Krany Bitcoin

Bitcoin, największa kryptowaluta na świecie pod względem kapitalizacji rynkowej, jest częścią trendu, który nie wykazuje żadnych oznak zaniku w najbliższym czasie. Forma pieniądza cyfrowego, popularna kryptowaluta, która nie jest emitowana ani wspierana przez żaden rząd ani kraj, została po raz pierwszy wprowadzona w 2009 roku. Dziś stała się najbardziej znaną i najczęściej wymienianą kryptowalutą na świecie.

Krany Bitcoin

Wielu może nie wiedzieć, że Bitcoin to o wiele więcej niż na pierwszy rzut oka. Na początek, czy kiedykolwiek słyszałeś o kranach Bitcoin? Czym one są i dlaczego zyskują na popularności? To tylko kilka pytań, które zamierzamy zbadać.

Co to są baterie Bitcoin?

Mówiąc najprościej, krany Bitcoin to strony internetowe lub aplikacje internetowe, które działają jako system nagród dla użytkowników, którzy wykonują zadania określone przez konkretną witrynę lub aplikację. W zamian za wykonanie zadań lub captcha, użytkownicy otrzymują Satoshi, co dla tych, którzy nie wiedzą, jest stumilionową częścią Bitcoina (BTC).

1 Satoshi = 0,00000001 ฿
10 Satoshi = 0,00000010 ฿
100 Satoshi = 0,00000100 ฿ = 1 bit / μBTC (ty-bit)
1000 Satoshi = 0,00001000 ฿
10000 Satoshi = 0,00010000 ฿
100 000 Satoshi = 0,00100000 ฿ = 1 mBTC (em-bit)
1000000 Satoshi = 0,01000000 ฿ = 1 cBTC (bitcent)
10000000 Satoshi = 0,10000000 ฿
100 000 000 Satoshi = 1,00000000 ฿

Zarobione Satoshi są często wpłacane bezpośrednio do portfela lub mikroportfela.

Ważne jest, aby pamiętać, że krany nie są sposobem na szybkie wzbogacenie się, ponieważ kwoty nagród są zwykle dość małe i zmieniają się w zależności od wartości Bitcoina w danym momencie. Z tego powodu wielu użytkowników, którzy biorą udział w kranach Bitcoin, pozwala swoim całkowitym zarobkom rosnąć w czasie, dopóki nie będą gotowi na wysłanie większej płatności do swojego portfela. Robi to w ten sposób również minimalizuje wszelkie istniejące opłaty eksploatacyjne. Ale jak narodził się pomysł na krany Bitcoin?

Cel baterii Bitcoin

Bitcoin jest wciąż stosunkowo nowy, więc wiele osób na całym świecie wciąż się uczy, czym jest, nie mówiąc już o tym, jak w niego inwestować lub włączać go do swoich własnych portfeli finansowych. Właśnie dlatego powstały krany Bitcoin. Służą jako metoda wprowadzenia ludzi w koncepcję Bitcoin bez ryzyka związanego z inwestowaniem. Wiele kranów stara się udostępniać informacje o Bitcoinie nowym użytkownikom. Krótko mówiąc, krany to świetny sposób dla osób fizycznych, aby dowiedzieć się więcej o Bitcoinie i dają im możliwość zarabiania monet bez ryzykowania pieniędzy. Dziś popularność wśród entuzjastów bitcoinów wzrosła popularność kranów, a użytkownicy mają do dyspozycji wiele różnych kranów..

Bitcoin Mining Game

Przykład kranu Bitcoin, FreeBTCMine.com

Gdzie idzie twój Satoshi?

Więc zdecydowałeś się wypróbować krany Bitcoin i gromadzić Satoshi. Gdzie to wszystko idzie i co możesz z tym zrobić? Na początek, każde Satoshi zarobione dzięki wykonaniu zadań związanych z kranem zostanie zdeponowane w Twoim portfelu, znanym również jako bezpieczne konto cyfrowe, wraz z własną kartą Bitcoin lub kluczem. Mówiąc najprościej, Twój portfel Bitcoin działa jak tradycyjny portfel, a wszystkie klucze Bitcoin można powiązać bezpośrednio z kontem bankowym.

Aby zwiększyć bezpieczeństwo i zaspokoić potrzeby szerokiego grona osób, do wyboru jest kilka różnych typów portfeli, w tym portfele mobilne, internetowe i stacjonarne. To naprawdę sprowadza się do osobistych preferencji. Ale co z mikro portfelami?

Co to są portfele mikro?

Mikroportfel to wersja tradycyjnego portfela Bitcoin, który umożliwia zbieranie niewielkich ilości Bitcoinów przed przelaniem ich do własnego portfela, ponieważ opłaty za przelew mikro kwot BTC anulują wszystkie zarobione kwoty. Czasami, gdy krany płacą niewielkie kwoty Satoshi, zostanie ono zdeponowane u dostawcy mikroportfela użytkownika. Z punktu widzenia użytkownika nie trzeba wykonywać żadnych dodatkowych czynności, aby uzyskać mikroportfel. W rzeczywistości jest ono tworzone automatycznie, gdy użytkownik tworzy konto za pomocą kranu. Należy jednak pamiętać, że mikroportfele mają limity od 5000 do 10000 Satoshi. Po osiągnięciu tego limitu Satoshi zostanie wypłacony na główny portfel Bitcoin użytkownika.

Dlaczego warto angażować się w oferowanie kranów Bitcoin?

Oprócz edukacji nowych użytkowników na temat Bitcoin, niektóre strony internetowe decydują się na wykorzystanie kranów Bitcoin z kilku różnych powodów, w tym w celu zwiększenia ruchu w witrynie i zarabiania pieniędzy. Zazwyczaj krany przyciągają duży ruch w witrynie. Biorąc to pod uwagę, jeśli firma lub strona internetowa oferuje inne usługi lub treści do reklamowania entuzjastom i użytkownikom Bitcoin, kran o dużym natężeniu ruchu jest dobrym sposobem na przekazanie informacji i zapoznanie większej liczby osób z firmą lub marką. W zależności od promowanych treści strona internetowa może również generować dochód, co jest trudne do osiągnięcia na niezwykle konkurencyjnym rynku.

Faucet Hub

FaucetHub, Zawiera listę wielu popularnych kranów dla różnych kryptowalut.

Dlaczego krany oddają darmowe monety?

Wielu słyszało, jak Bitcoin rośnie i przyniósł garstce szczęśliwych ludzi dużo pieniędzy. Dlaczego więc krany po prostu rozdają darmowe monety? Czy są po prostu hojni i mili? Prawda jest taka, że ​​nagradzając użytkowników Satoshi, krany uzyskują dochód. Jak to? Reklamy.

Wiele najpopularniejszych i odnoszących sukcesy witryn z kranami zawiera wiele reklam. Niezależnie od tego, czy reklamy są płatne za kliknięcie, za wyświetlenie, czy po prostu tam, jest szansa, że ​​witryna zarabia stały strumień pieniędzy tylko dzięki reklamom na stronie. Oprócz reklam strony z kranami mogą również zawierać linki partnerskie, które mogą przynosić dochody, jeśli użytkownicy klikną link i zarejestrują się lub kupią coś.

Niestety często zdarza się, że witryny z kranami są całkowicie przeładowane reklamami do tego stopnia, że ​​zakłócają wygodę użytkownika. Na razie jest to jednak jeden z kompromisów związanych z otrzymaniem kilku darmowych monet.

Wniosek

Czy jesteś zainteresowany bateriami Bitcoin? Zwykle użytkownicy angażują się w krany, ponieważ chcą dowiedzieć się więcej o branży i są podekscytowani perspektywą zarobienia darmowych monet. To także bezstresowy i wolny od ryzyka sposób na rozpoczęcie pracy w branży kryptograficznej bez konieczności wydawania własnych pieniędzy na inwestycje.

Dodatkowo proces jest bezpieczny, dzięki temu, że użytkownicy mogą zachować anonimowość swoich kluczy Bitcoin. Tak więc, jeśli szukałeś czegoś nowego do wypróbowania lub zawsze zastanawiałeś się, o co tyle szumu wokół Bitcoina, teraz jest czas, aby się dowiedzieć. Co masz do stracenia?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me