Recenzja Trade360: Platforma handlowa online z CrowdTrading

Recenzja Trade360

Jeśli obecnie szukasz platformy handlowej online, czy rozważałeś zalety Handel360? Broker regulowany przez CySEC pozwala kupować, sprzedawać i handlować wieloma klasami aktywów. Obejmuje to akcje, waluty, indeksy, fundusze ETF i towary.

Możesz zobaczyć, co kupują i sprzedają inni członkowie Trade360, a następnie zdecydować, czy chcesz handlować z ogólnym konsensusem, czy wbrew ogólnemu konsensusowi.

Chcesz dowiedzieć się, czy broker jest odpowiedni dla Twoich osobistych potrzeb handlowych? Jeśli tak, koniecznie przeczytaj naszą dogłębną recenzję Trade360. Omawiamy tajniki działania platformy, dla kogo jest odpowiednia, o jakich opłatach należy wiedzieć i nie tylko.

Strona internetowa Trade360Strona internetowa Trade360

Odwiedź Trade360

Co to jest Trade360?

Trade360 to platforma internetowa, która umożliwia handel wieloma instrumentami finansowymi. Obejmuje to mnóstwo kontraktów CFD w formie akcji, złota i ropy – a także fundusze ETF i indeksy. Platforma jest również wyposażona w pełnoprawny dział forex, który jest świetny dla tych z Was, którzy chcą kupować i sprzedawać waluty 24/5.

W czołówce tego, co oferuje Trade360, jest jego innowacyjna funkcja CrowdTrading. Krótko mówiąc, funkcja ta ma podejście społecznościowe do handlu online, o ile możesz zobaczyć, jakie aktywa są poszukiwane.

Niektóre aktywa zbywalne w Trade360Niektóre aktywa zbywalne w Trade360

Na przykład, jeśli fale inwestorów są długie na EUR / GBP – a wolumeny transakcji są znacznie wyższe niż zwykle, będziesz mógł wyświetlić te informacje na Trade360. To pozwala ci zdecydować, czy chcesz „przyłączyć się do tłumu”, czy też walczyć z pieniędzmi.

Czy kwalifikuję się do Trade360?

Trade360 akceptuje wnioski o konto od każdego z EOG. Dlatego osoby mieszkające w USA nie będą mogły otworzyć konta. Zwróć uwagę, że w celu przestrzegania przepisów dotyczących przeciwdziałania praniu pieniędzy – a także przepisów określonych przez CySEC, Trade360 będzie musiał zidentyfikować wszystkich handlowców korzystających z jego usług.

Oznacza to, że przed autoryzacją pierwszej wypłaty musisz przesłać wyraźną kopię swojego dokumentu tożsamości wydanego przez rząd.

Platformy handlowe

Jeśli chodzi o samą platformę transakcyjną, otrzymasz szereg opcji dostosowanych do Twoich osobistych potrzeb inwestycyjnych. Większość handlowców na stronie będzie korzystać z natywnej platformy handlowej Trade360. Umożliwia to dostęp do areny handlu za pośrednictwem przeglądarki na komputerze, więc nie ma potrzeby pobierania ani instalowania żadnego oprogramowania.

Jak często jest to minimalne wymaganie w erze handlu cyfrowego, platforma internetowa umożliwia dostosowanie interfejsu handlowego i działa przez całą dobę, 5 dni w tygodniu.

Platformy handlowePlatformy handlowe

Możesz również uzyskać dostęp do natywnej platformy handlowej Trade360 za pośrednictwem urządzenia mobilnego. Ułatwia to dedykowana aplikacja mobilna, która jest dostępna zarówno na urządzenia z Androidem, jak i iOS. Co najważniejsze, pozwala to kupować i sprzedawać aktywa w ruchu i mieć pewność, że nigdy nie przegapisz transakcji.

Alternatywnie Trade360 umożliwia również handel za pośrednictwem uznanej na całym świecie platformy MetaTrader5 (MT5). Jest to bardziej odpowiednie dla tych z Was, którzy szukają bardziej zaawansowanej areny handlowej, a zatem – jest pełen mnóstwa funkcji handlowych, narzędzi do tworzenia wykresów i wskaźników technicznych.

Integracja z MT5 pozwala również skorzystać z analizy fundamentalnej i skonfigurować wiele wykresów na jednym ekranie.

Wpłaty i wypłaty w Trade360

Jako broker online, który stara się obsługiwać zarówno początkujących inwestorów, jak i doświadczonych inwestorów, Trade360 oferuje bardzo rozbudowany dział płatności. Przede wszystkim będziesz musiał spełnić minimalną kwotę depozytu w wysokości 250 USD.

Jeśli chodzi o zasilenie konta, będziesz mógł dokonać wpłaty za pomocą karty debetowej / kredytowej – w tym Visa, MasterCard i Maestro. Oprócz Trustly i Paysafecard Trade360 akceptuje również Skrill i Neteller. Niestety PayPal nie jest obsługiwany.

Trade360 oferuje dźwignię finansową?

Z jednej strony Trade360 reklamuje lewarowanie do 400: 1 dla klientów z Konto „Pro”, który jest ogromny. Oznacza to, że depozyt w wysokości 300 USD skutecznie umożliwiłby wykonanie transakcji o wartości 120 000 USD. Jednak klienci detaliczni będą mieli ograniczony poziom dźwigni finansowej, którą można zastosować.

Na przykład, jeśli mieszkasz w Unii Europejskiej, będziesz związany ograniczeniami nałożonymi przez ESMA. Ogranicza to dźwignię na głównych i mniejszych parach walutowych odpowiednio do 30: 1 i 20: 1. Złoto i główne indeksy są również ograniczone do 20: 1, podczas gdy inne towary i akcje innych niż główne są ograniczone do 10: 1.

Opłaty handlowe, prowizje i poślizg na Trade360

Podobnie jak w przypadku każdego nowego brokera, do którego chcesz dołączyć, musisz dokładnie wiedzieć, ile zapłacisz za handel. Po pierwsze, platforma nie pobiera żadnych prowizji handlowych ani opłat za każde słowo, ponieważ wszystko jest wbudowane w spread. Jednak sam spread jest opłatą pośrednią, więc należy o tym pamiętać.

Konkretny spread będzie ostatecznie zależał od rodzaju aktywów, którymi handlujesz. W dolnej części główne pary walutowe, takie jak EUR / USD, mają spread 3 pipsów, podczas gdy GBP / USD i EUR / GBP znajdują się na poziomie 5 pipsów. Aby uzyskać te spready, musisz handlować w niedzielę (22:00) i piątek (21:00).

Spready walutowe

MiniStandardGoldPlatinumVIP
EUR / USD 4 3 2 2 2
GBP / USD 5 5 3 3 2
USD / JPY 5 4 3 3 2
EUR / GBP 6 5 4 4 3

W dziale towarów zapłacisz odpowiednio 7 pipsów i 65 pipsów od ropy i złota.

Spready towarowe

MiniStandardGoldPlatinumVIP
Złoto 70 65 55 50 45
Olej 8 7 5 5 4
Silver SP 750 700 550 550 500
Gazu ziemnego 35 25 15 15 12

Jeśli chodzi o akcje i udziały, określony spread będzie zależał od kapitału własnego. Na przykład, podczas gdy akcje Facebooka i Apple mają spread 128 pipsów, Tesla jest nieco wyższa przy 160 pipsach.

Zapasy Spready

MiniStandardGoldPlatinumVIP
Tesla 165 160 155 150 145
jabłko 142 138 134 130 126
Aselsan 90 80 70 60 55
Facebook 142 138 134 130 126

Zapłacisz również opłatę, jeśli zastosujesz dźwignię do swoich transakcji – zgodnie ze standardem branżowym. Znane jako „opłaty za rolowanie”, zapłacisz opłatę za każdą noc, w której utrzymujesz otwartą pozycję handlową.

Ponownie, konkretna opłata będzie zależeć od instrumentu finansowego, którym handlujesz. Wreszcie Trade360 zauważa, że ​​chociaż poślizg na platformie jest rzadki, może wystąpić w okresach skrajnej zmienności rynku.

Czy skalpowanie jest dozwolone?

Trade360 bardzo jasno określa swoją politykę dotyczącą skalpowania. Dla tych, którzy nie są tego świadomi, jest to moment, w którym otwierasz i zamykasz pozycję na kilka sekund, mając na celu „skalpowanie” bardzo małych zysków.

Trade360 zauważa, że ​​będziesz musiał odczekać co najmniej minutę, zanim otwarta transakcja zostanie zamknięta.

Konto demo Trade360

Warto również zauważyć, że zespół Trade360 zainstalował zastrzeżone konto demo. Pozwala to dokładnie zrozumieć, jak działa platforma, zanim zaryzykujesz własne pieniądze. Podstawy platformy demo działają tak samo jak konto na prawdziwe pieniądze, aczkolwiek będziesz handlować środkami papierowymi.

Czy Trade360 jest bezpieczny?

Trade360 jest autoryzowany i regulowany przez Cypryjska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC). Cypr jest członkiem Unii Europejskiej. W związku z tym Twoje fundusze są chronione przez szereg zabezpieczeń konsumenckich.

Skontaktuj się z Trade360

Jeśli chcesz porozmawiać z członkiem zespołu obsługi klienta Trade360, najłatwiej to zrobić za pośrednictwem czatu na żywo. Możesz również zadzwonić do zespołu bezpośrednio pod numer + 357-25-030-622 lub wysłać wiadomość e-mail na adres [email protected]

Jak rozpocząć korzystanie z Trade360 w 5 minut

Podoba Ci się dźwięk tego, co oferuje Trade360 i chcesz zacząć już dziś? Jeśli tak, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami krok po kroku.

  • Krok 1: Otwórz konto Przede wszystkim musisz otworzyć konto w Trade360. Będziesz musiał podać dane osobowe, aby pośrednik wiedział, kim jesteś.
  • Krok 2: Zweryfikuj swoją tożsamość Będziesz musiał zweryfikować swoją tożsamość za pomocą dokumentacji uzupełniającej. Po prostu prześlij kopię swojego oficjalnego dokumentu tożsamości.
  • Krok 3: Wpłać środki Będziesz teraz musiał zasilić swoje nowo utworzone konto Trade360. Możesz wybrać kartę debetową / kredytową, Skrill, Neteller, Trustly i nie tylko.
  • Krok 4: Handel Zaraz po zaksięgowaniu depozytu możesz od razu rozpocząć handel.

Recenzja Trade360: Werdykt?

Podsumowując, platforma Trade360 może się bardzo podobać. Oprócz notowania mnóstwa instrumentów finansowych w większości klas aktywów, minimalne konta są niskie i wynoszą zaledwie 250 USD. Broker nie pobiera żadnych opłat transakcyjnych ani prowizji poza spreadem i nie zostaniesz obciążony kosztami wpłaty środków.

Jednak wyróżniającym się punktem sprzedaży Trade360 jest jego innowacyjna funkcja CrowdTrading. Dzięki temu możesz zobaczyć, co kupują i sprzedają inni traderzy. Obejmuje to zestawienie, dokąd idą pieniądze i jakie aktywa podlegają zwiększonym wolumenom handlowym.

Podoba nam się również fakt, że Trade360 oferuje szereg opcji, jeśli chodzi o wybór preferowanej platformy. Obejmuje to zastrzeżoną platformę handlową online brokera, aplikację mobilną iOS / Android, a nawet zgodność z MetaTrader5.

Podsumowując, Trade360 spełnia większość kryteriów.

Odwiedź Trade360

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map