Recenzja 3Commas: Platforma botów do handlu bitcoinami i kryptowalutami

3Commas Review

W miarę dojrzewania świata kryptowalut, handlowcy kryptowalut otrzymują coraz większą gamę usług zaprojektowanych w celu uproszczenia procesu handlowego i pomocy traderom na wszystkich poziomach doświadczenia w rejestrowaniu stałych zysków.

3Commas to kompleksowa platforma handlowa kryptowalutami, która umożliwia swoim użytkownikom korzystanie z automatycznych botów handlowych, a także śledzenie i kopiowanie działań odnoszących sukcesy traderów oraz tworzenie i śledzenie najlepszych portfeli.

Ponadto użytkownicy mogą angażować się w inteligentny handel i dostosowywać własne strategie handlowe, a także ustawiać polecenia stop loss i take profit.

3Commas ReviewOdwiedź 3Commas

3Commas w skrócie

&# 128176; Cena £ Bezpłatna wersja próbna / 29 USD / 49 USD / 99 USD miesięcznie
&# 128179; Opcje płatności

PayPal / Apple Pay / Credit lub Debit Card / Crypto
&# 128177; Wsparcie wymiany

Binance / Binance Jersey / Binance US / BitMex

Bittrex / Bybit / Coinbase Pro / Huobi / OKEX

☁️ Oparte na chmurze

tak
&# 128200; Sygnały Marketplace of Free & Płatne sygnały
&# 128202; Strategie 30+ wskaźników / 90+ wzorów świec

3Commas Overview

Plik 3Commas Platforma do zarządzania kryptowalutami zapewnia dostęp do szeregu narzędzi zaprojektowanych w celu poprawy ogólnej wydajności i skuteczności handlu. Zespół odpowiedzialny za projekt stara się pomóc zminimalizować ryzyko inwestorów i ograniczyć ich narażenie na straty, jednocześnie maksymalizując ich zyski.

Centralnym elementem świadczonej usługi jest bot handlowy 3Commas, który działa jako usługa internetowa i działa w połączeniu z wieloma urządzeniami i giełdami. Boty handlowe to oprogramowanie komputerowe, które w sposób ciągły wykonuje transakcje na podstawie wcześniej określonych parametrów ustawionych przez tradera.

Obecnie z usługi korzysta ponad 33 000 handlowców, a platforma obsługuje ponad 10 milionów dolarów dziennego wolumenu obrotu, a bot handlowy obecnie współpracuje z około 12 giełdami, w tym Coinbase, GDAX, Binance, Bitfinex i Huobi.

W rezultacie, korzystając z 3Commas, inwestorzy mogą nadążać za różnymi zleceniami na różnych giełdach, rozwijać bardziej świadome zachowania handlowe i korzystać ze skutecznych strategii stop loss lub take profit.

Kluczowe cechy

 • Funkcjonalność – 3Commas wykorzystuje platformę internetową i oferuje łatwy w obsłudze i intuicyjny interfejs użytkownika, który obejmuje szeroki zakres funkcji i szczegółowe analizy. Użytkownicy mogą korzystać z krótkich, prostych, złożonych i złożonych krótkich botów oraz ustawiać stop loss i przyjmować cele zysku, a także dostosowywać własne strategie handlowe.
 • Technologia – Handel automatyczny odbywa się poprzez integrację API z giełdami kryptowalut, a bot działa przez całą dobę z dowolnym urządzeniem, a użytkownicy mogą uzyskać dostęp do pulpitu handlowego na komputerach stacjonarnych i laptopach. Zespół opracował również aplikacje mobilne na Androida i iOS
 • Zakres narzędzi – Platforma zapewnia szeroką gamę narzędzi handlowych, a oprócz zautomatyzowanych botów i analizy wydajności, użytkownicy mogą tworzyć, analizować i testować portfele kryptograficzne oraz monitorować najlepiej działające portfele utworzone przez innych użytkowników. Ponadto użytkownicy mogą angażować się w handel społecznościowy oraz śledzić i kopiować działania innych odnoszących sukcesy traderów.
 • Integracja z Exchange – Zespół 3Commmas zapewnia automatyczne boty handlowe dla 12 giełd, w tym Bittrex, Bitfinex, Binance, Bitstamp, KuCoin, Poloniex, HitBTC, Cex, GDAX (Coinbase Pro), OKEx, Huobi i Yobit.
 • Obsługa klienta – Platforma jest dostępna w języku angielskim i rosyjskim, a zespół wsparcia jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Użytkownicy mogą skontaktować się z zespołem, przesyłając żądanie w Centrum pomocy, a z zespołem można się również skontaktować za pośrednictwem konta na Twitterze, grupy Telegram i Facebooka. W Centrum pomocy znajduje się również strona z często zadawanymi pytaniami, która zawiera odpowiedzi na najczęstsze problemy, a także szereg jasno napisanych Przewodników, które pomagają użytkownikom poruszać się po platformie.

Jak zacząć korzystać z 3Commas

Utworzenie konta to prosty proces, a na stronie głównej znajduje się zielona zakładka „Utwórz konto” u góry strony.

1) Utwórz konto

Odwiedź witrynę 3Commas i wprowadź adres e-mail oraz hasło, aby się zarejestrować. Po potwierdzeniu konta poprzez kliknięcie w link w przesłanej wiadomości e-mail uzyskasz dostęp do panelu.

2) Wybierz typ bota

Istnieją cztery rodzaje botów handlowych: krótkie, proste, złożone i złożone krótkie boty, a prosty bot handlowy obejmuje tylko jedną parę handlową i jest najprostszy do skonfigurowania.

3) Podłącz giełdę

Prosta funkcja bota handlowego działa tylko z giełdą Binance, kiedy zaczynasz i możesz podłączyć konto Binance tutaj.  Upewnij się, że Twoje konto jest połączone przez API i przechowuje BNB oraz ma włączoną funkcję płatności BNB. Następnie możesz przejść do nazwania swojego bota.

4) Wybierz parę handlową i ustaw podstawową wielkość transakcji

Możesz wybrać parę handlową, którą chcesz handlować swoim botem z rozwijanego menu, a następnie możesz powiedzieć swojemu botowi, ile preferowanej waluty będziesz używać podczas początkowej transakcji.

5) Ustaw docelowy zysk

Zanim to zrobisz, dobrze jest ustawić bezpieczną wielkość transakcji, ponieważ po każdym spadku możesz dokonywać zakupów w bardziej kontrolowany sposób. Jeśli wybrana zostanie para handlowa ETH / BTC i jeśli po zakupie ETH cena spadnie poniżej pierwotnej ceny zakupu, transakcje bezpieczeństwa pozwalają na zakup większej liczby ETH przy ilości BTC ustawionej w wielkości transakcji bezpieczeństwa.

Następnie możesz ustawić docelowy zysk, który poinformuje bota handlowego, kiedy sprzedać w procentach. Jeśli docelowy zysk jest ustawiony na 3%, bot handlowy automatycznie wykona zlecenie sprzedaży po zrealizowaniu tego zysku.

6) Wybierz typ take profit

Istnieją dwie opcje take profit, które stanowią procent od transakcji bazowej lub procent od całkowitego wolumenu.

7) Ustaw maksymalną liczbę transakcji bezpieczeństwa

Informuje to bota handlowego, ile transakcji bezpieczeństwa może wykonać przed zatrzymaniem, a maksymalna liczba aktywnych transakcji bezpieczeństwa informuje bota o liczbie aktywnych transakcji bezpieczeństwa, które może przeprowadzić w danym momencie.

8) Ustaw odchylenie ceny dla otwartych transakcji bezpieczeństwa

To mówi botowi handlowemu, kiedy może rozpocząć wykonywanie transakcji bezpieczeństwa i jest ustawiane jako wartość procentowa. Jeśli jest ustawiony na 3, gdy cena wybranej waluty spadnie o 3% poniżej początkowej ceny handlowej, bot handlowy zacznie wykonywać transakcje bezpieczeństwa.

9) Ustal warunki rozpoczęcia handlu

Informuje to bota o tym, kiedy dokonać początkowej transakcji i istnieje możliwość wyboru pomiędzy Sygnałem TradingView Kup lub Mocnym Kupem, Sygnałem TradingView Mocnym Kupem, Ręcznie lub Otwórz Nową Transakcję JAK NAJSZYBCIEJ.

Postępując zgodnie z tymi krokami, bot handlowy może zostać skonfigurowany w ciągu zaledwie kilku minut, a cały proces jest wystarczająco prosty dla większej liczby początkujących traderów. Platforma jest nadal wystarczająco szczegółowa, aby przyciągać również bardziej doświadczonych handlowców.

Jak czerpać zyski z używania automatycznych botów

Po skonfigurowaniu bota użytkownicy mogą rozpocząć przeprowadzanie długich i krótkich transakcji, w przypadku krótkich transakcji wzrost ceny w wybranej walucie spowoduje realizację sprzedaży bazowej kryptowaluty po osiągnięciu wyznaczonego poziomu zysku. W przypadku odwrócenia ceny można składać zlecenia bezpieczeństwa, aby upewnić się, że bot również dokona zakupów przy określonym procentowym wzroście.

Zespół 3Commas nakreślił zarówno długie, jak i krótkie algorytmy, które umożliwiają wykorzystanie przeciwnych strategii sprzedaży wyższej i kupowania niższego w celu generowania zysków.

Długie – kupuj niżej, sprzedawaj wyżej

Bot otwiera nową ofertę zgodnie z jednym z warunków dostępnych do wyboru podczas tworzenia. Następnie natychmiast wystawia monetę na sprzedaż. Jeśli cena wzrośnie, a zamówienie zostanie zrealizowane, cel zysku zostanie osiągnięty. W przypadku spadku ceny bot składa zamówienia bezpieczeństwa poniżej ceny zakupu co x%. Każde wypełnione zlecenie bezpieczeństwa uśrednia cenę kupna i umożliwia przesunięcie celu TakeProfit w dół i zamknięcie transakcji bez utraty zysków przy pierwszym odbiciu ceny. Kup jedną monetę za 10 USD, a następnie sprzedaj ją za 11 USD. Zyskuje na różnicy w cenach, ponieważ po sprzedaży zyskujesz więcej. 11 $ otrzymano wobec 10 $ wydanych.

Uproszczony algorytm:

 1. Kup początkową część monet.
 2. Złóż zlecenie sprzedaży.
 3. Składaj zamówienia bezpieczeństwa.
 4. W przypadku zamówień bezpieczeństwa wypełnij zaktualizuj zlecenie sprzedaży.
 5. Anuluj zlecenia bezpieczeństwa i oblicz zyski po zakończeniu sprzedaży.

Krótko – sprzedawaj wyżej, kupuj niżej

To odwrócona wersja algorytmu „Long”. Sprzedaj jedną monetę za 10 USD, a następnie odkup ją za 9 USD. Zyskujesz na różnicy w cenach, ponieważ wydajesz mniej na odkupienie. 9 $ wydanych przeciwko 10 $ otrzymanych.

Uproszczony algorytm:

 1. Sprzedam początkową część monet.
 2. Złóż zamówienie kupna.
 3. Składaj zamówienia sprzedaży bezpieczeństwa.
 4. W przypadku zamówień bezpieczeństwa wypełnij aktualizację zamówienia kupna.
 5. Anuluj zlecenia bezpieczeństwa i oblicz zyski po zakończeniu zakupu.

Jak działa inteligentny handel

3Commas zawiera funkcję Smart Trading, która wykorzystuje polecenia TakeProfit i StopLoss, aby pomóc użytkownikom zmaksymalizować ich zyski handlowe. Handlowcy mogą dostosowywać swoje portfele za pomocą poleceń kupna lub sprzedaży w danym punkcie cenowym. Polecenia działają w następujący sposób:

Trailing Take Profit – Funkcja Trailing Take Profit została zaprojektowana, aby pomóc traderom w osiągnięciu największych zysków. Jeśli użytkownik kupi wielokrotności ETH po 500 USD za sztukę i ustawi standardowe zlecenie take profit na 550 USD, wówczas osiągnie zysk w wysokości 50 USD na ETH.

Jeśli jednak cena ETH nadal rośnie powyżej 550 USD, wówczas Trailing Take Profit umożliwia Ci sprzedaż w najwyższej części trendu poprzez sprzedaż procentową od najwyższej wartości. W rezultacie, jeśli ustawisz zlecenie Trailing Take Profit na 10% i ETH osiągnie 600 $ przed spadkiem, zlecenie sprzedaży zostanie aktywowane, gdy cena spadnie o 10% lub poniżej 540 $.

Trailing Stop Loss – Działa to w taki sam sposób, jak standardowe zlecenie Stop Loss, ponieważ oba pozwalają zminimalizować narażenie na straty w przypadku spadku cen. Zlecenie Trailing Stop Loss różni się nieznacznie, ponieważ jest oparte na procentach i automatycznie dostosowuje się do wahań cen, podczas gdy zlecenie Stop Loss jest ustawiane ręcznie na ustalonym progu cenowym.

W rezultacie, jeśli wielokrotności ETH zostaną zakupione po 500 USD, przy zleceniu Stop Loss ustawionym na 10%, zlecenie Stop Loss zostanie wykonane automatycznie, jeśli cena ETH spadnie poniżej 450 USD i sprzedane ETH po tej cenie. Jeśli cena ETH wzrośnie w ciągu dnia, zlecenie Trailing Stop Loss automatycznie dostosuje się do zmiany ceny, a jeśli ETH wzrośnie o 15%, zlecenie Trailing Stop Loss zostanie uruchomione, gdy skorygowana cena spadnie o 10%, co skutkuje 5% zysku. Różni się to od standardowego zlecenia Stop Loss, które zostanie wykonane tylko wtedy, gdy cena spadnie poniżej 10% pierwotnej ceny zakupu.

Jak bezpieczne jest 3Commas?

Zespół nie zagłębia się w zbyt wiele szczegółów dotyczących protokołów bezpieczeństwa, które zdecydował się zastosować, jednak warto pamiętać, że w rzeczywistości nie masz żadnych środków na platformie, a boty handlowe nie są w stanie dokonywać wypłat z połączonych rachunki.

Podobnie jak w przypadku innych platform botów handlowych, boty handlowe łączą się z kontami giełdowymi za pośrednictwem interfejsu API, a następnie przechodzą do automatycznych transakcji na połączonych giełdach. Podczas tego procesu użytkownicy nie muszą dokonywać żadnych przelewów gotówkowych / kryptograficznych na konta zewnętrzne i po prostu muszą podać klucze API, które są generowane przez ich giełdy.

Te klucze zapewniają botom handlowym ograniczony dostęp do kont użytkowników wyłącznie w celu przeprowadzania transakcji i nie dają botom żadnych praw do wypłaty.

Oznacza to również, że jeśli Twoje konto zostanie naruszone, a nikczemni aktorzy byliby w stanie przejąć kontrolę nad Twoją działalnością handlową, nadal nie mogliby uzyskać bezpośredniego dostępu do Twoich kont giełdowych w celu dokonywania wypłat.

Jednak standardowe osobiste zasady bezpieczeństwa kryptowalut nadal obowiązują, ponieważ mogą nadal mieć szkodliwy wpływ na środki przechowywane na kontach wymiany. Wiadomo, że hakerzy uzyskują dostęp API do kont giełdowych i nakazują botom kupowanie dużych ilości monet o niskiej wartości, które haker już wcześniej kupił.

Po sztucznym zawyżeniu zarówno popytu, jak i ceny wspomnianych monet hakerzy sprzedają swoje osobiste zasoby z zyskiem, pozostawiając skompromitowanych właścicieli kont, którzy trzymają fundusze w monetach o niskiej wartości.

W rezultacie, aby złagodzić te zagrożenia, zaleca się użytkownikom włączenie dostępnych opcji bezpieczeństwa, takich jak uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA) i alerty powiadomień. Można włączyć powiadomienia, które ostrzegają użytkowników o każdym logowaniu na ich konto, a platforma wykorzystuje również wykrywanie nowego adresu IP, a e-maile weryfikacyjne są wysyłane, gdy użytkownik loguje się z nowego miejsca docelowego.

Aby uzyskać dostęp do swojego konta, użytkownik będzie musiał wprowadzić jednorazowy numer kodu lub kliknąć link podany w e-mailu weryfikacyjnym.

Zespół 3Commas oświadcza, że ​​jest zaangażowany w bezpieczeństwo danych i ochronę danych osobowych swoich użytkowników, a wszystkie dane są chronione przez zintegrowane zabezpieczenia. Różnią się one podejściem i obejmują korzystanie z bezpiecznych obszarów i środków technicznych, takich jak szyfrowanie i bezpieczne serwery.

Zespół zarysował również, że w przypadku naruszenia bezpieczeństwa wdrożyłby plan reagowania na incydenty i naruszenia, który obejmuje wysyłanie powiadomień do osób tak szybko, jak to możliwe..

Jak odpowiedni jest 3Commas dla początkujących?

Platforma jest ogólnie dość łatwa w nawigacji, nawet dla nowych handlowców, a boty handlowe są łatwe do skonfigurowania. Dostęp do różnych funkcji jest łatwy z poziomu konta, a łączenie się z giełdą oraz konfigurowanie inteligentnych transakcji i botów można wykonać jednym kliknięciem przycisku. Pulpit nawigacyjny jest również dobrze rozplanowany, a panel boczny pozwala użytkownikom szybko wybrać preferowane karty i funkcje.

Ponadto funkcje, takie jak analiza botów, które szczegółowo opisują najlepiej działające boty i pary handlowe, oraz rynek są dobrze wykonane i łatwe do zrozumienia. Podczas gdy funkcje tworzenia portfela, śledzenia i handlu społecznościowego są odpowiednie zarówno dla nowych, jak i bardziej doświadczonych traderów.

Możesz przeszukiwać i analizować różnorodne portfele z poziomu swojego konta, jednocześnie monitorując ich wydajność i obserwując je, śledząc wszystkie interesujące portfele. W razie potrzeby możesz również skopiować portfel; chociaż będziesz musiał mieć połączone te same giełdy, aby w pełni wykorzystać tę funkcję.

Dziennik tradera to kolejna funkcja, która przynosi korzyści handlowcom na różnych poziomach, ponieważ zapewnia zwięzły raport wszystkich transakcji dokonanych na połączonych giełdach i pozwala łatwo zidentyfikować wszelkie zyski lub straty poniesione na konkretnej transakcji w określonym czasie.

Pomaga to ocenić wydajność botów handlowych i działa w połączeniu z możliwością ustawienia szeregu powiadomień w przeglądarce, na telefonie komórkowym lub przez e-mail, a powiadomienia można skonfigurować na karcie Ustawienia na koncie.

Kolejnym dużym plusem jest bogactwo zasobów udostępnionych na platformie, a sekcja wsparcia zawiera szereg przewodników i często zadawanych pytań, które pomagają ludziom uporać się z najważniejszymi problemami..

Ponadto zespół prowadzi blog, który zawiera szczegółowe informacje na temat wielu kluczowych koncepcji dla nowszych handlowców, a także zapewnia dalszą pomoc za pośrednictwem swojej grupy Telegram, kanału YouTube i innych kanałów mediów społecznościowych, a członkowie mogą uzyskać dostęp do 3Commas Discord z poziomu swoich kont.

Co najważniejsze, oprócz tego, że jest łatwa w nawigacji i zawiera szereg narzędzi handlowych, 3Commas jest również darmowy do wypróbowania, a każdy może skorzystać z bezpłatnej wersji próbnej, aby przetestować platformę i bawić się jej różnymi funkcjami.

3Commas Pricing

Chociaż 3Commas można wypróbować bezpłatnie, istnieje kilka miesięcznych pakietów członkowskich, które obejmują różne funkcje.

Pakiet Starter kosztuje 29 USD miesięcznie * i obejmuje:

 • Inteligentny terminal handlowy
 • Brak ograniczeń w handlu
 • Powiadomienia o błędach i anulowaniu

Pakiet Advanced kosztuje 49 USD miesięcznie * i obejmuje:

 • Inteligentny terminal handlowy
 • Brak ograniczeń w handlu
 • Proste boty
 • Sygnały osobiste TradingView

Pakiet Pro kosztuje 99 $ miesięcznie * i obejmuje:

 • Inteligentny terminal handlowy
 • Proste, boty złożone i boty Bitmex
 • Sygnały osobiste TradingView
 • Pełne zarządzanie portfelem

* Należy pamiętać, że użytkownicy, którzy zdecydują się na dłuższe okresy subskrypcji, otrzymują zniżki miesięcznych opłat, a 6-miesięczna subskrypcja otrzymuje 15% zniżki, a roczna subskrypcja – 25%.

Dostępny jest również pakiet dla przedsiębiorstw, który obejmuje priorytetowe wsparcie i niestandardowe funkcje, a cena tej usługi jest dostępna na żądanie.

Zespół jest również dość elastyczny, jeśli chodzi o opcje płatności, a subskrypcje można opłacać w kryptowalutach lub fiat, z możliwością płatności kartą kredytową i przelewami przez PayPal i advcash.

Wniosek

Większość botów handlowych jest trudna w użyciu, szczególnie dla nowych traderów, lub nie działają w oczekiwany sposób. Wydaje się, że firma 3Commas rozwiązała te problemy, tworząc bota handlowego, który jest zarówno łatwy w konfiguracji i obsłudze, jak i działa niezawodnie w porównaniu z wieloma konkurentami.

System jest dobrze zintegrowany i działa na wielu wiodących giełdach, takich jak Binance, Coinbase i Huobi. Bot handlowy 3Commas pozwala zarówno początkującym, jak i bardziej doświadczonym traderom zmaksymalizować swój potencjał handlowy, biorąc udział w całodobowym rynku bez obawy o jakiekolwiek potencjalne obszary nieefektywności.

Pulpit nawigacyjny jest łatwy w nawigacji, a użytkownicy mogą wybrać szereg opcji dotyczących konfiguracji swoich botów handlowych, a ponadto dostępna jest duża ilość informacji instruktażowych, a także szczegółowe analizy wydajności botów.

Ponadto włączenie funkcji, takich jak tworzenie i śledzenie portfela oraz handel społecznościowy, sprawia, że ​​3Commas jest solidną opcją dla każdego, kto jest zainteresowany dodaniem automatycznego handlu do swoich protokołów handlu kryptowalutami.

Odwiedź 3Commas

3Commas

src = “~ images \ 3commas-review-bitcoin-cryptocurrency-trading-bot-platform.gif”

alt = “3Commas”

class = “foto-wrapup wppr-product-image” /> 9

Łatwość użycia

9,0 / 10

Reputacja

9,0 / 10

cennik

9,0 / 10

Obsługa klienta

9,0 / 10

Plusy

 • Czysty interfejs
 • Wiele wymian
 • Inteligentny handel
 • Kopiowanie handlu
 • System oparty na chmurze

Cons

 • Trade Bot Comission na niższych poziomach

Odwiedzić {"@kontekst":"http: \ / \ / schema.org \ /","@rodzaj":"Produkt","Nazwa":"3Commas","wizerunek":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2018 \ / 07 \ /3commas-review.gif","opis":"Wraz z rozwojem świata kryptowalut, handlowcy kryptowalut otrzymują coraz większą gamę usług zaprojektowanych w celu uproszczenia procesu handlowego i pomocy traderom na wszystkich poziomach doświadczenia w rejestrowaniu stałych zysków. 3Commas to kompleksowa platforma do handlu kryptowalutami, która umożliwia swoim użytkownikom korzystanie z automatycznych botów handlowych…","oferuje": {"@rodzaj":"Oferta","Cena £":"0,00","priceCurrency":"$","sprzedawca": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Eugene Kem"}},"przejrzeć": {"@rodzaj":"Przejrzeć","recenzjaRating": {"@rodzaj":"Ocena","najlepsza ocena":"10","najgorsza ocena":"0","ratingValue":"9.00"},"Nazwa":"3Commas","reviewBody":"W miarę dojrzewania świata kryptowalut, handlowcy kryptowalut otrzymują coraz szerszy zakres usług zaprojektowanych w celu uproszczenia procesu handlowego i pomocy traderom na wszystkich poziomach doświadczenia w rejestrowaniu stałych zysków. \ R \ n \ r \ n3Commas to kompleksowa platforma handlowa kryptowalutami, która umożliwia użytkownikom korzystanie z automatycznych botów handlowych, a także śledzenie i kopiowanie działań odnoszących sukcesy traderów oraz tworzenie i śledzenie najlepszych portfeli. \ r \ n \ r \ nPonadto użytkownicy mogą angażować się sprytny handel i dostosuj własne strategie handlowe oraz ustaw polecenia stop loss i take profit. \ r \ nOdwiedź 3Commas \ r \ n \ r \ n3Commas at Glance \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ ud83d \ udcb0 Cena \ r \ nBezpłatny okres próbny \ / 29 $ \ / 49 $ \ / 99 $ miesięcznie \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ ud83d \ udcb3 Opcje płatności \ r \ n \ r \ nPayPal \ / Apple Pay \ / karta kredytowa lub debetowa \ / Crypto \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ ud83d \ udcb1 Obsługa wymiany \ r \ n \ r \ nBinance \ / Binance Jersey \ / Binance US \ / BitMex \ r \ nBittrex \ / Bybit \ / Coinbase Pro \ / Huobi \ / OKEX \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ u2601 \ ufe0f Oparty na chmurze \ r \ n \ r \ nTak \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ ud83d \ udcc8 Sygnały \ r \ n Rynek darmowy & Płatne sygnały \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ ud83d \ udcca Strategie \ r \ n30 + Wskaźniki \ / Ponad 90 wzorów świec \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n3 Omówienie komend \ r \ n Platforma zarządzania kryptowalutami 3Commas zapewnia dostęp do szeregu narzędzi zaprojektowanych w celu poprawy ogólnej wydajności i skuteczności handlu. Zespół odpowiedzialny za projekt ma na celu pomóc zminimalizować ryzyko inwestorów i ograniczyć ich narażenie na straty, jednocześnie maksymalizując ich zyski. \ R \ n \ r \ nCentralnym elementem świadczonej usługi jest bot handlowy 3Commas, który działa jako internetowy oparta na usługach i działa w połączeniu z wieloma urządzeniami i giełdami. Boty handlowe to oprogramowanie komputerowe, które w sposób ciągły wykonuje transakcje w oparciu o wcześniej określone parametry ustawione przez tradera. \ R \ n \ r \ n Obecnie z usługi korzysta ponad 33 000 traderów, a platforma obsługuje transakcje o wartości ponad 10 mln USD dziennie wolumen, a bot handlowy obecnie współpracuje z około 12 giełdami, w tym Coinbase, GDAX, Binance, Bitfinex i Huobi. \ r \ n \ r \ nW rezultacie, korzystając z 3Commas, handlowcy mogą nadążać za różnymi zleceniami na różnych giełdach, rozwijać więcej świadomych zachowań handlowych i korzystaj ze skutecznych strategii stop loss lub take profit. \ r \ nKluczowe cechy \ r \ n \ r \ n \ tFunkcjonalność \ u2013 3Commas wykorzystuje platformę internetową i oferuje łatwy w użyciu i intuicyjny interfejs użytkownika, który obejmuje szeroki zakres funkcji i szczegółowe analizy. Użytkownicy mogą korzystać z krótkich, prostych, złożonych i złożonych krótkich botów oraz ustawiać cele Stop Loss i Take Profit, a także dostosowywać własne strategie handlowe. \ R \ n \ tTechnologia \ u2013 Zautomatyzowany handel odbywa się poprzez integrację API z giełdy kryptowalut i bot działają przez całą dobę z dowolnym urządzeniem, a użytkownicy mogą uzyskać dostęp do pulpitu handlowego na komputerach stacjonarnych i laptopach. Zespół opracował również aplikacje mobilne zarówno na Androida, jak i iOS \ r \ n \ t Zakres narzędzi \ u2013 Platforma zapewnia szeroką gamę narzędzi handlowych, a oprócz automatycznych botów i analizy wydajności użytkownicy mogą tworzyć, analizować i testuj portfele kryptograficzne wstecznie i monitoruj najlepiej działające portfele utworzone przez innych użytkowników. Ponadto użytkownicy mogą angażować się w handel społecznościowy oraz śledzić i kopiować działania innych odnoszących sukcesy traderów. \ R \ n \ t Integracja wymiany \ u2013 Zespół 3Commmas zapewnia automatyczne boty handlowe dla 12 giełd, w tym Bittrex, Bitfinex, Binance, Bitstamp, KuCoin, Poloniex, HitBTC, Cex, GDAX (Coinbase Pro), OKEx, Huobi i Yobit. \ R \ n \ tObsługa klienta \ u2013 Platforma jest dostępna w języku angielskim i rosyjskim, a zespół wsparcia jest dostępny, aby rozwiązać wszelkie problemy 24 \ / 7. Użytkownicy mogą skontaktować się z zespołem, przesyłając prośbę w Centrum pomocy, a z zespołem można się również skontaktować za pośrednictwem swojego konta na Twitterze, grupy Telegram i Facebooka. W Centrum pomocy znajduje się również strona z często zadawanymi pytaniami, która dotyczy również najczęstszych problemów jako szereg jasno napisanych przewodników, które pomagają użytkownikom poruszać się po platformie. \ r \ n \ r \ n \ r \ nJak zacząć w 3Commas \ r \ nTworzenie konta jest prostym procesem, a strona główna ma zielony \ u201cUtwórz konto \ u201d zakładkę u góry strony. \ r \ n1) Utwórz konto \ r \ nOdwiedź witrynę 3Commas i wprowadź adres e-mail oraz hasło, aby się zarejestrować. Po potwierdzeniu konta poprzez kliknięcie linku w wysłanym e-mailu uzyskasz dostęp do panelu. \ R \ n \ r \ n \ r \ n2) \ u00a0Wybierz typ bota \ r \ nIstnieją cztery rodzaje botów handlowych, krótkie, proste, złożone i złożone krótkie boty, a prosty bot handlowy obejmuje tylko jedną parę handlową i jest najłatwiejszy do skonfigurowania. \ r \ n \ r \ n \ r \ n3) \ u00a0Podłącz giełdę \ r \ nFunkcja prostego bota handlowego działa tylko z giełdą Binance na początku, a konto Binance możesz podłączyć \ u00a0tutaj. \ u00a0Upewnij się, że Twoje konto jest połączone przez API i przechowuje BNB oraz ma włączoną funkcję płatności BNB. Następnie możesz przejść do nazwania swojego bota. \ R \ n \ r \ n \ r \ n4) \ u00a0Wybierz parę handlową i ustaw podstawową wielkość transakcji \ r \ nMożesz wybrać parę handlową, z której bot ma handlować menu rozwijanego, a następnie możesz powiedzieć swojemu botowi, ile z preferowanej waluty będziesz używać podczas \ u00a0początkowej transakcji. \ r \ n5) \ u00a0Ustaw docelowy zysk \ ​​nPrzed zrobieniem tego należy Dobrym pomysłem jest ustawienie bezpiecznej wielkości transakcji, ponieważ możesz dokonywać zakupów po każdym spadku w bardziej kontrolowany sposób. Jeśli zostanie wybrana para handlowa ETH \ / BTC i jeśli po zakupie ETH cena spadnie poniżej pierwotnej ceny zakupu, transakcje bezpieczeństwa pozwalają na zakup większej liczby ETH przy ilości BTC ustawionej w wielkości transakcji bezpieczeństwa. \ R \ n \ r \ nPóźniej możesz ustawić docelowy zysk, który poinformuje bota handlowego, kiedy ma sprzedawać w procentach. Jeśli docelowy zysk jest ustawiony na 3%, bot handlowy automatycznie wykona zlecenie sprzedaży po zrealizowaniu tego zysku. \ R \ n6) \ u00a0Wybierz typ take profit \ r \ nIstnieją dwie opcje take profit, którymi są procent od transakcji bazowej lub procent od całkowitego wolumenu. \ r \ n7) Ustaw maksymalną liczbę transakcji bezpieczeństwa \ r \ nTo informuje bota handlowego, ile transakcji bezpieczeństwa może wykonać przed zatrzymaniem, a maksymalna liczba aktywnych transakcji bezpieczeństwa mówi transakcjom bot, ilość aktywnych transakcji bezpieczeństwa, które może przeprowadzić w danym momencie. \ r \ n8) Ustaw odchylenie ceny dla otwartych transakcji bezpieczeństwa \ r \ nTo informuje bota, kiedy może rozpocząć wykonywanie transakcji bezpieczeństwa, i jest ustawiane jako wartość procentowa. Jeśli jest ustawiony na 3, gdy cena wybranej waluty spadnie o 3% poniżej początkowej ceny transakcji, bot handlowy zacznie wykonywać transakcje bezpieczeństwa. \ R \ n9) Ustaw warunki rozpoczęcia handlu \ r \ nTo informuje bota o kiedy dokonać początkowej transakcji i istnieje wybór pomiędzy Sygnałem TradingView Kup lub Mocnym Kupem, Sygnałem TradingView Mocnym Kupem, Ręcznie lub Otwórz nową Transakcję JAK NAJSZYBCIEJ. \ r \ n \ r \ n Wykonując te czynności, bot handlowy może skonfigurowany w ciągu zaledwie kilku minut, a cały proces jest na tyle prosty, że nowicjusz może go z powodzeniem śledzić. Platforma jest nadal wystarczająco szczegółowa, aby przyciągać również bardziej doświadczonych handlowców. \ R \ n \ r \ n \ r \ nJak czerpać zyski z używania automatycznych botów \ r \ nPo skonfigurowaniu bota użytkownicy mogą rozpocząć długie i krótkie transakcje, w przypadku krótkich transakcji wzrost ceny w wybranej walucie spowoduje realizację sprzedaży bazowej kryptowaluty po osiągnięciu wyznaczonego poziomu zysku. W przypadku odwrócenia ceny można złożyć zlecenia bezpieczeństwa, aby upewnić się, że bot dokonuje zakupów przy określonym procentowym wzroście. \ R \ n \ r \ nZespół 3Commas przedstawił zarówno długie, jak i krótkie algorytmy, które umożliwiają przeciwne strategie sprzedaży wyższa i kupująca niższa, aby wygenerować zyski. \ r \ nDługie – kup niżej, sprzedaj wyżej \ r \ nBot otwiera nową ofertę zgodnie z jednym z warunków dostępnych do wyboru podczas tworzenia. Następnie natychmiast wystawia monetę na sprzedaż. Jeśli cena wzrośnie, a zamówienie zostanie zrealizowane, cel zysku zostanie osiągnięty. W przypadku spadku ceny bot składa zamówienia bezpieczeństwa poniżej ceny zakupu co x%. Każde wypełnione zlecenie bezpieczeństwa uśrednia cenę kupna i umożliwia przesunięcie celu TakeProfit w dół i zamknięcie transakcji bez utraty zysków przy pierwszym odbiciu ceny. Kup jedną monetę za 10 USD, a następnie sprzedaj ją za 11 USD. Przynosi zysk \ ​​u00a0 na różnicy w cenach, gdy dostajesz więcej po \ u00a0sprzedaży. 11 $ zostało wydane przeciwko 10 $ wydanych. \ R \ n \ r \ nUproszczony algorytm: \ r \ n \ r \ n \ tKup początkową \ u00a0 część monet. \ R \ n \ tZłóż zlecenie sprzedaży. \ R \ n \ t Umieść bezpiecznie kup \ u00a0zamówienia. \ r \ n \ tW przypadku zleceń bezpieczeństwa zostanie \ u00a0wypełniona aktualizacja zlecenia sprzedaży. \ r \ n \ tAnuluj zlecenia bezpieczeństwa i oblicz zyski po zakończeniu sprzedaży. \ r \ n \ r \ nKrótko – sprzedaj wyżej, \ u00a0kup niższy \ r \ nTo jest odwrócona wersja \"Długo\" algorytm. \ u00a0Sprzedaj jedną monetę za 10 USD, a następnie odkup ją za 9 USD. Daje zysk \ ​​u00a0 na różnicy w cenach, ponieważ wydajesz mniej na odkupienie. 9 dolarów wydanych przeciwko 10 dolarów otrzymanych. \ R \ n \ r \ nUproszczony algorytm: \ r \ n \ r \ n \ tSprzedaj początkową \ u00a0 część monet. \ R \ n \ tZłóż zlecenie kupna. \ R \ n \ tZamów bezpieczną sprzedaż zamówienia. \ r \ n \ tW przypadku zleceń bezpieczeństwa \ u00a0wypełnione zlecenie zakupu aktualizacji. \ r \ n \ tAnuluj zlecenia bezpieczeństwa i oblicz zyski po zakończeniu zakupu. \ r \ n \ r \ nJak działa inteligentny handel \ r \ n3Commas zawiera funkcję Smart Trading, która wykorzystuje polecenia TakeProfit i StopLoss, aby pomóc użytkownikom zmaksymalizować ich zyski handlowe. Handlowcy mogą dostosowywać swoje portfele za pomocą poleceń kupna lub sprzedaży w danym punkcie cenowym. Polecenia działają w następujący sposób: \ r \ n \ r \ nTrailing Take Profit \ u2013 Funkcja Trailing Take Profit została zaprojektowana, aby pomóc inwestorom osiągnąć największe zyski. Jeśli użytkownik kupi wielokrotności ETH po 500 USD za sztukę i ustawi standardowe zlecenie take profit na 550 USD, wówczas osiągnie zysk w wysokości 50 USD na ETH. \ R \ n \ r \ nJednak jeśli cena ETH będzie nadal rosła powyżej 550 USD wtedy Trailing Take Profit pozwala ci sprzedawać w najwyższej części trendu, sprzedając procent najwyższej wartości. W rezultacie, jeśli ustawisz zlecenie Trailing Take Profit na 10%, a ETH osiągnie 600 USD przed spadkiem, zlecenie sprzedaży zostanie aktywowane, gdy cena spadnie o 10% lub poniżej 540 USD. \ R \ n \ r \ nTrailing Stop Loss \ u2013 Działa to w taki sam sposób, jak standardowe zlecenie Stop Loss, ponieważ oba pozwalają zminimalizować ryzyko strat w przypadku spadku cen. Zlecenie Trailing Stop Loss różni się nieznacznie, ponieważ jest oparte na procentach i automatycznie dostosowuje się do wahań cen, podczas gdy zlecenie Stop Loss jest ustawiane ręcznie na ustalonym progu cenowym. \ R \ n \ r \ nW rezultacie, jeśli wielokrotności ETH zakupiony za 500 $, z zleceniem Stop Loss ustawionym na 10%, zlecenie Stop Loss zostanie zrealizowane automatycznie, jeśli cena ETH spadnie poniżej 450 $ i sprzeda twój ETH po tej cenie. Jeśli cena ETH wzrośnie w ciągu dnia, zlecenie Trailing Stop Loss automatycznie dostosuje się do zmiany ceny, a jeśli cena ETH wzrośnie o 15%, zlecenie Trailing Stop Loss zostanie uruchomione, gdy skorygowana cena spadnie o 10%, w wyniku czego z 5% wzrostem. Różni się to od standardowego zlecenia Stop Loss, które zostanie wykonane tylko wtedy, gdy cena spadnie poniżej 10% pierwotnej ceny wpisowego. \ R \ nJak bezpieczne jest 3Commas? \ R \ nZespół nie wdaje się w zbyt wiele szczegółów dotyczących protokoły bezpieczeństwa, które zdecydują się zastosować, jednak warto pamiętać, że w rzeczywistości nie masz żadnych środków na platformie, a boty handlowe nie są w stanie dokonywać wypłat z powiązanych kont. \ r \ n \ r \ nPodobne na innych platformach botów handlowych, boty handlowe łączą się z kontami giełdowymi za pośrednictwem API, a następnie przechodzą do automatycznych transakcji na połączonych giełdach. Podczas tego procesu użytkownicy nie są zobowiązani do dokonywania żadnych przelewów gotówkowych / kryptograficznych na konta zewnętrzne i po prostu muszą podać swoje klucze API, które są generowane przez ich wymiany. \ R \ n \ r \ nTe klucze zapewniają botom handlowym z ograniczonym dostępem do kont użytkowników wyłącznie w celu przeprowadzania transakcji i nie przyznawania botom żadnych praw do wypłaty. \ r \ n \ r \ nOznacza to również, że jeśli Twoje konto zostanie naruszone, a nikczemni aktorzy mogli przejąć kontrolę nad Twoim handlem nadal nie będą w stanie uzyskać bezpośredniego dostępu do Twoich kont giełdowych w celu dokonywania wypłat. \ r \ n \ r \ nJednak nadal obowiązują standardowe osobiste zasady bezpieczeństwa kryptowalut, ponieważ nadal mogą mieć szkodliwy wpływ na środki przechowywane na kontach wymiany. Wiadomo, że hakerzy uzyskują dostęp API do kont giełdowych i nakazują botom kupowanie dużych ilości monet o niskiej wartości, które hakerzy już wcześniej kupili. \ R \ n \ r \ nPo sztucznym zawyżeniu zarówno popytu, jak i ceny wspomnianych monet, hakerzy następnie sprzedają swoje osobiste zasoby z zyskiem, pozostawiając przejętym właścicielom kont środki w monetach o niskiej wartości. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nW rezultacie, aby Aby ograniczyć to ryzyko, zaleca się użytkownikom włączenie dostępnych opcji zabezpieczeń, takich jak uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA) i alerty powiadomień. Można włączyć powiadomienia, które ostrzegają użytkowników o każdym logowaniu na ich konto, a platforma wykorzystuje również wykrywanie nowego adresu IP, a e-maile weryfikacyjne są wysyłane, gdy użytkownik loguje się z nowego miejsca docelowego. \ R \ n \ r \ nIn aby uzyskać dostęp do swojego konta, użytkownik będzie musiał wprowadzić jednorazowy numer kodu lub kliknąć link podany w e-mailu weryfikacyjnym. \ r \ n \ r \ nZespół 3Commas oświadcza, że ​​jest zaangażowany w ochronę danych i ochrona danych osobowych ich użytkowników i wszystkie dane są chronione przez zintegrowane zabezpieczenia. Różnią się one podejściem i obejmują korzystanie z bezpiecznych obszarów oraz środków technicznych, takich jak szyfrowanie i bezpieczne serwery. \ R \ n \ r \ nZespół podkreśla również, że w przypadku naruszenia bezpieczeństwa wdrożyłby swoją reakcję na incydenty i naruszenia Plan, który obejmuje wysyłanie powiadomień do osób indywidualnych tak szybko, jak to możliwe. \ R \ nJak odpowiedni jest 3Commas dla początkujących? \ R \ nPlatforma jest ogólnie dość łatwa w nawigacji, nawet dla nowych inwestorów, a boty handlowe są łatwe w konfiguracji. Dostęp do różnych funkcji jest łatwy z poziomu konta, a łączenie się z giełdą oraz konfigurowanie inteligentnych transakcji i botów można wykonać jednym kliknięciem przycisku. Pulpit nawigacyjny jest również dobrze rozplanowany, a panel boczny pozwala użytkownikom szybko wybrać preferowane karty i funkcje. \ R \ n \ r \ n Ponadto funkcje takie jak analiza botów, która zawiera szczegółowe informacje o najskuteczniejszych botach i parach handlowych oraz Marketplace są dobrze wykonane i łatwe do zrozumienia. Chociaż funkcje tworzenia portfela, śledzenia i handlu społecznościowego są odpowiednie zarówno dla nowych, jak i bardziej doświadczonych inwestorów. \ R \ n \ r \ nMożesz przeszukiwać i analizować różnorodne portfele z poziomu swojego konta, jednocześnie monitorując ich wydajność i obserwując kierując się interesującymi nimi portfelami. W razie potrzeby możesz również skopiować portfel; chociaż będziesz musiał mieć połączone te same giełdy, aby w pełni wykorzystać tę funkcję. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nDziennik tradera to kolejna funkcja, która przynosi korzyści handlowcom na różnych poziomach, ponieważ zapewnia zwięzły raport wszystkich transakcji dokonanych na połączonych giełdach i pozwala łatwo zidentyfikować wszelkie zyski lub straty poniesione w określonej transakcji w określonym czasie. \ r \ n \ r \ nUłatwia to ocenę wyników Twoje boty handlowe i działa w tandemie z możliwością ustawienia szeregu powiadomień w przeglądarce, na telefonie komórkowym lub e-mailem, a powiadomienia można skonfigurować na karcie Ustawienia na koncie. \ r \ n \ r \ nInny główny plus to bogactwo zasobów udostępnionych na platformie, a sekcja wsparcia zawiera szereg przewodników i często zadawanych pytań, które pomagają ludziom uporać się z najważniejszymi problemami. \ r \ n \ r \ nPonadto zespół prowadzi bloga które szczegółowo opisują kilka kluczowych koncepcji dla nowszych handlowców, a także zapewniają dalszą pomoc v np. ich grupa Telegram, kanał YouTube i inne kanały w mediach społecznościowych, a członkowie mogą uzyskać dostęp do 3Commas Discord z poziomu swoich kont. \ r \ n \ r \ nNajważniejsze, oprócz łatwości nawigacji i obejmowania szeregu narzędzi handlowych, 3Commas również można wypróbować bezpłatnie, a każdy może skorzystać z bezpłatnej wersji próbnej, aby przetestować platformę i pobawić się jej różnymi funkcjami. \ r \ n3Ceny Commas \ r \ nPodczas gdy 3Commas można wypróbować za darmo, istnieją kilka miesięcznych pakietów członkowskich, które obejmują różne funkcje. \ r \ n \ r \ nPakiet startowy kosztuje 29 $ miesięcznie * i zawiera: \ r \ n \ r \ n \ tSmart Trading terminal \ r \ n \ tBrak ograniczeń dla handel \ r \ n \ t Powiadomienia o błędach i anulowaniu \ r \ n \ r \ nPakiet zaawansowany kosztuje 49 $ miesięcznie * i zawiera: \ r \ n \ r \ n \ tSmart Trading Terminal \ r \ n \ tBrak ograniczeń dla handlu \ r \ n \ tProste boty \ r \ n \ t Sygnały osobiste TradingView \ r \ n \ r \ nPakiet Pro kosztuje 99 $ miesięcznie * i zawiera: \ r \ n \ r \ n \ tSmart Trading Terminal \ r \ n \ tProste, boty kompozytowe i B boty itmex \ r \ n \ tOsobiste sygnały TradingView \ r \ n \ tPełne zarządzanie portfelem \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n * Należy pamiętać, że użytkownicy, którzy zobowiązują się do dłuższych okresów subskrypcji, otrzymują obniżki miesięcznych opłat, a 6-miesięczna subskrypcja otrzyma 15% zniżki, a roczna subskrypcja – 25% zniżki. \ r \ n \ r \ nDostępny jest również pakiet dla przedsiębiorstw, który obejmuje priorytetowe wsparcie i niestandardowe funkcje , a cena tej usługi jest dostępna na żądanie. \ r \ n \ r \ nZespół jest również dość elastyczny, jeśli chodzi o opcje płatności, a subskrypcje można opłacać w kryptowalutach lub fiat, za pomocą płatności kartą kredytową i przelewów przez PayPal i Advcash również jest możliwy. \ r \ n \ r \ n \ r \ nWniosek \ r \ n Większość botów handlowych jest albo trudna w użyciu, szczególnie dla nowych traderów, albo nie działa w oczekiwany sposób. 3 Wydaje się, że Comas rozwiązał te problemy, tworząc bota handlowego, który jest zarówno łatwy w konfiguracji i obsłudze, jak i działa niezawodnie w porównaniu z wieloma konkurentami. \ R \ n \ r \ nSystem jest dobrze zintegrowany i działa na wielu wiodące giełdy, takie jak \ u00a0Binance, \ u00a0Coinbase i \ u00a0Huobi. Bot handlowy 3Commas pozwala zarówno początkującym, jak i bardziej doświadczonym traderom zmaksymalizować swój potencjał handlowy, biorąc udział w całodobowym rynku bez obawy o potencjalne obszary nieefektywności. \ R \ n \ r \ nPulpit nawigacyjny jest łatwy w nawigacji, a użytkownicy są w stanie wybrać szereg opcji związanych z konfiguracją botów handlowych, ponadto istnieje duża ilość dostępnych informacji instruktażowych, a także szczegółowych analiz \ u00a0analitycznych dotyczących wydajności botów. \ r \ n \ r \ n Ponadto włączenie funkcji takich jak tworzenie i śledzenie portfela oraz handel społecznościowy sprawia, że ​​3Commas jest solidną opcją dla każdego, kto jest zainteresowany dodaniem automatycznego handlu do swoich protokołów handlu kryptowalutami. \ r \ nOdwiedź 3Commas","autor": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Eugene Kem"},"Data opublikowania":"2021-01-03"},"extraType":"nieokreślony","Alternatywna nazwa":"nieokreślony","nagroda":"nieokreślony","nagrody":"nieokreślony","Marka":"nieokreślony","Kategoria":"nieokreślony","kolor":"nieokreślony","głębokość":"nieokreślony","ujednoznaczniający Opis":"nieokreślony","gtin12":"nieokreślony","gtin13":"nieokreślony","gtin14":"nieokreślony","gtin8":"nieokreślony","wysokość":"nieokreślony","identyfikator":"nieokreślony","logo":"nieokreślony","mainEntityOfPage":"nieokreślony","materiał":"nieokreślony","Model":"nieokreślony","mpn":"nieokreślony","ID produktu":"nieokreślony","Data produkcji":"nieokreślony","Data zakupu":"nieokreślony","Data wydania":"nieokreślony","taki sam jak":"nieokreślony","sku":"nieokreślony","hasło reklamowe":"nieokreślony","url":"nieokreślony","waga":"nieokreślony","szerokość":"nieokreślony"}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map