Lendroid

Pożyczki z depozytem zabezpieczającym są istotną częścią każdego systemu finansowego. Wielu traderów chce użyć dźwigni finansowej, aby zwiększyć swoją ekspozycję na dany rynek, i Lendroid ma nowatorskie rozwiązanie dla handlowców kryptowalut.

Korzystanie z dźwigni finansowej jest zazwyczaj wykonywane przez inwestorów detalicznych w nieskomplikowany sposób. Broker zapewnia opcje pożyczki z depozytem zabezpieczającym, a inwestor jest zobowiązany do przestrzegania wszelkich warunków i opłat, jakie tworzy ich broker.

Lendroid oferuje lepsze opcje

Nie trzeba dodawać, że profesjonalni inwestorzy nie pozwolą brokerowi dyktować warunków kontraktu ani kontrolować kosztów utrzymania pozycji. Istnieją również inne powody, dla których inwestorzy zaawansowani chcieliby kontrolować źródło swoich funduszy uzupełniających.

Kiedy inwestor bierze pożyczkę zabezpieczającą od swojego brokera, pozycja jest tak dobra, jak ryzyko kredytowe brokera. Wielu inwestorów instytucjonalnych ma lepszą zdolność kredytową niż giełdy, którymi się zajmują, co uniemożliwia korzystanie z brokera jako pożyczkodawcy depozytu zabezpieczającego.

Lendroid to zdecentralizowany silnik pożyczkowy do zasilania usług finansowych w łańcuchu bloków. Lendroid Support Token to kryptowaluta oznaczona symbolem „LST”.

Platforma koncentruje się na usuwaniu niedociągnięć scentralizowanych giełd poprzez generowanie globalnej wspólnej puli pożyczek, która składa się z czterech stron: pożyczkodawcy, przekazującego, inwestora zabezpieczającego i kantora.

Przyjrzyjmy się dokładniej Lendroidowi i temu, co robi na rynkach kryptowalut!

Protokół Lendroid’s Non-Deportodial Margin Trading Protocol

Lendroid to pozornie bezpieczny, niezależny, otwarty protokół, który ułatwia zdecentralizowany system handlu marżami. Protokół jest bezstronny, co oznacza, że ​​nie faworyzuje jednego typu uczestnika względem drugiego. Celem tego systemu jest stworzenie zupełnie nowych możliwości finansowania dla inwestorów.

Kilka informacji na temat Lendroid

Firma Lendroid została założona w 2017 roku przez Vignesha Sundaresana, który jest również współzałożycielem BitAccess. Sundaresan ma doświadczenie w programowaniu z Bitcoin, Ethereum i Lendroid został stworzony, aby zaspokoić zapotrzebowanie na globalne kredyty na rynkach kryptowalut.

Platforma koncentruje się na rynku handlu z depozytem zabezpieczającym waluty cyfrowej. Tożsamość Lendroid koncentruje się na rynkach kryptowalut i stara się dołączyć do boomu handlu kryptowalutami. Ponieważ rynki kryptowalut ewoluowały, inwestorzy kryptowalut szukają lepszych sposobów handlu.

Funkcje Lendroid

 • Zapewnia system stabilizacji, który jest odporny na kruche i przejrzysty w kwestii ryzyka
 • Lendroid obsługuje szeroką gamę wymian, a także jest kompatybilny z wieloma protokołami wymiany.
 • Potencjał obniżenia kosztów finansowania marży
 • Opcja opłat negocjowalnych i stopy procentowe
 • Opłaty za pożyczki można omówić w trybie offline
 • Platforma zapewnia nowy ekosystem finansowania
 • Dostarczaj operacje obejmujące wiele łańcuchów
 • Sieć Lendroid ma 2 rodzaje działań – działania w łańcuchu potwierdzają zamiar / działania poza łańcuchem generują zamiar

Kto może korzystać z Lendroid?

 • Główni programiści – opracują Dapps na protokole
 • Handlowcy korzystający z ETH – będą korzystać z protokołu i zasilać płynność
 • Przedsiębiorcy znający się na kryptowalutach – znajdą i wygenerują możliwości biznesowe w protokole

Więc jak działa Lendroid?

Rynek Lendroid umożliwia tworzenie i wykorzystywanie pożyczek zabezpieczających z przejrzystą strukturą, która zapewni konkurencyjne ceny.

Ale mogą pojawić się pytania dotyczące działania platformy.

Na przykład:

 • Kto ustali warunki pożyczki?
 • Skąd pożyczkodawca wie, że pożyczkobiorca ma motywację do spłaty pożyczki?
 • A co, jeśli pożyczkobiorca nie zdecyduje się spłacać pożyczki?

W protokole Lendroid są cztery główne role:

 1. Przekaźnik: Zapewnia interfejsy poza łańcuchem do interakcji z platformą, a także zarządzania książkami zamówień i książkami ofertowymi. Przekaźnik łączy się z platformą za kulisami. Są one rekompensowane w LST zdeponowanym przez Kredytodawców
 2. Pożyczający: Pożycza tokeny i ustala warunki pożyczki. Pożyczkodawca jest źródłem płynności, a jego interesów chroni protokół.
 3. Pożyczający: Otrzymuje kredyt poprzez zdeponowanie zabezpieczenia i LST jako bounty dla Wranglerów w przypadku likwidacji. Mechanika pożyczki jest mniej więcej taka sama – definiowanie warunków, tworzenie umów pożyczki, realizacja – z dodatkowymi warstwami uwierzytelniania pożyczki i monitorowania jej kondycji.
 4. Kowboj: Będzie śledził działania poza łańcuchem, aby zainicjować aukcję, jeśli poziom zabezpieczenia spadnie poniżej wskaźnika likwidacji. Wrangler może zatwierdzić wniosek o pożyczkę, ustawić poziom marży i monitorować stan pożyczki.

Technologia Lendroid

Architektura Lendroid została zbudowana, aby ułatwić handlowcom kryptowalut nowy sposób znajdowania płynności pożyczki zabezpieczającej. Propagacja handlu marżami w ramach projektu jest obsługiwana poza łańcuchem, a transakcje są przeprowadzane w jego łańcuchu.

Protokół Lendroid składa się z następujących części:

 • Protokół inteligentnych kontraktów (kontrakty Ethereum)
 • Kod schematu Lendroid Relayer (reloanr)
 • Biblioteki po stronie klienta (lendroid-js)
 • Pakiet Lendroid Wrangler (pywrangler)

Ekosystem Lendroid

Lendroid chętnie wspiera rozwój dApps i tokenów na platformie Ethereum. Ma już ponad 5000 członków Telegramu 9000 obserwujących na Twitterze. Gdy system zyskuje szerszą sławę, może być w stanie stworzyć cały ekosystem pożyczania tokenów dla platformy obejmującej wiele wymian, która zmienia sposób, w jaki inwestorzy zabezpieczają finansowanie.

Lendroid – The Rundown

Lendroid polega na tworzeniu infrastruktury współpracy i środowiska handlowego. Na rynku finansowym sposób pozyskiwania pożyczek z depozytem zabezpieczającym w dużym stopniu ułatwia nie tylko handel, ale także zapewnia rynkom wystarczającą płynność.

Lendroid stworzył platformę, która może pomóc każdemu w ekosystemie handlu depozytami zabezpieczającymi uzyskać jak najwięcej za swoje pieniądze i zwiększyć płynność na rynku jako całości. Chociaż platforma jest wciąż nowa, ma kilka świetnych funkcji.

Osiągnięcia Lendroid:

 1. Udane wydarzenie związane z generowaniem tokenów i wprowadzenie tokena wsparcia Lendroid (LST) w lutym 2018 r. (Ograniczenie do 50 000 ETH)
 2. Jeden z początkowych projektów, aby całkowicie przejść na Vyper, z całkowicie audytowanym językiem inteligentnych kontraktów.
 3. Wprowadzenie Reloanr, który jest potencjalnie rynkiem wtórnym dla szerokiej gamy tokenów, dApp sprawdzającym koncepcję w protokole Lendroid
 4. Lendroid jest w Mainnet od sierpnia 2019
 5. Wprowadzono wielofunkcyjną obsługę umieszczania tokenów bez ERC-20 w 2018 roku.

Lendroid Token

Lendroid – wady i zalety

Lendroid ma wiele do zrobienia, ale jak każdy nowy pomysł, platforma będzie musiała działać, aby odnieść sukces. Oto kilka rzeczy, które sprawiają, że Lendroid jest świetny, i kilka rzeczy, które można ulepszyć.

Plusy

 • Potencjał do przedefiniowania sposobu tworzenia płynności depozytu zabezpieczającego na rynkach kryptowalut
 • Oparty na łańcuchu Ethereum i otwarty na dalszy rozwój
 • Kompatybilny z szeroką gamą giełd
 • Lendroid znacznie ogranicza ryzyko kontrahenta
 • Daje równe szanse pożyczkobiorcom i pożyczkodawcom
 • Większa przejrzystość operacji z pożyczkami zabezpieczającymi
 • Nowe możliwości pożyczkowe dla posiadaczy kryptowalut

Cons

 • Całkowicie nowa platforma – może wymagać rozwiązania problemu
 • Mała istniejąca baza użytkowników

Lendroid może stworzyć nowe środowisko płynności

Lendroid wkracza na rozwijający się rynek ze świetnym pomysłem. Firma stworzyła solidną architekturę, która może pomóc zarówno posiadaczom kryptowalut, jak i handlowcom kryptowalut pogłębić pule płynności, które sprawiają, że zaawansowane strategie handlowe działają na większą skalę.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Lendroid, po prostu kliknij tutaj, aby odwiedzić jego witrynę internetową. Jeśli platforma jest w stanie skutecznie przyciągnąć kapitał pożyczkowy, może stać się podstawową częścią środowiska handlu kryptowalutami na całym świecie.

Rynki kryptowalut są idealnym miejscem na platformę taką jak ta, którą stworzył Lendroid i może to być początek nowej ery w handlu i inwestowaniu w kryptowaluty!