Recenzja handlowca na żywo

Live Trader to wszechstronna platforma handlowa botów, która umożliwia swoim członkom korzystanie z szerokiej gamy automatycznych botów handlowych i dostrajanie ich strategii handlu kryptowalutami.

Platforma działa za pośrednictwem połączeń API i zapewnia dostęp do około 1000 różnych botów handlowych, których można używać do wykonywania automatycznych transakcji na popularnych giełdach kryptowalut, takich jak Binance, Bitfinex, Bitstamp, Kraken, KuCoin i Poloniex.

Platforma umożliwia traderom o różnym poziomie doświadczenia tworzenie unikalnych strategii handlowych, mając jednocześnie dostęp do obszernych danych historycznych i wielu popularnych wskaźników technicznych.

Użytkownicy mogą testować swoje strategie i odpowiednio je dostosowywać, a Live Trader zawiera również rynek, który umożliwia członkom wszystkich poziomów strategie handlowe. Podczas rejestracji 7-dniowy okres próbny oznacza, że ​​każdy może w pełni przetestować platformę, zanim zdecyduje się na płatną miesięczną subskrypcję.

Recenzja handlowca na żywo

Odwiedź Live Trader

Przegląd tradera na żywo

Plik Witryna internetowa Live Trader nie podaje żadnych informacji na temat zespołu stojącego za projektem, jednak stwierdza, że ​​projekt jest własnością i jest prowadzony przez BOT Capital Pty Ltd, która zachowuje australijski numer firmy (ACN 630 223 620), a ich Warunki świadczenia usług są podlega prawu stanu Queensland w Australii.

Ponadto e-maile od Live Trader zawierają następujący adres 155 Queen St, Brisbane City Queensland, Australia, 4000.

Platforma pozwala każdemu zautomatyzować swoją działalność handlową na około sześciu wiodących giełdach i zawiera takie funkcje, jak hosting w chmurze, obszerne testy historyczne i handel papierowy.

Live Trader

Live Trader zapewnia również dostęp do szerokiej gamy popularnych wskaźników technicznych, takich jak MACD, RSI, MFI, STOCH i SMA, a także zapewnia swoim użytkownikom od 20 do 1000 różnych botów handlowych w zależności od ich miesięcznej subskrypcji.

Podczas rejestracji nowi użytkownicy kwalifikują się do 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego, a po jego zakończeniu podstawowa subskrypcja startowa kosztuje 15 USD miesięcznie, podczas gdy plany zaawansowany i profesjonalny kosztują odpowiednio 39 USD i 79 USD miesięcznie.

Live Trader jest odpowiedni dla bardziej doświadczonych traderów, ponieważ obsługuje handel algorytmiczny i pozwala użytkownikom w pełni dostosować swoje boty, jednak rynek strategii umożliwia każdemu mniej doświadczonemu w budowaniu własnych automatycznych strategii handlowych zakup już istniejącej strategii i obszerne przetestowanie wcześniej wybranych strategii. wdrażanie ich.

W rezultacie Live Trader jest w pełni zautomatyzowaną platformą handlu kryptowalutami, która zapewnia użytkownikom szeroką gamę opcji i oferuje więcej usług niż wiele dostępnych obecnie zautomatyzowanych rozwiązań do handlu kryptowalutami..

Kluczowe cechy

 • Funkcjonalność – Live Trader działa jako rozwiązanie internetowe i jest ogólnie dobrze zaprojektowany i posiada intuicyjny interfejs użytkownika. Główny pulpit nawigacyjny jest również przejrzyście zaprojektowany i łatwy w nawigacji dla użytkowników na wszystkich poziomach, a platforma jest dostępna za pośrednictwem komputera stacjonarnego lub tabletów i urządzeń mobilnych.
 • Technologia – Każdy może skonfigurować automatyczne transakcje poprzez integrację API z sześcioma wiodącymi giełdami kryptowalut, a użytkownicy mogą automatycznie handlować 24/7 i korzystać z możliwości hostingu w chmurze platformy. W rezultacie nie ma potrzeby wykonywania żadnych instalacji ani aktualizacji, a Live Trader zabezpiecza dane swoich użytkowników za pomocą 2048-bitowego szyfrowania.
 • Zakres narzędzi – Platforma zawiera opcje wspólnego rynku i zleceń z limitem, a także zlecenia stop-loss i trailing stop-loss. Abonenci mogą również korzystać z dostępu do 1000 botów handlowych, oprócz dostępu do 21 wskaźników technicznych, takich jak wstęgi Bollingera, średnia krocząca konwergencja / dywergencja (MACD), wskaźnik siły względnej (RSI) oraz indeks przepływów pieniężnych (MFI) ). Użytkownicy mogą również skorzystać z analizy fundamentalnej, a także z handlu papierami i przetestować wybrane strategie.
 • Abonament elastyczny – Bezpłatny okres próbny pozwala każdemu zarejestrować się i ćwiczyć przyzwyczajanie się do platformy do 7 dni. Od tego czasu dostępny jest szereg miesięcznych subskrypcji, które wahają się od 15 USD do 79 USD, a usługa jest dostępna dla wszystkich subskrybentów bez dodatkowych opłat transakcyjnych, a podstawowe funkcje platformy są dostępne dla wszystkich subskrybentów.
 • Obsługa klienta – Chociaż jest niewiele informacji na temat osób stojących za platformą, zespół wsparcia Live Trader jest pod ręką, aby rozwiązać wszelkie problemy. Użytkownicy mogą skontaktować się z zespołem, przesyłając prośbę w sekcji pomocy. Z zespołem można się również skontaktować za pośrednictwem swojego konta na Twitterze, grupy Discord i Facebooka. Zgodnie z oczekiwaniami witryna zawiera również szereg często zadawanych pytań i przewodników użytkownika w sekcji pomocy oraz blosol wyjaśnia również, jak efektywnie korzystać z platformy.

Jak zacząć na Live Trader

Aby utworzyć konto, wystarczy kliknąć kartę „Wypróbuj bezpłatnie” w prawym górnym rogu strony głównej.

1) Utwórz konto

Aby zarejestrować konto, wystarczy wpisać adres e-mail i utworzyć hasło, a następnie wyrazić zgodę na Warunki korzystania z usługi Live Trader.

Następnie musisz zweryfikować swoje konto, klikając łącze w wiadomości e-mail. Zostaniesz poproszony o poinformowanie zespołu o swoich celach i poziomie doświadczenia w handlu, a następnie będziesz mógł eksperymentować, testując strategie historyczne lub przejść do konfiguracji własnych unikalnych botów handlowych.

2) Przetestuj strategię

Możesz zacząć testować swoją pierwszą strategię, wybierając monetę, którą chcesz handlować.

W tym miejscu możesz wybrać interwał czasowy, który decyduje o tym, jak często Twoja strategia będzie działać, i możesz wybrać interwały od 5 minut do całego dnia (24 godziny).

Tutaj możesz również wybrać preferowane wskaźniki techniczne.

Możesz wybrać wiele wskaźników i połączyć je w celu uzyskania najlepszych wyników. Po skonfigurowaniu wskaźników kupna możesz wykonać ten sam proces, aby skonfigurować wskaźniki sprzedaży.

Po wybraniu wskaźników możesz wybrać preferowaną wymianę i parę monet przed kliknięciem „Uruchom test wstecz”. Możesz monitorować swoje wyniki z poziomu pulpitu nawigacyjnego i dostosowywać strategie, dostosowując parametry.

Możesz również dodać symulatory poślizgu cenowego i opłat transakcyjnych, klikając ikonę ustawień obok zakładki „Uruchom test wstecz”.

3) Stwórz strategię

Kiedy jesteś gotowy do tworzenia własnych strategii, możesz przejść do sekcji „Strategie” na pulpicie nawigacyjnym i wybrać monetę, obsługiwaną giełdę i parę handlową, której chcesz użyć. Jeśli chcesz kontynuować praktykę, możesz wybrać opcję „Handel papierowy” i przejść do opcji „Handel na żywo”, gdy chcesz rozmieścić boty na swoich rzeczywistych kontach handlowych.

Ponownie zostaniesz poproszony o wybranie preferowanych przedziałów czasowych i wskaźników technicznych, a kiedy angażujesz się w handel papierowy, Twoja strategia zawiera transakcje za pomocą „fałszywych wirtualnych pieniędzy” i możesz śledzić swoje postępy z poziomu pulpitu.

Opłaty dla traderów na żywo

Z platformy można korzystać bezpłatnie przez okres do 7 dni, a przy wykupieniu abonamentu płatnego do wyboru są trzy miesięczne abonamenty.

Plan Starter kosztuje 15 USD miesięcznie, plan Advanced kosztuje 39 USD miesięcznie, a plan Professional 79 USD miesięcznie, a każdy plan obejmuje następujące funkcje:

 • Pełna obsługa wymiany
 • Pełna obsługa wskaźników technicznych
 • Brak dodatkowych opłat transakcyjnych
 • Handel w chmurze 24/7
 • Wsparcie Premium
 • Wykrywanie anomalii rynkowych
 • Zaawansowana konfiguracja strategii
 • Testowanie historyczne
 • Handel papierami

Plan Starter zapewnia dostęp do 20 botów, których liczba rośnie do 250 w przypadku wersji Advanced i 1000 w przypadku wersji Professional.

Liczba strategii, które można zastosować, mieści się w zakresie od 1 do 5 do 10 w planach, podczas gdy jednoczesne wymiany mieszczą się w zakresie od 1 do 5 dla pierwszych dwóch planów, a plan Professional pozwala na nieograniczoną liczbę wymian.

Droższe plany pozwalają również na większą złożoność strategii i krótsze interwały świecowe.

Czy Live Trader jest bezpieczny?

Zespół za projekt nie ustępują zbytnio w zakresie protokołów bezpieczeństwa, jednak twierdzą, że zapewniają handel w chmurze hostowany na bezpiecznych serwerach i że Live Trader wykorzystuje szyfrowanie 2048-bitowe.

Pracują również nad utrzymaniem odpowiednich środków technicznych i operacyjnych, kontroli wewnętrznej i procedur bezpieczeństwa danych opracowanych w celu ochrony danych użytkownika przed przypadkową utratą lub zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem lub dostępem lub bezprawnym zniszczeniem.

Konta użytkowników są zabezpieczone za pomocą standardowych kombinacji adresu e-mail i hasła, a w ustawieniach konta istnieje również opcja włączenia uwierzytelniania dwuskładnikowego (2FA).

W przypadku nieautoryzowanego dostępu lub naruszenia bezpieczeństwa Live Trader podejmie działania w celu anulowania i zresetowania odpowiednich identyfikatorów logowania i haseł. Zespół podkreśla jednak, że użytkownicy powinni dążyć do zachowania bezpieczeństwa własnych systemów komputerowych i danych osobowych.

Aby sprzyjać większej przejrzystości, Live Trader zapewnia również swoim użytkownikom pełne dzienniki ruchów ich botów handlowych, a także decyzje ich botów, a użytkownicy mogą śledzić istotne szczegóły z poziomu swoich kont.

Zgodnie z metodami używanymi przez większość platform handlowych z botami, Live Trader nie wymaga przesyłania żadnych środków na Twoje konto, a platforma nie ma dostępu do Twoich zasobów kryptograficznych.

Są one przechowywane na kontach giełdowych, a platforma łączy się w prosty sposób za pośrednictwem interfejsu programowania aplikacji (API), który umożliwia jej komunikację z giełdami, zbieranie danych o cenach i saldzie konta, a co najważniejsze, składanie zamówień kupna i sprzedaży.

Aby uniknąć problemów, użytkownicy powinni wyłączyć wypłaty z konta kryptograficznego i nadal utrzymywać własne osobiste protokoły bezpieczeństwa.

Jak przyjazny dla początkujących jest inwestor na żywo?

Szeroki różnorodność funkcji w ofercie wraz z możliwością dostosowywania botów handlowych sprawia, że ​​platforma jest najbardziej odpowiednia dla każdego, kto ma już doświadczenie w praktyce automatycznego handlu kryptowalutami.

Jak można się spodziewać, Live Trader potrzebuje trochę czasu, aby przyzwyczaić się do każdego, kto nie korzysta z botów handlowych, jednak platforma zawiera rynek, który umożliwia jej członkom przeglądanie gotowych strategii, a po dokonaniu zakupu można je przetestować wstecz przed przejściem aby wdrożyć je na swoich kontach handlowych.

Użytkownicy mogą również angażować się w handel papierami, co pozwala im handlować bez angażowania prawdziwych funduszy, a usługę można w pełni przetestować podczas 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego.

Możliwość obszernego testowania strategii, a także angażowania się w handel papierowy licznymi parami znalezionymi na wiodących giełdach jest bardzo korzystna dla mniej doświadczonych inwestorów i pozwala początkującym korzystać z platformy, która zawiera również szereg funkcji przeznaczonych dla bardziej zaawansowanych handlowcy i użytkownicy botów.

Ponadto, za jedyne 15 USD miesięcznie, plan Starter może pozwolić nowszym inwestorom na rejestrację i eksperymentowanie z platformą przez miesiące, zanim zaczną pozwolić swoim botom na handel na żywo..

Zespół zapewnia również dodatkowe zasoby, które pomagają wyjaśnić, jak korzystać z platformy, w tym sekcję FAQ, pisemne przewodniki i oficjalny blog.

Dostępna jest również grupa Discord, chociaż wydaje się, że zespół nadal rozwija swoją społeczność internetową.

Pomimo dodatkowego wsparcia w ofercie, Live Trader jest prawdopodobnie bardziej odpowiednim wyborem dla każdego, kto szuka bardziej zaawansowanych funkcji handlowych i funkcji, takich jak 21 oferowanych wskaźników technicznych, 5-minutowe interwały świec, 20 wyzwalaczy strategii i dostęp do 1000 boty będą głównie przyciągać bardziej doświadczonych handlowców kryptowalut.

Ponadto Live Trader pozwala swoim użytkownikom na posiadanie wielu strategii działających na różnych giełdach i dostęp do nich z jednego konta, jednocześnie mieszając i dopasowując strategie według własnego uznania. Członkowie mogą również śledzić wszystkie swoje pozycje handlowe i ruchy ze swojego pulpitu nawigacyjnego i przeglądać swoje strategie na podstawie danych historycznych, aby dokładnie ocenić, jak radzili sobie w różnych warunkach rynkowych.

Platforma wykorzystuje również dane z ponad 150 różnych zaufanych źródeł, aby umożliwić użytkownikom podejmowanie świadomych decyzji i starać się być o krok przed rynkiem.

Plusy

 • Dostępnych jest od 20 do 1000 botów
 • Rozbudowane funkcje testowania wstecznego i handlu papierami
 • Rynek strategii
 • 7-dniowy bezpłatny okres próbny
 • Szeroki zakres opcji dla zaawansowanych inwestorów

Cons

 • Zespół nie jest widoczny
 • Wciąż rozwijająca się społeczność online
 • Może być złożona dla początkujących

Wniosek

Live Trader oferuje swoim użytkownikom szeroki wybór, począwszy od integracji z wiodącymi giełdami, w tym Binance, Kraken i Poloniex, po zapewnienie do 1000 unikalnych botów handlowych przy wyborze miesięcznego planu subskrypcji Professional. W rezultacie platforma najlepiej nadaje się dla bardziej doświadczonych handlowców kryptowalut, którzy szukają w pełni zautomatyzowanej platformy handlowej, która zapewnia dostęp do szerokiej gamy konfigurowalnych algorytmicznych strategii handlowych..

Ponadto platforma zapewnia również dostęp do 21 wskaźników technicznych, 5-minutowych interwałów świec, 20 wyzwalaczy strategii i pozwala handlować na różnych giełdach i korzystać z wielu automatycznych strategii w tym samym czasie. Ten poziom dbałości o szczegóły jest skierowany do bardziej zaawansowanych traderów, chociaż Live Trader zawiera funkcje, które będą atrakcyjne dla nowszych traderów.

Struktura hostingu w chmurze platformy oznacza, że ​​nie ma potrzeby instalowania żadnych programów ani przeprowadzania jakichkolwiek aktualizacji, ponadto rynek umożliwia użytkownikom zakup wstępnie skonfigurowanych strategii, co jest odpowiednie dla każdego, kto jest mniej wykwalifikowany w sztuce konfigurowania botów handlowych.

Ponadto każdy może przetestować wszystkie dostępne strategie przed ich wykonaniem, a także zaangażować się w handel papierowy i przeprowadzić liczne symulacje z wirtualnymi środkami bez konieczności angażowania swoich rachunków rzeczywistych.

Ogólne wrażenia użytkownika są również całkiem przyjemne, a pulpit nawigacyjny jest ułożony w sposób, który umożliwia użytkownikom na wszystkich poziomach doświadczenia nawigację po nim bez większych trudności.

Niektórzy mogą uważać, że 7-dniowy bezpłatny okres próbny może być zbyt krótki, aby całkowicie początkujący mógł zapoznać się z platformą, jednak podstawowy plan kosztuje 15 USD miesięcznie, co jest wystarczająco rozsądne, aby każdy zainteresowany mógł zarejestrować się na kilka miesięcy aby lepiej zrozumieć, w jaki sposób mogą włączyć Live Tradera do swoich działań handlowych.

Jak wspomniano wcześniej, platforma wciąż rozwija swoją społeczność internetową, a plan rozwoju zawiera szereg funkcji, które mają zostać dodane w nadchodzących miesiącach.

Dlatego Live Trader wciąż rośnie jako platforma do handlu kryptowalutami i pomimo funkcji skierowanych do nowszych traderów, nadal najlepiej nadaje się dla doświadczonych traderów poszukujących szerokiego wyboru automatycznych algorytmicznych botów handlowych, które można wyjątkowo skonfigurować..

W rezultacie każdy, kto szuka platformy z szeroką gamą algorytmicznych botów handlowych, która obsługuje również wiele wiodących giełd kryptograficznych w branży, prawdopodobnie uzna Live Trader za rozwiązanie handlowe, które warto sprawdzić..

Odwiedź Live Trader

Live Trader

src = “~ images \ beginners-guide-to-live-trader-complete-review.gif”

alt = “Recenzja LiveTrader”

class = “foto-wrapup wppr-product-image” /> 8.2

Łatwość użycia

8.0 / 10

Reputacja

8.0 / 10

Opłaty

8.0 / 10

Obsługa klienta

8.0 / 10

Metody Płatności

9,0 / 10

Plusy

 • Dostępnych jest od 20 do 1000 botów
 • Rozbudowane funkcje testowania wstecznego i handlu papierami
 • Rynek strategii
 • 7-dniowy bezpłatny okres próbny
 • Szeroka gama opcji dla zaawansowanych inwestorów

Cons

 • Zespół nie jest widoczny
 • Wciąż rozwijająca się społeczność online
 • Może być złożona dla początkujących

Odwiedzić {"@kontekst":"http: \ / \ / schema.org \ /","@rodzaj":"Produkt","Nazwa":"Live Trader","wizerunek":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2019 \ / 09 \ /livetrader-review.gif","opis":"Live Trader to kompleksowa platforma handlowa botów, która umożliwia swoim członkom korzystanie z szerokiej gamy automatycznych botów handlowych i dostrajanie ich strategii handlu kryptowalutami. Platforma działa za pośrednictwem połączeń API i zapewnia dostęp do około 1000 różnych botów handlowych, których można używać do wykonywania automatycznych transakcji na popularnych…","oferuje": {"@rodzaj":"Oferta","Cena £":"0,00","priceCurrency":"$","sprzedawca": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Eugene Kem"}},"przejrzeć": {"@rodzaj":"Przejrzeć","recenzjaRating": {"@rodzaj":"Ocena","najlepsza ocena":"10","najgorsza ocena":"0","ratingValue":"8.20"},"Nazwa":"Live Trader","reviewBody":"Live Trader to wszechstronna platforma handlowa botów, która umożliwia swoim członkom korzystanie z szerokiej gamy automatycznych botów handlowych i dostrajanie ich strategii handlu kryptowalutami. \ R \ n \ r \ n Platforma działa poprzez połączenia API i zapewnia dostęp do około 1000 różne boty handlowe, które mogą być używane do wykonywania automatycznych transakcji na popularnych giełdach kryptowalut, takich jak Binance, Bitfinex, Bitstamp, Kraken, KuCoin i Poloniex. \ r \ n \ r \ n Platforma umożliwia inwestorom o różnym poziomie doświadczenia tworzenie unikalnych strategii handlowych , mając jednocześnie dostęp do obszernych danych historycznych i wielu popularnych wskaźników technicznych. \ r \ n \ r \ nUżytkownicy mogą testować swoje strategie i odpowiednio je dostosowywać, a Live Trader obejmuje również rynek, który pozwala członkom na wszystkich poziomach handlować strategiami . Podczas rejestracji 7-dniowy okres próbny oznacza, że ​​każdy może w pełni przetestować platformę, zanim zdecyduje się na płatną miesięczną subskrypcję. \ R \ n \ r \ n \ r \ nOdwiedź Live Trader \ r \ n \ r \ nPrzegląd na żywo Trader \ r \ n Witryna Live Trader nie zawiera żadnych informacji na temat zespołu stojącego za projektem, jednak stwierdza, że ​​projekt jest własnością i jest zarządzany przez BOT Capital Pty Ltd, który zachowuje australijski numer firmy (ACN 630 223 620), i że ich Warunki korzystania z usługi podlegają prawu stanu Queensland w Australii. \ r \ n \ r \ n Ponadto wiadomości e-mail od Live Trader zawierają następujący adres 155 Queen St, Brisbane City Queensland, Australia, 4000. \ r \ n \ r \ n Platforma pozwala każdemu zautomatyzować swoją działalność handlową na około sześciu wiodących giełdach i zawiera takie funkcje, jak hosting w chmurze, obszerne testy historyczne i handel papierowy. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nLive Trader zapewnia również dostęp do szerokiej gamy popularnych wskaźników technicznych, takich jak MACD, RSI, MFI, STOCH i SMA oraz prov i oferuje swoim użytkownikom od 20 do 1000 różnych botów handlowych w zależności od ich miesięcznej subskrypcji. \ r \ n \ r \ nPodczas rejestracji nowi użytkownicy kwalifikują się do 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego, a po jego zakończeniu podstawowa subskrypcja startowa kosztuje 15 USD miesięcznie, podczas gdy zaawansowane i profesjonalne plany kosztują odpowiednio 39 USD i 79 USD miesięcznie. \ r \ n \ r \ nLive Trader odpowiada bardziej doświadczonym traderom, ponieważ obsługuje handel algorytmiczny i pozwala użytkownikom w pełni dostosować boty, jednak rynek strategii umożliwia każdemu mniej doświadczonemu w budowaniu własnych automatycznych strategii handlowych zakup już istniejącej strategii i obszerne przetestowanie wybranych strategii przed ich wdrożeniem. \ r \ n \ r \ nW rezultacie Live Trader jest w pełni zautomatyzowaną platformą kryptowalutową, która zapewnia it oferuje szeroką gamę opcji i oferuje więcej usług niż wiele innych dostępnych obecnie zautomatyzowanych rozwiązań do handlu kryptograficznego. \ r \ nKluczowe cechy \ r \ n \ r \ n \ tFunkcjonalność \ u2013 działa na żywo Trader s jako rozwiązanie internetowe i jest ogólnie dobrze zaprojektowane i posiada intuicyjny interfejs użytkownika. Główny pulpit nawigacyjny jest również przejrzyście zaprojektowany i łatwy w nawigacji dla użytkowników na wszystkich poziomach, a dostęp do platformy można uzyskać na komputerze stacjonarnym lub tabletach i urządzeniach mobilnych. \ R \ n \ tTechnologia \ u2013 Każdy może konfigurować automatyczne transakcje poprzez integrację interfejsu API z sześć wiodących giełd kryptowalut, a użytkownicy mogą automatycznie handlować 24/7 i korzystać z możliwości hostingu w chmurze platformy. W rezultacie nie ma potrzeby przeprowadzania żadnych instalacji ani uaktualnień, a Live Trader zabezpiecza dane swoich użytkowników za pomocą 2048-bitowego szyfrowania. \ R \ n \ t Zakres narzędzi \ u2013 Platforma obejmuje opcje wspólnego rynku i zamówień limitowanych, a także obejmuje zlecenia stop-loss i trailing stop-loss. Abonenci mogą również korzystać z dostępu do 1000 botów handlowych, oprócz dostępu do 21 wskaźników technicznych, takich jak wstęgi Bollingera, średnia krocząca konwergencja \ / dywergencja (MACD), wskaźnik siły względnej (RSI) i indeks przepływów pieniężnych ( MIF). Użytkownicy mogą również skorzystać z analizy fundamentalnej, a także z handlu papierami i przetestować wybrane strategie. \ R \ n \ tElastyczny plan subskrypcji \ u2013 Bezpłatny okres próbny umożliwia każdemu zarejestrowanie się i ćwiczenie przyzwyczajania się do platformy przez maksymalnie 7 dni . Od tego czasu dostępny jest szereg miesięcznych subskrypcji, które wahają się od 15 USD miesięcznie do 79 USD, a usługa jest dostępna dla wszystkich subskrybentów bez dodatkowych opłat transakcyjnych, a podstawowe funkcje platformy są dostępne dla wszystkich subskrybentów. \ R \ n \ tKlient Wsparcie \ u2013 Chociaż jest niewiele informacji na temat osób stojących za platformą, zespół wsparcia Live Trader jest pod ręką, aby rozwiązać wszelkie problemy. Użytkownicy mogą skontaktować się z zespołem, przesyłając prośbę w sekcji pomocy. Z zespołem można się również skontaktować za pośrednictwem swojego konta na Twitterze, grupy Discord i Facebooka. Zgodnie z oczekiwaniami witryna zawiera również szereg często zadawanych pytań i podręczników użytkownika w sekcji pomocy, a blog wyjaśnia również, jak efektywnie korzystać z platformy. \ R \ n \ r \ n \ r \ nJak zacząć na Live Trader \ r \ nAby utworzyć konto, po prostu kliknij kartę \ u201c Wypróbuj za darmo \ u201d w prawym górnym rogu strony głównej. \ r \ n1) Utwórz konto \ r \ nAby zarejestrować konto, wystarczy wpisać adres e-mail i utworzyć hasło, a następnie wyrazić zgodę na Warunki korzystania z usługi Live Trader. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBędziesz wtedy potrzebować aby zweryfikować swoje konto, klikając łącze w wiadomości e-mail. Zostaniesz poproszony o poinformowanie zespołu o swoich celach i poziomie doświadczenia w handlu, a następnie będziesz mógł eksperymentować, testując strategie historyczne lub przejść do konfiguracji własnych unikalnych botów handlowych. \ R \ n \ r \ n \ r \ n2 ) Przetestuj strategię \ r \ nMożesz rozpocząć analizę wsteczną swojej pierwszej strategii, wybierając monetę, którą chcesz handlować. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nW tym miejscu możesz wybrać przedział czasowy, który będzie obowiązywał jak często Twoja strategia będzie działać, i możesz wybrać interwały od 5 minut do całego dnia (24 godziny). \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nW tym miejscu możesz również wybrać preferowane techniczne wskaźniki. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nMożesz wybrać kilka wskaźników i połączyć je w celu uzyskania najlepszych wyników. Po skonfigurowaniu wskaźników kupna możesz wykonać ten sam proces, aby skonfigurować wskaźniki sprzedaży. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPo wybraniu wskaźników możesz wybrać preferowaną wymianę i parowanie monet przed uderzeniem \ u201cUruchom Backtest \ u201d. Możesz monitorować swoje wyniki w Pulpicie nawigacyjnym i dostosowywać swoje strategie, dostosowując parametry. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nMożesz także dodać symulatory poślizgu cenowego i opłat transakcyjnych, klikając ikonę ustawień obok karty \ u201cRun Backtest \ u201d. \ r \ n \ r \ n \ r \ n3) Utwórz strategię \ r \ nGdy będziesz gotowy do tworzenia własnych strategii, możesz uzyskać dostęp do sekcji \ u201cStrategies \ u201d w Pulpit nawigacyjny i wybierz monetę, obsługiwaną giełdę i parę handlową, której chcesz użyć. Jeśli chcesz dalej ćwiczyć, możesz wybrać \ u201c Handel papierami \ u201d i przejść do \ u201c Handel na żywo \ u201d, kiedy chcesz wdrożyć boty na swoich rzeczywistych kontach handlowych. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPonownie zostaniesz poproszony o wybranie preferowanych przedziałów czasowych i wskaźników technicznych, a kiedy angażujesz się w handel papierowy, Twoja strategia będzie zawierać transakcje za \ u201fałszowane wirtualne pieniądze \ u201d, a swoje postępy możesz śledzić na pulpicie nawigacyjnym. n \ r \ n \ r \ nOpłaty dla traderów na żywo \ r \ n Platforma może być używana bezpłatnie przez okres do 7 dni, a jeśli zdecydujesz się na płatny plan, masz do wyboru trzy miesięczne subskrypcje. \ r \ n \ r \ nPlan Starter kosztuje 15 $ miesięcznie, plan Advanced kosztuje 39 $ miesięcznie, a plan Professional 79 $ miesięcznie, a każdy plan obejmuje następujące funkcje: \ r \ n \ r \ n \ tPełna pomoc techniczna w zakresie wymiany \ r \ n \ tPełne wsparcie techniczne dla wskaźników \ ​​r \ n \ tBrak dodatkowych opłat transakcyjnych \ r \ n \ t24 \ / 7 Handel w chmurze \ r \ n \ tWsparcie premium \ r \ n \ t Anomalia rynkowa Wykrywanie \ r \ n \ tZaawansowana konfiguracja strategii \ r \ n \ tTestowanie wsteczne \ r \ n \ t Handel papierami \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPlan startowy zapewnia dostęp do 20 botów, który rośnie do 250 Zaawansowane i 1000 dla Profesjonalistów. \ R \ n \ r \ nIlość strategii, których można użyć, mieści się w zakresie od 1 do 5 do 10 w planach, podczas gdy jednoczesne wymiany w zakresie od 1 do 5 w przypadku pierwszych dwóch planów ze specjalistą plan pozwalający na nieograniczoną liczbę wymian. \ r \ n \ r \ nDroższe plany pozwalają również na większą złożoność strategii i krótsze interwały świec. \ r \ n \ r \ n \ r \ nCzy inwestor na żywo jest bezpieczny? \ r \ n Zespół odpowiedzialny za projekt nie ustępuje zbytnio w kwestii swoich protokołów bezpieczeństwa, jednak twierdzi, że zapewnia handel w chmurze hostowany na bezpiecznych serwerach i że Live Trader wykorzystuje szyfrowanie 2048-bitowe. \ r \ n \ r \ nDziałają również w celu utrzymania odpowiednich środków technicznych i operacyjnych, kontroli wewnętrznej i procedur bezpieczeństwa danych, które mają na celu ochronę danych użytkownika przed wypadkami utrata lub zmiana, nieuprawnione ujawnienie lub dostęp, lub bezprawne zniszczenie. \ r \ n \ r \ nKonta użytkowników są zabezpieczone za pomocą standardowych kombinacji adresu e-mail i hasła, podczas gdy istnieje również opcja włączenia uwierzytelniania dwuskładnikowego (2FA) w ustawieniach konta. \ r \ n \ r \ nW przypadku nieautoryzowanego dostępu lub naruszenia bezpieczeństwa Live Trader podejmie działania w celu anulowania i zresetowania odpowiednich identyfikatorów logowania i haseł. Jednak zespół podkreśla, że ​​użytkownicy powinni starać się zachować bezpieczeństwo swoich własnych systemów komputerowych i danych osobowych. \ R \ n \ r \ nAby zwiększyć przejrzystość, Live Trader udostępnia również swoim użytkownikom pełne dzienniki ich botów handlowych ruchy i decyzje botów, a użytkownicy mogą śledzić istotne szczegóły z poziomu swoich kont. \ r \ n \ r \ nZgodnie z metodami używanymi przez większość platform handlowych, Live Trader nie wymagają przesłania jakichkolwiek środków na Twoje konto, a platforma nie ma dostępu do Twoich zasobów kryptograficznych. \ r \ n \ r \ nSą one przechowywane na kontach wymiany, a platforma łączy się w prosty sposób za pośrednictwem interfejsu programowania aplikacji (API), pozwala mu komunikować się z giełdami, zbierać dane o cenach i saldzie konta, a co najważniejsze, składać zamówienia kupna i sprzedaży. \ r \ n \ r \ nAby uniknąć problemów, użytkownicy powinni wyłączyć wypłaty ze swoich kont kryptograficznych i nadal utrzymywać własne osobiste protokoły bezpieczeństwa. \ r \ n \ r \ n \ r \ nJak przyjazny dla początkujących jest inwestor na żywo? \ r \ n Szeroka gama oferowanych funkcji wraz z możliwością dostosowywania botów handlowych sprawia, że ​​platforma jest najbardziej odpowiednia dla każdego, kto ma już doświadczenie w praktyce zautomatyzowanego handlu kryptowalutami. \ r \ n \ r \ nJak można się spodziewać, inwestor na żywo potrzebuje trochę czasu, aby przyzwyczaić się do każdego, kto nie używa botów handlowych, jednak platforma zawiera rynek, który umożliwia jej członkom przeglądanie gotowych strategii oraz po dokonaniu zakupu można przetestować je wstecz przed wdrożeniem ich na swoich kontach handlowych. \ r \ n \ r \ nUżytkownicy mogą również angażować się w handel papierami, co pozwala im handlować bez angażowania prawdziwych środków i usługi można w pełni przetestować podczas 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego. \ r \ n \ r \ nMożliwość obszernego testowania strategii historycznych, a także angażowania się w handel papierowy licznymi parami znalezionymi na wiodących giełdach jest bardzo korzystny dla mniej doświadczonych handlowców i pozwala początkujących do wykorzystania platforma, która zawiera również szereg funkcji skierowanych do bardziej zaawansowanych traderów i użytkowników botów handlowych. \ r \ n \ r \ nPonadto, za jedyne 15 USD miesięcznie, plan Starter może pozwolić nowszym traderom na rejestrację i eksperymentowanie z platformą na wiele miesięcy, zanim pozwolą swoim botom zaangażować się w handel na żywo. \ r \ n \ r \ nZespół zapewnia również dodatkowe zasoby, które pomagają wyjaśnić, jak korzystać z platformy, w tym sekcję FAQ, pisemne przewodniki i oficjalny blog . \ r \ n \ r \ nIstnieje również grupa Discord, chociaż wydaje się, że zespół nadal rozwija swoją społeczność internetową. \ r \ n \ r \ nMimo dodatkowego wsparcia w ofercie, Live Trader jest prawdopodobnie bardziej odpowiedni wybór dla każdego, kto szuka bardziej zaawansowanych funkcji handlowych, a funkcje, takie jak 21 oferowanych wskaźników technicznych, 5-minutowe interwały świec, 20 wyzwalaczy strategii i dostęp do 1000 botów, przyciągną głównie bardziej doświadczonych handlowców kryptowalut. \ r \ n \ r \ n Ponadto Live Trader umożliwia swoim użytkownikom t o mieć wiele strategii działających na \ u00a0 różnych giełdach i uzyskiwać do nich dostęp z jednego konta, jednocześnie mieszając i dopasowując strategie według własnego uznania. Członkowie mogą również śledzić wszystkie swoje pozycje handlowe i ruchy ze swojego pulpitu nawigacyjnego i przeglądać swoje strategie na podstawie danych historycznych, aby dokładnie ocenić, jak radzili sobie w różnych warunkach rynkowych. \ R \ n \ r \ n Platforma wykorzystuje również dane z ponad 150 różnych zaufane źródła umożliwiające użytkownikom podejmowanie świadomych decyzji i pozostawanie o krok przed rynkiem. \ r \ n \ r \ n \ r \ nZalety \ r \ n \ r \ n \ t Od 20 do 1000 dostępnych botów \ r \ n \ tEkstensywne funkcje testowania historycznego i handlu papierami \ r \ n \ t Rynek strategii \ r \ n \ t 7-dniowy bezpłatny okres próbny \ r \ n \ tSzeroki zakres opcji dla inwestorów zaawansowanych \ r \ n \ r \ nKonserwacje \ r \ n \ r \ n \ tZespół niewidoczny \ r \ n \ t Wciąż rozwijanie społeczności online \ r \ n \ t Może być skomplikowane dla początkujących \ r \ n \ r \ nWnioski \ r \ nLive Trader oferuje swoim użytkownikom szeroki wachlarz możliwości wyboru, począwszy od integracja z wiodącymi giełdami, w tym Binance, Kraken i Poloniex, w celu zapewnienia do 1000 unikalnych botów handlowych przy wyborze miesięcznego planu subskrypcji Professional. W rezultacie platforma najlepiej nadaje się dla bardziej doświadczonych handlowców kryptowalut, którzy szukają w pełni zautomatyzowanej platformy handlowej, która zapewnia dostęp do szerokiej gamy konfigurowalnych algorytmicznych strategii handlowych. \ R \ n \ r \ nPonadto platforma zapewnia również dostęp do 21 wskaźników technicznych, 5-minutowych interwałów świecowych, 20 wyzwalaczy strategii i pozwala handlować na różnych giełdach i korzystać z wielu automatycznych strategii w tym samym czasie. Ten poziom dbałości o szczegóły jest skierowany do bardziej zaawansowanych traderów, chociaż Live Trader zawiera funkcje, które będą atrakcyjne dla nowszych traderów. \ R \ n \ r \ n Struktura hostingu w chmurze platformy oznacza, że ​​nie ma potrzeby instalowania żadnych programów ani przeprowadzać wszelkie aktualizacje, ponadto rynek umożliwia użytkownikom zakup wstępnie skonfigurowanych strategii, co jest odpowiednie dla każdego, kto ma mniej umiejętności w dziedzinie konfigurowania botów handlowych. \ r \ n \ r \ nDodatkowo każdy może przetestować wszystkie dostępne strategie przed ich wykonaniem, oraz angażuj się również w handel papierowy i przeprowadzaj liczne symulacje z wirtualnymi środkami bez konieczności angażowania ich rachunków rzeczywistych. \ r \ n \ r \ nOgólne wrażenia użytkownika są również całkiem przyjemne, a pulpit nawigacyjny jest ułożony w sposób, który pozwala wszystkim użytkownikom poziomy doświadczenia, aby poruszać się po niej bez większych trudności. \ r \ n \ r \ nNiektórzy mogą uważać, że 7-dniowy bezpłatny okres próbny może być zbyt krótki, aby całkowicie początkujący mógł opanować platformę, jednak podstawowy plan kosztuje 15 USD miesięcznie, co jest na tyle rozsądne, aby każdy zainteresowany mógł zarejestrować się na kilka miesięcy, aby lepiej zrozumieć, w jaki sposób mogą włączyć Live Tradera do swoich działań handlowych. \ r \ n \ r \ nJak już wspomniano, platforma wciąż się rozwija jego społeczność online, a plan rozwoju zawiera szereg funkcji, które mają zostać dodane w nadchodzących miesiącach. \ r \ n \ r \ nDlatego Live Trader wciąż rośnie jako platforma handlu kryptowalutami i pomimo funkcji mających na celu nowszym inwestorom najlepiej nadaje się dla doświadczonych traderów, którzy szukają obszernego wyboru automatycznych botów do handlu algorytmicznego, które można w unikalny sposób skonfigurować. \ r \ n \ r \ nW rezultacie każdy, kto szuka platformy z szeroką gamą algorytmicznych botów handlowych, które obsługuje również wiele wiodących giełd kryptograficznych w branży, które prawdopodobnie uznają Live Trader za rozwiązanie handlowe, które warto sprawdzić. \ r \ nOdwiedź Live Trader","autor": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Eugene Kem"},"Data opublikowania":"2019-09-16"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me