Recenzja Altrady

Każdy, kto jest zdalnie zainteresowany handlem, poszukuje najlepszych narzędzi upraszczających ten proces. Im więcej funkcji może spakować narzędzie, tym lepiej.

Altrady jest jednym z naszych najnowszych znalezisk, w których poszukujemy wszechstronnego narzędzia handlowego. W tym przypadku taki, który koncentruje się na kryptowalutach. Niezależnie od tego, czy chcesz handlować na wielu giełdach, monitorować swoje wyniki, czy znaleźć sposoby na ulepszenie swoich strategii handlowych, Altrady oferuje kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich Twoich problemów.

Chociaż funkcji jest mnóstwo, jak zwykle pytanie brzmi, jak dobrze dotrzymują obietnic. W tej recenzji przyjrzymy się możliwościom Altrady i sposobom, w jakie trader może go wykorzystać, aby zminimalizować swoje wysiłki.

Odwiedź Altrady

Altrady w skrócie

Historia początkującego tradera zmagającego się ze swoimi przedsięwzięciami handlowymi nie jest nowa. Jednak założyciel Altrady, Benoist Claassen, postanowił coś z tym zrobić i stworzył rozwiązanie dla siebie.

Osoby zaznajomione z areną handlu kryptowalutami mogą już być świadome swojego pierwszego przedsięwzięcia – Crypto Base Scanner. Aplikacja analizuje rynki monet i otrzymała zachęcające opinie od społeczności handlowej. Pod wieloma względami Altrady jest ulepszeniem tego narzędzia do skanowania. Produkt końcowy oferuje kilka nowych funkcji, które zapewniają użytkownikom wszechstronną obsługę.

kompleksowe oprogramowanie do handlu kryptowalutamiKompleksowe oprogramowanie do handlu kryptowalutami

Tak się składa, że ​​Altrady zostało zaprojektowane przez samych traderów, aby umożliwić każdemu dostęp do handlu kryptowalutami. Platforma pomoże ci rozwinąć umiejętności i strategie handlowe, dostosowując się do twoich wymagań, gdy wspinasz się po drabinie inwestycyjnej.

W rezultacie Altrady jest intuicyjnym i łatwym w użyciu narzędziem do handlu kryptowalutami, które może zaspokoić wszystkie potrzeby i nie tylko. Więc co dokładnie oferuje to narzędzie? Można to podsumować następująco:

 • Możliwość wykonywania transakcji w dowolnym momencie
 • Integracja z dziesięcioma giełdami kryptowalut
 • Dostęp w czasie rzeczywistym do szczegółowych informacji o niestabilnym rynku kryptowalut
 • Bezproblemowy handel dzięki wykorzystaniu botów
 • Opracuj strategie przy użyciu zaawansowanej technologii skanowania kryptograficznego

Co najważniejsze, możesz to wszystko wykorzystać w witrynie platformy, a także w jej aplikacji mobilnej. Interaktywna i spersonalizowana aplikacja gwarantuje, że nie przegapisz żadnych lukratywnych okazji handlowych.

Funkcje Altrady

Oto zestawienie bardziej godnych uwagi funkcji oferowane przez Altrady.

Układy

Interfejs może być tym, gdzie Altrady przyćmiewa inne platformy handlowe tego gatunku. Narzędzie zapewnia całkowitą kontrolę nad układem, aby dopasować się do twoich preferencji handlowych. Każda z jego funkcji to indywidualne widżety, które można przesuwać, zmieniać ich kolejność i wyrównywać.

Rezultatem jest dostosowany i zorganizowany pulpit nawigacyjny, w którym możesz znaleźć wszystko, czego potrzebujesz, dokładnie tam, gdzie chcesz.

Drabiny łuskowe

Projekt interfejsu pozwala również na jednoczesne składanie wielu zamówień za pomocą Scaled Ladders. Możesz dostosować ceny i rozmiary wraz ze skalą, aby dostosować swoje zamówienia.

Ekran handluEkran handlu

Menedżer portfela

Aby śledzić swoje sukcesy i porażki, musisz śledzić swoje portfolio. Altrady ma piękny pulpit nawigacyjny portfela, który pomaga śledzić wszystkie posiadane zasoby.

Analityka handlowa

Każdy odnoszący sukcesy handlowiec kryptowalutami ma niezawodny i solidny sposób analizowania rynku i, co najważniejsze, surfowania po jego falach. Firma Altrady jest wyposażona w sprzęt, aby przeprowadzić tę analizę za Ciebie, a nawet może służyć jako podręcznik do handlu.

Platforma zapewnia dostęp do wykresów rynku monet wraz ze szczegółowymi informacjami na temat wybranych przez Ciebie par. W ten sposób możesz mieć oko na to, jak określona kryptowaluta radzi sobie na określonej giełdzie. Dane będą odzwierciedlać spadki cen, odbicia, podstawy i moment powrotu wartości do bazy.

Altrady zawiera również widżet wiadomości, który będzie Cię informował o ostatnich wydarzeniach w branży kryptowalut, dzięki czemu zawsze masz odpowiednie informacje na wyciągnięcie ręki.

Pozycje

Za każdą nową transakcję, którą wykonasz, Altrady otworzy nową pozycję i obliczy Twój zysk w stosunku do aktualnej ceny. Im więcej kupisz, tym dalej wzrośnie Twoja pozycja, a próg rentowności zostanie odpowiednio dostosowany.

To samo dotyczy również sytuacji, gdy zaczynasz sprzedawać monetę. Narzędzie będzie aktualizować Twój próg opłacalności, dopóki nie odzyskasz pełnej sprawności i nie sprzedasz pozostałych aktywów.

Te pozycje są określane za pomocą kalkulatora progu rentowności, który pozwala wiedzieć, czy nadal zyskujesz, czy tracisz. Nie ma już potrzeby ręcznego obliczania transakcji.

Możesz znaleźć wszystkie istotne dane, takie jak:

 • Nazwa rynkowa i konto wymiany
 • Data otwarcia pozycji
 • Niezależnie od tego, czy jest to długi, czy krótki bok
 • Zainwestowana kwota
 • Liczba monet
 • Średnia cena
 • Cena mark i cena likwidacyjna dla kontraktów terminowych
 • Pasek postępu i
 • P.&Kolumna L w USD i waluta kwotowana

Możesz również ręcznie sobie z tym poradzić, tworząc nową pozycję lub dostosowując daty i przełączając się między stanowiskami. Jak widzisz, jest to rozbudowany i wszechstronny sposób na śledzenie transakcji i szerszych ruchów rynkowych w ciągu dnia.

Szybki skan

Widżet szybkiego skanowania ma pomóc Ci zidentyfikować rynki, na których nagle nastąpiła zmiana ceny, w postaci gwałtownego spadku lub wzrostu. Możesz skonfigurować filtr na podstawie przedziału czasu, wzrostu, spadku, określonych rynków i giełd.

Możesz zapisać te filtry jako ustawienia wstępne i włączać lub wyłączać je w razie potrzeby, aby otrzymywać tylko odpowiednie alerty.

Inteligentny handel

Najnowsza aktualizacja, która została wprowadzona w Altrady, to funkcja Smart Trading. Wykorzystuje innowacyjną technologię handlu kryptowalutami do automatycznego składania zamówień – w tym zleceń take profit i trailing stop.

Strategia take-profit pozwala na złożenie stałego zlecenia powyżej ceny sprzedaży, dzięki czemu możesz sprzedać swoje aktywa podczas podwyżki cen i osiągać zyski. Zamknięcie zlecenia zapewni ci ochronę, jeśli rynek się odwróci.

Z drugiej strony zlecenie trailing-stop działa na korzystnych warunkach rynkowych. Mechanizm automatycznie zmienia wartość zamknięcia, gdy tylko nastąpi korzystna zmiana ceny rynkowej.

Jak wiesz, nawet mając dostęp do pełnej analizy rynku, jest czasochłonne i męczące dostosowywanie i ponowne dostosowywanie zamówień w oparciu o aktualne wyniki rynkowe..

Dzięki inteligentnemu handlowi Altrady zajmie się tym zadaniem za Ciebie, używając wstępnie skonfigurowanych parametrów. Po złożeniu zamówienia narzędzie będzie śledzić najnowszą cenę i odpowiednio dostosowuje Twoje zlecenia z limitem.

Możesz zintegrować tę funkcję ze wszystkimi giełdami na platformie, w tym Binance US i Binance Futures.

Co więcej, wszelkie aktualizacje Twoich transakcji, ich wyników lub zysków, będą automatycznie aktualizowane za pośrednictwem aplikacji. Menedżer portfela Altrady oferuje dynamiczny widok Twoich aktywów, dzięki czemu możesz łatwo śledzić swoje inteligentne transakcje.

Dziennik

Jedną z najbardziej przydatnych funkcji Altrady jest możliwość personalizacji za pomocą notatek. Możesz dołączyć wpisy do dziennika dotyczące swoich myśli, dołączyć zrzuty ekranu lub inne dane, które chcesz zanotować do późniejszego wykorzystania.

Jest to rzeczywiście bardzo przydatne, biorąc pod uwagę, że musisz prowadzić inny dziennik wszelkich notatek handlowych.

Ceny Altrady

Możesz zarejestrować się na stronie za darmo i korzystać z ich pełnych usług przez 14 dni. Wiąże się to z kilkoma ograniczeniami, które pozwalają łączyć się tylko z jednym kontem wymiany i otrzymywać tylko 25 niestandardowych alertów.

Jednak wersja próbna powinna dać ci rzetelne wyobrażenie o wszechstronnych zaletach platformy. Jeśli i kiedy chcesz zasubskrybować, masz trzy opcje.

Ceny AltradyCeny Altrady

Sygnały Tylko za 12,95 € miesięcznie

Ten plan zapewnia dostęp tylko do sygnałów transakcyjnych na platformach Apex Trader, Crypto PHP, Nefertiti i Zignaly.

Handel za 19,95 € miesięcznie

Otrzymasz dostęp do powyższych sygnałów wraz z handlem, zarządzaniem portfelem, pozycjami i aplikacją mobilną. Jako bonus wprowadzający możesz również skorzystać z funkcji inteligentnego handlu przez ograniczony czas.

Zaliczka na 29,95 € miesięcznie

Obejmuje to wszystkie funkcje pakietu handlowego i kilka innych funkcji, takich jak analityka handlowa, skaner bazowy, szybkie skanowanie i API dla programistów.

Powyższe pakiety są również dostępne do pojedynczego zakupu jako plany trzymiesięczne, sześciomiesięczne lub roczne. Dzięki temu otrzymasz dodatkowy rabat w wysokości odpowiednio 10%, 20% i 30%. Ponieważ te plany są rozliczane co roku, zyskujesz większą wartość za swoje pieniądze dzięki planom długoterminowym.

Altrady Crypto Trading Academy

Altrady również przedstawiła bogactwo zasobów dla użytkowników handlowych. Platforma oferuje obszerne przewodniki dla wszystkich produktów, z którymi współpracuje, oraz instrukcje krok po kroku dotyczące konfiguracji oprogramowania.

Akademia handlowaAkademia handlowa

Możesz również skontaktować się z zespołem pomocy technicznej bezpośrednio przez e-mail.

Recenzja Altrady: Werdykt?

Altrady prawdopodobnie ma obszerny zestaw funkcji dla handlowców kryptowalut. Te funkcje dobrze ze sobą współpracują, odnosząc się do każdego aspektu handlu. Oprogramowanie może wykonać większość pracy, oszczędzając znaczną ilość czasu na samodzielnym badaniu rynków.

Transakcje są przeprowadzane poprzez podłączenie punktu dostępowego giełdy, dzięki czemu jest bezpieczny. Interfejs jest również łatwy w użyciu, niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy profesjonalistą na arenie handlowej. Chcielibyśmy również przyznać dodatkowe punkty za konfigurowalne układy.

Podsumowując, Altrady to doskonały produkt, który powinien spodobać się większości handlowców kryptowalut. Jedynym minusem jest to, że będziesz musiał wybrać pakiet Advanced, jeśli chcesz uzyskać dostęp do wszystkich jego funkcji. Ale najwyżej 30 euro miesięcznie zapewnia dobrą jakość.

Odwiedź Altrady

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me