Przewodnik dla początkujących po HaasBot Crypto Trading Bot: pełna recenzja

Uzupełnij przegląd HaasBot

HaasOnline to witryna internetowa HaasBot, zautomatyzowanej platformy handlowej online, której celem jest pomoc osobom fizycznym w skutecznym handlu zasobami cyfrowymi, takimi jak Bitcoin, Ethereum i różne altcoiny.

Projekt wykorzystuje innowacyjny pakiet oprogramowania, który obejmuje szereg niestandardowych botów, różnorodne wskaźniki i szereg zaawansowanych funkcji, które przemawiają do bardziej doświadczonych traderów.

Mimo to platforma oferuje również szereg usług zaprojektowanych do wykorzystania przez mniej doświadczonych handlowców, dzięki czemu zarówno nowi gracze, jak i profesjonalni handlowcy mogą korzystać z automatycznego handlu.

Uzupełnij przegląd HaasBot

Odwiedź HaasBot

Przegląd HaasBot

Firma HaasOnline Software została założona przez CEO Stephana de Haasa w styczniu 2014 r., A firma ma przejrzysty zespół zarządzający, w skład którego wchodzą CTO Quintus de Haas i CSO Josh Becker. HaasOnline Trade Server (HTS) jest głównym produktem firmy i działa jako w pełni funkcjonalna, zautomatyzowana platforma handlowa kryptowalutami, która obsługuje różne HaasBoty.

Usługa świadczona przez HaasOnline jest jedną z najbardziej wszechstronnych w porównaniu z jej konkurentami i obejmuje takie funkcje, jak wskaźniki techniczne, historyczna i przeprowadzana w czasie rzeczywistym weryfikacja historyczna, zabezpieczenia i ubezpieczenia.

Ponadto platforma obsługuje w pełni programowalne boty skryptowe, które są napisane w języku C #, co umożliwia programistom tworzenie w pełni dostosowanych botów, które działają w określony sposób. HaasOnline jest również kompatybilny z 20 wiodącymi giełdami, w tym Binance, Bitfinex, BitMEX, Coinbase Pro, Gemini, Huobi, Kraken, Kucoin i Poloniex.

Podczas gdy boty do handlu kryptowalutami mogą handlować dowolną parą altcoinów obsługiwaną przez kompatybilne giełdy i nie ma ograniczeń co do liczby par altcoinów, z którymi możesz handlować.

Ceny są tak skonstruowane, aby umożliwić różnym użytkownikom korzystanie z platformy niezależnie od poziomu doświadczenia i nie ma żadnych ograniczeń ani dodatkowych opłat za liczbę złożonych zamówień, a zespół nie bierze udziału procentowego w zyskach użytkowników.

W rezultacie HaasOnline cieszy się rosnącą społecznością z tysiącami aktywnych użytkowników korzystających z platformy handlu kryptowalutami HTS.

Kluczowe funkcje HaasBot

 • Funkcjonalność – HaasOnline wymaga od użytkowników instalowania oprogramowania na swoich komputerach PC lub laptopach i zawiera intuicyjny interfejs oraz konfigurowalne pulpity nawigacyjne, które są atrakcyjne dla traderów na wszystkich poziomach umiejętności. Platforma obsługuje zarówno system operacyjny Windows, jak i Linux, a użytkownicy mogą konfigurować boty tak, aby automatycznie dokonywały transakcji 24/7, a także uwzględniać szeroką gamę wskaźników technicznych.
 • Zakres narzędzi – Platforma zawiera ponad 50 wskaźników technicznych, a także szereg narzędzi testowych, które umożliwiają przeprowadzanie testów historycznych iw czasie rzeczywistym. Użytkownicy mogą również chronić swoje transakcje, korzystając z 13 rodzajów ubezpieczeń, które muszą być spełnione, aby wykonywać zlecenia kupna lub sprzedaży na giełdach, oraz 21 zabezpieczeń, które mogą również powodować sprzedaż lub zakupy.
 • Integracja z Exchange – HaasOnline jest obecnie kompatybilny z 20 wiodącymi giełdami, w tym Binance, Bitfinex, BitMEX, Bitstamp, Bittrex, CCEx, CEX.io, Coinbase Pro, Deribit, Gemini, HitBTC, Huobi, ionomy, Kraken, Kucoin, Nova Exchange, OKCoin, OKEx, OKEx Futures i Poloniex.
 • Technologia – Użytkownicy mogą używać botów handlowych, konfigurując HTS do łączenia się z ich kontami na kompatybilnych giełdach. Obecnie istnieje 15 gotowych typów botów, takich jak arbitraż między giełdami, flash crash i boty akumulacyjne. Platforma obsługuje również w pełni programowalne boty skryptowe, napisane w C #, co pozwala bardziej zaawansowanym użytkownikom tworzyć własne, dostosowane boty.
 • Obsługa klienta – Użytkownicy mogą kontaktować się z zespołem, przesyłając zgłoszenie do działu pomocy technicznej lub wchodząc w interakcję ze swoimi kontami w mediach społecznościowych. Zespół utrzymuje aktywne konto na Twitterze, grupę Telegram, serwer Discord, stronę na Facebooku i YouTube. Zespół udostępnia również sekcję FAQ jako część swojej strony zasobów Wiki. Dzięki integracji oprogramowania bezpośrednio z Telegramem, użytkownicy mogą oglądać aktualizacje na żywo dotyczące zysków, strat i innych danych handlowych.

Jak rozpocząć pracę z HaasBot

Aby utworzyć konto, po prostu kliknij zakładkę „Zaloguj się lub Zarejestruj się” na stronie w prawym górnym rogu strony.

1) Utwórz konto

Wystarczy podać adres e-mail, aby zarejestrować konto na platformie.

2) Zainstaluj serwer Haas Trade

Użytkownicy są zobowiązani do zainstalowania i skonfigurowania HTS, a zespół udostępnił szereg poradników, które pomagają przyspieszyć ten proces. Obejmują one filmy wideo dla użytkowników systemów Windows i Linux oraz przewodniki Wiki dotyczące instalowania i konfigurowania zestawu HTS.

3) Sprawdź aktywa w portfelu

Po uruchomieniu i uruchomieniu HTS możesz poruszać się po platformie, aby sprawdzić zasoby portfela.

4) Wybierz bota

Możesz wybrać bota handlowego, sprawdzając wszystkie dostępne boty na liście botów.

Cennik HaasBot

Dostępne są trzy typy licencji: początkująca, prosta i zaawansowana, a oprócz wyboru typu możesz również określić, jak długo ma być aktywna. Platforma zapewnia warunki licencji na 3, 6 lub 12 miesięcy.

Wszystkie płatności muszą być dokonywane w Bitcoin, a ceny wahają się od 0,04 BTC za 3-miesięczną licencję dla początkujących do 0,32 BTC za 12-miesięczną licencję zaawansowaną. Licencja dla początkujących zapewnia dostęp do 10 równoczesnych HaasBotów, 10+ ubezpieczeń, 10+ zabezpieczeń i 20 wskaźników, podczas gdy licencja Advanced pozwala na nieograniczoną liczbę HaasBots i nieograniczoną liczbę narzędzi.

Wszystkie typy licencji są obsługiwane przez pełną gamę kompatybilnych giełd i zawierają podstawowe funkcje, takie jak testowanie wsteczne, analizator wydajności botów, powiadomienia innych firm, zabezpieczenia 2FA i dostęp do API dla programistów. Ponadto każdy poziom zapewnia dostęp do popularnych wskaźników, takich jak wykładnicza średnia krocząca (EMA), średnia krocząca dywergencja zbieżności (MACD), StochRSI, Relative Strength Index (RSI) i Bollinger Bands.

Plan 3-miesięczny

Plan 6-miesięczny

Plan 12-miesięczny

Pomimo tych opcji zespół nie zapewnia bezpłatnego okresu próbnego, więc użytkownicy muszą się zarejestrować, aby przetestować platformę. Dlatego warto przyjrzeć się porównaniom cen, aby dowiedzieć się, która licencja zapewnia dostęp do funkcji, których najbardziej potrzebujesz..

Użytkownicy mogą również dokonać aktualizacji w dowolnym momencie i muszą po prostu zapłacić różnicę między aktualnym a nowym planem. Członkowie muszą tylko zalogować się do HTS i skorzystać z funkcji „Uaktualnij licencję”, chociaż ważne jest, aby pamiętać, że uaktualnienie nie przedłuża daty wygaśnięcia planu.

Jak przyjazny dla początkujących jest HaasBot?

Przyzwyczajenie się do Haasonline zajmuje więcej czasu w porównaniu z niektórymi konkurentami, konieczne jest zainstalowanie i skonfigurowanie HTS oraz pobranie botów na komputer. Na początku może to okazać się trudne, a nowi użytkownicy będą musieli przejść przez różne samouczki online, aby pomyślnie przejść przez proces.

Jednak gdy HTS zacznie działać, nowi traderzy mają dostęp do łatwych w użyciu gotowych botów, takich jak bot Order, który działa zgodnie z wcześniej zdefiniowanymi zamówieniami, bot Accumulation, który gromadzi określoną walutę poprzez losowe zamawianie oraz Inter -Exchange Arbitrage Bot, który wykorzystuje różnice cenowe na różnych giełdach.

Ponadto Haasonline obsługuje szereg zabezpieczeń zaprojektowanych w celu ochrony funduszy handlowców. Obejmują one opcje Zamknij powyżej / poniżej zysku, a także opcje Price Pump / Dump i różne alternatywy Stop Loss.

Ponadto ubezpieczenia zapewniają dodatkową warstwę ochrony i uruchamiają kupno lub sprzedaż określonego składnika aktywów, gdy spełnione są specjalne warunki. Ubezpieczenia działają w parze z bezpieczeństwem i obejmują opcje Zachowaj rentowność, Nigdy nie sprzedawaj taniej i Pokonaj opłaty.

Mimo to platforma zapewnia bogactwo opcji dla bardziej zaawansowanych użytkowników, w tym w pełni konfigurowalne boty skryptowe, ponad 50 wskaźników technicznych, a także 13 rodzajów ubezpieczeń i 21 różnych zabezpieczeń. HaasOnline zapewnia również funkcję automatycznego dostrajania dla wskaźników i zabezpieczeń, która pozwala użytkownikom zobaczyć, które ustawienia działają najlepiej w określonym przedziale czasu.

Zgodnie z większością zautomatyzowanych platform handlowych, Haasonline wymaga od tradera trochę majsterkowania, aby działać wydajnie i zacząć generować zyski. Ponadto użytkownicy kontrolują cały proces, wybierają boty oraz ustalają strategie i parametry. W rezultacie nowi traderzy powinni trzymać się prostych strategii, a bardziej złożone metody pozostawić doświadczonym i profesjonalnym traderom.

Konkurenci HaasBot

Omówiliśmy teraz wiele botów Crypto Trading tutaj w Blockonomi, HaasBot wypada korzystnie w porównaniu z funkcjami, ale będzie trochę trudniejszy do skonfigurowania, ponieważ są to platformy handlowe oparte na chmurze, na których HaasBot musisz zainstalować lokalnie.

Inne systemy, z którymi mają do czynienia, to:

 • 3Commas
 • Cryptohopper
 • Cryptotrader

Czy HaasOnline to oszustwo?

Projekt jest jednym z bardziej przejrzystych na rynku i zawiera na swojej stronie internetowej jasny zarys struktury korporacyjnej i zespołu wykonawczego. Ponadto zespół jest dość aktywny i prowadzi szereg kont w mediach społecznościowych i grupę Telegram, a także zbudował znaczną społeczność.

Jednocześnie platforma nie wymaga żadnych danych osobowych, a użytkownicy muszą jedynie ujawnić adres e-mail podczas tworzenia konta. HaasOnline akceptuje również płatności tylko w Bitcoin, co również pomaga zachować prywatność użytkownika. Ponadto oprogramowanie nie ma dostępu do twoich funduszy; jednak wymaga pewnych uprawnień administracyjnych, aby działać.

Oprogramowanie rozgłasza interfejs sieciowy i własny interfejs API, uruchamiając lokalny serwer i korzysta z dostępu administratora do lokalnego serwera internetowego.

O firmie Haasbot

Zespół wprowadził również szereg funkcji bezpieczeństwa w celu ochrony swoich klientów, a wpłaty i wypłaty z platformy HTS nie są obsługiwane. Eliminuje to możliwość włamania się hakera do serwera handlowego i kradzieży środków bezpośrednio z kont giełdowych użytkownika. Ponadto platforma obsługuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA) jako dodatkowy środek bezpieczeństwa, co pomaga zapewnić, że nieautoryzowany dostęp nie jest możliwy na serwerze handlowym.

Podobnie jak w przypadku innych platform botów handlowych, chociaż nie przechowujesz środków na Haasonline, Twoje boty handlowe łączą się z Twoimi kontami giełdowymi i wykonują transakcje w Twoim imieniu, a gdyby hakerzy uzyskali dostęp do Twojego terminala handlowego, mogliby przejąć kontrolę Twojej działalności handlowej. Chociaż nie byliby w stanie dokonywać wypłat, nadal mogą powodować spustoszenie na Twoich kontach, a użytkownikom zaleca się, aby zawsze jak najlepiej wykorzystali dostępne opcje bezpieczeństwa.

Potencjalni użytkownicy mogą dołączyć do grupy Telegram, aby lepiej zrozumieć projekt lub poświęcić trochę czasu na przeszukanie Bitcointalk wątek o Haasonline, który obejmuje lata i lata dyskusji.

HaasBot Pros

 • Przejrzysty zespół
 • Obsługa dużej liczby giełd i par handlowych
 • Dostępnych jest ponad 100 różnych botów
 • Szeroka gama wskaźników, zabezpieczeń i ubezpieczeń
 • Świetne opcje dla programistów i zaawansowanych handlowców

HaasBot Cons

 • Brak wersji próbnej
 • Bardziej skomplikowana konfiguracja niż boty w chmurze
 • Dla niektórych trochę drogie
 • Brak wsparcia dla Apple OS

Wniosek

HaasOnline to wszechstronna zautomatyzowana platforma handlowa, która wymaga od użytkowników zarejestrowania się na stronie internetowej, zainstalowania i skonfigurowania HTS, wykupienia licencji, a następnie rozpoczęcia korzystania z różnych botów. Platforma integruje się z wieloma wiodącymi giełdami i obsługuje ponad 500 par walutowych. Ponadto użytkownicy uzyskują również dostęp do szerokiej gamy analiz technicznych i narzędzi, takich jak opcje weryfikacji historycznej, ubezpieczenia i zabezpieczenia.

Zespół oferuje również szereg licencji, które są korzystne dla nowszych handlowców, jednak oprogramowanie wymaga trochę przyzwyczajenia się, a potrzeba pobrania i zainstalowania oprogramowania może wyłączyć niektórych handlowców.

W rezultacie nowszym handlowcom zaleca się dołączenie do grupy Telegram w celu lepszego zrozumienia platformy, a następnie zakupienie 3-miesięcznej licencji podczas zapoznawania się z systemem HTS. Nowi użytkownicy mogą również skorzystać z łatwiejszych w użyciu gotowych botów i upewnić się, że chronią swoje fundusze, korzystając z ubezpieczenia i zabezpieczeń.

Rozbudowana obsługa par walutowych i handlowych pozwala HaasBots wyróżniać się w prowadzeniu mniejszych transakcji, aby jak najlepiej wykorzystać różnice między różnymi parami walutowymi, a funkcja Arbitrage pozwala handlowcom na osiąganie zysków niezależnie od ich poziomu doświadczenia. Mimo to Haasonline jest bardzo skomplikowanym i szczegółowym projektem, który może być najlepszy dla bardziej średnio zaawansowanych i zaawansowanych traderów.

Szeroka gama wskaźników technicznych i możliwość dostosowywania botów spodoba się bardziej zaawansowanym technicznie, a zespół zapewnia obszerną dokumentację dotyczącą wskaźników, technik handlowych oraz różnych funkcji oprogramowania.

Projekt jest wspierany przez szanowany i przejrzysty zespół i przez lata zgromadził znaczącą bazę użytkowników. Jednak według opinii społeczności; niektórzy użytkownicy zgłaszają problemy z oprogramowaniem i twierdzą, że czasami może ono przestać odpowiadać. W rezultacie HaasOnline może być najlepszy dla osób, które lubią brudzić sobie ręce lub chcą spędzić czas, aby w pełni wykorzystać bogactwo oferowanych funkcji..

Odwiedź HaasBot

HaasBot

src = “~ images \ beginners-guide-to-haasbot-crypto-trading-bot-complete-review.gif”

alt = “Recenzja HaasBota”

class = “foto-wrapup wppr-product-image” /> 8.3

Łatwość użycia

7,0 / 10

Reputacja

9,0 / 10

Opłaty

8.0 / 10

Obsługa klienta

9,0 / 10

Plusy

 • Przejrzysty zespół
 • Obsługa dużej liczby giełd i par handlowych
 • Dostępnych jest ponad 100 różnych botów
 • Szeroka gama wskaźników, zabezpieczeń i ubezpieczeń
 • Świetne opcje dla programistów i zaawansowanych handlowców

Cons

 • Brak wersji próbnej
 • Niewielka krzywa uczenia się
 • Brak wsparcia dla Apple OS
 • Nie oparty na chmurze

Odwiedzić {"@kontekst":"http: \ / \ / schema.org \ /","@rodzaj":"Produkt","Nazwa":"HaasBot","wizerunek":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2019 \ / 01 \ /haasbot-review.gif","opis":"HaasOnline to strona internetowa HaasBot, zautomatyzowanej internetowej platformy handlowej, której celem jest pomoc osobom fizycznym w efektywnym handlu zasobami cyfrowymi, takimi jak Bitcoin, Ethereum i różne altcoiny. Projekt wykorzystuje innowacyjny pakiet oprogramowania, który zawiera szereg niestandardowych botów, różne wskaźniki i szereg zaawansowanych funkcji, które…","oferuje": {"@rodzaj":"Oferta","Cena £":"0,00","priceCurrency":"$","sprzedawca": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Eugene Kem"}},"przejrzeć": {"@rodzaj":"Przejrzeć","recenzjaRating": {"@rodzaj":"Ocena","najlepsza ocena":"10","najgorsza ocena":"0","ratingValue":"8.25"},"Nazwa":"HaasBot","reviewBody":"HaasOnline to witryna internetowa HaasBot, zautomatyzowanej platformy transakcyjnej online, która ma na celu pomóc osobom w efektywnym handlu zasobami cyfrowymi, takimi jak Bitcoin, Ethereum i różne altcoiny. \ R \ n \ r \ nProjekt wykorzystuje innowacyjny pakiet oprogramowania, który obejmuje szereg niestandardowych botów, różnorodne wskaźniki i szereg zaawansowanych funkcji, które przemawiają do bardziej doświadczonych traderów. \ r \ n \ r \ nMimo to platforma oferuje również szereg usług przeznaczonych dla mniej doświadczonych traderów , dzięki czemu zarówno nowi uczestnicy, jak i profesjonalni handlowcy mogą czerpać korzyści z automatycznego handlu. \ r \ n \ r \ n \ r \ nOdwiedź HaasBot \ r \ n \ r \ nHaasBot – przegląd \ r \ nHaasOnline Software zostało założone przez CEO Stephana de Haasa w W styczniu 2014 r. Firma ma przejrzysty zespół zarządzający, w skład którego wchodzą CTO Quintus de Haas i CSO Josh Becker. HaasOnline Trade Server (HTS) jest głównym produktem firmy i działa jako w pełni funkcjonalna, zautomatyzowana platforma handlu kryptowalutami, która obsługuje różne HaasBoty. \ R \ n \ r \ nUsługa świadczona przez HaasOnline jest jedną z najbardziej wszechstronnych, gdy w porównaniu z konkurentami i zawiera funkcje, takie jak wskaźniki techniczne, historyczne i przeprowadzane w czasie rzeczywistym testy historyczne, zabezpieczenia i ubezpieczenia. \ r \ n \ r \ n Ponadto platforma obsługuje w pełni programowalne boty skryptowe, które są napisane w języku C #, co umożliwia programistom do tworzenia w pełni dostosowanych botów, które działają w określony sposób. \ u00a0 HaasOnline jest również kompatybilny z 20 wiodącymi giełdami, w tym Binance, Bitfinex, BitMEX, Coinbase Pro, Gemini, Huobi, Kraken, Kucoin i Poloniex. \ r \ n \ r \ nPodczas gdy boty do handlu kryptowalutami mogą handlować dowolną parą altcoinów obsługiwaną przez kompatybilne giełdy i nie ma ograniczeń co do liczby par altcoinów, z którymi możesz handlować. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Ceny są zorganizowane w sposób, aby umożliwić różnym użytkownikom korzystać z platformy niezależnie od poziomu doświadczenia i nie ma żadnych ograniczeń ani dodatkowych opłat za liczbę złożonych zamówień, a zespół nie bierze udziału procentowego w zyskach użytkowników. \ r \ n \ r \ nW rezultacie HaasOnline cieszy się rosnąca społeczność z tysiącami aktywnych użytkowników korzystających z platformy handlu kryptowalutami HTS. \ r \ nNajważniejsze funkcje HaasBota \ r \ n \ r \ n \ tFunkcjonalność \ u2013 HaasOnline wymaga od użytkowników instalowania oprogramowania na swoich komputerach PC lub laptopach i zawiera intuicyjny interfejs i konfigurowalne pulpity nawigacyjne, które przemawiają do traderów na każdym poziomie umiejętności. Platforma obsługuje zarówno system operacyjny Windows, jak i Linux, a użytkownicy mogą konfigurować boty tak, aby automatycznie dokonywały transakcji 24 \ / 7, a także włączały szeroką gamę wskaźników technicznych. \ R \ n \ t Zakres narzędzi \ u2013 Platforma zawiera również ponad 50 wskaźników technicznych jako szereg narzędzi testowych, które umożliwiają analizę historyczną i analizę historyczną w czasie rzeczywistym. Użytkownicy mogą również chronić swoje transakcje, korzystając z 13 rodzajów ubezpieczeń, które muszą być spełnione, aby wykonywać zlecenia kupna lub sprzedaży na giełdach, oraz 21 zabezpieczeń, które mogą również wywołać sprzedaż lub zakupy. \ R \ n \ t Integracja z wymianą \ u2013 HaasOnline jest obecnie kompatybilny z 20 wiodącymi giełdami, w tym Binance, Bitfinex, BitMEX, Bitstamp, Bittrex, CCEx, CEX.io, Coinbase Pro, Deribit, Gemini, HitBTC, Huobi, ionomy, Kraken, Kucoin, Nova Exchange, OKCoin, OKEx, OKEx Futures i Poloniex. \ R \ n \ tTechnologia \ u2013 Użytkownicy mogą używać botów handlowych, konfigurując HTS do łączenia się z ich kontami na kompatybilnych giełdach. Obecnie istnieje 15 gotowych typów botów, takich jak arbitraż między giełdami, flash crash i boty akumulacyjne. Platforma obsługuje również w pełni programowalne boty skryptowe, napisane w języku C #, co pozwala bardziej zaawansowanym użytkownikom na tworzenie własnych dostosowanych botów. \ R \ n \ tObsługa klienta \ u2013 Użytkownicy mogą skontaktować się z zespołem, przesyłając zgłoszenie do działu pomocy technicznej lub poprzez interakcję z ich kontami w mediach społecznościowych. Zespół utrzymuje aktywne konto na Twitterze, grupę Telegram, serwer Discord, stronę na Facebooku i YouTube. Zespół udostępnia również sekcję FAQ jako część swojej strony zasobów Wiki. Dzięki bezpośredniej integracji oprogramowania z Telegramem użytkownicy mogą oglądać aktualizacje na żywo dotyczące zysków, strat i innych danych handlowych. \ R \ n \ r \ nJak zacząć korzystać z HaasBot \ r \ nAby utworzyć konto, po prostu kliknij \ u201cZaloguj się lub Zarejestruj się \ u201d zakładka w prawym górnym rogu strony. \ R \ n1) Utwórz konto \ r \ nWystarczy wpisać adres e-mail, aby zarejestrować konto na platformie. \ R \ n \ r \ n \ r \ n2) Zainstaluj serwer Haas Trade \ r \ nUżytkownicy są zobowiązani do zainstalowania i skonfigurowania HTS, a zespół udostępnił szereg przewodników, które pomagają przyspieszyć ten proces. Obejmują one filmy wideo dla użytkowników systemów Windows i Linux oraz poradniki Wiki dotyczące instalowania i konfigurowania zestawu kina domowego. \ R \ n \ r \ n \ r \ n3) Sprawdź zasoby portfela \ r \ nPo uruchomieniu i uruchomieniu HTS możesz nawigować po platformę, aby sprawdzić swoje zasoby w Portfelu. \ r \ n \ r \ n \ r \ n4) Wybierz bota \ r \ nMożesz wybrać bota handlowego, sprawdzając wszystkie dostępne boty na liście botów. \ r \ n \ r \ n \ r \ nCena HaasBota \ r \ nDostępne są trzy typy licencji: początkująca, prosta i zaawansowana, a oprócz wyboru typu możesz także określić, jak długo ma być aktywna. Platforma zapewnia warunki licencji na 3, 6 lub 12 miesięcy. \ R \ n \ r \ nWszystkie płatności muszą być dokonywane w Bitcoin, a ceny wahają się od 0,04 BTC za 3-miesięczną licencję dla początkujących do 0,32 BTC za 12-miesięczną licencję zaawansowaną. Licencja dla początkujących zapewnia dostęp do 10 jednoczesnych robotów HaasBots, 10+ ubezpieczeń, 10+ zabezpieczeń i 20 wskaźników, podczas gdy licencja Advanced pozwala na nieograniczoną liczbę HaasBots i nieograniczoną liczbę narzędzi. \ R \ n \ r \ nWszystkie typy licencji są obsługiwane przez pełną gamę kompatybilnych giełd i są wyposażone w podstawowe funkcje, takie jak testowanie wsteczne, analizator wydajności botów, powiadomienia stron trzecich, zabezpieczenia 2FA i dostęp do API dla programistów. Ponadto każdy poziom zapewnia dostęp do popularnych wskaźników, takich jak wykładnicza średnia krocząca (EMA), średnia krocząca dywergencja zbieżności (MACD), StochRSI, Relative Strength Index (RSI) i Bollinger Bands. \ R \ nPlan 3-miesięczny \ r \ n \ r \ n \ r \ n Plan 6-miesięczny \ r \ n \ r \ n Plan 12-miesięczny \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nMimo tych opcji zespół nie zapewnia bezpłatnego okresu próbnego, więc użytkownicy muszą się zarejestrować, aby przetestować platformę. Dlatego dobrym pomysłem jest przyjrzenie się \ u00a0 porównaniom cen \ u00a0, aby dowiedzieć się, która licencja zapewnia dostęp do funkcji, których najbardziej potrzebujesz. \ R \ n \ r \ nUżytkownicy mogą również bezpłatnie dokonać aktualizacji w dowolnym momencie i po prostu muszą zapłacić różnicę między ich obecnym a nowym planem. \ u00a0 Członkowie muszą tylko zalogować się do HTS i skorzystać z funkcji „Uaktualnij licencję”, chociaż ważne jest, aby pamiętać, że uaktualnienie nie przedłuża daty wygaśnięcia planu . \ r \ nJak przyjazny dla początkujących jest HaasBot? \ r \ nHaasonline potrzebuje więcej czasu, aby przyzwyczaić się do niektórych jej konkurentów, konieczne jest zainstalowanie i skonfigurowanie HTS oraz pobranie botów na komputer. Na początku może to okazać się trudne, a nowi użytkownicy będą musieli przejść przez różne samouczki online, aby pomyślnie przejść przez ten proces. \ R \ n \ r \ nJednak po uruchomieniu i uruchomieniu HTS nowi handlowcy będą mieli dostęp do łatwych w użyciu -zbudowane boty, takie jak bot Order, który działa zgodnie z wcześniej zdefiniowanymi zamówieniami, bot Accumulation, który gromadzi określoną walutę poprzez losowe zamawianie, oraz bot Inter-Exchange Arbitrage, który wykorzystuje różnice cenowe na różnych giełdach. \ r \ n \ r \ n Ponadto Haasonline obsługuje szereg zabezpieczeń zaprojektowanych w celu ochrony funduszy inwestorów. Obejmują one opcje Zamknij powyżej \ / Poniżej zysku, a także opcje Price Pump \ / Dump i różne alternatywy Stop Loss. \ R \ n \ r \ nPonadto ubezpieczenia zapewniają dodatkową warstwę ochrony i uruchamiają kupno lub sprzedaż określonego składnika aktywów, gdy spełnione są specjalne warunki. Ubezpieczenia działają w parze z bezpieczeństwem i obejmują opcje Zachowaj rentowność, Nigdy nie sprzedawaj taniej i Pokonaj opłaty. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nMimo to platforma zapewnia bogactwo opcji dla bardziej zaawansowanych użytkowników i Obejmują one w pełni konfigurowalne boty skryptowe, ponad 50 wskaźników technicznych, a także 13 rodzajów ubezpieczeń i 21 różnych zabezpieczeń. HaasOnline zapewnia również funkcję automatycznego dostrajania wskaźników i zabezpieczeń, która pozwala członkom zobaczyć, które ustawienia działają najlepiej w określonym czasie. \ R \ n \ r \ nZgodnie z większością automatycznych platform handlowych, Haasonline wymaga trochę majsterkowania przez przedsiębiorcę, aby działał wydajnie i zaczął generować zyski. Ponadto użytkownicy kontrolują cały proces, wybierają boty oraz ustalają strategie i parametry. W rezultacie nowi traderzy powinni trzymać się prostych strategii, a bardziej złożone metody pozostawić doświadczonym i profesjonalnym handlowcom. \ R \ nKonkurenci HaasBot \ r \ nObjęliśmy już teraz w Blockonomi szereg botów Crypto Trading. HaasBot wypada korzystnie w porównaniu z funkcje, ale będą nieco trudniejsze do skonfigurowania, ponieważ są to platformy transakcyjne oparte na chmurze, na których HaasBot trzeba zainstalować lokalnie. \ r \ n \ r \ nInne systemy, z którymi mają do czynienia, są następujące: \ r \ n \ r \ n \ t3Commas \ r \ n \ tCryptohopper \ r \ n \ tCryptotrader \ r \ n \ r \ nCzy HaasOnline to oszustwo? \ r \ nProjekt jest jednym z bardziej przejrzystych na rynku i zawiera jasny zarys jego struktura korporacyjna i zespół zarządzający na swojej stronie internetowej. Ponadto zespół jest dość aktywny i prowadzi kilka kont w mediach społecznościowych oraz grupę Telegram, a także zbudował znaczną społeczność. \ R \ n \ r \ nJednocześnie platforma nie wymaga żadnych danych osobowych a użytkownicy muszą jedynie ujawnić adres e-mail podczas tworzenia konta. HaasOnline akceptuje również płatności tylko w Bitcoin, co również pomaga zachować prywatność użytkownika. Ponadto oprogramowanie nie ma dostępu do twoich funduszy; jednak wymaga pewnych uprawnień administracyjnych, aby działać. \ r \ n \ r \ nOprogramowanie rozgłasza interfejs sieciowy i własny interfejs API, uruchamiając lokalny serwer i korzysta z dostępu administratora do lokalnego serwera WWW. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nZespół wprowadził również szereg funkcji bezpieczeństwa w celu ochrony swoich klientów, a wpłaty i wypłaty z platformy HTS nie są obsługiwane. Eliminuje to możliwość włamania się hakera do serwera handlowego i kradzieży środków bezpośrednio z kont giełdowych użytkownika. Ponadto platforma obsługuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA) jako dodatkowy środek bezpieczeństwa, co pomaga zapewnić, że nieautoryzowany dostęp nie jest możliwy na serwerze handlowym. \ R \ n \ r \ nPodobne do innych platform botów handlowych, podczas gdy Ty nie przechowuj środków na Haasonline, twoje boty handlowe łączą się z twoimi kontami giełdowymi i wykonują transakcje w twoim imieniu, a gdyby hakerzy uzyskali dostęp do twojego terminala handlowego, byliby w stanie przejąć kontrolę nad twoją działalnością handlową. Chociaż nie byliby w stanie dokonywać wypłat, nadal mogą spowodować spustoszenie na Twoich kontach, a użytkownikom zaleca się, aby zawsze w pełni wykorzystali dostępne opcje bezpieczeństwa. \ R \ n \ r \ nPotencjalni użytkownicy mogą dołączyć do grupy Telegram, aby zyskać lepsze zrozumienie projektu lub poświęć trochę czasu na przeszukanie wątku Bitcointalk o Haasonline, który obejmuje lata i lata dyskusji. \ r \ nHaasBot Pro \ r \ n \ r \ n \ tPrzejrzysty zespół \ r \ n \ tWysoka liczba wymian i obsługiwane pary handlowe \ r \ n \ t Dostępnych jest ponad 100 różnych botów \ r \ n \ szeroki zakres wskaźników, papierów wartościowych i ubezpieczeń \ r \ n \ tDoskonałe opcje dla deweloperów i zaawansowanych traderów \ r \ n \ r \ nHaasBot Cons \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ tBrak wersji próbnej \ r \ n \ tBardziej skomplikowana konfiguracja niż boty w chmurze \ r \ n \ tNiektóre są drogie \ r \ n \ tBrak wsparcia Apple OS \ r \ n \ r \ nWnioski \ r \ nHaasOnline to wszechstronna zautomatyzowana platforma handlowa, która wymaga od użytkowników rejestracji w witrynie, instalacji i konfiguracji HTS, subskrybowania licencji, a następnie rozpoczęcia używaj różnych botów. Platforma integruje się z dużą liczbą wiodących giełd i obsługuje ponad 500 par walutowych. Ponadto użytkownicy uzyskują również dostęp do szerokiej gamy analiz technicznych i narzędzi, takich jak opcje testowania wstecznego, ubezpieczenia i zabezpieczenia. \ R \ n \ r \ nZespół oferuje również szereg licencji, z których korzystają nowi przedsiębiorcy, jednak oprogramowanie wymaga przyzwyczajenia się, a potrzeba pobrania i zainstalowania oprogramowania może wyłączyć niektórych handlowców. \ r \ n \ r \ nW rezultacie nowszym handlowcom zaleca się dołączenie do grupy Telegram, aby lepiej zrozumieć platformę, a następnie staraj się kupić trzymiesięczną licencję podczas zapoznawania się z systemem HTS. Nowi użytkownicy mogą również skorzystać z łatwiejszych w użyciu gotowych botów i upewnić się, że chronią swoje fundusze, korzystając z ubezpieczenia i zabezpieczeń. \ R \ n \ r \ nRozszerzona obsługa par giełdowych i handlowych pozwalają HaasBots wyróżniać się w przeprowadzaniu mniejszych transakcji, aby jak najlepiej wykorzystać różnice między różnymi parami walutowymi, a funkcja Arbitrage pozwala handlowcom na osiąganie zysków niezależnie od ich poziomu doświadczenia. Mimo to Haasonline jest bardzo skomplikowanym i szczegółowym projektem, który może być najlepszy dla bardziej zaawansowanych i średnio zaawansowanych traderów. \ R \ n \ r \ n Szeroka gama wskaźników technicznych i możliwość dostosowywania botów spodoba się bardziej zaawansowanym technicznie, a zespół dostarcza obszerną dokumentację dotyczącą wskaźników, technik handlu, a także różnych funkcji oprogramowania. \ r \ n \ r \ nProjekt jest wspierany przez szanowany i przejrzysty zespół, który przez lata zdobył znaczną bazę użytkowników. Jednak według opinii społeczności; niektórzy użytkownicy zgłaszają problemy z oprogramowaniem i twierdzą, że czasami może ono przestać odpowiadać. W rezultacie HaasOnline może być najlepszym rozwiązaniem dla osób, które lubią brudzić sobie ręce lub chcą spędzić czas, aby w pełni wykorzystać bogactwo oferowanych funkcji. \ R \ nOdwiedź HaasBot","autor": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Eugene Kem"},"Data opublikowania":"2019-07-17"},"extraType":"nieokreślony","Alternatywna nazwa":"nieokreślony","nagroda":"nieokreślony","nagrody":"nieokreślony","Marka":"nieokreślony","Kategoria":"nieokreślony","kolor":"nieokreślony","głębokość":"nieokreślony","ujednoznaczniający Opis":"nieokreślony","gtin":"nieokreślony","gtin12":"nieokreślony","gtin13":"nieokreślony","gtin14":"nieokreślony","gtin8":"nieokreślony","wysokość":"nieokreślony","identyfikator":"nieokreślony","logo":"nieokreślony","mainEntityOfPage":"nieokreślony","materiał":"nieokreślony","Model":"nieokreślony","mpn":"nieokreślony","nsn":"nieokreślony","ID produktu":"nieokreślony","Data produkcji":"nieokreślony","Data zakupu":"nieokreślony","Data wydania":"nieokreślony","taki sam jak":"nieokreślony","sku":"nieokreślony","hasło reklamowe":"nieokreślony","url":"nieokreślony","waga":"nieokreślony","szerokość":"nieokreślony"}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map