Genesis Mining: kryptowaluta i Bitcoin Sha256 Cloud Mining

Górnictwo Genesis

Górnictwo Genesis to Bitcoin & usługa wydobywania kryptowalut w chmurze, która działa od 2013 roku. Platforma umożliwia przeciętnemu człowiekowi wydobywanie bitcoinów bez konieczności inwestowania w kosztowny sprzęt lub uruchamiania platform wydobywczych, które zużywają energię, ogrzewają przestrzeń i mogą dużo zarobić hałas.

Górnictwo Genesis

Jaka jest historia górnictwa Genesis?

Wydobywanie Genesis rozpoczęło się pod koniec 2013 roku. Zostało stworzone przez grupę tych, którzy używali tej samej platformy do kupowania i sprzedawania Bitcoinów. Wraz ze wzrostem bazy użytkowników firma rozszerzyła się o dodatkowe farmy górnicze i zatrudniła więcej inżynierów i programistów. Obecny zespół podziela wiarę w kryptowaluty i doświadczenia z szeregu dyscyplin naukowych. Genesis Mining nosi tytuł pierwszej na świecie usługi eksploracji chmurowej na dużą skalę z wykorzystaniem wielu algorytmów, co daje firmie ogromne doświadczenie w tej dziedzinie..

Jak działa górnictwo Genesis?

Dzięki Genesis Mining możesz wykorzystać możliwości platformy i centra danych. Najpierw załóż konto, aby korzystać z tych zasobów. Wybierz kryptowalutę, którą chcesz wydobywać, a następnie ciesz się okresowymi nagrodami za wydobycie wysyłanymi na portfel, który wyznaczasz na swoim koncie. Wypłaty są generowane każdego dnia, ale są wysyłane dopiero po osiągnięciu minimalnej ilości. W kwietniu 2018 było to 0,0035 BTC za BTC. Minimalna wypłata ma na celu ochronę przed płaceniem nadmiernych opłat na rzecz sieci kryptograficznej za niewielką wypłatę. Genesis Mining ma na celu przyciągnąć tych, którzy chcą wejść do kryptowaluty, a także tych, którzy chcą wydobywać kryptowaluty na większą skalę dzięki szerokiej gamie pakietów.

Co możesz kopać dzięki Genesis Mining?

Chociaż Genesis Mining zaczęło się od Bitcoina, możesz teraz wydobywać szereg kryptowalut za pomocą tej usługi. Istnieje również możliwość natychmiastowej zmiany mocy wydobywczej za pośrednictwem strony internetowej. Konkretne monety, które możesz wydobywać, będą się różnić w zależności od wybranej umowy. Genesis Mining regularnie dodaje opcję wydobywania nowych monet. Pamiętaj, że domyślna alokacja twojej mocy mieszania to BTC niezależnie od algorytmów, co oznacza, że ​​twoje wypłaty są w BTC, chyba że zdecydujesz się dostosować przydział. Jeśli chcesz, możesz również podzielić alokację mocy mieszania na wiele kryptowalut.

Dostępne są konkretne plany wydobywania Bitcoin, Dash, Ethereum, Litecoin, Monero i Zcash. Każdy oferuje trzy różne plany w zależności od tego, ile chcesz zapłacić i pożądanych wyników, a także możliwość dostosowania planu w oparciu o wybraną szybkość mieszania. Większość kontraktów na wydobycie obejmuje dwa lata, ale nowe plany dotyczące Bitcoin obejmują pięć lat ciągłego wydobywania.

Bitcoin Sha256 Cloud Mining Service

Niedawno Genesis Mining ogłosił, że ponownie uruchomi usługi Bitcoin Sha256 Cloud Mining Services. W ciągu ostatnich kilku miesięcy zespół ciężko pracował, aby zbudować nowe, wielkoskalowe centra danych, wypełnione optymalizacjami wydajności i ulepszeniami technicznymi, rozwiązując zaległości w zakresie usług i żądań IT. Genesis Mining kończy rozstrzyganie kwestii zaległych płatności dla użytkowników. Prawie wszyscy użytkownicy otrzymali wszystkie nagrody za wydobycie.

Jednak ponowne wprowadzenie kopania w chmurze Bitcoin Sha256 jest prawdopodobnie największą wiadomością. To najatrakcyjniejsza oferta, jaką Genesis Mining do tej pory złożyła. Jest to możliwe tylko dzięki wysiłkom na rzecz poprawy wydajności i obniżenia kosztów utrzymania.

Jednym z największych czynników, które pozwalają Genesis Mining oferować kopanie w chmurze Bitcoin Sha256, jest technologia GM Radiant, która poprawia wydajność. Jest to wynikiem wielu optymalizacji, w tym zwiększonej wydajności infrastruktury elektrycznej, takiej jak PDU i zasilacze, oraz nowych projektów układu DC. Konstrukcja przepływu powietrza została również zoptymalizowana w celu zwiększenia wydajności chłodzenia. Ta niższa średnia temperatura i bardziej stabilne warunki chłodzenia pozwalają chipom poprawić wydajność. Technologia GM Radiant obejmuje również ulepszoną funkcjonalność Genesis Hive, automatyzację i procedury wydajności. Ogólna zwiększona wydajność prowadzi do wyjątkowo niskich opłat za konserwację w nowych ofertach górniczych.

Specyfikacje Bitcoin Sha256 Cloud Mining

Nowa moc hashowania do wydobywania bitcoinów ma doskonałe specyfikacje, w tym czas działania wynoszący pięć lat lub 60 miesięcy eksploatacji. Opłata za utrzymanie spadła o 50 procent, do zaledwie 0,14 USD za każdy TH każdego dnia. Nie ma przedsprzedaży, więc wydobycie rozpocznie się natychmiast po zakupie. Istnieją teraz niższe minimalne progi transakcji, które kontrolujesz jako użytkownik. Dodatkowo ten najnowszy dodatek natywnie oferuje wydobywanie Bitcoin Cash. Nie ma wypowiedzenia przez opłaty za utrzymanie.

Plany wydobywcze

Oferta zwrotu wydobycia bitcoinów Sha256 jest obecnie ograniczona. Oferta została uruchomiona 14 czerwca i obecnie jest dostępna dla większości klientów, z wyjątkiem Stanów Zjednoczonych. Genesis Mining aktywnie współpracuje ze swoimi zespołami ds. Zgodności i prawników, aby rozszerzyć tę ofertę na Stany Zjednoczone. Dostępne są trzy pakiety, z których każdy ma pięcioletni kontrakt z ciągłym wydobyciem. To ciągłe wydobywanie oznacza, że ​​nawet jeśli dzienne wydobycie jest niższe od opłat za utrzymanie, usługa nadal działa, dając możliwość uzyskania kryptowalut, gdy rynek się poprawi. Pakiet Radiant Gold kosztuje 285 USD i zawiera 1000 GH / s. Za 1400 $ możesz przejść do pakietu Radiant Platinum z 5000 GH / s. Wreszcie pakiet Radiant Diamond kosztuje 6 875 USD i zawiera 25 000 GH / s.

Wniosek

Genesis Mining to szanowana firma wydobywcza w chmurze z długą historią w branży kryptograficznej i szeroką gamą ofert. Dzięki licznym ulepszeniom wydajności jest teraz w stanie zaoferować Bitcoin Sha256 Cloud Mining z niewiarygodnie niską opłatą za utrzymanie, zwiększając potencjał zysków. Wydobywanie w chmurze jest ogólnie idealne dla osób, które chcą zaangażować się w wydobywanie kryptowalut, ale brakuje im wiedzy technicznej, aby je skonfigurować, lub nie mają w domu odpowiedniej przestrzeni do przechowywania sprzętu lub uruchamiania go z powodu problemów środowiskowych, takich jak gorący klimat.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map