Jak kopać z NiceHash: kompletny przewodnik dla początkujących

Jak kopać za pomocą NiceHash

NiceHash jest świetny dla nowicjuszy, którzy chcą zanurzyć się w scenie górniczej. Pozwala każdemu na wykorzystanie komputera do wydobywania kryptowaluty za pomocą GPU i / lub procesora. Dzięki prostemu w obsłudze oprogramowaniu i szybkiej konfiguracji każdy może skonfigurować koparkę NiceHash w zaledwie kilka minut.

Jak kopać za pomocą NiceHash

Główną cechą NiceHash jest to, że z natury rzeczy dostraja się automatycznie do najbardziej dochodowego algorytmu kryptowaluty, aby zmaksymalizować wydajność sprzętu. W tym przewodniku omówimy minimalne wymagania dotyczące wydobywania, jak skonfigurować i połączyć swój portfel bitcoin oraz jak zainstalować i skonfigurować NiceHash.

Przewodnik po kopaniu NiceHash

Aby skonfigurować stabilny komputer górniczy, należy spełnić minimalne wymagania.

Minimalne wymagania:

  • Windows 7 lub nowszy 64-bitowy system operacyjny
  • jeśli kopanie CPU, nowoczesny procesor z obsługą SSE2
  • jeśli nVidia GPU mining, GPU z możliwościami obliczeniowymi
  • jeśli kopanie GPU AMD, GPU z obsługą OpenCL
  • w przypadku wydobywania procesora, większość aktualnych sterowników chipsetów
  • Microsoft .NET Framework 2.0
  • Pakiet redystrybucyjny Microsoft Visual C ++ 2013
  • Połączenie internetowe

Zanim zaczniesz, zawsze upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze, odpowiednie sterowniki, aby zapewnić płynne działanie bez awarii. Należy również pamiętać, że prawie wszystkie programy antywirusowe lub anty-malware będą traktować to oprogramowanie jako złośliwe oprogramowanie.

Przed zainstalowaniem Nicehash, w tym momencie zaleca się zwiększenie pamięci wirtualnej, aby zapewnić płynne działanie oprogramowania do wydobywania.

Aby upewnić się, że masz włączoną odpowiednią pamięć wirtualną, wyszukaj system w menu Start. Otwórz system i po lewej stronie kliknij „Zaawansowane ustawienia systemu”. Przejdź do zakładki Zaawansowane, do ustawień wydajności i ponownie do zaawansowanych. Następnie kliknij „Zmień” pod pamięcią wirtualną. Usuń zaznaczenie pola wyboru „Automatycznie zarządzaj rozmiarem pliku stronicowania dla wszystkich dysków”, a następnie wprowadź niestandardowy rozmiar 16384 (lub dowolną maksymalną dopuszczalną wartość) w polach Rozmiar początkowy i Maksymalny. Pozwoli to uniknąć błędów związanych z pamięcią wirtualną.

Odwiedź tę stronę i wybierz wersję nVidia lub AMD w zależności od Twojego GPU. Obecnie dostępna jest wersja 2.0 dla górników nVidia, ale użytkownicy AMD nadal będą musieli pobrać starszą wersję.

Dla nVidia

W przypadku nVidii wystarczy kliknąć przycisk pobierania, aby rozpocząć pobieranie, a następnie po prostu uruchomić, aby zainstalować.

NiceHash Miner

Instalator zainstaluje również wymagane wymagania wstępne, takie jak Microsoft Visual C ++ 2017. Po załadowaniu do ekranu głównego powinno to wyglądać następująco.

Istnieją dwie opcje ustawienia adresu bitcoin. Zalecają utworzenie Konto NiceHash który łączy Twój wstępnie przypisany adres bitcoin i ma niższe opłaty.

W przypadku metody portfela NiceHash:

Po założeniu konta i zalogowaniu się,

W przypadku metody portfela osobistego:

Po kliknięciu portfela zamiast ustawiania nazwy użytkownika na dole jest napisane „Użyj adresu BTC (zaawansowane)”, kliknij to i wprowadź adres swojego portfela bitcoin.

Po ustawieniu portfela musisz przeprowadzić test porównawczy swoich urządzeń. Na dole powinien pojawić się komunikat: „Prawie gotowe! Testuj swoje urządzenia, aby rozpocząć wydobycie ”. Możesz kliknąć część Testuj swoje urządzenia lub kliknąć przycisk Start u góry.

Wykona test porównawczy, a wtedy będziesz gotowy do kopania!

Po zakończeniu testu porównawczego program automatycznie rozpocznie wydobywanie. Jeśli założysz konto za pomocą loginu NiceHash, będziesz musiał wejść na swoje konto, aby dokonywać okresowych wypłat. Jeśli założysz swoje konto za pomocą zewnętrznego portfela bitcoin, będziesz otrzymywać wypłaty na podstawie minimalnej wypłaty.

Otóż ​​to! Powinieneś teraz wyszukiwać na podstawie wybranego sprzętu.

Dla AMD

W przypadku AMD kliknięcie przycisku pobierania przeniesie Cię do GitHub, skąd pobierzesz najnowszą wersję pliku .zip. W przypadku AMD w momencie wysyłania należy pobrać plik NHML-1.8.1.9.zip, jak pokazano poniżej.

W przypadku koparki AMD wyodrębnij plik NHML-1.8.1.9.zip do wybranego folderu za pomocą programu takiego jak winrar lub 7zip.

Kliknij dwukrotnie plik NiceHashMinerLegacy.exe, aby uruchomić, jak pokazano.

W tym momencie program pobierze i zainstaluje programy wydobywające. Po zakończeniu zaznacz pola obok urządzeń, na których chcesz kopać.

Zanim zaczniesz kopać, musisz zrobić dwie rzeczy. Pierwsza to test porównawczy. Więc kliknij benchmark po prawej stronie, a następnie kliknij start.

Po zakończeniu testu porównawczego musisz ustawić swój adres bitcoin, ponieważ wszystkie wypłaty z NiceHash będą w bitcoinach. Jeśli nie masz jeszcze adresu bitcoin, możesz postępować zgodnie z tym przewodnikiem przed kontynuowaniem.

Kliknij Ustawienia na stronie głównej, jak pokazano powyżej, i wprowadź swój adres bitcoin w pierwszej linii, jak pokazano.

Po zakończeniu pozostaje tylko jedna rzecz do zrobienia. Musisz ustawić lokalizację serwera na najbliższy serwer. Gdy to zrobisz, zapisz i zamknij. Możesz teraz rozpocząć wydobycie! Być może będziesz musiał zezwolić oprogramowaniu do wydobywania za pośrednictwem obrońcy systemu Windows.

I to wszystko! Wydobywasz teraz na dowolnych wybranych urządzeniach.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map