W PrimeBit opłaty dla twórców i takerów są następujące (opłaty za finansowanie będą się zmieniać wraz z rynkiem, ale są zablokowane po otwarciu transakcji):

 • BTC / USD – Opłata dla twórcy -0,025% – Opłata za przyjęcie 0,075%
 • ETH / USD – Opłata dla twórcy -0,025% – Opłata za przyjęcie 0,075%
 • LTC / USD – Opłata dla twórcy -0,025% – Opłata za przyjęcie 0,075%

Jak wspomniano powyżej, PrimeBit zarabia na opłatach producenta i nie pobiera żadnej części opłat za finansowanie, które muszą być płacone co osiem godzin. Platforma MT5 ma narzędzia do tworzenia wykresów, których możesz użyć do analizy rynków, a także współpracuje z wieloma aplikacjami innych firm.

Ekran handlu

MT5 to solidna platforma handlowa, która ma wbudowane mnóstwo przydatnych funkcji, takich jak trailing stop-loss. Nie musisz się martwić o używanie zleceń z limitem na MT5 lub zajmowanie się nowym, wadliwym interfejsem handlowym, który został zbudowany od podstaw.

PrimeBit: Umowa

Trzy umowy, które oferuje PrimeBit, to umowy wieczyste, co oznacza, że ​​mogą być utrzymywane na zawsze (o ile można uiścić opłaty za finansowanie). Korzystając z umowy wieczystej, PrimeBit usuwa wartość czasu z równania cenowego i znacznie ułatwia kontraktom śledzenie ceny tokenów bazowych bezpośrednio.

Kontrakty są wyceniane w USD, ale rozliczane w BTC. Gdy cena aktywów kryptograficznych zmieni się o 1 USD, wartość kontraktu wzrośnie lub spadnie o 0,1 mln BTC (równe 0,0001 BTC). Cena kontraktu jest stała, podobnie jak opłaty za finansowanie.

Opłaty za finansowanie kontraktów są określane na podstawie indeksu premii / dyskonta, który handlowcy mogą przeglądać w dowolnym momencie. Rzeczywiste ceny używane do określenia wartości kontraktu pochodzą z wielu renomowanych giełd i nie mogą na nie wpływać PrimeBit ani cena pojedynczej giełdy.

PrimeBit wykonał dobrą robotę, tworząc system cenowy, który działa w celu przezwyciężenia wielu problemów, z którymi borykają się handlowcy kryptowalut.

MetaTrader 5 MT5

Niektóre giełdy kryptowalut wykorzystują zastrzeżoną platformę handlową, ale nie zawsze jest to najlepsza droga. Handel na rynkach kryptowalut nie różni się od żadnego innego rynku, zwłaszcza gdy używane są instrumenty pochodne. PrimeBit zdecydował się skorzystać z rozbudowanej platformy handlowej MT5 i to był chyba bardzo dobry pomysł.

MetaTrader 4

Oto kilka rzeczy, które MT5 oferuje handlowcom:

 • Wykresy niestandardowe MT5 ma zaawansowane narzędzia do tworzenia wykresów, które są przydatne dla inwestorów. Możesz dostosować ramy czasowe i rodzaj wykresu, co jest fajną funkcją. Istnieje również wiele wskaźników wbudowanych w MT5, co jest bardzo przydatne w handlu na dowolnym rynku.
 • Rodzaje zamówień MT5 ma w standardzie mnóstwo rodzajów zleceń, które można dostosować. Będziesz mógł ustawić limity i zlecenia końcowe za pomocą MT5, co nie ma miejsca na wielu giełdach kryptowalut. Trailing stop-loss zapewnia, że ​​możesz zablokować zyski na szybko zmieniającym się rynku i nie musisz mieszkać na swoim terminalu handlowym.
 • Układy Jeśli chcesz zmienić sposób wyświetlania interfejsu handlowego, MT5 oferuje mnóstwo opcji. Możesz sprawić, by rynek, na którym handlujesz, był największym wykresem, a także zmienić sposób wyświetlania symboli w polu informacyjnym. Jest mnóstwo opcji, a MT5 ułatwia przeglądanie informacji w dowolny sposób.

Instrumenty pochodne są odpowiednie dla Ciebie?

PrimeBit jest wymianą peer-to-peer, ale ponieważ pozwala na użycie dźwigni finansowej, wymaga zdeponowania Bitcoinów na giełdzie. Handel instrumentami pochodnymi to świetny sposób na wykorzystanie swoich tokenów i zwiększenie ekspozycji na aktywa, ale może nie być odpowiedni dla każdego inwestora.

Zanim zaczniesz handlować krypto pochodnymi lub jakimkolwiek innym produktem pochodnym, warto zrozumieć, jak dźwignia może wpłynąć na Twój handel. Im większą dźwignię zbudujesz w transakcji, tym więcej możesz zyskać lub stracić, w zależności od kierunku rynku.

Bardzo ważne jest, aby używać zleceń stop-loss, gdy korzystasz z dźwigni finansowej, ponieważ będziesz musiał zlikwidować pozycje, które są przeciwko tobie. Ponoszenie strat podczas handlu z dźwignią jest nieuniknione i powinieneś rozważyć, jak wpłynie to na Ciebie zarówno finansowo, jak i psychicznie, zanim zdecydujesz się wejść na rynek.

PrimeBit oferuje w pełni funkcjonalne konto demo i jest to dobry sposób, aby zobaczyć, jak działa dźwignia finansowa w rzeczywistych sytuacjach rynkowych. Konto demo jest bezpłatne, a jeśli nigdy nie korzystałeś z produktów lewarowanych, dobrym pomysłem jest handel przez tydzień lub dwa bez ryzykowania faktycznego BTC w transakcjach lewarowanych.

PrimeBit to innowacyjny broker

PrimeBit wnosi świetne pomysły na rynek kryptowalut. Struktura peer-to-peer jej giełdy odnosi się do potencjalnych problemów, które występują, gdy broker jest zarówno kontrahentem, jak i animatorem rynku. PrimeBit stworzył również solidny mechanizm ustalania cen, który byłby prawie niemożliwy do „gry” przy próbie wpływania na ceny podczas wymiany.

PrimeBit jest również bardzo łatwy w użyciu i pozwoli każdemu, kto ma trochę BTC w portfelu, na handel lewarowanymi krypto pochodnymi. Fakt, że PrimeBit pozwala tylko na wpłaty i wypłaty za pomocą BTC, może być wadą dla niektórych handlowców, ale obecnie nie jest trudno uzyskać BTC.

Ogólnie rzecz biorąc, PrimeBit jest świetnym brokerem, na który warto zwrócić uwagę, jeśli jesteś na rynku, aby handlować BTC, ETH lub LTC na zasadzie dźwigni, i prawdopodobnie rozszerzy swoją działalność, ponieważ przyciągnie więcej klientów. Jedynym prawdziwym minusem PrimeBit jest to, jak nowy jest, ponieważ będzie musiał wykazać się osiągnięciami w dostarczaniu solidnych usług swoim klientom.

Odwiedź PrimeBit

PrimeBit

src = “~ images \ primebit-review-p2p-crypto-pochodne-exchange.gif”

alt = “Recenzja PrimeBit”

class = “foto-wrapup wppr-product-image” /> 7.8

Łatwość użycia

8.0 / 10

Reputacja

7,0 / 10

Opłaty

9,0 / 10

Obsługa klienta

8.0 / 10

Metody Płatności

7,0 / 10

Plusy

 • Wysoka dźwignia do 200x
 • Niskie opłaty handlowe
 • Konta demo
 • Szybka realizacja
 • Niskie opłaty za wypłatę

Cons

 • Nowsza platforma
 • Brak zastrzeżonej platformy handlowej
 • Nielicencjonowany
 • Depozyty tylko w bitcoinach

Odwiedzić {"@kontekst":"http: \ / \ / schema.org \ /","@rodzaj":"Produkt","Nazwa":"PrimeBit","wizerunek":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2019 \ / 12 \ /primebit-review.gif","opis":"PrimeBit to nowa giełda krypto pochodnych, która jest łatwa w użyciu i prawie każdy może uzyskać do niej dostęp. Chociaż giełda jest nowa, oferuje swoim klientom kilka interesujących narzędzi do handlu kryptowalutami i platformę handlową peer-to-peer, która oferuje prosty handel lewarowany po niskich kursach. W przeciwieństwie do wielu giełd kryptowalut, które oferują pochodne kryptowalut,…","oferuje": {"@rodzaj":"Oferta","Cena £":"0,00","priceCurrency":"$","sprzedawca": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Nicholas Say"}},"przejrzeć": {"@rodzaj":"Przejrzeć","recenzjaRating": {"@rodzaj":"Ocena","najlepsza ocena":"10","najgorsza ocena":"0","ratingValue":"7,80"},"Nazwa":"PrimeBit","reviewBody":"PrimeBit to nowa giełda krypto pochodnych, która jest łatwa w użyciu i prawie każdy może uzyskać do niej dostęp. Chociaż giełda jest nowa, oferuje swoim klientom kilka interesujących narzędzi do handlu kryptowalutami i platformę handlu peer-to-peer, która oferuje prosty handel lewarowany po niskich kursach. \ R \ n \ r \ nW przeciwieństwie do wielu giełd kryptowalut, które oferują pochodne kryptowalut, PrimeBit nie działa jako kontrahent. Zamiast tego tworzy platformę dla traderów do łączenia się na zasadzie peer-to-peer, z dźwignią do 200x. \ R \ n \ r \ nPrimeBit jest również łatwy do zarejestrowania i nie ma minimalnego depozytu. Jeśli jesteś zainteresowany tym, jak działa PrimeBit lub dlaczego handel peer-to-peer może być lepszym sposobem handlu dla niektórych inwestorów, przyjrzyjmy się, co robi PrimeBit, aby dać inwestorom kryptowalut nowe opcje lewarowanego handlu kryptograficznego. \ R \ n \ r \ n \ r \ nOdwiedź PrimeBit \ r \ n \ r \ nPrimeBit sprawia, że ​​handel peer-to-peer z krypto-pochodnymi jest łatwy \ r \ nPrimeBit to broker kryptowalut oferujący usługę porównywalną do giełdy jak BitMEX. Zamiast handlować rzeczywistymi tokenami, klienci PrimeBit mają możliwość handlu kontraktami, które czerpią swoją wartość z Bitcoin, Ethereum i Litecoin. \ R \ n \ r \ nOtwarcie konta w PrimeBit jest proste. Wszystko, czego potrzebujesz, to adres e-mail i możesz założyć konto PrimeBit. \ R \ n \ r \ nPo otwarciu konta będziesz mógł zdeponować Bitcoiny w swoim portfelu PrimeBit, a następnie rozpocząć handel na giełdzie. PrimeBit oferuje również swoim klientom w pełni funkcjonalne konto demo, które jest świetne dla traderów, którzy chcą ćwiczyć, zanim użyją swoich Bitcoinów do tworzenia kopii zapasowych prawdziwych transakcji. \ R \ n \ r \ nTrzy kontrakty oferowane przez PrimeBit w czasie zapis to: \ r \ n \ r \ n \ tBTC \ / USD \ r \ n \ tETH \ / USD \ r \ n \ tLTC \ / USD \ r \ n \ r \ nPonieważ PrimeBit dopiero zaczyna jako kryptowaluta giełdy instrumentów pochodnych, liczba kontraktów, które zaoferuje swoim klientom, prawdopodobnie wzrośnie w miarę rozwoju firmy. Na razie PrimeBit ma trzy kontrakty, które obejmują trzy z najpopularniejszych tokenów. \ R \ n Funkcje PrimeBit w skrócie \ r \ n \ r \ n \ t do 200x \ u2013 najwyższa dźwignia na rynku \ r \ n \ tMetaTrader 5 aplikacja komputerowa i internetowa \ r \ n \ t Oznaczanie uczciwej ceny \ u2013 mechanizm umożliwiający płynny handel zmiennymi aktywami nawet przy dużej dźwigni \ r \ n \ tBrak minimalnych depozytów i w pełni funkcjonalne konta demo dla łatwego dostępu dla początkujących traderów \ r \ n \ tBrak terminów wygaśnięcia \ u2013 handluj kontraktami na czas nieokreślony bez ograniczeń zysków \ ​​r \ n \ tStała wartość punktowa \ u2013 łatwy do zrozumienia model cenowy z liniowymi zwrotami \ r \ n \ t Lukratywny program partnerski z maksymalnie 20 % udziału w przychodach i przejrzysty pulpit do kontrolowania przepływu przychodów \ r \ n \ t Kalkulator transakcji PrimeBit do łatwego obliczania podstawowych parametrów zamówienia, które rozważasz. \ r \ n \ r \ nDlaczego peer-to-peer? \ r \ nTrading na zasadzie peer-to-peer ma pewne zalety w porównaniu z giełdą, która działa zarówno jako kontrahent, jak i market-m aker. Kiedy giełda jest zarówno kontrahentem, jak i animatorem rynku, istnieje ryzyko, że giełda wykorzysta mechanizm ustalania cen na swoją korzyść. \ R \ n \ r \ nW świecie handlu kontraktami różnicowymi (CFD) istnieje wiele zarzuty wobec brokerów CFD o wykorzystywanie własnych możliwości ustalania cen do zarabiania pieniędzy na pozycjach klientów \ r \ n \ r \ nGdy Twój broker nie jest kontrahentem, ta forma podstępu po prostu nie jest możliwa, ponieważ broker zarabia pieniądze wyłącznie z ułatwianie transakcji i nie zarabia pieniędzy, jeśli przegrasz. Dzięki PrimeBit inny trader będzie generował Twoje zyski lub straty, a PrimeBit zarobi w postaci opłat za tworzenie struktury handlowej. \ R \ n \ r \ nTen rodzaj platformy jest również dobry dla inwestorów, którzy chcą korzystać z krypto pochodnych jako sposób na zarabianie na swoich zasobach Bitcoin, ponieważ handlowcy na platformie PrimeBit otrzymują (lub muszą płacić) opłaty za finansowanie bezpośrednio co osiem godzin. \ r \ nJak to działa: handel z PrimeBit \ r \ nPlatforma handlowa, na której PrimeBit created jest dostępny za pośrednictwem interfejsu online i jest standardowym terminalem handlowym MT5. Po otwarciu i zasileniu konta w PrimeBit (lub utworzeniu konta demo) możesz rozpocząć otwieranie transakcji za pośrednictwem platformy internetowej. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPrimeBit akceptuje tylko depozyty w BTC, a zarówno wpłaty, jak i wypłaty powinny być bardzo szybkie. Firma twierdzi, że depozyty zostaną zaksięgowane, gdy jeden węzeł Bitcoin potwierdzi transfer. \ R \ nOpłaty PrimeBit \ r \ nW PrimeBit opłaty dla twórców i przyjmujących są następujące (opłaty za finansowanie będą się zmieniać wraz z rynkiem, ale są zablokowane) po otwarciu transakcji): \ r \ n \ r \ n \ tBTC \ / USD \ u2013 Opłata za twórcę -0,025% \ u2013 Opłata za przyjmującego 0,075% \ r \ n \ tETH \ / USD \ u2013 Opłata za twórcę -0,025% \ u2013 Opłata za uczestnika 0,075% \ r \ n \ tLTC \ / USD \ u2013 Opłata za twórcę -0,025% \ u2013 Opłata za uczestnika 0,075% \ r \ n \ r \ nJak wspomniano powyżej, PrimeBit zarabia na opłatach producenta i wygrywa ” nie pobierać żadnej części opłat za finansowanie, które muszą być uiszczane co osiem godzin. Platforma MT5 ma narzędzia do tworzenia wykresów, których można użyć do analizy rynków, a także współpracuje z wieloma aplikacjami innych firm. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nMT5 to solidna platforma handlowa, która ma mnóstwo przydatnych funkcji, takich jak zlecenia trailing stop-loss, wbudowane. Nie musisz się martwić o używanie zleceń limitowanych na MT5 lub zajmowanie się nowym, wadliwym interfejsem handlowym, który został zbudowany od podstaw. \ R \ nPrimeBit: Kontrakt \ r \ nTrzy kontrakty oferowane przez PrimeBit to umowy wieczyste, co oznacza że mogą być utrzymywane na zawsze (o ile można uiścić opłaty za finansowanie). Korzystając z umowy wieczystej, PrimeBit usuwa wartość czasu z równania cenowego i znacznie ułatwia kontraktom bezpośrednie śledzenie ceny tokenów bazowych. \ R \ n \ r \ nKontrakty są wyceniane w USD, ale rozliczane w BTC. Gdy cena aktywów kryptograficznych zmieni się o 1 USD, wartość kontraktu wzrośnie lub spadnie o 0,1 mln BTC (równe 0,0001 BTC). Cena kontraktu jest stała, podobnie jak opłaty za finansowanie. \ R \ n \ r \ nOpłaty za finansowanie kontraktów są określane przez indeks premium \ / dyskontowy, który handlowcy mogą przeglądać w dowolnym momencie. Rzeczywiste ceny używane do określenia wartości kontraktu pochodzą z wielu renomowanych giełd i nie mogą mieć na nie wpływ PrimeBit ani cena pojedynczej giełdy. \ R \ n \ r \ nPrimeBit przyniósł dobre rezultaty zadanie stworzenia systemu cenowego, który działa w celu rozwiązania wielu problemów, z którymi borykają się handlowcy kryptowalut. \ r \ n \ r \ nhttps: \ / \ / www.youtube.com \ / watch? v = IDLFtwJpMd0&feature = emb_logo \ r \ nMetaTrader 5 MT5 \ r \ nNiektóre giełdy kryptowalut używają zastrzeżonej platformy transakcyjnej, ale nie zawsze jest to najlepsza droga. Handel na rynkach kryptowalut nie różni się od innych rynków, zwłaszcza gdy używane są instrumenty pochodne. PrimeBit zdecydował się skorzystać z dobrze rozwiniętej platformy handlowej MT5 i prawdopodobnie był to bardzo dobry pomysł. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nOto niektóre z rzeczy, które MT5 oferuje handlowcom: \ r \ n \ r \ n \ t Niestandardowe wykresy MT5 zawiera zaawansowane narzędzia do tworzenia wykresów, które są przydatne dla inwestorów. Możesz dostosować ramy czasowe i rodzaj wykresu, co jest fajną funkcją. Istnieje również wiele wskaźników wbudowanych w platformę MT5, co jest bardzo przydatne w handlu na dowolnym rynku. \ R \ n \ t Typy zamówień MT5 ma w standardzie mnóstwo rodzajów zleceń, które można dostosować. Będziesz mógł ustawić limity i zlecenia końcowe za pomocą MT5, co nie ma miejsca na wielu giełdach kryptowalut. Zlecenia kroczące stop-loss zapewniają, że możesz zablokować zyski na szybko zmieniającym się rynku i nie musisz mieszkać w terminalu handlowym. \ R \ n \ tLayouts Jeśli chcesz zmienić sposób wyświetlania interfejsu handlowego, MT5 daje masz mnóstwo opcji. Możesz sprawić, by rynek, na którym handlujesz, był największym wykresem, a także zmienić sposób wyświetlania symboli w polu informacyjnym. Istnieje wiele opcji, a MT5 ułatwia przeglądanie informacji w dowolny sposób. \ R \ n \ r \ nCzy pochodne są odpowiednie dla Ciebie? \ R \ nPrimeBit to wymiana peer-to-peer, ale ponieważ umożliwia korzystania z dźwigni, wymaga złożenia depozytu Bitcoin na giełdzie. Handel instrumentami pochodnymi to świetny sposób na wykorzystanie swoich tokenów i zwiększenie ekspozycji na aktywa, ale może nie być odpowiedni dla każdego inwestora. \ R \ n \ r \ nPrzed rozpoczęciem handlu krypto pochodnymi lub jakimkolwiek innym produktem pochodnym rozumieć, jak dźwignia może wpłynąć na Twój handel. Im większą dźwignię zbudujesz w transakcji, tym więcej możesz zyskać lub stracić, w zależności od kierunku rynku. \ R \ n \ r \ nPodczas korzystania z dźwigni bardzo ważne jest, aby używać zleceń stop-loss, ponieważ będzie musiał zlikwidować pozycje, które są przeciwko tobie. Ponoszenie strat podczas handlu z dźwignią jest nieuniknione i zanim zdecydujesz się wejść na rynek, powinieneś rozważyć, jak wpłynie to na Ciebie zarówno finansowo, jak i psychicznie. \ R \ n \ r \ nPrimeBit oferuje w pełni funkcjonalne konto demo, a to jest dobry sposób, aby zobaczyć, jak dźwignia działa w rzeczywistych sytuacjach rynkowych. Konto demo jest bezpłatne, a jeśli nigdy nie korzystałeś z produktów lewarowanych, dobrym pomysłem jest handel przez tydzień lub dwa bez ryzykowania rzeczywistego BTC w transakcjach lewarowanych. \ R \ nPrimeBit to innowacyjny broker \ r \ nPrimeBit przynosi trochę świetne pomysły na rynek kryptowalut. Struktura peer-to-peer jej giełdy odnosi się do potencjalnych problemów, które występują, gdy broker jest zarówno kontrahentem, jak i animatorem rynku. PrimeBit stworzył również solidny mechanizm ustalania cen, który byłby prawie niemożliwy do „gry” w celu wpłynięcia na ceny przy jego wymianie. \ R \ n \ r \ nPrimeBit jest również bardzo łatwy w użyciu i pozwoli prawie każdemu z niektórymi BTC w portfelu, aby handlować lewarowanymi krypto pochodnymi. Fakt, że PrimeBit zezwala tylko na wpłaty i wypłaty za pomocą BTC, może być wadą dla niektórych handlowców, ale obecnie nie jest trudno uzyskać BTC. \ R \ n \ r \ nOgólny PrimeBit to świetny broker, na który warto spojrzeć, jeśli jesteś na rynku handlu BTC, ETH lub LTC na zasadzie lewarowania, i prawdopodobnie rozszerzy swoją działalność, ponieważ przyciągnie więcej klientów. Jedynym prawdziwym minusem PrimeBit jest to, jak nowy jest, ponieważ będzie musiał zdobyć doświadczenie w zapewnianiu solidnych usług swoim klientom. \ R \ nOdwiedź PrimeBit","autor": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Nicholas Say"},"Data opublikowania":"2019-12-23"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me