Najlepsze boty do handlu bitcoinami

W przeciwieństwie do rynków akcji, rynek kryptowalut nigdy się nie zamyka i nigdy nie śpi, co może być bardzo stresującym scenariuszem dla traderów, a nawet przypadkowych inwestorów w branży..

Użytkownicy zaznajomieni z inwestowaniem w kryptowaluty będą również zaznajomieni z (radosnym lub tonącym) uczuciem budzenia się rano, aby powitać ich przyjemną lub nieprzyjemną niespodzianką, gdy sprawdzą swoje portfolio i zobaczą duże zyski lub straty.

W wyniku zmienności rynku, boty handlowe stają się coraz bardziej popularne wśród traderów, pozwalając im przez cały czas kontrolować swoje transakcje, a bot nie śpi, nawet gdy trader jest. Ponadto poprawnie określony bot umożliwia szybsze i wydajniejsze wykonywanie transakcji niż handlowiec byłby w stanie wykonać ręcznie.

Eksplozja popularności kryptowalut spowodowała również duży wzrost liczby botów do handlu kryptowalutami dostępnych bezpłatnie z platform open source lub licencjonowanych dla użytkowników w zamian za zryczałtowane opłaty.

Trudno jednak ustalić, które z nich działają zgodnie z przeznaczeniem, a które są absolutną stratą czasu. W tym poście rozważymy tło tego, czym dokładnie są boty handlowe i czy działają one dla Bitcoin & Handel kryptowalutami (i co ważniejsze, do handlu Bitcoinami).

Dokładnie przetestowaliśmy każdego bota z tej listy, możesz kliknąć na każdego z nich, aby wyświetlić nasze szczegółowe raporty i ustalenia, a ten post jest stale aktualizowany o wszelkie nowe opcje, które pojawiają się na rynku.

Najlepsze boty handlowe

Jeśli się spieszysz, oto nasz wybór dwóch najlepszych platform botów dostępnych obecnie na rynku.

Cryptohopper3Commas
Recenzja Cryptohopper Bot
Integracje

Binance

Bitfinex

Bittrex

CEX.io

Coinbase Pro

Cobinhood

Kryptopia

HitBTC

Huobi

Kraken

KuCoin

Poloniex

Integracje

Bittrex

Bitfinex

Binance

Bitstamp

Kucoin

Poloniex

HitBTC

CEX.io

Coinbase Pro

OKex

Huobi

Yobit

GDAX

Cena od

19 $ Miesiąc

Cena od

24 USD za miesiąc

Typ oprogramowania

Oparte na chmurze

Typ oprogramowania

Oparte na chmurze

Sygnały zewnętrzne

tak

Sygnały zewnętrzne

tak

Przejrzeć

Czytać

Przejrzeć

Czytać

Odwiedzić Odwiedzić

Najlepsze boty do handlu kryptowalutami

W tej sekcji przyjrzymy się niektórym z popularnych i publicznie dostępnych botów, z których możesz korzystać. W większości przypadków te boty oferują coś więcej niż tylko automatyczny handel. Niektóre platformy zapewniają klientom zaawansowane narzędzia handlowe, a także dostęp do wielu giełd kryptowalut.

CryptohopperIkona gwiazdy

Cryptohopper jest jednym z najbardziej uznanych graczy na scenie handlu samochodami z kilku powodów. Po pierwsze, działają one całkowicie w chmurze, więc nie jest wymagana instalacja, co umożliwia handel 24 godziny na dobę. Mają również niezwykle intuicyjny pulpit nawigacyjny i wymagają tylko 5 minut konfiguracji, aby rozpocząć handel.

Recenzja Cryptohopper

Oprócz tego są jedynym botem, który osadza zewnętrzne sygnalizatory, umożliwiając nowym traderom subskrybowanie rosnącej listy profesjonalnych analityków z całego świata. Wiele z nich korzysta z uczenia maszynowego, inteligentnych algorytmów i zatrudnia zespoły matematyków, aby celować w rosnące monety. Sygnały są wysyłane bezpośrednio do botów użytkowników, które kupują i sprzedają po ich otrzymaniu.

Cryptohopper Marketplace

Pulpit sygnalizacyjny, w którym można subskrybować

Bot umożliwia wykorzystanie hossy z trailing stop-loss i ma pełne funkcje analizy technicznej od Stocha i RSI po Bollinger Bands i MACD.

Cryptohopper ma bardzo ładny, nowoczesny obszar pulpitu, w którym można konfigurować i monitorować wszystko, a także jest wyposażony w kreator konfiguracji lub gotowe szablony dla popularnych giełd – Binance, Bittrex, Poloniex, GDAX i Kraken.

Pulpit Cryptohopper

Handlowcy z większym doświadczeniem mogą włączyć swoje ulubione wskaźniki techniczne, wyzwalacze i używać narzędzi przydatnych na rynkach niedźwiedzi, takich jak DCA & funkcje zwarcia.

W przeciwieństwie do wielu innych botów, Cryptohopper nie pobiera żadnych opłat transakcyjnych i jest jednym z nielicznych botów, które oferują bezpłatny okres próbny przez miesiąc z możliwością aktualizacji do Bunny (19 USD za miesiąc), Hare (49 USD za miesiąc) i Kangur (99 USD za m).

Zakończyliśmy tutaj dogłębną recenzję Cryptohoppera.

Odwiedź Cryptohopper

3CommasIkona gwiazdy

3Commas to popularny bot handlowy, który współpracuje z wieloma giełdami, w tym Bittrex, BitFinex, Binance, Bitstamp, KuCoin, Poloniex, GDAX, Cryptopia, Huobi i YOBIT. Bot działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu z dowolnym urządzeniem, ponieważ jest to usługa internetowa, dzięki czemu możesz monitorować swój pulpit handlowy na urządzeniach mobilnych, a także komputerach stacjonarnych i laptopach.

3Commas Review

Pozwala ustawić cele Stop-Loss i Take-Profit, a także ma aspekt handlu społecznościowego, który pozwala na kopiowanie działań najbardziej skutecznych traderów.

3 Bot handlowy przecinkami

Inną interesującą funkcją jest funkcja portfela kryptograficznego podobna do ETF, która umożliwia tworzenie, analizowanie i testowanie wsteczne portfela kryptograficznego oraz wybieranie spośród najlepszych portfeli utworzonych przez innych.

Zakończyliśmy tutaj dogłębny przegląd 3 commas.

Odwiedź 3Commas

Quadency

Quadency to cyfrowa platforma do zarządzania aktywami, która zapewnia zautomatyzowane rozwiązania do handlu i zarządzania portfelem zarówno dla inwestorów detalicznych, jak i instytucjonalnych.

Przegląd QuadencyPrzegląd Quadency

Platforma zawiera kompleksową gamę funkcji zaprojektowanych w celu usprawnienia procesu handlu i inwestowania w kryptowaluty. Obejmują one różne boty handlowe, które są wstępnie skonfigurowane lub można je dostosować do potrzeb, zaawansowane wykresy i analizy portfela.

Wszystkie te funkcje łączą się, aby ulepszyć doświadczenie handlu kryptowalutami, a Quadency obsługuje automatyczny handel na Binance, Bittrex, Coinbase Pro, Kucoin, Liquid i OKEx.

Sprawdź naszą pełną recenzję Quadency tutaj.

Odwiedź Quadency

Coinrule

Coinrule to jedna z najnowszych platform botów handlowych na rynku, która ma kilka świetnych funkcji i jest odpowiednia zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych traderów. Obsługuje najpopularniejsze giełdy, takie jak Binance, BitMEX, Coinbase Pro i Kraken i można uzyskać do nich dostęp za darmo za pomocą konta Starter.

Zautomatyzowany handel Coinrule

Płatne subskrypcje wahają się od 29,99 USD do 249,99 USD miesięcznie z różnymi poziomami kont zaprojektowanymi z myślą o inwestorach o różnym doświadczeniu i poziomach aktywności.

Każdy zainteresowany korzystaniem z platformy zawsze może założyć bezpłatne konto Starter i przetestować je, aby dowiedzieć się, czy opłacenie subskrypcji będzie korzystne.

Możesz sprawdzić naszą pełną recenzję Coinrule tutaj.

Odwiedź Coinrule

Wymiana Valet

W przeciwieństwie do wielu innych botów handlowych z tej listy, Wymiana Valet to bardziej zestaw narzędzi handlowych i platforma do zarządzania portfelem kryptowalut. Większość giełd kryptowalut nie zapewnia handlowcom mnóstwa narzędzi do wykorzystania. Exchange Valet wypełnia luki za pomocą powszechnie stosowanych narzędzi handlowych, takich jak jednoczesne zlecenia stop loss i take profit.

Jeśli jesteś przyzwyczajony do korzystania z platformy transakcyjnej, takiej jak MT4 lub MT5, możliwość jednoczesnego ustawiania zleceń Stop Loss i Take Profit jest oczywista. Wiele giełd nie obsługuje żadnego typu zleceń lub pozwala handlowcom na używanie obu jednocześnie.

Wymiana Valet

Exchange Valet pozwala na ustawienie zarówno zleceń stop loss, jak i take profit w czasie, co jest niezwykle przydatne dla aktywnych traderów.

Powiedzmy, że chcesz otworzyć pozycję w BTC, ale oczekujesz, że wzrośnie ona o kolejne 10%. Jeśli mylisz się co do kierunku rynku BTC, nie musisz czekać i patrzeć, jak twój kapitał handlowy zostaje pochłonięty przez nieprzyjemny ruch w dół..

Platforma Exchange Valet pozwoli Ci otworzyć swój handel BTC zarówno ze stop loss, jak i take profit na dowolnym poziomie cenowym. Jeśli masz rację, a BTC wzrośnie o 10%, Exchange Valet zablokuje ten zysk, sprzedając pozycję. Jeśli się pomylisz, Twój stop loss powstrzyma niestabilny rynek przed zniszczeniem twojego konta handlowego.

Przydatne narzędzia do zarządzania portfelem!

Usługa Exchange Valet pozwala również na obserwację wszystkich pozycji i ich prawie automatyczne równoważenie. Platforma wyświetli wszystkie twoje zasoby kryptograficzne na wykresie kołowym i pozwoli ci kupić określony procent całkowitej wartości twojego portfela w pojedynczym krypto.

Załóżmy, że chcesz trzymać 40% całkowitej wartości swojego portfela w ETH. Exchange Valet da ci proste pole wejściowe, które pozwoli ci kupić dowolny procent dowolnego krypto, który lubisz. Jest to łatwy sposób, aby zachować równowagę kryptowalut, które lubisz, bez wykonywania mnóstwa pracy.

Exchange Valet posiada również solidne narzędzia komunikacyjne. Wszystkie Twoje zamówienia mogą być dostarczane przez Telegram (nazywają to Speedtrade), a inne informacje zostaną wysłane do Ciebie e-mailem, jeśli chcesz. Informacje o portfelu można również dostarczyć za pomocą Telegrama lub za pomocą zastrzeżonego chatbota platformy.

Usługa Exchange Valet nie posiada niektórych funkcji

Jeśli szukasz zautomatyzowanej platformy handlowej, Exchange Valet nie będzie dla Ciebie dobrym wyborem. Chociaż oferuje bardzo przydatne funkcje handlowe, tak naprawdę nie jest botem handlowym. Jest również ograniczone do Binance i Bittrex. To może, ale nie musi, stanowić problem, ale należy to rozważyć.

Usługa Exchange Valet kosztuje również kryptowaluty. Platforma oferuje nowym użytkownikom 14-dniowy bezpłatny okres próbny, ale później będzie Cię to kosztować 29 USD miesięcznie, 75 USD za trzy miesiące lub 250 USD, jeśli wykupisz roczną usługę..

Jeśli jesteś aktywnym inwestorem z dużym portfelem, te ceny mogą mieć sens, chociaż istnieją inne platformy, które zapewniają więcej funkcji za podobną cenę.

Dwa obszary, w których błyszczy Exchange Valet, to bezpieczeństwo i łączność. Platforma spełnia standardy ISO 27001, ISO 27017 i ISO 27018 w zakresie bezpieczeństwa danych. Oferuje również wiele informacji za pośrednictwem Telegrama, co jest świetne, jeśli chcesz mieć oko na swoje portfolio, gdy nie jesteś przed komputerem.

Warto dowiedzieć się więcej

Jeśli wolisz handlować własnym kontem, Exchange Valet może być dla Ciebie świetnym narzędziem. Chociaż brakuje mu funkcji handlowych opartych na algorytmach, oferuje handlowcom wszystkie narzędzia, które mogliby znaleźć na konwencjonalnej platformie handlowej.

Exchange Valet poważnie traktuje Twoje bezpieczeństwo, co jest świetne. Przydatne są również narzędzia komunikacyjne zbudowane przez Exchange Valet. Jeśli szukasz platformy, która wypełnia luki, które wymiany pozostały otwarte, Exchange Valet jest wart dokładniejszego przyjrzenia się!

Przeczytaj naszą pełną recenzję Exchange Valet tutaj.

Odwiedź Exchange Valet

CryptoTrader

Plik CryptoTrader bot to oparty na chmurze bot handlowy, który zapewnia użytkownikom w pełni zautomatyzowane rozwiązania handlowe, nie wymagając od nich instalowania bota we własnym systemie. CryptoTrader oferuje „rynek” strategii, który umożliwia użytkownikom kupowanie ich ulubionej strategii handlowej lub alternatywnie sprzedaż strategii opracowanych przez siebie.

Cryptotrader obsługuje większość głównych giełd zarówno do testowania historycznego, jak i do handlu na żywo, z narzędziem do testowania historycznego, które pozwala użytkownikom sprawdzić, jak ich strategie działałyby w różnych warunkach rynkowych.

Cryptotrader

CryptoTrader oferuje pięć różnych planów subskrypcji, z opłatami od 0,006 BTC do 0,087 BTC miesięcznie (jedyną akceptowaną metodą płatności jest Bitcoin). Oddzielne pakiety zawierają szereg różnic, w tym liczbę botów działających w imieniu użytkownika, a także maksymalny limit kapitału.

Chociaż pewna wiedza na temat kodowania jest korzystna podczas konfigurowania strategii w bocie CryptoTrader, istnieje szereg bezpłatnych i płatnych strategii dostępnych dla użytkowników, którzy nie mają doświadczenia / są zainteresowani kodowaniem.

Bot CryptoTrader ma również szeroki poziom interoperacyjności, z usługą oferującą powiadomienia e-mail i tekstowe, aby ostrzegać użytkowników o ważnych wydarzeniach rynkowych lub zmianach trendów.

Przeczytaj naszą dogłębną recenzję CryptoTrader.

Odwiedź CryptoTrader

Haasbot

Stworzony w 2014 roku przez Haasonline, Haasbot handluje Bitcoinem i wieloma innymi altcoinami,

Chociaż Haasbot jest prawdopodobnie najbardziej kompletnym z obecnie dostępnych botów handlowych, wykonującym większość pracy przy stosunkowo minimalnym wkładzie wymaganym od użytkownika, świadczenie tej usługi jest dość drogie, a koszty wahają się od 0,04 BTC do 0,07 BTC na okres trzech miesięcy.

HaasBot

Przy tych cenach jasne jest, że każdy, kto chce zaryzykować, powinien wiedzieć, czego oczekuje od platformy i być zaangażowany w to..

Haasbot jest następstwem HaasOnline Software, które zostało zapoczątkowane przez Stephana de Haasa w latach 90-tych. Ta sama firma stoi również za HaasOnline Trade Server (HTS), który jest zautomatyzowanym systemem zaprojektowanym do handlu kryptowalutami.

Platforma Haasbot działa w systemach Windows, MacOS i Linux i umożliwia handlowcom wybór spośród ponad 10 różnych „botów”. Im więcej zdecydujesz się wydać, tym więcej botów będziesz miał dostęp na platformie.

Biorąc pod uwagę ceny związane z używaniem botów, dobrym pomysłem jest zbadanie zwrotów, które wygenerowały w przeszłości.

Przeczytaj naszą dogłębną recenzję HaasBot tutaj.

Odwiedź firmę Haasbot

Zignaly

Zignaly to terminal handlowy z botami handlującymi kryptowalutami, który umożliwia automatyczny handel z pomocą zewnętrznych dostawców sygnałów kryptograficznych. W tej chwili platforma kosztuje zaledwie 12 USD miesięcznie.

Platforma jest niezwykle łatwa w użyciu i może być wykorzystywana jako maszyna do pasywnego dochodu. Zignaly umożliwia łatwe połączenie z kontem TradingView, dzięki czemu możesz używać go ze swoimi ulubionymi wskaźnikami. Alternatywnie możesz użyć terminala handlowego Zignaly, aby od razu stworzyć pełną strategię.

Ponieważ Zignaly jest nadal przedpremierowy, liczba giełd, z którymi współpracuje, jest ograniczona. Zespół programistów twierdzi, że gdy pełna wersja zostanie uruchomiona, KuCoin, Coinbase Pro, Poloniex i Bittrex zostaną dodane do platformy. Firma planuje również zaoferować swoim klientom nieograniczoną liczbę par walutowych bez dodatkowych kosztów.

Bot handlowy Zignaly

Jedną z najpiękniejszych rzeczy w Zignaly, poza ceną, jest zaangażowanie twórców w przejrzystość. Pełne informacje o zespołach programistycznych są dostępne online, a każdy, kto chce dowiedzieć się więcej o założycielach, może znaleźć swoje dane osobowe na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Przeczytaj naszą dogłębną recenzję Zignaly tutaj.

Odwiedź Zignaly

Apex Trader

Apex Trader to kolejna nowsza platforma, która oferuje i łatwe wprowadzenie do handlu, automatycznie wykorzystując boty. Platforma zawiera boty handlowe, które mogą być używane do stosowania wielu strategii handlowych i działają za pośrednictwem połączeń API z popularnymi giełdami kryptowalut, w tym Binance, ByBit, Kraken i KuCoin.

Apex Trader jest wysoce konfigurowalny i zapewnia ponad 100 wskaźników technicznych, co oznacza, że ​​każdy może stworzyć własne automatyczne strategie handlowe, a następnie wdrożyć je do działania 24/7 na szerokiej gamie par handlowych.

Strona domowa Apex TraderStrona domowa Apex Trader

Darmowy 7-dniowy okres próbny platformy pozwala również zapoznać się z Apex przed wykupieniem płatnej miesięcznej subskrypcji.

Sprawdziliśmy również tutaj Apex Trader.

Odwiedź Apex Trader

Cap.Club

Cap.Club to prosty sposób na uzyskanie dostępu do zaawansowanych funkcji handlowych. Platforma została zaprojektowana w Rosji, a obecnie działa na Binance i Bittrex. Platforma oferuje handlowcom automatyczne kupowanie i sprzedawanie alg, a także zaawansowane typy zleceń.

Jedną z pierwszych rzeczy, które prawdopodobnie zauważysz w Cap.Club, jest prostota zarówno strony internetowej, jak i interfejsu. Jeśli dopiero zaczynasz zajmować się automatycznym handlem lub masz niewielką wiedzę na temat kodowania, ta prostota może być dla Ciebie dużym plusem.

Platforma występuje w dwóch wersjach.

Darmowa wersja zawiera wszystkie strategie handlowe dostępne na całej platformie, ale liczba ta będzie ograniczona na raz. Darmowe konto jest również ograniczone w komunikacji. Pełna wersja będzie wysyłać Ci alerty zarówno przez e-mail, jak i telegram, ale bezpłatna skontaktuje się z Tobą tylko przez e-mail.

Cap Club

Jeśli chcesz korzystać z platformy za darmo, jest gotowa do pracy. Dla tych, którzy chcą uaktualnić, kosztuje obecnie 30 USD miesięcznie lub można go również kupić rocznie po obniżonej cenie 300 USD.

Prosty w użyciu, wiele zaawansowanych funkcji

Nie daj się zwieść prostocie interfejsu Cap.Club, dostarcza on kilka zaawansowanych narzędzi handlowych. Oprócz zleceń limitowanych i kroczących, Cap.Club oferuje użytkownikom trzy programy handlowe:

  • Inteligentna sprzedaż (długa)
  • Inteligentne kupno-sprzedaż (długie)
  • Smart Sell-Buy (krótkie)

Te algorytmy starają się automatycznie zarabiać pieniądze dla klientów Cap.Club. Nie ma wielu recenzji na temat skuteczności alg, ale wszystkie są w 100% darmowe w pakiecie podstawowym.

Platforma, którą stworzył Cap.Club, oferuje dużą wartość, a także jest dobrym kompromisem między platformą handlową opartą na algorytmach a platformą handlową, która zapewnia niektóre z normalnych narzędzi handlowych, których brakuje na większości giełd kryptowalut.

Cap.Club zawiera również wizualny edytor strategii z pakietem darmowym i premium. Jeśli rozumiesz, jak działają strategie handlowe, ale nie możesz umieścić ich w kodzie, wizualny edytor strategii może być dla Ciebie dobrym rozwiązaniem.

Zamiast pisać własne algo w kodzie, możesz użyć wizualnego edytora strategii, aby rozłożyć go za pomocą symboli. Gdy masz już wspólną strategię, można ją łatwo uruchomić. Może się okazać, że Twoje pomysły na strategię są opłacalne i mogą pomóc Ci prześcignąć rynek.

Cap.Club daje Ci dużo

Fakt, że Cap.Club umożliwia korzystanie ze swojej platformy za darmo, jest świetny. Chociaż liczba strategii i interfejsów API, które możesz uruchomić jednocześnie, będzie ograniczona, pomoże Ci to ustalić, czy platforma ma dla Ciebie sens.

Dla częstych traderów posiadanie jakiegoś sposobu korzystania z limitu i zleceń handlowych jest prawie konieczne. Kupowanie i sprzedawanie po cenach rynkowych nie jest idealne. Trailing stop i zlecenia take profit mogą pomóc w osiągnięciu zwycięskiej pozycji, co umożliwia pojedynczej pozycji opłacalność całej subskrypcji.

Dużym minusem Cap.Club jest fakt, że obsługuje on tylko dwie giełdy.

Jeśli nie chcesz handlować z Binance lub Bittrex, Cap.Club nie będzie dla Ciebie zbyt przydatny. To powiedziawszy, bardzo łatwo jest założyć Cap.Club z Binance i Bittrex, co sprawia, że ​​otwarcie nowego konta na jednej lub obu giełdach jest warte przemyślenia.

Łatwa konfiguracja i pomoc techniczna

Po otwarciu konta Cap.Club wszystko, co musisz zrobić, to udać się na wybraną giełdę i wygenerować API. Otrzymasz nowe API i tajny kod. Po prostu wróć do Cap.Club i wprowadź informacje w odpowiednich polach. Proces jest bardzo prosty i powinien zająć tylko kilka minut.

Cap.Club ma również obszerną sekcję wsparcia online. Jeśli potrzebujesz pomocy w połączeniu swojego konta giełdowego z ich platformą lub w ustaleniu, jak korzystać z któregokolwiek z narzędzi, powinieneś być w stanie znaleźć wszelkie potrzebne informacje. Wsparcie jest zawarte w obu typach kont, co jest świetną funkcją.

Ogólnie Cap.Club wygląda na sprawną automatyczną platformę handlową, która zapewnia również handlowcom przydatne narzędzia, o ile korzystasz z jednej z dwóch obsługiwanych giełd.

Odwiedź Cap.Club

Grupy sygnałów

Sygnał to platforma stworzona specjalnie dla Binance. Signal daje inwestorom na Binance bardzo potrzebne narzędzia i wysoki poziom łączności. Jeśli chcesz zautomatyzować handel lub skorzystać z innej giełdy, ta platforma nie jest dla Ciebie.

Podobnie jak Exchange Valet, Signal zapewnia handlowcom narzędzia, które mogliby znaleźć na platformie transakcyjnej, takiej jak MT4. Oprócz jednoczesnych zleceń stop loss i take profit, umożliwia również handlowcom programowanie kupna laddered, a także trailing stop.

Większość funkcji oferowanych przez Signal jest niezwykle przydatna dla traderów. Chociaż platforma taka jak Signal nie będzie przydatna dla inwestora kryptowalutowego, który szuka długoterminowego HODL, narzędzia dostarczane przez Signal pomogą inwestorom przyzwyczajonym do w pełni funkcjonalnych platform handlowych.

Signal jest stworzony dla Binance

Jeśli handlujesz na Binance i szukasz zaawansowanych narzędzi handlowych, Signal może być właściwą platformą do tego zadania. Jak wspomniano powyżej, możliwość jednoczesnego korzystania ze zleceń stop loss i take-profit jest koniecznością dla traderów.

Grupy sygnałów

Oprócz jednoczesnego dodawania zleceń Stop Loss i Take-Profit, Signal daje Ci możliwość kupna pozycji przez określony czas. Nazywa się to kupnem laddered i jest to przydatne, jeśli uważasz, że w cenie tokena jest duży ruch.

Zamiast kupować całą pozycję za jedną, możesz automatycznie ustawić Signal, aby kupował za Ciebie. Może to być również dobre dla większych traderów, którzy chcą rozłożyć swoje zamówienia i zmniejszyć szansę, że wpłyną zauważalnie na cenę rynkową tokena.

Signal oferuje również dwa interesujące narzędzia, które mogą być przydatne dla niektórych traderów.

Platforma umożliwia użytkownikom sprzedaż istniejących monet, a także posiada narzędzie „celów”. Narzędzie do sprzedaży istniejących monet pozwala użytkownikom Signal sprzedawać określone monety, a narzędzia celów pozwalają handlowcom ustawiać poziomy, na których można sprzedawać pozycje. Oba narzędzia mogą być przydatne dla zaawansowanych traderów.

Świetna łączność

Signal oferuje prosty zestaw narzędzi, ale można uzyskać do niego dostęp z prawie każdego urządzenia. Wiele innych platform z tej listy musi działać na komputerze i nie będzie działać w systemie iOS ani Android.

Łączność to obszar, w którym świeci Signal. Możesz korzystać z platformy z dowolnego urządzenia, w tym z dwóch najpopularniejszych mobilnych systemów operacyjnych. Jeśli szukasz w pełni funkcjonalnej platformy handlowej dla Binance, z której możesz korzystać prawie wszędzie, Signal jest dobrym rozwiązaniem.

Platforma powiadomi Cię również za pośrednictwem wiadomości SMS o realizacji zamówień, co może być przydatne, jeśli chcesz pozostać na szczycie rynku. Daje również możliwość śledzenia wyników handlowych w czasie, co może być bardzo przydatne, jeśli handlujesz często.

Nie dla wszystkich

Sygnał nie będzie odpowiedni dla każdego tradera kryptowalut. Chociaż wypełnia pewne luki na Binance, działa tylko z jedną giełdą i nie oferuje żadnych algorytmicznych opcji handlowych. Jeśli szukasz bota, to nie jest platforma dla Ciebie.

Nie ma zbyt wielu informacji na temat kosztów związanych z używaniem Signal i może to być bezpłatne. Istnieje również obietnica, że ​​w przyszłości pojawi się więcej funkcji, ponieważ witryna twierdzi, że „to dopiero początek”.

Jeśli Signal jest darmowy, a zespół stojący za nim planuje dodać wymiany i funkcje w przyszłości, jest to bardzo obiecujące dla platformy. W obecnym stanie Signal to dobrze wyglądający produkt, który ma przejrzysty interfejs, a także solidny zespół programistów, który za nim stoi.

Platforma wydaje się być nastawiona na częstych inwestorów i może być dobrym rozwiązaniem, jeśli jesteś na Binance i dużo handlujesz. Nawet z bardziej podstawowymi narzędziami handlowymi, które oferuje Signal, zwykli traderzy prawdopodobnie będą mieli znacznie lepsze życie.

Przeczytaj naszą pełną recenzję sygnału tutaj.

Odwiedź Signal

Live Trader

Jeśli szukasz platformy botów typu one stop trading, Live Trader może być czymś dla ciebie. W zależności od planu, na który zdecydujesz się zarejestrować, Live Trader zapewni Ci dostęp do 25, 250 lub 1000 unikalnych botów handlowych.

Live Trader współpracuje również z jednymi z największych giełd kryptowalut. Możesz używać Live Trader z Polonix, Bitstamp, Bitfinex, Binance, KuCoin i Kraken. Platforma jest w 100% hostowana w chmurze, co ułatwia jej działanie na prawie każdym dostępnym sprzęcie.

Podłączenie Live Tradera do Twojej giełdy lub wybranych giełd jest proste, a Live Trader ma wiele narzędzi wsparcia online, aby pomóc swoim klientom szybko założyć konto.

Live Trader

Prawdziwą zaletą, jaką Live Trader oferuje klientom, jest sama liczba botów handlowych, a także nowatorski system testowania wstecznego. W przeciwieństwie do niektórych platform, które potrzebują bezpośredniego dostępu do giełdy w celu przeprowadzenia testów historycznych, Live Trader może przeprowadzać zaawansowane symulacje testów historycznych na papierze.

Live Trader oferuje dużo

Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę w Live Trader, jest liczba giełd, z którymi będzie on funkcjonował. Zamiast ograniczać się botem handlowym, Live Trader daje Ci wiele możliwości wymiany. Pozwala także na jednoczesne prowadzenie wielu strategii handlowych, w zależności od tego, który plan zdecydujesz się kupić.

Chociaż Live Trader jest usługą płatną, oferuje ograniczoną bezpłatną wersję próbną, dzięki czemu możesz dowiedzieć się więcej o tym, co kupisz, jeśli się zarejestrujesz. Plan podstawowy pozwala na uruchomienie jednej strategii, plan średniego poziomu zapewnia pięć strategii symulacji, a plan najwyższego poziomu, który daje 1000 botów do wyboru, pozwoli ci uruchomić 10 z nich naraz!

Jeśli zastanawiasz się nad cenami, plan podstawowy kosztuje 15 USD miesięcznie, plan średniego poziomu kosztuje 39 USD miesięcznie, a plan najwyższego poziomu kosztuje 79 USD miesięcznie. Biorąc pod uwagę, że Live Trader zajmuje się całym hostingiem, pobierane przez niego stawki nie są nierozsądne.

Dostosowany do Algosa

Live Trader jest zdecydowanie skonfigurowany dla traderów, którzy chcą używać algos. Jeśli szukasz platformy, która zapewni ci zaawansowane typy zleceń i kilka podstawowych algorytmów, Live Trader może być przesadą. Z drugiej strony, jeśli szukasz szerokiego wyboru zautomatyzowanych algorytmów handlowych, Live Trader może być idealnym rozwiązaniem.

Istnieje naprawdę niesamowita liczba automatycznych algorytmów handlowych na Live Trader. Oprócz dostępnych algorytmów Live Trader istnieje również rynek algo, który można przeglądać.

Jeśli chcesz opracować własne narzędzia handlowe, Live Trader ma narzędzie do tworzenia strategii, które pozwoli Ci skonstruować własne strategie i przetestować je na dowolnej giełdzie obsługiwanej przez platformę. Wszystko to składa się na ogromny wybór algorytmów do automatycznego handlu kryptowalutami na jednych z najpopularniejszych giełd kryptowalut.

Nie Freebie

Live Trader zapewnia dużo handlu algorytmicznego, ale nie jest tani. Jeśli nie wiesz, jak algos mogą pasować do twojego handlu kryptowalutami, Live Trader może być początkowo bardzo trudny. Plan dla początkujących Live Trader nie jest zbyt drogi i może być dobrym miejscem do rozpoczęcia zautomatyzowanego handlu kryptowalutami.

Biorąc pod uwagę wszystkie funkcje, które zawiera Live Trader, można się spodziewać, że bardziej zaawansowane plany będą kosztować znacznie więcej.

Live Trader pozwala handlować na wielu giełdach jednocześnie z wieloma algorytmami, co nie jest najłatwiejszą rzeczą do zrobienia na zapleczu. Wszystkie te serwery w chmurze kosztują, a zrobienie tego samego na własnym komputerze byłoby drogie.

Live Trader to świetna platforma do handlu opartego na algorytmach

Nie ma możliwości obejścia ilości alg, do których Live Trader umożliwia dostęp w ramach subskrypcji średniego lub wysokiego poziomu. Mając do wyboru ponad 250 alg, jest to niesamowity zestaw narzędzi dla każdego handlowca kryptowalutowego.

Jeśli szukasz platformy, która dostarcza mnóstwo algorytmów, współpracuje z wieloma najpopularniejszymi giełdami kryptograficznymi i umożliwia przeprowadzanie obszernych testów historycznych poza giełdą, warto dowiedzieć się więcej o Live Trader.

Wszystkie plany mają również solidny system wsparcia, który je tworzy, o czym możesz dowiedzieć się więcej na stronie internetowej platformy. Strona główna oferuje również okno czatu, które jest przyjemne!

Odwiedź Live Trader

GunBot

GunBot jest dobrze znanym botem do handlu kryptowalutami, który wykorzystuje indywidualne strategie, które można w pełni dostosować do Twojego stylu handlu. Może działać na następujących giełdach: Bittrex, Binance, Poloniex, Bitfinex, Cex.io, GDAX, Kraken i Cryptopia. Możesz uruchomić bota na swoim komputerze lub użyć VPS i możesz ręcznie dodawać różne pary monet, wybrać strategię i ustawić ją do pracy.

GunBot

GunBot to wszechstronna platforma handlowa, która oferuje również duży stosunek jakości do ceny. Platforma ma kilka różnych planów, od 0,04 BTC dla Starter Edition do 0,3 BTC dla Ultimate Edition. Przy obecnych cenach wersja startowa kosztowałaby tylko 160 USD i oferuje użytkownikom możliwość zakupu dożywotniej licencji za dodatkową opłatą.

Funkcje, które GunBot zawiera w wersji Starter Edition, są warte zachodu za tę cenę. W Starter Edition znajduje się kopia GunBot Lite, a także trzy algorytmy do wyboru. Kolejne dwa poziomy dodają mnóstwo funkcjonalności, z wersją Pro Edition dodającą możliwości testowania wstecznego i Cryptosight jako standardowe funkcje.

GunBot może być używany na każdej z głównych platform, w tym Linix lub VPS. Szacuje się, że istnieje ponad 6000 handlowców, którzy używają GunBot na co dzień i zyskał wiele pozytywnych wyników

Odwiedź GunBot

Gekko

Gekko to bot handlowy o otwartym kodzie źródłowym i platforma do testowania wstecznego, która obsługuje 18 różnych giełd Bitcoin. Gekko jest całkowicie darmowe i można je znaleźć na platformie GitHub. Gekko jest stosunkowo prostą w użyciu aplikacją handlową, która od samego początku zawiera interfejs i podstawowe strategie, co pozwala na wygodniejsze korzystanie z bota.

Gekko

Gekko ma również wiele dostępnych wtyczek, które pozwolą Ci na aktualizację niezależnie od posiadanego poziomu łączności. Chociaż Gekko nie jest botem handlującym o wysokiej częstotliwości (wykonującym tylko kilka transakcji tygodniowo, w zależności od konfiguracji), ani botem, który pozwala wykorzystać możliwości arbitrażu, jego lista obsługiwanych giełd i podstawowych strategii oznacza, że ​​prawdopodobnie jest dobre miejsce do rozpoczęcia dla każdego, kto jest zainteresowany wykorzystaniem botów do handlu bitcoinami.

Odwiedź Gekko

Zenbot

Podobny do Gekko, Zenbot jest także botem handlowym typu open source dla handlowców Bitcoin. Jako projekt open source, Zenbot jest dostępny dla użytkowników do pobierania i modyfikowania kodu w razie potrzeby.

Zenbot

Jednak w społeczności pojawiły się znaki zapytania co do rozwoju Zenbota, bez aktualizacji platformy przez znaczną liczbę miesięcy. Oznacza to, że przez prawie rok do platformy nie dodano żadnych dodatkowych giełd, co oznacza, że ​​może ona mieć dostęp do mniej informacji niż niektórzy jej konkurenci. Jednak z drugiej strony, Zenbot, w przeciwieństwie do Gekko, oferuje transakcje o wysokiej częstotliwości, a także obsługuje wiele kryptowalut oprócz Bitcoin.

Odwiedź Zenbot

Czym są boty handlowe?

Zasadniczo bot handlowy to oprogramowanie, które bezpośrednio wchodzi w interakcję z giełdami finansowymi (często używa interfejsów API do uzyskiwania i interpretowania odpowiednich informacji) i składa zlecenia kupna lub sprzedaży w Twoim imieniu w zależności od interpretacji danych rynkowych.

Boty podejmują te decyzje, monitorując ruchy cen na rynku i reagując zgodnie z zestawem predefiniowanych i zaprogramowanych reguł. Zazwyczaj bot handlowy analizuje działania rynkowe, takie jak wolumen, zamówienia, cena i czas, chociaż generalnie można je zaprogramować tak, aby odpowiadały Twoim własnym gustom i preferencjom.

Trading Bot Strategy

Boty handlowe są popularne od wielu lat na różnych konwencjonalnych rynkach finansowych. Jednak boty handlowe nie były tradycyjnie dostępne dla przeciętnego inwestora, ponieważ kosztują znaczną ilość pieniędzy.

Na przykład terminal Bloomberg może często kosztować ponad 10 000 USD. Jednak ze względu na przejrzysty charakter blockchain giełdy kryptowalut mają tendencję do udzielania swoim klientom bezpośredniego dostępu do rynku, który zapewnia użytkownikom możliwość analizy elektronicznej księgi zleceń giełdy, która była rodzajem dostępu tradycyjnie dostępnym wyłącznie dla brokerów i domów inwestycyjnych. na tradycyjnych rynkach finansowych.

Ponieważ wiele osób handluje Bitcoinami pasywnie i dlatego nie może poświęcić dużej ilości czasu na analizę rynku, intencją jest, aby boty Bitcoin pozwoliły użytkownikom na bardziej efektywny handel bez konieczności ciągłego utrzymywania się na szczycie rynku.

Rodzaje strategii botów handlowych

Chociaż rynek kryptowalut jest znacznie mniej dojrzały niż inne rynki finansowe, cyfrowy charakter rynku sprawił, że pomimo faktu, że miał znacznie mniej czasu na integrację handlu algorytmicznego, technologia nie spieszyła się z dogonieniem swoich rywali w warunki świadczenia usługi botów handlowych, umożliwiające inwestorom dostęp do szerokiej gamy strategii handlowych, z których niektóre z najpopularniejszych omówiono poniżej:

Arbitraż

We wczesnych dniach handlu kryptowalutami jedną z podstawowych strategii wykorzystywanych przez handlowców do osiągania zysków był arbitraż – tj. Kupowanie aktywów na jednym rynku, a następnie sprzedawanie ich na innym za wyższą cenę, zarabiając w ten sposób na różnicy. Ponieważ giełdy kryptowalut były zdecentralizowane, często występowały duże różnice między cenami oferowanymi na różnych giełdach, co oznaczało, że zyski można było osiągnąć w drodze arbitrażu.

Chociaż różnice między giełdami są teraz znacznie mniejsze, nadal pojawiają się od czasu do czasu, a boty handlowe mogą pomóc użytkownikom w maksymalnym wykorzystaniu tych różnic. Ponadto arbitraż może być również wykorzystywany przez inwestorów, którzy chcą uwzględnić kontrakty futures w swoich strategiach handlowych, korzystając z wszelkich różnic między kontraktem futures a jego aktywem bazowym, biorąc pod uwagę kontrakty futures, które są przedmiotem obrotu na różnych giełdach..

Tworzenie rynku

Boty handlowe mogą również pozwolić inwestorom na wykorzystanie strategii tworzenia rynku. Strategia ta przewiduje „ciągłe ceny kupna i sprzedaży na różnych natychmiastowych walutach cyfrowych i cyfrowych walutowych kontraktach pochodnych” w celu „uchwycenia różnicy między ceną kupna i sprzedaży”.

Aby zrealizować strategie animowania rynku, obejmuje składanie zarówno zleceń kupna, jak i sprzedaży z limitem w pobliżu istniejącego rynku. W miarę wahań cen bot handlowy będzie automatycznie i stale składał zlecenia z limitem, aby czerpać zyski ze spreadu.

Chociaż może to być opłacalne w pewnych okresach, intensywna konkurencja wokół tej strategii może spowodować, że stanie się ona nieopłacalna, szczególnie w środowiskach o niskiej płynności.

Handluj botami?

Boty handlowe działają na zasadzie reagowania na rynek. Gromadzi dane potrzebne do wykonania transakcji na podstawie analizy platformy handlowej. Jednak w przypadku kryptowaluty platforma handlowa opowiada tylko połowę historii, a wiele wzrostów i upadków opiera się na innych źródłach (takich jak Twitter Johna McAfee lub inne plotki online!), Których nie można zaprogramować w bocie do analizy.

Ponadto, jak wspomniano powyżej, spread między giełdami nieco się spłaszczył, co oznacza, że ​​możliwości arbitrażu międzygiełdowego są znacznie niższe niż w poprzednich latach.

Wiele botów handlowych używa tak zwanej wykładniczej średniej ruchomej (EMA) jako punktu wyjścia do analizy rynku. EMA śledzi ceny rynkowe w określonym przedziale czasu, a boty można zaprogramować tak, aby reagowały na to, co robi ta cena – na przykład przekraczanie określonych progów.

Programując boty, handlowcy mogą ustawić swoje progi, aby odpowiadały ich apetytowi na ryzyko. Jednak jedną z wad EMA jest to, że opiera się na przeszłości, która, jak wszyscy handlowcy wiedzą, nie wskazuje na przyszłe wyniki, szczególnie w branży kryptowalut, w której panuje duża zmienność. Dlatego pytanie, czy boty handlowe działają, jest wieloaspektowe, w którym problem polega na tym, że działają, ale niekoniecznie dla wszystkich..

Boty handlowe oferują szereg korzyści, w tym stałą interakcję z rynkiem, a także nieistotny czynnik usuwania emocji z handlu. Jednak z drugiej strony, używając złej strategii handlowej lub polegając na strategii handlowej innych, bot handlowy może po prostu zautomatyzować zestaw kiepskich decyzji rynkowych.

Powody, dla których warto rozważyć użycie bota

Kryptowaluty to świetna nowa klasa aktywów, ale trudno jest uzyskać z nich zwrot w taki sam sposób, w jaki gotówka lub akcje tworzą wartość. Większość ludzi kojarzy akcje z zyskami z aprecjacji cen, ale wiele z najlepszych akcji wypłaca dywidendy. Tak naprawdę nie ma odpowiednika tego na rynku kryptowalut, chyba że właściciele kryptowalut wydzierżawiają swoje kryptowaluty, aby uzyskać dochód z ich zasobów.

Z inwestycyjnego punktu widzenia dochód pasywny jest niezwykle ważny. Jak pokazał nam ostatni rok, nie możemy zakładać, że ceny aktywów wykażą zyski rok do roku. Jednym z argumentów przemawiających za utrzymywaniem akcji podczas bessy jest to, że będą one nadal wypłacać dywidendy, które następnie mogą zostać ponownie zainwestowane w spółkę, gdy ceny akcji spadną.

Kryptowaluty są bardziej jak towar niż firma z inwestycyjnego punktu widzenia, co stawia inwestorów przed pewnym problemem. Nie ma absolutnie żadnego powodu, aby trzymać się towaru podczas bessy, ponieważ nie zapewnia on żadnego zwrotu poza wzrostem ceny.

Boty handlowe dają inwestorom kryptowalutowym opcje dochodu

Jeśli chcesz, aby Twoje portfolio kryptograficzne działało dla Ciebie, handel botami może mieć sens. Istnieje wiele różnych rodzajów botów, a niektóre mogą wykorzystywać ruchy rynkowe, aby automatycznie generować zyski.

Zamiast polegać na dywidendach, boty handlowe pozwalają na wykorzystanie zasobów kryptograficznych w celu uzyskania dochodu z transakcji. Ten system generowania dochodu może nie być tak bezpieczny, jak składanie dywidend, ale jest to jedna z jedynych opcji dostępnych dla inwestorów kryptowalut.

„Bot” jest ważny, ponieważ w przeciwieństwie do człowieka nie śpi i szuka możliwości zarobku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Oczywiście nie ma czegoś takiego jak darmowe pieniądze.

Każde ryzyko, które może wygenerować zwrot, może potencjalnie spowodować utratę pieniędzy. Dobrym pomysłem jest upewnienie się, że każda zautomatyzowana platforma inwestycyjna, której zdecydujesz się zaufać swoim kryptowalutom, może udowodnić, że działa z weryfikowalną historią transakcji.

Podchodź realistycznie do zwrotów

Łatwo dać się ponieść marzeniom o szybkich zarobkach na rynkach finansowych.

Lata, które doprowadziły do ​​ogromnego rajdu kryptowalut w 2017 r., Były niesamowite, ale teraz rzeczywistość rynku kryptowalut się wkracza. Jeśli chcesz uzyskać zwroty, które wielu widziało w 2017 r. Za pomocą bota handlowego, prawdopodobnie być rozczarowanym lub zbankrutować.

Prosty fakt jest taki, że aby wygenerować zwroty, musisz podjąć ryzyko. Im większe ryzyko, tym większy możliwy zwrot. Z drugiej strony, gdy podejmujesz duże ryzyko, możliwość poniesienia katastrofalnych strat jest bardzo realna. Nie ma żadnego algo, które mogłoby „zmniejszyć ryzyko” handlu, bez względu na to, jak bardzo jest zaawansowany.

Jeśli chcesz zarabiać 3-6% rocznie na swoich zasobach kryptograficznych za pomocą bota handlowego, prawdopodobnie znajdziesz coś, co działa dla Ciebie. Istnieje wiele strategii handlowych niskiego ryzyka, które przynoszą zyski, a algorytm sprawi, że nie stracisz dyscypliny w walce o mosiężny pierścień.

Należy pamiętać, że menedżer portfela, który konsekwentnie może generować roczne zwroty na poziomie około 10%, pokona 99% profesjonalnych menedżerów finansowych. Oczekiwanie, że algo zrobi więcej niż to, prawdopodobnie nie jest mądre.

Wniosek

Boty handlowe mogą pomóc traderom w zapewnieniu, że zawsze wchodzą w interakcję z rynkiem, nawet jeśli fizycznie nie są w stanie tego zrobić. Mogą pomóc w usunięciu niektórych stresów i emocji, które często występują na wszystkich rynkach finansowych, w szczególności na rynku kryptowalut.

Jednak boty handlowe nie są dla wszystkich i nie każdy ich potrzebuje. Przypadkowi inwestorzy nie są głównym celem handlu botami, a jeśli Twoim zamiarem jest kupowanie i trzymanie Bitcoinów, prawdopodobnie bot handlowy nie jest dla Ciebie właściwą inwestycją.

Ponadto, jeśli nie jesteś kompetentnym programistą lub nie jesteś zaznajomiony z tworzeniem strategii finansowych, boty handlowe również mogą nie być dla Ciebie. Jeśli jednak masz wymaganą wiedzę i umiejętność pokonywania tych przeszkód, bot handlowy może być wartościowym narzędziem do monitorowania i osiągania zysków z rynku Bitcoin.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me