Recenzja Skrill: przelewy pieniężne, płatności online i kryptowaluta

Recenzja Skrill

Skrill istnieje znacznie dłużej, niż wielu ludziom się wydaje. Firma została założona w 2001 roku pod nazwą Moneybookers i ewoluowała, aby oferować szereg usług finansowych. Konta osobiste Skrill to tylko jedna z oferowanych przez nią platform, a niniejszy przegląd dotyczyć będzie niektórych innych usług, które również opracował Skrill.

W swoim centrum Skrill był pierwotnie rodzajem platformy płatności cyfrowych, podobnie jak PayPal. Została założona kilka lat po PayPal i nigdy nie była w stanie zdobyć takiego samego udziału w rynku. Wydaje się również, że jest trochę droższy niż inne platformy oferujące podobne usługi, więc przed zasileniem konta dobrym pomysłem jest zapoznanie się ze wszystkimi opłatami związanymi z Skrill.

Recenzja Skrill

Według Skrill mają miliony klientów, a także ponad 100 000 sprzedawców, którzy używają platformy do obsługi kont handlowych. Firma posiada również międzynarodową platformę przekazów pieniężnych, która jest łatwiejsza w użyciu niż Skrill do wysyłania pieniędzy za granicę oraz portfel cyfrowy dla wybranych krajów..

Odwiedź Skrill

Skrill oferuje wiele platform

Zanim się zdecydujesz załóż konto osobiste Skrill, dobrze jest zapoznać się ze wszystkimi platformami, z których może wybierać Skrill. W przeciwieństwie do niektórych platform, które umożliwiają użytkownikom korzystanie z najniższych stawek dla danej transakcji, musisz sprytnie korzystać z różnych platform Skrill.

Na przykład, jeśli chcesz wysłać pieniądze do kogoś w innym kraju, korzystanie z konta Skrill będzie kosztować o wiele więcej niż korzystanie z przelewu pieniężnego Skrill. Kwota pobierana przez Skrill różni się w zależności od lokalizacji strony wysyłającej i odbierającej, ale różnica między Skrill i Skrill Money Transfer prawdopodobnie przekroczy 5%.

To samo dotyczy mniej więcej innych transakcji na koncie osobistym Skrill. Chociaż otrzymywanie pieniędzy za pomocą Skrill jest bezpłatne, zdeponowanie tych pieniędzy na koncie bankowym lub ich wydanie za pośrednictwem platformy Skrill będzie kosztować czas i pieniądze.

Skrill oferuje interesujące opcje usług finansowych online, ale będziesz musiał zaplanować, co chcesz zrobić z jego zestawem platform. Niektóre mogą mieć sens w zależności od tego, co chcesz zrobić, podczas gdy inne będą gorsze od innych opcji, które mogą być tańsze i łatwiejsze w użyciu.

Instrukcje: otwieranie konta Skrill

Proces otwierania konta w Skrill jest bardzo prosty. Konto w Skrill umożliwia otrzymywanie pieniędzy za darmo i wydawanie ich u wielu sprzedawców internetowych, a także wysyłanie ich do innych użytkowników Skrill lub wypłacanie ich na konto bankowe.

Po prostu przejdź do Strona główna Skrill, a następnie kliknij przycisk „Zarejestruj się”. Znajduje się u góry, po prawej stronie ekranu.

Następnie zostaniesz wysłany do formularza, w którym zostaniesz poproszony o podanie imienia i nazwiska, adresu, adresu e-mail, a także o utworzenie silnego nowego hasła do konta Skrill. Upewnij się, że używasz dobrego hasła, ponieważ Twoje pieniądze będą zagrożone, jeśli hasło zostanie złamane.

Rejestracja Skrill

Po wprowadzeniu wszystkich danych osobowych kliknij „Zarejestruj się teraz”.

Po kliknięciu Skrill zapyta Cię o Twój kraj zamieszkania oraz preferowaną walutę konta. To bardzo dobry pomysł, aby wybrać krajową walutę swojego kraju i uniknąć dodatkowych opłat za przeliczenie waluty.

Na następnej stronie zostaniesz poproszony o podanie informacji o metodach płatności, których będziesz używać z kontem Skrill. Na podstawie wprowadzonych metod płatności zostaniesz poproszony o podanie dodatkowych informacji o sobie.

To w zasadzie wszystko, a Twoje konto Skrill nie jest otwarte.

Być może zauważyłeś, że do tego momentu nie przeprowadzono żadnej weryfikacji tożsamości. Skrill ma wielopoziomowy system, który umożliwia przechowywanie i przelewanie mniejszych kwot bez weryfikacji tożsamości. Więcej na ten temat poniżej.

Gratulacje, masz konto Skrill!

Konto osobiste Skrill – usługi i nie tylko

Konto Skrill oferuje wiele opcji. Najbardziej podstawową cechą konta Skrill jest wysyłanie i otrzymywanie pieniędzy. W zależności od tego, gdzie wysyłasz pieniądze za pomocą Skrill, zostaną naliczone opłaty. Jeśli osoba, do której wysyłasz pieniądze, ma konto w innej walucie, opłaty wzrosną.

Konta Skrill mogą być również używane do kupowania kryptowalut, ale klucze prywatne są w posiadaniu Skrill. Jest to podobne do tego, jak działa Revolut w odniesieniu do kryptowalut.

Użytkownicy nie będą mogli wysyłać kryptowalut za pomocą konta Skrill, ale jeśli cena kryptowalut wzrośnie lub spadnie, zmiany zostaną odzwierciedlone na koncie. Użytkownicy Skrill mogą kupować i sprzedawać kryptowaluty w dowolnym momencie na swoim koncie i będą płacić opłatę w wysokości od 1,5% do 3% w zależności od waluty konta.

Kryptowaluta Skrill

Aby móc korzystać ze wszystkich funkcji konta, warto przejść przez proces weryfikacji tożsamości.

Skrill poprosi Cię o dowód tożsamości oraz potwierdzenie adresu. Rodzaje dokumentów tożsamości i potwierdzenia adresu różnią się w zależności od lokalizacji klienta, ale proces weryfikacji konta Skrill jest zgodny z obowiązującymi przepisami KYC.

Funkcje konta Skrill

 • Przedpłacona karta debetowa Skrill Użytkownicy Skrill mogą zdecydować się na zakup przedpłaconej karty debetowej Skrill za 10 euro, która jest pobierana co roku. Karta, jeśli została wydana przez MasterCard i jest bezpośrednio połączona z kontem Skrill. Oferuje bezpłatne zakupy w sklepach, a także umożliwia użytkownikom Skrill wypłacanie pieniędzy z bankomatów za opłatą w wysokości 1,75%. Opłata jest stała niezależnie od lokalizacji bankomatu.
 • Płatności Skrill Konto Skrill umożliwia użytkownikom Skrill dokonywanie płatności na rzecz dowolnej osoby lub firmy, która akceptuje Skrill jako metodę płatności. Skrill pobiera 1,45% za dokonywanie płatności, a także pobiera dodatkowe opłaty, jeśli osoba lub firma, której dokonuje się płatności, ma inną walutę konta niż nadawca. Płatności są natychmiastowe.
 • Międzynarodowy przelew pieniężny (inny niż przelew pieniężny Skrill) Kiedy klient Skrill wysyła pieniądze za granicę, ceny rosną. Oprócz 1,45% opłaty za wysyłkę, Skrill dodaje 3,99% do średniego kursu FOREX między dwiema walutami. W niektórych przypadkach może to sumować się do 5% lub więcej, co jest trochę drogie, biorąc pod uwagę inne możliwości przesyłania pieniędzy za granicę (omówione poniżej).

Wpłać i wypłać z konta Skrill

Skrill obciąża swoich klientów zarówno wpłatą, jak i wypłatą pieniędzy z ich kont Skrill. Jeśli chcesz wpłacić pieniądze na swoje konto Skrill, będzie to kosztować 1% wpłacanej kwoty, oprócz wszelkich opłat za wysyłanie, które pobiera Twój bank lub dostawca karty kredytowej..

Skrill akceptuje następujące metody wpłaty:

 • Karta debetowa / kredytowa
 • Przelew bankowy
 • Bitcoin i Bitcoin Cash
 • Neteller
 • Paysafecard
 • Trustly
 • Klarna

Skrill pobiera również opłatę za wypłatę pieniędzy z konta Skrill. Wypłacając pieniądze z konta Skrill, będziesz musiał zapłacić równowartość 5,50 euro. Jeśli planujesz wypłacić pieniądze na kartę kredytową lub debetową, opłata wzrasta do 7,5% kwoty transakcji.

Wypłaty Skrill & amp; Depozyty

Opłaty pobierane przez Skrill są dość wysokie i mogą być wygórowane dla każdego, kto musi przenieść dużą ilość pieniędzy.

Bardzo ważne jest, aby zaplanować, w jaki sposób zamierzasz korzystać z konta Skrill, i sprawdzić, czy platforma ma dla Ciebie sens. Istnieje wiele innych opcji iw zależności od tego, co planujesz zrobić, Skrill może, ale nie musi, być najlepszą opcją na rynku.

Konta handlowe Skrill

Skrill również oferuje opcje dla sprzedawców, którzy chcą akceptować karty kredytowe i debetowe online. Opłaty pobierane przez Skrill za swoje konta handlowe są wysokie, ale może to mieć sens dla Twojej firmy w zależności od tego, co robisz.

Stawki za konta handlowe Skrill zależą od wielkości sprzedaży firmy. W przypadku firmy, która zarabia 3000 USD miesięcznie, sprzedaż wynosi 2,90%, oprócz stałej opłaty w wysokości 0,29 USD. Jeśli firma wzrośnie do 3000 do 10000 USD, stawka spada do 2,80% plus 0,29 USD za sprzedaż.

Jeśli firma osiągnie poziom od 10 000 do 100 000 USD, stawka spada do 2,70% za sprzedaż, plus 0,29 USD opłaty. Ostatni przedział to 100 000 USD miesięcznie i więcej, które są pobierane w wysokości 2,60% plus 0,29 USD. Zwroty kosztów kosztują firmę 0,49 USD, a obciążenia zwrotne kosztują 20 USD w przypadku kont handlowych Skrill.

Skrill zaczynał jako platforma, która zajmowała się głównie witrynami z grami online, ale przekształciła się w znacznie bardziej popularną bramę płatności. Niekoniecznie jest to dobra wiadomość dla sprzedawców, ponieważ istnieje wiele skarg, w których zarzuca się, że Skrill może być trudny do załatwienia i powoduje zamrażanie kont handlowych przy niewielkiej przejrzystości.

Niezależnie od potencjalnych problemów, Skrill oferuje sprzedawcom solidne rozwiązanie płatnicze. Umożliwia akceptantom przetwarzanie płatności na różne sposoby i ma stawki zgodne z szerszą branżą płatności.

Przelew pieniężny Skrill

Przelew pieniężny Skrill umożliwia ludziom wysyłanie pieniędzy z konta bankowego, karty kredytowej lub debetowej na konta bankowe w innych krajach. Nie musisz mieć istniejącego konta Skrill, aby korzystać z przelewu pieniężnego Skrill, a jest to znacznie tańszy sposób wysyłania pieniędzy za granicę niż zwykła platforma Skrill.

Opłaty za przelewy

Zasadniczo nie ma opłat za wysyłanie pieniędzy za pomocą usługi Skrill Money Transfer, a usługa może dostarczyć gotówkę na konto bankowe tego samego dnia, w którym została wysłana. W zależności od lokalizacji, do której trafiają pieniądze i metody wysyłania, dostarczenie środków może zająć do 5 dni.

Jeśli jesteś w jednym z tych krajów, możesz wysyłać pieniądze za pomocą przelewu pieniężnego Skrill

Andora, Australia, Austria, Belgia, Bułgaria, Bahrajn, Kanada, Szwajcaria, Kolumbia, Cypr, Czechy, Niemcy, Dania, Hiszpania, Estonia, Finlandia, Francja, Wielka Brytania, Grecja, Hongkong, Chorwacja, Węgry, Indie, Irlandia , Islandia, Izrael, Włochy, Jordania, Kuwejt, Luksemburg, Litwa, Łotwa, Maroko, Malta, Malezja, Holandia, Norwegia, Nowa Zelandia, Oman, Polska, Portugalia, Katar, Rumunia, San Marino, Arabia Saudyjska, Singapur, Serbia, Słowacja, Korea Południowa, Słowenia, Szwecja, Tajlandia, Tunezja, Turcja, Tajwan, Zjednoczone Emiraty Arabskie i RPA.

Następujące kraje mogą otrzymywać pieniądze z przelewów pieniężnych Skrill

Austria, Australia, Bangladesz, Belgia, Cypr, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Indie (przelewy z Indii do Indii są niedozwolone), Indonezja, Irlandia, Włochy, Kenia, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Nepal, Holandia, Malezja, Malta, Monako, Polska, Filipiny, Portugalia, San Marino, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Sri Lanka, Tajlandia, Wietnam, Wielka Brytania.

Przelew pieniężny Skrill zbiera stale dobre recenzje i jest bardzo niskobudżetową opcją wykonywania międzynarodowych przelewów pieniężnych. Jest łatwy w użyciu i jest regulowany zarówno przez Financial Conduct Authority (FCA) w Wielkiej Brytanii, jak i przez sieć Financial Crimes Enforcement Network Departamentu Skarbu USA (FinCEN), wśród innych globalnych organów regulacyjnych..

Jak Skrill wypada na tle konkurencji?

Nie ma wątpliwości, że Skrill ma mnóstwo opcji i oferuje liczne usługi. Nie jest sam w przestrzeni płatności cyfrowych, a istnieją inne platformy i opcje.

Skrill przeciwko PayPal

Największym konkurentem Skrill jest PayPal, który jest większą platformą oferującą wyraźne korzyści. Jedynym obszarem, w którym Skrill wyprzedza PayPal, są koszty otrzymywania płatności, ponieważ Skrill nie pobiera żadnych opłat za otrzymywanie środków. W przeciwnym razie PayPal prawdopodobnie będzie tańszą opcją dla prawie każdej usługi finansowej online.

Na przykład, jeśli zdecydujesz się przelać pieniądze na swoje konto Skrill, a następnie zechcesz je zwrócić na swoje konto bankowe, stracisz pieniądze na opłatach za obie operacje. W większości krajów płatności PayPal z konta bankowego są bezpłatne, a wypłaty są naliczane według stawki ryczałtowej lub bezpłatne.

PayPal jest również obsługiwany przez więcej sprzedawców niż Skrill i ma znacznie większą bazę użytkowników. Skrill był w stanie konkurować z PayPal na początku, ponieważ był w stanie oferować rozwiązania płatnicze dla firm, których PayPal nie wspierał, a to nadal pomagało Skrill w utrzymaniu działalności.

Skrill v. Kryptowaluty

Kryptowaluty stanowią nowe wyzwanie dla Skrill.

Skrill był w stanie konkurować z PayPal, ponieważ ma szersze standardy dotyczące tego, z kim ma do czynienia, ale kryptowaluty pozwolą każdemu na dokonywanie płatności niemal każdemu, z niemal zerowym nadzorem. Oczywiście jest to duży plus dla sprzedawców, którzy mają konta handlowe „wysokiego ryzyka” i nie chcą mieć do czynienia z podmiotem przetwarzającym płatności, który może zablokować swoje fundusze dla kaprysu.

Kryptowaluty pozwalają również wszystkim zaangażowanym w transakcję na bezpośrednie posiadanie swoich aktywów, co jest kolejną dużą zaletą. Jednym z problemów, z jakimi borykają się kryptowaluty, jest brak zamienności między fiat i krypto, ale to się zmienia.

Skrill nie jest jedyną platformą, na którą naciskają kryptowaluty. PayPal jest kolejnym potencjalnym przegranym, a system SWIFT również jest zagrożony. Kryptowaluty są szybsze, tańsze i nie mają żadnego centralnego organu rozliczeniowego, który mógłby przeszkadzać w przeprowadzaniu transakcji. Nie ma również problemu z przelewami międzynarodowymi, ponieważ kryptowaluty istnieją w superpozycji do systemu fiat.

Skrill v. Inne konta handlowe

Konta handlowe to obszar, w którym Skrill zmaga się z ostrą konkurencją. Istnieją dziesiątki, jeśli nie setki firm obsługujących płatności (w zależności od kraju). Jeśli prowadzisz działalność o wysokim ryzyku, prawdopodobnie istnieje lepszy wybór niż Skrill.

Firmy wysokiego ryzyka powinny mieć do czynienia z podmiotem obsługującym płatności, który zna branżę i nie zablokuje funduszy handlowców. Struktura opłat Skrill jest zawyżona w przypadku zwykłej działalności online, co stawia Skrill w dziwnej sytuacji. Może to mieć sens dla Twojej firmy, ale zrób dodatkowe badania, zanim pociągniesz za spust na koncie handlowym Skrill.

Czy Skrill jest odpowiednią platformą dla Ciebie?

Skrill oferuje swoim klientom szereg usług finansowych i jest łatwą w obsłudze platformą płatności. Cechą, która się wyróżnia, jest fakt, że Skrill nie pobiera od swoich klientów opłat za otrzymywanie pieniędzy i że oferuje niedrogą opcję dla karty debetowej.

Struktura opłat, z której korzysta Skrill, może być złożona i może kosztować użytkowników, jeśli nie w pełni rozumieją, jak to działa. Wysyłanie pieniędzy za granicę za pomocą konta Skrill nie jest tanie. Z pewnością istnieją lepsze opcje, a jedną z nich jest Skrill Money Transfer.

Jeśli interesuje Cię Skrill, łatwo założyć konto i wypróbować. W przypadku zwykłego biznesu internetowego jego opłaty są rozsądne i jest to dobrze rozwinięta platforma. Możliwość „kupowania” kryptowalut z konta Skrill jest przyjemna i może być dobrym sposobem spekulacji na temat wartości głównych kryptowalut.

Skrill jest z pewnością pretendentem dla każdego, kto musi dokonywać płatności online lub otrzymywać pieniądze. Łatwo jest połączyć konto bankowe z kontem Skrill i przenosić środki między środowiskiem online a systemem bankowym fiat. Ogólnie rzecz biorąc, Skrill oferuje atrakcyjne opcje płatności i może być dobrym rozwiązaniem dla wielu osób.

Odwiedź Skrill

Skrill

src = “~ images \ skrill-review-money-transfers-online-payments-cryptocurrency.gif”

alt = “Recenzja Skrill”

class = “foto-wrapup wppr-product-image” /> 8

Łatwość użycia

9,0 / 10

Reputacja

8.0 / 10

Opłaty

7,0 / 10

Obsługa klienta

8.0 / 10

Metody Płatności

8.0 / 10

Plusy

 • Łatwy w użyciu
 • Dostępne w wielu krajach
 • Oferuje kartę fizyczną lub wirtualną
 • Opcje kryptowalut

Cons

 • Opłaty są wysokie
 • Wymagane KYC

Odwiedzić {"@kontekst":"http: \ / \ / schema.org \ /","@rodzaj":"Produkt","Nazwa":"Skrill","wizerunek":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2019 \ / 08 \ /skrill-review.gif","opis":"Skrill istnieje znacznie dłużej, niż wielu ludziom się wydaje. Firma została założona w 2001 roku pod nazwą Moneybookers i ewoluowała, aby oferować szereg usług finansowych. Konta osobiste Skrill to tylko jedna z platform, które oferuje, a ta recenzja dotyczy niektórych innych usług, które Skrill…","oferuje": {"@rodzaj":"Oferta","Cena £":"0,00","priceCurrency":"$","sprzedawca": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Nicholas Say"}},"przejrzeć": {"@rodzaj":"Przejrzeć","recenzjaRating": {"@rodzaj":"Ocena","najlepsza ocena":"10","najgorsza ocena":"0","ratingValue":"8.00"},"Nazwa":"Skrill","reviewBody":"Skrill istnieje znacznie dłużej, niż wielu ludziom się wydaje. Firma została założona w 2001 roku pod nazwą Moneybookers i ewoluowała, aby oferować szereg usług finansowych. Konta osobiste Skrill to tylko jedna z oferowanych przez nią platform, a ta recenzja dotyczy również niektórych innych usług opracowanych przez Skrill. \ R \ n \ r \ nW swoim centrum Skrill był pierwotnie rodzajem platformy płatności cyfrowych podobnie jak PayPal. Została założona kilka lat po PayPal i nigdy nie była w stanie zdobyć takiego samego udziału w rynku. Wydaje się również, że jest nieco droższy niż inne platformy oferujące podobne usługi, dlatego przed zasileniem konta warto zapoznać się ze wszystkimi opłatami związanymi ze Skrill. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nWedług Skrill mają miliony klientów, a także ponad 100 000 sprzedawców, którzy używają platformy do obsługi kont handlowych. Firma posiada również międzynarodową platformę przekazów pieniężnych, która jest łatwiejsza w użyciu niż Skrill do wysyłania pieniędzy za granicę, oraz portfel cyfrowy dla wybranych krajów. \ R \ nOdwiedź Skrill \ r \ n \ r \ nSkrill oferuje wiele platform \ r \ nPrzed podjęciem decyzji Aby założyć konto osobiste Skrill, dobrze jest zapoznać się ze wszystkimi platformami, z których może wybierać Skrill. W przeciwieństwie do niektórych platform, które umożliwiają użytkownikom korzystanie z najniższych stawek dla danej transakcji, musisz sprytnie korzystać z różnych platform Skrill. \ R \ n \ r \ nNa przykład, jeśli chcesz wysłać pieniądze do kogoś w w innym kraju korzystanie z konta Skrill będzie kosztować o wiele więcej niż korzystanie z przelewu pieniężnego Skrill. Kwota pobierana przez Skrill różni się w zależności od lokalizacji strony wysyłającej i odbierającej, ale różnica między Skrill i Skrill Money Transfer prawdopodobnie przekroczy 5%. \ R \ n \ r \ nTo samo jest mniej więcej prawdziwe dla innych transakcji na koncie osobistym Skrill. Chociaż otrzymywanie pieniędzy za pomocą Skrill jest bezpłatne, zdeponowanie tych pieniędzy na koncie bankowym lub ich wydanie za pośrednictwem platformy Skrill będzie kosztować Cię czas i pieniądze. \ R \ n \ r \ nSkrill oferuje interesujące opcje usług finansowych online, ale będziesz musiał zaplanować, co chcesz zrobić z jego zestawem platform. Niektóre mogą mieć sens w zależności od tego, co chcesz zrobić, podczas gdy inne będą gorsze od innych opcji, które mogą być tańsze i łatwiejsze w użyciu. \ R \ nJak: otworzyć konto Skrill \ r \ nProces otwierania konta w Skrill jest bardzo bezpośredni. Konto w Skrill umożliwia otrzymywanie pieniędzy za darmo i wydawanie ich w wielu sklepach internetowych, a także wysyłanie ich do innych użytkowników Skrill lub wypłacanie ich na konto bankowe. \ R \ n \ r \ nPo prostu przejdź do Strona główna Skrill, a następnie kliknij przycisk „Zarejestruj się”. Znajduje się u góry, po prawej stronie ekranu. \ R \ n \ r \ n Zostaniesz wysłany do formularza z prośbą o podanie imienia i nazwiska, adresu, konta e-mail, a także o utworzenie silnego nowe hasło do konta Skrill. Upewnij się, że używasz dobrego hasła, ponieważ Twoje pieniądze będą zagrożone, jeśli hasło zostanie złamane. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPo wprowadzeniu wszystkich danych osobowych kliknij „Zarejestruj się teraz” . \ r \ n \ r \ nPo kliknięciu Skrill zapyta Cię o kraj zamieszkania oraz preferowaną walutę konta. To bardzo dobry pomysł, aby wybrać krajową walutę i uniknąć dodatkowych opłat za przeliczenie waluty. \ R \ n \ r \ nNa następnej stronie zostanie wyświetlona prośba o podanie informacji o metodach płatności, których będziesz używać z kontem Skrill. Na podstawie wprowadzonych metod płatności zostaniesz poproszony o podanie dodatkowych informacji o sobie. \ R \ n \ r \ nTo wszystko, a Twoje konto Skrill nie jest otwarte. \ R \ n \ r \ nMożesz mieć Zauważyłem, że do tego momentu nie przeprowadzono żadnej weryfikacji tożsamości. Skrill ma wielopoziomowy system, który umożliwia przechowywanie i przelewanie mniejszych kwot bez weryfikacji tożsamości. Więcej na ten temat poniżej. \ R \ n \ r \ nGratulacje, masz konto Skrill! \ R \ nKonto osobiste Skrill – usługi i nie tylko \ r \ nKonto Skrill oferuje wiele opcji. Najbardziej podstawową cechą konta Skrill jest wysyłanie i otrzymywanie pieniędzy. W zależności od tego, gdzie wysyłasz pieniądze za pomocą Skrill, zostaną naliczone opłaty. Jeśli osoba, do której wysyłasz pieniądze, ma konto w innej walucie, opłaty wzrosną. \ R \ n \ r \ nKonta Skrill mogą być również używane do kupowania kryptowalut, ale klucze prywatne są przechowywane przez Skrill. Jest to podobne do tego, jak działa Revolut w odniesieniu do kryptowalut. \ R \ n \ r \ nUżytkownicy nie będą mogli wysyłać kryptowalut za pomocą konta Skrill, ale jeśli cena kryptowalut wzrośnie lub spadnie, zmiany zostaną odzwierciedlone w konto. Użytkownicy Skrill mogą kupować i sprzedawać kryptowaluty w dowolnym momencie na swoim koncie i zapłacą opłatę w wysokości od 1,5% do 3% w zależności od waluty konta. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nW celu realizacji wszystkie funkcje konta, dobrze jest przejść przez proces weryfikacji tożsamości. \ r \ n \ r \ nSkrill poprosi Cię o podanie dokumentu tożsamości oraz potwierdzenia adresu. Rodzaje dowodu tożsamości i potwierdzenia adresu różnią się w zależności od lokalizacji klienta, ale proces weryfikacji konta Skrill jest zgodny z aktualnymi przepisami KYC. \ R \ nFunkcje konta Skrill \ r \ n \ r \ n \ tSkrill przedpłacona karta debetowa Skrill użytkownicy mogą zdecydować się na zakup przedpłaconej karty debetowej Skrill za 10 euro, która jest pobierana co roku. Karta, jeśli została wydana przez MasterCard i jest bezpośrednio połączona z kontem Skrill. Oferuje bezpłatne zakupy w sklepach, a także umożliwia użytkownikom Skrill wypłacanie pieniędzy z bankomatów za opłatą w wysokości 1,75%. Opłata jest stała bez względu na to, gdzie znajduje się bankomat. \ R \ n \ tPłatności Skrill Konto Skrill umożliwia użytkownikom Skrill dokonywanie płatności na rzecz dowolnej osoby lub firmy, która akceptuje Skrill jako metodę płatności. Skrill pobiera opłatę w wysokości 1,45% za dokonywanie płatności, a także pobiera dodatkowe opłaty, jeśli osoba lub firma, której dokonuje się płatności, ma inną walutę konta niż nadawca. Płatności są natychmiastowe. \ R \ n \ tMiędzynarodowy przelew pieniężny (inny niż przelew pieniężny Skrill) Gdy klient Skrill wysyła pieniądze za granicę, ceny rosną. Oprócz 1,45% opłaty za wysyłkę, Skrill dodaje 3,99% do średniego kursu FOREX na rynku między dwiema walutami. W niektórych przypadkach może to wzrosnąć do 5% lub więcej, co jest trochę kosztowne, biorąc pod uwagę inne możliwości przesyłania pieniędzy za granicę (omówione poniżej). \ R \ n \ r \ nWpłata i wypłata z konta Skrill \ r \ nSkrill obciąża swoich klientów zarówno wpłatą, jak i wypłatą pieniędzy z ich kont Skrill. Jeśli chcesz wpłacić pieniądze na swoje konto Skrill, będzie to kosztować 1% wpłacanej kwoty, oprócz wszelkich opłat za wysyłanie, które pobiera Twój bank lub dostawca karty kredytowej. \ R \ n \ r \ nSkrill akceptuje następujące metody depozytu: \ r \ n \ r \ n \ tDebit \ / Karta kredytowa \ r \ n \ tPrzelew bankowy \ r \ n \ tBitcoin i Bitcoin Cash \ r \ n \ tNeteller \ r \ n \ tPaysafecard \ r \ n \ tTrustly \ r \ n \ tKlarna \ r \ n \ r \ nSkrill pobiera również opłatę za wypłatę pieniędzy z Twojego konta Skrill. Wypłacając pieniądze z konta Skrill, będziesz musiał zapłacić równowartość 5,50 euro. Jeśli planujesz wypłacić pieniądze na kartę kredytową lub debetową, opłata wzrasta do 7,5% kwoty transakcji. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nOpłaty pobierane przez Skrill są dość wysokie i mogą bądź zakazujący dla każdego, kto musi przenieść dużą ilość pieniędzy. \ r \ n \ r \ nPlanowanie, w jaki sposób zamierzasz korzystać z konta Skrill, jest bardzo ważne i sprawdź, czy ta platforma ma dla Ciebie sens. Istnieje wiele innych opcji, aw zależności od tego, co planujesz zrobić, Skrill może, ale nie musi, być najlepszą opcją na rynku. \ R \ nKonta handlowe Skrill \ r \ nSkrill oferuje również opcje dla sprzedawców, którzy chcą akceptować kredyt i karty debetowe online. Opłaty pobierane przez Skrill za swoje konta handlowe są wysokie, ale w zależności od tego, co robisz, może to mieć sens dla Twojej firmy. \ R \ n \ r \ nRaty na kontach handlowców Skrill zależą od wielkości sprzedaży firmy . W przypadku firmy, która zarabia 3000 USD miesięcznie, sprzedaż wynosi 2,90%, oprócz stałej opłaty w wysokości 0,29 USD. Jeśli firma osiągnie wartość od 3000 do 10 000 USD, stawka spada do 2,80% plus 0,29 USD za sprzedaż. \ R \ n \ r \ nJeśli firma osiągnie poziom od 10 000 do 100 000 USD, stawka spada do 2,70% na sprzedaż, plus opłata 0,29 USD. Ostatni przedział to 100 000 USD miesięcznie i więcej, które są pobierane w wysokości 2,60% plus 0,29 USD. Zwroty kosztów kosztują firmę 0,49 USD, a obciążenia zwrotne kosztują 20 USD w przypadku kont handlowców Skrill. \ R \ n \ r \ nSkrill na początku był platformą, która zajmowała się głównie witrynami z grami online, ale przekształciła się w znacznie bardziej popularną bramkę płatności. Niekoniecznie jest to dobra wiadomość dla sprzedawców, ponieważ istnieje wiele skarg, w których zarzuca się, że Skrill może być trudny do załatwienia i powoduje zamrożenie kont handlowców z niewielką przejrzystością. \ R \ n \ r \ nNiezależnie od potencjalnych przeszkód, Skrill to robi oferują solidne rozwiązania płatnicze dla sprzedawców. Umożliwia handlowcom przetwarzanie płatności na różne sposoby i ma stawki zgodne z szerszą branżą płatności. \ R \ nPrzelew pieniężny Skrill \ r \ nPrzelew pieniężny Skrill to sposób, w jaki ludzie mogą wysyłać pieniądze z banku konto, karta kredytowa lub debetowa na konta bankowe w innych krajach. Nie musisz mieć istniejącego konta Skrill, aby skorzystać z przelewu pieniędzy Skrill, a jest to znacznie tańszy sposób wysyłania pieniędzy za granicę niż zwykła platforma Skrill. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nTam w zasadzie nie ma opłat za wysyłanie pieniędzy za pomocą przelewu pieniężnego Skrill, a usługa może dostarczyć gotówkę na konto bankowe tego samego dnia, w którym została wysłana. W zależności od lokalizacji, do której trafiają pieniądze i metody wysyłania, dostarczenie środków może zająć do 5 dni. \ R \ n \ r \ nJeśli znajdujesz się w jednym z tych krajów, możesz wysłać pieniądze za pomocą usługi Skrill Money Transfer \ r \ n \ r \ nAndora, Australia, Austria, Belgia, Bułgaria, Bahrajn, Kanada, Szwajcaria, Kolumbia, Cypr, Czechy, Niemcy, Dania, Hiszpania, Estonia, Finlandia, Francja, Wielka Brytania, Grecja, Hongkong, Chorwacja , Węgry, Indie, Irlandia, Islandia, Izrael, Włochy, Jordania, Kuwejt, Luksemburg, Litwa, Łotwa, Maroko, Malta, Malezja, Niderlandy, Norwegia, Nowa Zelandia, Oman, Polska, Portugalia, Katar, Rumunia, San Marino, Arabia Saudyjska Arabia, Singapur, Serbia, Słowacja, Korea Południowa, Słowenia, Szwecja, Tajlandia, Tunezja, Turcja, Tajwan, Zjednoczone Emiraty Arabskie i RPA. \ R \ n \ r \ nNastępujące kraje mogą odbierać pieniądze z usługi Skrill Money Transfers \ r \ n \ r \ nAustria, Australia, Bangladesz, Belgia, Cypr, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Indie (przelewy z Indii do Indii są niedozwolone ed), Indonezja, Irlandia, Włochy, Kenia, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Nepal, Holandia, Malezja, Malta, Monako, Polska, Filipiny, Portugalia, San Marino, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Sri Lanka, Tajlandia, Wietnam, Zjednoczone Kingdom. \ R \ n \ r \ nSkrill Money Transfer zbiera stale dobre recenzje i jest bardzo niskobudżetową opcją wykonywania międzynarodowych przelewów pieniężnych. Jest łatwy w użyciu i podlega regulacji zarówno przez Urząd Nadzoru Finansowego (FCA) w Wielkiej Brytanii, jak i Sieć Egzekwowania Przestępstw Finansowych Departamentu Skarbu USA (FinCEN), wśród innych globalnych organów regulacyjnych. \ R \ nJak Skrill Stack Do konkursu? \ R \ nNie ma wątpliwości, że Skrill ma mnóstwo opcji i oferuje liczne usługi. Nie jest sam w przestrzeni płatności cyfrowych, a istnieją inne platformy i opcje. \ R \ nSkrill v. PayPal \ r \ nNajwiększy konkurent programu PayPal \ r \ nSkrill to większa platforma oferująca wyraźne korzyści. Jedynym obszarem, w którym Skrill wyprzedza PayPal, są koszty otrzymywania płatności, ponieważ Skrill nie pobiera żadnych opłat za otrzymywanie środków. W przeciwnym razie PayPal prawdopodobnie będzie tańszą opcją dla prawie każdej usługi finansowej online. \ R \ n \ r \ nNa przykład, jeśli zdecydujesz się przelać pieniądze na swoje konto Skrill, a następnie zechcesz je zwrócić na swoje konto bankowe , stracisz pieniądze na opłatach za obie operacje. W większości krajów PayPal można ładować za darmo z konta bankowego, a wypłaty są naliczane według stawki ryczałtowej lub bezpłatne. \ R \ n \ r \ nPayPal jest również obsługiwany przez więcej sprzedawców niż Skrill i ma znacznie większą bazę użytkowników. Skrill był w stanie konkurować z PayPal na początku, ponieważ był w stanie oferować rozwiązania płatnicze dla firm, których PayPal nie wspierał, a to nadal pomagało Skrill w utrzymaniu działalności. \ R \ nSkrill v. Kryptowaluty \ r \ nKryptowaluty stanowią wyłaniające się wyzwanie dla Skrill. \ r \ n \ r \ nSkrill był w stanie konkurować z PayPal, ponieważ ma szersze standardy dotyczące tego, z kim ma do czynienia, ale kryptowaluty pozwolą każdemu dokonywać płatności niemal każdemu, mając -zero niedopatrzenia. Oczywiście jest to duży plus dla sprzedawców, którzy mają konta handlowców „wysokiego ryzyka” i nie chcą mieć do czynienia z podmiotem przetwarzającym płatności, który może zablokować ich fundusze z powodu kaprysu. \ R \ n \ r \ nKryptowaluty również pozwalają każdy zaangażowany w transakcję, aby bezpośrednio posiadać swoje aktywa, co jest kolejną dużą zaletą. Jednym z problemów, z którymi borykają się kryptowaluty, jest brak wymienności między fiat i kryptowalutą, ale to się zmienia. \ R \ n \ r \ nSkrill nie jest jedyną platformą, na którą naciskają kryptowaluty. PayPal jest kolejnym potencjalnym przegranym, a system SWIFT również jest zagrożony. Kryptowaluty są szybsze, tańsze i nie mają żadnego centralnego organu rozliczeniowego, który mógłby przeszkadzać w transakcji. Nie ma również problemu z przelewami międzynarodowymi, ponieważ kryptowaluty istnieją jako superpozycja do systemu fiat. \ R \ nSkrill v. Inne konta handlowców \ r \ nKonta handlowe to jeden z obszarów, w którym Skrill zmaga się z ostrą konkurencją. Istnieją dziesiątki, jeśli nie setki firm obsługujących płatności (w zależności od kraju). Jeśli prowadzisz firmę o wysokim ryzyku, prawdopodobnie istnieje lepszy wybór niż Skrill. \ R \ n \ r \ nPrzedsiębiorstwa o wysokim ryzyku powinny mieć do czynienia z procesorem płatności, który zna branżę i nie blokuje funduszy handlowców. Struktura opłat Skrill jest zawyżona w przypadku zwykłej działalności internetowej, co stawia Skrill w dziwnej sytuacji. Może to mieć sens dla Twojej firmy, ale przed uruchomieniem funkcji na koncie handlowym Skrill przeprowadź dodatkowe badania. \ R \ nCzy Skrill to odpowiednia platforma dla Ciebie? \ R \ nSkrill oferuje swoim klientom szereg usług finansowych i jest łatwa w obsłudze platforma płatności. Cechą, która się wyróżnia, jest fakt, że Skrill nie pobiera od swoich klientów opłat za otrzymywanie pieniędzy i oferuje niedrogą opcję dla karty debetowej. \ R \ n \ r \ nStruktura opłat używana przez Skrill może być złożona i może ostatecznie kosztuje użytkowników, jeśli nie w pełni rozumieją, jak to działa. Wysyłanie pieniędzy za granicę za pomocą konta Skrill nie jest tanie. Na pewno są lepsze opcje, a jedną z nich jest Skrill Money Transfer. \ R \ n \ r \ nJeśli jesteś zainteresowany Skrill, łatwo jest założyć konto i wypróbować go. W przypadku zwykłego biznesu internetowego jego opłaty są rozsądne i jest to dobrze rozwinięta platforma. Możliwość „kupowania” kryptowalut z konta Skrill jest przyjemna i może być dobrym sposobem spekulacji na temat wartości głównych kryptowalut. \ R \ n \ r \ nSkrill jest z pewnością pretendentem dla każdego, kto musi dokonywać płatności online lub otrzymać pieniądze. Łatwo jest połączyć konto bankowe z kontem Skrill i przenosić środki między środowiskiem online a systemem bankowym fiat. Ogólnie rzecz biorąc, Skrill oferuje atrakcyjne opcje płatności i może być dobrym rozwiązaniem dla wielu osób. \ R \ nOdwiedź Skrill","autor": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Nicholas Say"},"Data opublikowania":"2019-11-13"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map