Recenzja CryptoTrader

Cryptotrader to oparta na chmurze platforma handlowa, która zawiera różne boty handlowe i pomaga zautomatyzować proces handlu.

Platforma pozwala użytkownikom angażować się w handel algorytmiczny i ma na celu zapewnienie opartych na chmurze rozwiązań handlowych zarówno dla doświadczonych handlowców kryptowalut, jak i dla każdego, kto może być nowym uczestnikiem sektora.

Użytkownicy mogą wybierać spośród botów, które wykorzystują różne strategie, w tym bardziej agresywne techniki, które mają na celu zablokowanie krótkoterminowych zysków, lub boty, które działają bardziej konserwatywnie i koncentrują się na dłuższej perspektywie.

Recenzja CryptoTrader

Odwiedź CryptoTrader

Przegląd CryptoTrader

Zespół Cryptotrader stworzył dość minimalistyczną stronę internetową i niewiele jest informacji o osobach stojących za projektem lub o tym, gdzie mogą się znajdować.

Jednak okazało się, że projekt jest prowadzony przez Algocraft Ltd, a platforma oparta na chmurze umożliwia użytkownikom korzystanie z automatycznych strategii handlowych za pośrednictwem elastycznego języka skryptowego opartego na CoffeeScript.

Członkowie mogą handlować Bitcoinami i innymi kryptowalutami bez konieczności instalowania żadnego specjalnego oprogramowania, a boty handlowe działają w ich skalowalnej chmurze VPS 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Platforma zawiera również szeroką gamę przydatnych narzędzi, takich jak opcje testowania wstecznego, które pozwalają traderom działać bez ryzyka na prawdziwych rynkach, a gdy gotowi inwestorzy mogą przejść do automatyzacji za pomocą robotów handlowych na żywo.

Cryptotrader obsługuje obecnie 13 wiodących giełd kryptowalut, w tym Binance, Coinbase i Huobi, i obsługuje usługę subskrypcji, która pozwala użytkownikom wybrać płatny plan, który najlepiej odpowiada ich potrzebom i celom handlowym.

Funkcje CryptoTrader

Kluczowe cechy

 • Funkcjonalność – Cryptotrader działa jako rozwiązanie internetowe, a ich automatyczne boty handlowe są oparte na chmurze VPS. Te boty działają na serwerach Cryptotrader i nie wymagają instalacji oprogramowania.
 • Zakres narzędzi – Platforma zapewnia szereg narzędzi testowych i umożliwia użytkownikom testowanie na żywo i testowanie historyczne ich strategii handlowych. Członkowie mogą wybierać spośród zestawu szablonów strategicznych, w tym handlu podstawowego, handlu wieloparowego i crossovera EMA, i przeprowadzać testy, aby zobaczyć, jak bot handlowy działałby na poprzednich rynkach w różnych warunkach.
 • Integracja z Exchange – Cryptotrader jest obecnie kompatybilny z 13 wiodącymi giełdami, w tym Binance, Bitfinex, Bitstamp, Bittrex, CEX.io, Coinbase, Huobi, Kraken, Poloniex i Quione.
 • Technologia – Platforma zapewnia API, które integruje się z wieloma giełdami i umożliwia programistom pisanie w pełni funkcjonalnych algorytmów handlowych. Cryptotrader może wykonywać skrypty handlowe zakodowane w CoffeeScript na danych historycznych, a każdy, kto ma pewne umiejętności programistyczne, może tworzyć własne boty.
 • Zintegrowany rynek – Cryptotrader obejmuje również rynek strategii, na którym użytkownicy mogą kupować i sprzedawać strategie handlowe, a najlepsze strategie są tworzone przez profesjonalnych handlowców.
 • Obsługa klienta – Do zespołu można dotrzeć, wypełniając sekcję Kontakt na swojej stronie głównej, a także utrzymują aktywny Twitter. Członkowie mogą również korzystać z natychmiastowych alertów e-mailowych i powiadomień SMS, a także z forum dyskusyjnego.

Jak zarejestrować się w Cryptotrader

Utworzenie konta to prosty proces, kliknij zakładkę „Zaloguj się” u góry strony, a następnie kliknij „Chcę się zarejestrować”.

1) Utwórz konto

Aby się zarejestrować, wprowadź kraj zamieszkania, adres e-mail i hasło.

Następnie możesz potwierdzić swoje konto e-mail, klikając łącze aktywacyjne w wysłanej wiadomości e-mail i uzyskać dostęp do pulpitu nawigacyjnego.

2) Skonfiguruj swoje konto

Tutaj możesz wybrać uaktualnienie swojego konta do planu subskrypcji i skorzystać z funkcji handlu na żywo lub testowania wstecznego. Możesz także wynająć, kupić lub stworzyć strategię handlową. Możesz także wybrać z listy giełd, aby zobaczyć dokładnie, które pary handlowe są obsługiwane.

3) Wybierz i przetestuj strategię handlową

Możesz wybrać strategię z sekcji Rynek strategii, a każda opcja wyświetla jej koszt i ocenę popularności. Użytkownicy z umiejętnościami programistycznymi mogą rozwijać własne, pracując z kodem strategii open source również znajdującym się na rynku strategii.

Aby przetestować strategię wstecz i zobaczyć, jak sprawdza się na historycznych danych rynkowych, otwórz narzędzie do testowania historycznego i wklej kod do edytora. W razie potrzeby ustawienia testu wstecznego można skonfigurować za pomocą formularza u góry.

Następnie możesz kliknąć przycisk „Backtest”, a po zakończeniu symulacji otrzymasz dziennik zawierający wszystkie transakcje podjęte przez algorytm.

Możesz także wygenerować klucz API i sekret na swoim koncie wymiany kryptowalut. Kliknij przycisk „Uruchom” i wklej klucz API oraz hasło tajne do formularza konfiguracyjnego, a następnie kliknij „Start”. Po połączeniu się z giełdą powinna pojawić się nowa instancja bota tutaj a bot użyje tej lokalizacji do rejestrowania całej swojej aktywności handlowej.

Ceny CryptoTrader

Dostępnych jest pięć różnych planów cenowych, a plany są wyceniane w Bitcoin (BTC) i wahają się od 0,0042 BTC do 0,0653 BTC miesięcznie. Członkowie mają również możliwość dokonywania płatności w Litecoin (LTC). Każdy plan obejmuje powiadomienia e-mail i funkcje testowania wstecznego, a także następujące funkcje:

Podstawowy+

 • Od 0,0042 BTC miesięcznie
 • 1 bot handlowy na żywo
 • Limit kapitału na koncie handlowym w wysokości 1000 USD

Regularny

 • Od 0,0059 BTC miesięcznie
 • 3 boty do handlu na żywo
 • Limit kapitału na koncie handlowym w wysokości 5000 USD

Zawodowiec

 • Od 0,011 BTC miesięcznie
 • 5 botów do handlu na żywo
 • Limit kapitału na rachunku handlowym o wartości 20000 USD
 • Handel na marginesie / pozycje krótkie

VIP

 • Od 0,0209 BTC miesięcznie
 • 10 botów do handlu na żywo
 • Nieograniczony limit kapitału na koncie handlowym
 • Handel na marginesie / pozycje krótkie
 • Wsparcie priorytetowe

Premia

 • Od 0,0522 BTC miesięcznie
 • 25 botów do handlu na żywo
 • Nieograniczony limit kapitału na koncie handlowym
 • Handel na marginesie / pozycje krótkie
 • Wsparcie priorytetowe

Ponadto niektóre strategie handlowe są dostępne bezpłatnie, a niektóre można wypożyczyć. Strategie premium można wybierać na podstawie wsparcia wymiany i ceny najmu oraz towarzyszą im pełne opisy i instrukcje użytkowania. Każda strategia ma również procentowy koszt i popularność, a strategie o większej popularności, które odniosły sukces, należą do droższych.

Jak przyjazny dla początkujących jest Cryptotrader?

Cryptotrader jest stosunkowo prosty w obsłudze i nie wymaga pobierania ani instalacji żadnego oprogramowania ani dodatkowych wtyczek. Platforma jest dostępna za pośrednictwem strony internetowej i działa jako rozwiązanie całkowicie oparte na chmurze, z botami działającymi w chmurze Cryptotrader VPS.

Dostępnych jest również wiele informacji opracowanych przez społeczność, takich jak filmy wideo dotyczące konfigurowania pierwszego bota i łączenia się w celu handlu za pomocą klucza API z preferowaną giełdą.

Nowi użytkownicy mogą również uzyskać wskazówki, jak znaleźć strategię, która odpowiada ich celom handlowym, jak ją przetestować i czego się spodziewać. Ponadto po rejestracji członkowie otrzymują dostęp do forum, które zawiera dużą liczbę szczegółowych wyjaśnień i umożliwia każdemu dyskusję z bardziej doświadczonymi użytkownikami.

Forum społeczności może również służyć jako dobry punkt wyjścia, aby pomóc członkom nauczyć się opracowywać własne strategie handlowe.

Nowi gracze do świata automatycznego handlu mogą również kupować strategie handlowe na rynku Cryptotrader, który zawiera strategie stworzone przez profesjonalnych traderów, i chociaż istnieje kilka darmowych botów handlowych, najpopularniejsze boty są płatnymi opcjami i wymagają od użytkowników rejestracji plan abonamentowy. Przechodząc na droższe plany, użytkownicy uzyskują dostęp do większej liczby botów handlowych i zwiększonej ilości kapitału handlowego.

Dla każdego, kto jest zainteresowany kodowaniem własnych strategii, do korzystania z usługi Cryptotrader niezbędne jest pewne doświadczenie programistyczne, a platforma zawiera Uniwersytet Deweloperów i pełną dokumentację API.

Czy Cryptotrader to oszustwo?

W Internecie nie ma prawie żadnych informacji o osobach stojących za platformą; jednak Cryptotrader stworzył znaczną społeczność użytkowników, a potencjalni członkowie mogą przeszukiwać Reddit i Bitcointalk, aby przeglądać dyskusje na temat korzystania z platformy.

Jako usługa automatycznego handlu, Cryptotrader nie ma dostępu do twoich środków w żadnym momencie, a użytkownicy nie muszą przesyłać środków w celu handlu za pośrednictwem Cryptotrader, ponieważ boty działają poprzez integrację API, która pozwala im wykonywać transakcje na obsługiwanych giełdach.

Użytkownicy są zobowiązani do generowania kluczy API na swoich giełdach kryptowalut i łączenia ich z botem handlowym. Klucze te dają botowi ograniczony dostęp do twojego konta w celu wykonywania transakcji, a boty nie uzyskują praw do wypłaty, więc nawet jeśli dojdzie do naruszenia bezpieczeństwa, wszelkie zaangażowane złośliwe strony nadal nie będą w stanie uzyskać bezpośredniego dostępu do twoich funduszy.

Aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo, dobrym pomysłem jest ograniczenie działań, które może wykonać bot, i rozpoczęcie od bardziej konserwatywnych strategii handlowych. Wskazane jest również, aby uruchamiać tylko jednego bota na każdym koncie wymiany, aby uniknąć rywalizacji o środki. Bardziej zaawansowane plany pozwalają członkom na uruchamianie wielu botów handlowych na żywo; jednak użytkownicy mogą rozwiązać ten problem, korzystając z giełd takich jak Bitstamp i Poloniex, które pozwalają na tworzenie subkont.

Zespół oświadcza również, że dokłada wszelkich starań, aby chronić wszystkie dane użytkowników, a e-maile, nazwiska i dodatkowe dane osobowe są traktowane jako poufne i wykorzystywane wyłącznie do celów wewnętrznych i nie ma możliwości udostępniania danych podmiotom zewnętrznym lub stronom trzecim.

Oświadczają również, że każde konto powiązane z dostarczaniem spamu lub innymi nielegalnymi działaniami zostanie natychmiast zamknięte bez uprzedniego powiadomienia lub zwrotu pieniędzy. Użytkownicy powinni również mieć świadomość, że każdy przesłany przez nich kod źródłowy pozostanie ich własnością intelektualną. Jednak po upublicznieniu jakiejkolwiek treści, w tym kodu źródłowego, nie można jej usunąć na żądanie i pozostanie ona publicznie dostępna. Zespół nie uzyska również dostępu do twoich strategii bez pozwolenia, chyba że jest to wymagane do konserwacji.

Wniosek

Cryptotrader to prosta w użyciu, algorytmiczna platforma handlowa, która pozwala użytkownikom zarejestrować się do płatnego planu, subskrybować różne boty i brać udział w automatycznym handlu poprzez śledzenie aktywności wybranych botów.

Platforma integruje się z jednymi z największych i najpopularniejszych giełd i działa jako platforma oparta na chmurze, co pozwala nowym użytkownikom rozpocząć pracę bez konieczności pobierania oprogramowania lub rozszerzeń wtyczek.

W rezultacie nie jest wymagana wiedza techniczna, a użytkownicy mogą szybko rozpocząć pracę i korzystać z dostępnych materiałów szkoleniowych i pomocniczych. Jednak nadal rozsądnie jest, aby mniej doświadczeni handlowcy szczegółowo przetestowali boty przed ich wdrożeniem i wybrali konserwatywne strategie dla mniejszych kwot, gdy będą gotowi do zaangażowania się w handel na żywo.

Pomimo względnej łatwości korzystania z platformy, ma ona pewne wady, po pierwsze niewiele jest dostępnych informacji na temat zespołu odpowiedzialnego za projekt, co nie pomaga w budowaniu poczucia zaufania, a opcje obsługi klienta są niedostępne w porównaniu z niektórymi konkurencji. Członkowie muszą obecnie wysyłać prośby e-mail, podczas gdy inne platformy korzystają z Telegramu, czatów na żywo i bardziej aktywnie korzystają z kanałów mediów społecznościowych, aby utrzymać zaangażowanie i aktualność swoich społeczności.

Ponadto, chociaż dostępna jest duża ilość informacji, witryna jest dość minimalistyczna, a potencjalni użytkownicy muszą najpierw zarejestrować się, aby zweryfikować listy giełd i obecnie obsługiwanych par kryptowalut, ponieważ informacje te zazwyczaj nie są publicznie dostępne..

Jednak Cryptotrader jest nadal łatwą w użyciu i stosunkowo popularną opcją, która zapewnia różnorodne rachunki dla małych inwestorów, a także dla podmiotów instytucjonalnych. Pozwala również doświadczonym programistom i handlowcom tworzyć własne boty i sprzedawać je na rynku, podczas gdy nowi użytkownicy mogą je wypożyczyć i przetestować wstecz przed oddaniem ich do użytku na żywo.

Wreszcie, należy pamiętać, że handel kryptowalutami często wiąże się z wysokim ryzykiem i nie ma gwarancji zarabiania pieniędzy lub blokowania zysków.

Nowi handlowcy powinni starać się korzystać z popularnego bota opartego na szanowanych i zaufanych algorytmach oraz korzystać z narzędzi testowych, zanim pozwolą botowi handlować na koncie rzeczywistym.

Każda osoba jest odpowiedzialna za swoje doświadczenie handlowe, a zespół odpowiedzialny za Cryptotrader nie będzie ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne skutki czynników zewnętrznych lub jakiekolwiek straty. Jednak strona internetowa jest dość intuicyjna, a platforma jest prostym sposobem dla użytkowników na wzięcie udziału w handlu algorytmicznym, a poprzez mądre testowanie i działanie, członkowie powinni mieć stosunkowo przyjemne wrażenia z użytkowania..

Odwiedź CryptoTrader

CryptoTrader

src = “~ images \ beginners-guide-to-cryptotrader-complete-review.gif”

alt = “Recenzja CryptoTrader”

class = “foto-wrapup wppr-product-image” /> 8.5

Łatwość użycia

9,0 / 10

Reputacja

8.0 / 10

Opłaty

8.0 / 10

Obsługa klienta

9,0 / 10

Plusy

 • Łatwy w użyciu
 • System oparty na chmurze
 • Wsparcie dla popularnych giełd
 • Dobre materiały do ​​nauki

Cons

 • Brak informacji o drużynie

Odwiedzić {"@kontekst":"http: \ / \ / schema.org \ /","@rodzaj":"Produkt","Nazwa":"CryptoTrader","wizerunek":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2018 \ / 12 \ /cryptotrader-review.gif","opis":"Cryptotrader to oparta na chmurze platforma handlowa, która zawiera różne boty handlowe i pomaga zautomatyzować proces handlu. Platforma pozwala użytkownikom angażować się w handel algorytmiczny i ma na celu zapewnienie opartych na chmurze rozwiązań handlowych zarówno dla doświadczonych handlowców kryptowalut, jak i dla każdego, kto może być nowym uczestnikiem sektora. Użytkownicy są w stanie…","oferuje": {"@rodzaj":"Oferta","Cena £":"0,00","priceCurrency":"$","sprzedawca": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Eugene Kem"}},"przejrzeć": {"@rodzaj":"Przejrzeć","recenzjaRating": {"@rodzaj":"Ocena","najlepsza ocena":"10","najgorsza ocena":"0","ratingValue":"8,50"},"Nazwa":"CryptoTrader","reviewBody":"Cryptotrader to oparta na chmurze platforma handlowa, która zawiera różne boty handlowe i pomaga zautomatyzować proces handlowy. \ R \ n \ r \ n Platforma umożliwia użytkownikom handel algorytmiczny i ma na celu dostarczanie rozwiązań handlowych w chmurze dla obu doświadczeni handlowcy kryptowalut i każdy, kto może być nowym uczestnikiem sektora. \ r \ n \ r \ nUżytkownicy mogą wybierać spośród botów, które wykorzystują różne strategie, w tym bardziej agresywne techniki, które mają na celu zablokowanie krótkoterminowych zysków lub boty, które działają bardziej konserwatywnie i koncentrują się na dłuższej perspektywie. \ r \ n \ r \ n \ r \ nOdwiedź CryptoTrader \ r \ n \ r \ nPrzegląd CryptoTrader \ r \ nZespół w Cryptotrader stworzył dość minimalistyczną stronę internetową i nie podano zbyt wielu informacji na temat osób stojących za projektem lub ich lokalizacji. \ r \ n \ r \ nJednak wykazano, że projekt jest prowadzony przez firmę Algocraft Ltd, a platforma oparta na chmurze umożliwia użytkownikom korzystanie z automatycznego handlu strategie poprzez elastyczny język skryptowy whi ch jest oparty na CoffeeScript. \ r \ n \ r \ nCzłonkowie mogą handlować Bitcoinami i innymi kryptowalutami bez konieczności instalowania żadnego specjalnego oprogramowania, a boty handlowe działają w skalowalnej chmurze VPS 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. \ r \ n \ r \ n Platforma zawiera również szeroką gamę przydatnych narzędzi, takich jak opcje testowania wstecznego, które pozwalają traderom działać bez ryzyka na prawdziwych rynkach, a gdy gotowi inwestorzy mogą przejść do automatyzacji za pomocą robotów handlowych na żywo. \ r \ n \ r \ nCryptotrader obsługuje obecnie 13 wiodących giełd kryptowalut, w tym Binance, Coinbase i Huobi, oraz obsługuje usługę subskrypcji, która pozwala użytkownikom wybrać płatny plan, który najlepiej odpowiada ich potrzebom i celom handlowym. \ r \ n \ r \ n \ r \ nKluczowe cechy \ r \ n \ r \ n \ tFunkcjonalność \ u2013 Cryptotrader działa jako rozwiązanie internetowe, a ich zautomatyzowane boty handlowe są zlokalizowane w chmurze VPS. Te boty działają na serwerach Cryptotrader i nie wymagają instalacji oprogramowania. \ R \ n \ tZakres narzędzi \ u2013 Platforma zapewnia szereg narzędzi testowych i umożliwia użytkownikom testowanie na żywo i testowanie historyczne ich strategii handlowych. Członkowie mogą wybierać spośród zestawu szablonów strategicznych, w tym podstawowego, handlu wieloma parami i crossovera EMA, i przeprowadzać testy, aby zobaczyć, jak bot handlowy działałby na poprzednich rynkach w różnych warunkach. \ R \ n \ t Integracja z wymianą \ u2013 Cryptotrader jest obecnie kompatybilny z 13 wiodącymi giełdami, w tym Binance, Bitfinex, Bitstamp, Bittrex, CEX.io, Coinbase, Huobi, Kraken, Poloniex i Quione. \ r \ n \ tTechnology \ u2013 Platforma zapewnia interfejs API, który integruje się z liczbę giełd i pozwala programistom pisać w pełni funkcjonalne algorytmy handlowe. Cryptotrader może wykonywać skrypty handlowe zakodowane w CoffeeScript na danych historycznych, a każdy z pewnymi umiejętnościami programistycznymi może tworzyć własne boty. \ R \ n \ t Zintegrowany rynek \ u2013 Cryptotrader zawiera również rynek strategii, na którym użytkownicy mogą kupować i sprzedawać strategie handlowe, z najlepsze strategie tworzone przez profesjonalnych handlowców. \ r \ n \ tObsługa klienta \ u2013 Do zespołu można dotrzeć, wypełniając sekcję Kontakt na swojej stronie głównej, a także utrzymuje aktywny Twitter. Członkowie mogą także korzystać z natychmiastowych alertów e-mail i powiadomień SMS, a także z forum dyskusyjnego. \ R \ n \ r \ nJak zarejestrować się w Cryptotrader \ r \ nTworzenie konta jest prostym procesem, kliknij \ u201cZaloguj się \ u201d u góry strony, a następnie kliknij \ u201cChcę się zarejestrować \ u201d. \ r \ n1) Utwórz konto \ r \ nW celu rejestracji wystarczy podać kraj zamieszkania, adres e-mail i hasło. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nMożesz następnie potwierdzić swoje konto e-mail, klikając łącze aktywacyjne w wysłanej wiadomości e-mail i uzyskać dostęp do pulpitu nawigacyjnego. \ r \ n2) Skonfiguruj swoje konto \ r \ nOd tego miejsca możesz uaktualnić swoje konto do planu subskrypcji i korzystać z funkcji handlu na żywo lub testowania wstecznego. Możesz także wynająć, kupić lub stworzyć strategię handlową. Możesz także wybrać z listy giełd, aby zobaczyć dokładnie, które pary handlowe są obsługiwane. \ R \ n \ r \ n \ r \ n3) Wybierz i przetestuj strategię handlową \ r \ nMożesz wybrać strategię ze strategii Sekcja rynku i każda opcja wyświetla wskaźnik kosztu i popularności. Użytkownicy z umiejętnościami programistycznymi mogą opracować własne, pracując z kodem strategii open source również znajdującym się na rynku strategii. \ R \ n \ r \ nAby przetestować strategię i zobaczyć, jak działa na historycznych danych rynkowych, otwórz narzędzie do testowania historycznego i wklej kod do edytora. Ustawienia testu historycznego można w razie potrzeby skonfigurować za pomocą formularza u góry. \ R \ n \ r \ nMożesz następnie kliknąć przycisk „Backtest”, a po zakończeniu symulacji otrzymasz dziennik zawierający wszystkie transakcje podjęte przez algorytm. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nMożesz także wygenerować klucz API i sekret na swoim koncie wymiany kryptowalut. Kliknij przycisk „Uruchom” i wklej klucz API i hasło do formularza konfiguracyjnego, a następnie kliknij „Start”. Po połączeniu się z giełdą powinna pojawić się tutaj nowa instancja bota, a bot użyje tej lokalizacji do rejestrowania całej swojej aktywności handlowej. \ R \ nCeny CryptoTrader \ r \ nDostępnych jest pięć różnych planów cenowych, a plany są wyceniane w Bitcoin (BTC) i wahają się od 0,0042 BTC do 0,0653 BTC miesięcznie. Członkowie mają również możliwość dokonywania płatności w Litecoin (LTC). Każdy plan obejmuje alerty e-mail i funkcje testowania wstecznego, a także następujące funkcje: \ r \ nPodstawowy + \ r \ n \ r \ n \ tOd 0,0042 BTC miesięcznie \ r \ n \ t1 bot handlowy na żywo \ r \ n \ t 1000 $ Limit kapitału na koncie handlowym \ r \ n \ r \ nRegularnie \ r \ n \ r \ n \ tOd 0,0059 BTC miesięcznie \ r \ n \ t3 boty handlowe na żywo \ r \ n \ t Limit kapitału na koncie handlowym 5000 $ \ r \ n \ r \ nPro \ r \ n \ r \ n \ tOd 0,011 BTC miesięcznie \ r \ n \ t5 botów do handlu na żywo \ r \ n \ t Limit kapitału na rachunku handlowym o wartości 20000 USD \ r \ n \ tMargin trading \ / krótkie pozycje \ r \ n \ r \ nVIP \ r \ n \ r \ n \ tOd 0,0209 BTC miesięcznie \ r \ n \ t10 botów do handlu na żywo \ r \ n \ tNieograniczony limit kapitału na koncie handlowym \ r \ n \ tMargin trading \ / short pozycje \ r \ n \ tWsparcie priorytetowe \ r \ n \ r \ nPremium \ r \ n \ r \ n \ tOd 0,0522 BTC miesięcznie \ r \ n \ t25 botów handlowych na żywo \ r \ n \ tNieograniczony limit kapitału na koncie handlowym \ r \ n \ tMargin trading \ / krótkie pozycje \ r \ n \ tWsparcie priorytetowe \ r \ n \ r \ n Ponadto niektóre strategie handlowe są dostępne za darmo, a niektóre można wypożyczyć. Strategie premium można wybierać na podstawie wsparcia wymiany i ceny najmu oraz towarzyszą im pełne opisy i instrukcje użytkowania. Każda strategia ma również procentowy koszt i popularność, a strategie o wyższej popularności, które odniosły sukces, należą do droższych. \ R \ n \ r \ n \ r \ nJak przyjazny dla początkujących jest Cryptotrader? \ R \ nCryptotrader jest stosunkowo proste w użyciu i nie wymagają pobierania ani instalowania żadnego oprogramowania ani dodatkowych wtyczek. Platforma jest dostępna za pośrednictwem strony internetowej i działa jako rozwiązanie całkowicie oparte na chmurze, z botami działającymi w chmurze Cryptotrader VPS. \ R \ n \ r \ nDostępna jest również duża ilość informacji tworzonych przez społeczność, takich jak filmy o tym, jak skonfigurować swojego pierwszego bota i połączyć się, aby handlować za pomocą klucza API z preferowaną giełdą. \ r \ n \ r \ nNowi użytkownicy mogą również uzyskać wskazówki, jak znaleźć strategię, która odpowiada ich celom handlowym, jak przeprowadzić test wstecz, i czego się spodziewać. Ponadto po rejestracji członkowie otrzymują dostęp do forum, które zawiera dużą liczbę szczegółowych wyjaśnień i umożliwia każdemu dyskusję z bardziej doświadczonymi użytkownikami. \ R \ n \ r \ nForum społeczności może również służyć jako dobry punkt wyjścia aby pomóc członkom nauczyć się, jak opracowywać własne strategie handlowe. \ r \ n \ r \ nNowi uczestnicy rynku automatycznego handlu mogą również kupować strategie handlowe na rynku Cryptotrader, który zawiera strategie stworzone przez profesjonalnych traderów, a chociaż jest kilka darmowe boty handlowe, najpopularniejsze boty są opcjami płatnymi i wymagają od użytkowników zapisania się do planu subskrypcji. Przechodząc na droższe plany, użytkownicy uzyskują dostęp do większej liczby botów handlowych i większej ilości kapitału handlowego. \ R \ n \ r \ nDla każdego zainteresowanego kodowaniem własnych strategii konieczne jest pewne doświadczenie w programowaniu, aby korzystać z usługi Cryptotrader a platforma zawiera Uniwersytet Deweloperów i pełną dokumentację API. \ r \ nCzy Cryptotrader to oszustwo? \ r \ nNie ma prawie żadnych informacji o osobach za platformą dostępnych online; jednak Cryptotrader stworzył znaczną społeczność użytkowników, a potencjalni członkowie mogą przeszukiwać Reddit i Bitcointalk, aby przeglądać dyskusje na temat korzystania z platformy. \ r \ n \ r \ nJako usługa automatycznego handlu, Cryptotrader nie ma dostępu do twoich funduszy w żadnym momencie , a użytkownicy nie muszą przesyłać środków, aby handlować za pośrednictwem Cryptotrader, ponieważ boty działają za pośrednictwem integracji API, która umożliwia im wykonywanie transakcji na obsługiwanych giełdach. \ r \ n \ r \ nUżytkownicy są zobowiązani do generowania kluczy API w swojej kryptowalutach wymienia się i łączy je z botem handlowym. Klucze te zapewniają botowi ograniczony dostęp do Twojego konta w celu wykonywania transakcji, a boty nie uzyskują praw do wypłaty, więc nawet w przypadku naruszenia bezpieczeństwa wszelkie zaangażowane złośliwe strony nadal nie będą w stanie uzyskać bezpośredniego dostępu do Twoich środków. \ R \ n \ r \ nDla dodatkowego bezpieczeństwa, dobrym pomysłem jest ograniczenie działań, które może wykonać bot, i rozpoczęcie od bardziej konserwatywnych strategii handlowych. Wskazane jest również, aby uruchamiać tylko jednego bota na każdym koncie wymiany, aby uniknąć rywalizacji o środki. Bardziej zaawansowane plany pozwalają członkom na uruchamianie wielu botów handlowych na żywo; jednak użytkownicy mogą rozwiązać ten problem, korzystając z giełd takich jak Bitstamp i Poloniex, które pozwalają na tworzenie subkont. \ r \ n \ r \ nZespół oświadcza również, że stara się chronić wszystkie dane użytkowników, e-maile, nazwy i dodatkowe osobiste informacje są traktowane jako poufne i wykorzystywane wyłącznie do celów wewnętrznych i nie ma możliwości udostępniania danych podmiotom zewnętrznym ani stronom trzecim. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nOkreślają również, że każde konto, które jest powiązane z dostarczanie spamu lub innych nielegalnych działań zostanie natychmiast przerwane bez uprzedniego powiadomienia lub zwrotu pieniędzy. Użytkownicy powinni również mieć świadomość, że każdy przesłany przez nich kod źródłowy pozostanie ich własnością intelektualną. Jednak po upublicznieniu jakiejkolwiek treści, w tym kodu źródłowego, nie można jej usunąć na żądanie i pozostanie ona publicznie dostępna. Zespół nie uzyska również dostępu do twoich strategii bez pozwolenia, chyba że jest to wymagane do konserwacji. \ R \ nWniosek \ r \ nCryptotrader to prosta w użyciu, algorytmiczna platforma handlowa, która pozwala użytkownikom zarejestrować się w płatnym planie, subskrybować różne boty, i weź udział w automatycznym handlu, śledząc aktywność wybranych botów. \ r \ n \ r \ nPlatforma integruje się z jednymi z największych i najpopularniejszych giełd i działa jako platforma w chmurze, co umożliwia nowym użytkownikom rozpoczęcie pracy bez wymagające jakiegokolwiek oprogramowania do pobrania rozszerzeń wtyczek. \ r \ n \ r \ nW rezultacie nie jest wymagana wiedza techniczna, a użytkownicy mogą szybko rozpocząć pracę i korzystać z dostępnych materiałów szkoleniowych i pomocniczych. Jednak nadal rozsądnie jest, aby mniej doświadczeni handlowcy dokładnie przetestowali boty przed ich wdrożeniem i wybrali konserwatywne strategie dla mniejszych kwot, gdy będą gotowe do handlu na żywo. \ R \ n \ r \ nMimo względnej łatwości korzystania z platformy ma pewne wady, po pierwsze niewiele jest dostępnych informacji o zespole stojącym za projektem, co nie pomaga w budowaniu poczucia zaufania, a opcji obsługi klienta brakuje w porównaniu z niektórymi konkurentami. Członkowie muszą obecnie przesyłać prośby e-mailem, podczas gdy inne platformy korzystają z Telegramu, czatów na żywo i bardziej aktywnie używają swoich kanałów mediów społecznościowych, aby utrzymać zaangażowanie i aktualność swoich społeczności. \ R \ n \ r \ n Ponadto, chociaż istnieje duża ilość dostępnych informacji, strona internetowa jest dość minimalistyczna, a potencjalni użytkownicy muszą najpierw zarejestrować się w celu zweryfikowania aktualnie obsługiwanych list giełd i par handlu kryptowalutami, ponieważ informacje te zazwyczaj nie są publicznie dostępne. \ r \ n \ r \ nJednak Cryptotrader jest nadal łatwą w użyciu i stosunkowo popularną opcją, która zapewnia różnorodne rachunki zarówno dla małych inwestorów, jak i dla podmiotów instytucjonalnych. Pozwala również doświadczonym programistom i handlowcom na tworzenie własnych botów i sprzedawanie ich na rynku, podczas gdy nowi użytkownicy mogą je wypożyczyć i przetestować wstecz przed oddaniem ich do użytku na żywo. \ R \ n \ r \ nNa koniec jest to ważne aby pamiętać, że handel kryptowalutami często wiąże się z wysokim ryzykiem i nie ma gwarancji zarabiania pieniędzy lub blokowania zysków. \ r \ n \ r \ nNowi traderzy powinni szukać popularnego bota opartego na szanowanych i zaufanych algorytmach i użyj narzędzi testowych, zanim pozwolą botowi handlować na koncie rzeczywistym. \ r \ n \ r \ nKażda osoba jest odpowiedzialna za swoje doświadczenie handlowe, a zespół odpowiedzialny za Cryptotrader nie będzie odpowiedzialny za jakiekolwiek negatywne skutki czynników zewnętrznych lub jakiekolwiek straty. Jednak strona internetowa jest dość intuicyjna, a platforma jest prostym sposobem dla użytkowników na udział w handlu algorytmicznym, a dzięki rozsądnemu testowaniu i działaniu członkowie powinni mieć stosunkowo przyjemne wrażenia użytkownika. \ R \ nOdwiedź CryptoTrader","autor": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Eugene Kem"},"Data opublikowania":"2019-12-08"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me