Recenzja Cap.Club: Przewodnik po tej platformie zautomatyzowanych botów Crypto Trading

Recenzja Cap.Club

Boty do handlu kryptowalutami umożliwiają zarówno początkującym, jak i bardziej zaawansowanym handlowcom skuteczniejsze angażowanie się w handel na rynkach kryptowalut, które działają 24/7.

Fakt, że rynek jest stale otwarty, w naturalny sposób stwarza większe możliwości zabezpieczenia zysków w porównaniu z bardziej tradycyjnymi rynkami, jednak pokusa handlowania przez długi czas może prowadzić do stosowania nieefektywnych strategii, ponieważ pojawia się zmęczenie i zmęczenie.

Cap.Club to platforma handlowa, która zawiera szereg profesjonalnych narzędzi do ręcznego i zautomatyzowanego handlu kryptowalutami i umożliwia użytkownikom optymalizację ich możliwości handlu przez całą dobę.

Cap.Club pozwala ludziom korzystać z gotowych strategii, a także dostosowywać własne rozwiązania i jest kompatybilny z Binance, Bittrex i Poloniex. Tryb demo platformy pozwala również użytkownikom zarejestrować się i przećwiczyć swoje strategie przed przejściem na konto handlowe na żywo.

Recenzja Cap.Club

Odwiedź Cap.Club

Przegląd Cap.Club

Cap.Club uruchomiony w październiku 2018 po uzyskaniu poparcia i wsparcia akcjonariuszy z 404-group.com.

Zespół ma siedzibę w Sankt Petersburgu w Rosji i kierowany jest przez CEO Antona Gudireva, a pierwotnym pomysłem projektu było zbudowanie platformy, która uprościła i usprawniła proces tworzenia strategii handlu kryptowalutami..

Gama narzędzi oferowanych przez zespół Cap.Club obejmuje boty, które wykonują popularne strategie kupna / sprzedaży, takie jak Take Profit i Stop Loss, a użytkownicy mogą wybierać spośród różnych gotowych opcji lub dostosowywać własne rozwiązania.

Platforma wykorzystuje również duże prędkości przetwarzania i umożliwia użytkownikom tworzenie wielu botów, a Cap.Club nadal zyskuje na popularności, gdy zespół ogłasza, że ​​z ich usług korzysta blisko 4000 osób..

Cap.Club jest obecnie kompatybilny z trzema wiodącymi giełdami, a mianowicie Binance, Bittrex i Poloniex i jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych traderów. Platforma może być używana bezpłatnie z wirtualnym kontem demo przez nieograniczony czas, podczas gdy konto PRO kosztuje 30 USD miesięcznie.

Kluczowe cechy Cap.Club

 • Funkcjonalność – Cap.Club działa jako rozwiązanie internetowe i oferuje łatwy w użyciu i intuicyjny interfejs użytkownika, który obejmuje szeroki zakres funkcji. Użytkownicy mogą skonfigurować boty do automatycznego handlu 24/7 lub skorzystać ze wstępnie skonfigurowanych strategii handlowych. Edytor wizualny platformy umożliwia każdemu łatwe tworzenie indywidualnych strategii o dowolnej złożoności i logice bez żadnych umiejętności programowania.
 • Technologia – Zautomatyzowany handel odbywa się poprzez integrację API z giełdami kryptowalut Binance, Bittrex i Poloniex, a usługa wykorzystuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA) i duże prędkości przetwarzania. Cap.Club pozwala na realizację zleceń w czasie krótszym niż 0,5 sekundy od momentu osiągnięcia docelowej wyceny, aż do złożenia zlecenia na giełdzie.
 • Zakres narzędzi – Platforma zapewnia szeroką gamę profesjonalnych narzędzi handlowych i zawiera funkcje, takie jak strategie StopLoss i TakeProfit, które działają jednocześnie. Istnieje również kilka poziomów TakeProfit, mechanizmy kupowania i sprzedawania oparte na trailingach, wprowadzanie poleceń bezpieczeństwa, zatrzymywanie paniki i zarządzanie strategią za pomocą sygnałów.
 • Prosta struktura kosztów – Korzystając z konta demo, każdy może zarejestrować się i ćwiczyć swoje strategie przez nieograniczony czas. Dzięki temu platforma może działać jako tanie rozwiązanie, a gdy jest gotowa do prowadzenia handlu na żywo, usługa jest dostępna za stałą opłatą w wysokości 30 USD miesięcznie.
 • Obsługa klienta – Platforma jest dostępna w języku angielskim i rosyjskim, a zespół wsparcia jest pod ręką, aby rozwiązać wszelkie problemy. Użytkownicy mogą kontaktować się z zespołem za pośrednictwem poczty elektronicznej, a także za pośrednictwem ich telegramu Witryna zawiera również szereg pomocnych zasobów w sekcji pomocy technicznej, a także wiele samouczków wideo hostowanych na ich kanale YouTube.

Jak zacząć w Cap Club

Aby utworzyć konto, po prostu kliknij zakładkę „Zarejestruj się” na stronie w prawym górnym rogu strony głównej.

1) Utwórz konto

Wystarczy podać adres e-mail i utworzyć hasło, aby zarejestrować konto na platformie.

Po kliknięciu w link w e-mailu weryfikacyjnym uzyskasz dostęp do swojego konta.

2) Wybierz typ konta

W tym miejscu masz możliwość utworzenia konta demo lub prawdziwego konta handlowego.

Wybierając prawdziwe konto, będziesz mieć możliwość wyboru preferowanej giełdy przed wprowadzeniem informacji o kluczu API.

W tym miejscu możesz wybrać z zestawu dostępnych strategii handlowych.

Po wybraniu strategii możesz wybrać model subskrypcji, a także rozpocząć wybieranie i aktywowanie strategii handlowych. Możesz poruszać się po pulpicie nawigacyjnym, aby dostosować ustawienia, wybrać preferowaną giełdę, skonfigurować uwierzytelnianie dwuskładnikowe, a także skorzystać z wizualnego edytora strategii.

Korzystając z bezpłatnego konta demo, możesz dokonywać wirtualnych depozytów, a podczas rejestracji zostanie Ci przydzielona kwota wirtualnej kryptowaluty w celu dokonywania transakcji.

3) Wybierz swoje transakcje

Możesz tworzyć proste zlecenia Limit i Market, klikając zakładkę „Handel”.

Aby utworzyć zamówienie:

 1. Wybierz giełdę.
 2. Wybierz parę.
 3. Obok wyboru pary znajduje się przycisk „pokaż na wykresie”. Po jego kliknięciu w obszarze wykresów pojawi się wykres wybranej pary.
 4. Wybierz rodzaj zlecenia (Limit lub Rynek).
 5. Poniżej znajdują się dwa formularze sprzedaży monet i zakupu monet. Twoje aktualne saldo w momencie wyboru giełdy na tej zakładce jest wyświetlane obok nagłówka.
 6. W polu „Podaruj” określ liczbę monet, które chcesz przekazać. Lub w polu „Otrzymaj” podaj liczbę monet, które chcesz otrzymać. Kiedy wypełnisz jedno pole, drugie zostanie automatycznie uzupełnione na podstawie podanego kursu wymiany.
 7. Wyślij transakcję do realizacji, klikając przycisk „Kup” lub „Sprzedaj”.

Należy zwrócić uwagę na następujące kwestie:

 • Kwota określona dla waluty bazowej zostanie przesłana na giełdę. Na przykład podczas pracy z parą ETH / USDT brane jest zawsze pole z sumą wyrażoną w ETH. Ostateczna kwota USDT zostanie określona na podstawie kwotowania zrealizowanego zlecenia.
 • W przypadku zlecenia rynkowego kwota kwotowanej waluty ma charakter wyłącznie informacyjny, a kwota ta zależy od ostatecznego kosztu realizacji zlecenia.
 • Po uruchomieniu rekord wykonania strategii pojawi się w zakładce „Pracuję teraz”.

Strategia przejdzie do zakładki Historia po potwierdzeniu pomyślnego wykonania transakcji lub otrzymaniu informacji wskazujących na błąd podczas wykonywania.

Kliknięcie szarego przycisku znajdującego się naprzeciw strategii zatrzyma realizację transakcji i anuluje zlecenie, jeśli nie zostało jeszcze wykonane. Możesz kliknąć linię, w której transakcja jest dostępna, aby zobaczyć więcej informacji i zobaczyć aktualny etap handlu w dowolnym momencie, gdy jest on nadal wykonywany. Zostaną tam również pokazane ostateczne wyniki transakcji.

Karta Smart Trade zapewnia dostęp do narzędzi, które pomagają użytkownikom tworzyć bardziej złożone scenariusze handlowe niż proste zlecenia kupna i sprzedaży. Obejmują one edytowalne podstawowe szablony strategii, z dostępnymi obecnie strategiami Smart Sell, Smart Buy-Sell i Smart Sell-Buy dla pozycji długich i krótkich.

Ceny Cap.Club & Opłaty za prenumeratę

Z platformy można korzystać bezpłatnie, chociaż z bezpłatnym planem wiąże się szereg ograniczeń, na przykład można zastosować tylko jedną strategię działającą jednocześnie, a w wizualnym edytorze strategii udostępniane są tylko cztery bloki. Strategie robocze są wstrzymywane w ciągu 30 dni, a użytkownicy abonamentu bezpłatnego nie otrzymują powiadomień Telegrama.

Aktualizacja konta jest dość prostym procesem, a wykupienie abonamentu PRO usuwa wszystkie ograniczenia. Istnieją dwie opcje płatności, a abonenci mogą płacić 30 USD miesięcznie lub wpłacać z góry 300 USD za rok. Subskrypcje można opłacać gotówką lub Bitcoinem, przy czym obsługiwane są zarówno CoinPayments, jak i PayPal.

Program Polecający

Zespół w Cap.Club prowadzi również program polecający, który umożliwia użytkownikom platformy polecanie swoich znajomych i współpracowników oraz czerpanie korzyści z otrzymywania 15% kwoty planu zakupionego przez każdego, kto zarejestruje się za pośrednictwem linku polecającego.

W tym samym czasie każdy, kto zarejestruje się za pośrednictwem linku polecającego udostępnionego przez członka platformy, również otrzyma 10 USD na swoje konto. Minimalna kwota wypłaty środków otrzymanych od poleconych wynosi 45 USD, a pełne warunki programu są następujące.

Zasady programu poleceń

 1. Użytkownik, który zaprosił poleconego, otrzyma 15% kwoty za zakupiony plan.
 2. Minimalna kwota wypłaty otrzymana od poleconych wynosi 45 USD.
 3. Płatność od poleconych jest wymagana przez [email protected], nie częściej niż raz w miesiącu.
 4. Wypłata środków otrzymanych od poleconych jest przetwarzana w ciągu dwóch tygodni.
 5. Płatność jest dokonywana na portfel BTC w Binance, kurs wymiany jest ustalany w momencie składania wniosku.
 6. Po zakończeniu rejestracji 10 $ zostanie przekazane poleconemu użytkownikowi. Te środki można wykorzystać tylko na plan PRO i nie można ich wypłacić.
 7. Promując linki polecające, zabrania się:
  • promować odsyłacz za pomocą spamu.
  • promować odsyłacz w jakikolwiek sposób, który negatywnie wpływa na reputację Cap Club.
  • przekierować użytkownika przez fałszywy link.
  • używać markowych słów kluczowych Cap.Club, cap club, club cap itd.

  Jak bezpieczne jest Cap.Club?

  Projekt jest obecnie rozwijany i ma przejrzysty charakter oraz zapewnia jasny zarys głównych osób stojących za Cap.Club. Zespół jest również dość aktywny online i prowadzi grupę Telegram, która umożliwia każdemu omawianie wszelkich problemów bezpośrednio z zespołem i innymi członkami społeczności.

  Nadają również priorytet bezpieczeństwu, a każde konto Cap.Club może włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA), co dodaje dodatkową warstwę zabezpieczeń i pomaga ograniczyć możliwość nieautoryzowanego dostępu do kont użytkowników.

  Zespół przeprowadza również regularne audyty bezpieczeństwa i stara się utrzymać najwyższe możliwe standardy bezpieczeństwa, jednocześnie pozwalając użytkownikom zachować dobry poziom prywatności i / lub anonimowości.

  Korzystając z platformy, nie musisz ujawniać żadnych danych osobowych, a każdy może korzystać z bezpłatnego konta, rejestrując się tylko za pomocą adresu e-mail. Decydując się na opłacenie subskrypcji w systemie fiat, konieczne staje się udostępnienie danych osobowych, jednak Cap.Club akceptuje również płatności w Bitcoin, co pomaga zachować prywatność użytkownika.

  Co najważniejsze, oprogramowanie i zespół obsługujący usługę nie mają dostępu do twoich funduszy; i pracować przez połączenia API.

  Interfejs programowania aplikacji (API) to po prostu interfejs dla aplikacji, który umożliwia odbieranie i wysyłanie określonych typów danych. W tym przypadku umożliwia botom komunikowanie się z giełdami w celu zbierania danych o cenie i saldzie konta, a także składania zleceń kupna i sprzedaży.

  W rezultacie zespół nie ma dostępu do twoich funduszy i podobnie jak inne platformy botów handlowych, w rzeczywistości nie przechowujesz żadnych środków w Cap.Club, a twoje boty handlowe po prostu łączą się z twoimi kontami giełdowymi i wykonują transakcje w twoim imieniu..

  W rezultacie, jeśli jakakolwiek złośliwa strona byłaby w stanie uzyskać dostęp do Twojego konta handlowego, nie byłaby w stanie bezpośrednio wypłacić żadnych środków. Jednak mogliby przejąć kontrolę nad aktywnością handlową twojego bota i mogliby użyć go do robienia zakupów dowolnej obsługiwanej waluty cyfrowej w celu „pompowania” ceny monety, którą już posiadają..

  Jest to popularna taktyka stosowana przez hakerów zajmujących się automatycznymi transakcjami handlowymi, a użytkownikom zaleca się, aby zawsze jak najlepiej wykorzystali wszystkie dostępne opcje bezpieczeństwa.

  Jak przyjazny dla początkujących jest Cap.Club?

  Platforma została zaprojektowana przez zespół handlowców kryptowalut i ma na celu uproszczenie procesu handlu walutami cyfrowymi dla użytkowników na wszystkich poziomach. Aby pomóc każdemu w rozpoczęciu włączania automatycznego handlu do swoich osobistych metod handlowych, Cap.Club może być używany bezpłatnie przez nieograniczony czas, co pozwala nowym użytkownikom spędzić znaczną ilość czasu na nauce zasad i poczuć się komfortowo w znajdowaniu i realizowanie dochodowych strategii handlowych.

  Gdy jesteś gotowy, aby zaktualizować swoje konto do wersji Pro, możesz skorzystać z szeregu wstępnie skonfigurowanych strategii, które obejmują szereg poleceń kupna i sprzedaży dla pozycji długich i / lub krótkich dla wielu popularnych par handlowych na Binance, Bittrex i Poloniex.

  Ponadto zespół udostępnia szereg szczegółowych instrukcji i samouczków wideo, aby pomóc użytkownikom zapoznać się z platformą, a sekcja pomocy zawiera artykuły i przewodniki, które wyjaśniają różne oferowane narzędzia handlowe oraz wszystkie kluczowe aspekty platformy..

  Członkowie mogą również współpracować ze społecznością Cap Club na oficjalnym kanale Telegram, a płatne konto umożliwia użytkownikowi otrzymywanie wiadomości e-mail i powiadomień Telegram, które szczegółowo opisują każdy krok Twojej strategii.

  Bardziej doświadczeni handlowcy będą również mogli skorzystać z edytora strategii wizualnej, który jest zgodny z tym samym intuicyjnym projektem, który jest używany w pozostałej części platformy i umożliwia członkom konfigurowanie, testowanie i uruchamianie własnych strategii handlowych.

  Ponadto funkcja Smart Trade zapewnia dostęp do podstawowych szablonów strategii, które obejmują najpopularniejsze strategie kupna i sprzedaży zarówno dla długich, jak i krótkich pozycji (Smart Sell, Smart Buy-Sell, Smart Sell-Buy) i można je łatwo edytować za pomocą łatwego do użyj formularza.

  Plusy

  • Łatwy w instalacji i obsłudze
  • Zarówno gotowe, jak i konfigurowalne opcje
  • Nieograniczone bezpłatne korzystanie
  • Wysokie prędkości przetwarzania
  • Odpowiedni dla początkujących i doświadczonych handlowców

  Cons

  • Nowa platforma wciąż się rozwija
  • Obsługiwane są tylko trzy giełdy
  • Brak obsługi czatu na żywo

  Wniosek

  Cap.Club to stosunkowo prosty sposób na rozpoczęcie korzystania z automatycznego handlu, a platforma jest bardzo łatwa w nawigacji i obsłudze. Witryna jest bardzo dobrze zaprojektowana, a interfejs sprawia, że ​​wykonywanie większości zadań jest bardzo prostymi procesami, a członkowie mogą skupić się bardziej na rentowności swoich strategii niż na spędzaniu dużej ilości czasu na poznawaniu witryny.

  Platforma zapewnia również dostęp do wielu przydatnych funkcji, takich jak alerty e-mail i telegramów, wizualny edytor strategii i wstępnie skonfigurowane strategie. Wspólne strategie kupna i sprzedaży oraz zlecenia rynkowe i limitowe są obsługiwane wraz z trailing stop, zleceniami take profit, stop panic stop i zarządzaniem na podstawie sygnałów.

  Szeroka gama profesjonalnych narzędzi i możliwość konfigurowania spersonalizowanych strategii sprawiają, że jest to opłacalna opcja dla bardziej doświadczonych traderów, podczas gdy platforma może być również używana za darmo, co jest odpowiednie dla początkujących, a zespół zapewnia również zasoby mające na celu pomoc nowszym traderom.

  Usługa świadczona przez Cap.Club ma wiele zalet, a główną wadą związaną z korzystaniem z platformy jest to, że obsługuje ona tylko trzy giełdy. Jeśli jesteś zwykłym użytkownikiem któregokolwiek z Binance, Bittrex lub Poloniex, Cap.Club może z pewnością odpowiadać Twoim potrzebom, jeśli nie, prawdopodobnie będziesz musiał szukać gdzie indziej.

  Dla każdego, kto z przyjemnością radzi sobie z którąkolwiek z tych giełd i szuka łatwego w użyciu rozwiązania do automatycznego handlu kryptowalutami, Cap.Club jest zdecydowanie platformą, którą warto wypróbować.

  Odwiedź Cap.Club

  Cap.Club

  src = “~ images \ capclub-review-guide-to-this-automatic-crypto-trading-bot-platform.gif”

  alt = “Klub Cap.Club”

  class = “foto-wrapup wppr-product-image” /> 8

  Łatwość użycia

  8.0 / 10

  Reputacja

  8.0 / 10

  Opłaty

  8.0 / 10

  Obsługa klienta

  8.0 / 10

  Metody Płatności

  8.0 / 10

  Plusy

  • Łatwy w instalacji i obsłudze
  • Zarówno gotowe, jak i konfigurowalne opcje
  • Nieograniczone bezpłatne korzystanie
  • Wysokie prędkości przetwarzania
  • Odpowiedni dla początkujących i doświadczonych handlowców

  Cons

  • Nowa platforma wciąż się rozwija
  • Obsługiwane są tylko trzy giełdy
  • Brak obsługi czatu na żywo

  Odwiedzić {"@kontekst":"http: \ / \ / schema.org \ /","@rodzaj":"Produkt","Nazwa":"Cap.Club","wizerunek":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2019 \ / 08 \ /capclub-review.gif","opis":"Boty do handlu kryptowalutami umożliwiają zarówno początkującym, jak i bardziej zaawansowanym traderom skuteczniejsze angażowanie się w handel na rynkach kryptowalut, które działają 24 \ / 7. Fakt, że rynek jest stale otwarty, w naturalny sposób stwarza większe możliwości zabezpieczenia zysków w porównaniu z bardziej tradycyjnymi rynkami, jednak pokusa handlowania przez długi czas może prowadzić…","oferuje": {"@rodzaj":"Oferta","Cena £":"0,00","priceCurrency":"$","sprzedawca": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Eugene Kem"}},"przejrzeć": {"@rodzaj":"Przejrzeć","recenzjaRating": {"@rodzaj":"Ocena","najlepsza ocena":"10","najgorsza ocena":"0","ratingValue":"8.00"},"Nazwa":"Cap.Club","reviewBody":"Boty do handlu kryptowalutami umożliwiają zarówno początkującym, jak i bardziej zaawansowanym handlowcom skuteczniejsze angażowanie się w handel na rynkach kryptowalut, które działają 24 \ / 7. \ R \ n \ r \ n Fakt, że rynek jest stale otwarty, naturalnie zwiększa możliwości zabezpieczenia zysków w porównaniu Jednak na bardziej tradycyjnych rynkach pokusa handlu przez długi czas może prowadzić do stosowania nieefektywnych strategii, gdy pojawia się zmęczenie. \ r \ n \ r \ nCap.Club to platforma handlowa, która obejmuje szereg profesjonalne narzędzia do ręcznego i zautomatyzowanego handlu kryptowalutami i umożliwiają użytkownikom optymalizację ich możliwości handlu przez całą dobę. \ r \ n \ r \ nCap.Club umożliwia użytkownikom korzystanie z gotowych strategii, a także dostosowywanie własnych rozwiązań i jest kompatybilny z Binance, Bittrex i Poloniex. Tryb demonstracyjny platformy pozwala również użytkownikom zarejestrować się i przećwiczyć swoje strategie przed przejściem do rzeczywistego konta handlowego. \ R \ n \ r \ n \ r \ nOdwiedź Cap.Club \ r \ n \ r \ nCap.Club Przegląd \ r \ nCap.Club został uruchomiony w październiku 2018 r. Po uzyskaniu poparcia i wsparcia ze strony akcjonariuszy ze strony 404-group.com. \ R \ n \ r \ nZespół ma siedzibę w Sankt Petersburgu w Rosji i jest kierowany przez CEO Antona Gudirev, a pierwotnym pomysłem stojącym za projektem było zbudowanie platformy, która uprościła i usprawniła proces tworzenia strategii handlu kryptowalutami. \ R \ n \ r \ nGama narzędzi oferowanych przez zespół Cap.Club obejmuje boty, które wykonują popularne transakcje Kup \ / Sprzedawaj strategie, takie jak Take Profit i Stop Loss, a użytkownicy mogą wybierać spośród różnych gotowych opcji lub dostosowywać własne rozwiązania. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPlatforma wykorzystuje również wysokie prędkości przetwarzania i pozwala użytkownikom na tworzenie wielu botów, a Cap.Club nadal zyskuje na popularności, gdy zespół ogłasza, że ​​ich usługa jest używana przez blisko 4000 osób ople. \ r \ n \ r \ nCap.Club jest obecnie kompatybilny z trzema wiodącymi giełdami, a mianowicie Binance, Bittrex i Poloniex i jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych traderów. Platforma może być używana bezpłatnie z wirtualnym kontem demo przez nieograniczony czas, podczas gdy konto PRO kosztuje 30 USD miesięcznie. \ R \ nCap.Club Najważniejsze funkcje \ r \ n \ r \ n \ tFunkcjonalność \ u2013 Cap.Club działa jako rozwiązanie internetowe i oferuje łatwy w użyciu i intuicyjny interfejs użytkownika, który obejmuje szeroki zakres funkcji. Użytkownicy mogą skonfigurować boty do automatycznego handlu 24/7 lub skorzystać ze wstępnie skonfigurowanych strategii handlowych. Edytor wizualny platformy umożliwia każdemu łatwe tworzenie indywidualnych strategii o dowolnej złożoności i logice bez żadnych umiejętności programowania. \ R \ n \ tTechnologia \ u2013 Zautomatyzowany handel odbywa się poprzez integrację API z giełdami kryptowalut Binance, Bittrex i Poloniex oraz usługa wykorzystuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA) i duże szybkości przetwarzania. Cap.Club pozwala na realizację zleceń w czasie krótszym niż 0,5 sekundy, od momentu osiągnięcia docelowej wyceny, aż do złożenia zlecenia na giełdzie. \ R \ n \ tZakres narzędzi \ u2013 Platforma zapewnia szeroki zakres profesjonalnych transakcji narzędzia i zawiera funkcje, takie jak strategie StopLoss i TakeProfit, które działają jednocześnie. Dostępnych jest również kilka poziomów TakeProfit, mechanizmy kupowania i sprzedawania oparte na trailingach, wprowadzanie poleceń bezpieczeństwa, zatrzymywanie paniki i zarządzanie strategią za pomocą sygnałów. \ R \ n \ tProsta struktura kosztów \ u2013 Korzystając z konta demonstracyjnego, jest to możliwe aby każdy mógł się zarejestrować i ćwiczyć swoje strategie przez nieograniczony czas. Dzięki temu platforma może działać jako tanie rozwiązanie, a gdy jest gotowa do prowadzenia handlu na żywo, usługa jest dostępna za stałą opłatą w wysokości 30 USD miesięcznie. \ R \ n \ tObsługa klienta \ u2013 Platforma jest dostępna w języku angielskim i rosyjskim , a zespół wsparcia jest pod ręką, aby rozwiązać wszelkie problemy. Użytkownicy mogą kontaktować się z zespołem za pośrednictwem poczty e-mail, a także za pośrednictwem ich telegramu. Witryna zawiera również szereg pomocnych zasobów w sekcji pomocy, a także wiele samouczków wideo hostowanych na ich kanale YouTube. \ R \ n \ r \ nJak zacząć w Cap Club \ r \ nAby utworzyć konto, po prostu kliknij kartę \ u201cZarejestruj się \ u201d w prawym górnym rogu strony głównej. \ r \ n1) Utwórz konto \ r \ nWszystko to \ u2019s potrzebne jest podanie adresu e-mail i utworzenie hasła w celu rejestracji konta na platformie. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPo kliknięciu linku w e-mailu weryfikacyjnym uzyskasz dostęp na swoje konto. \ r \ n \ r \ n \ r \ n2) Wybierz typ konta \ r \ nZ tego miejsca możesz utworzyć Demo lub Prawdziwe konto handlowe. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPrzy wyborze prawdziwego konta, przed wprowadzeniem informacji o kluczu API, będziesz mieć możliwość wyboru preferowanej wymiany. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nOd tego miejsca możesz wybrać z zestawu dostępnych strategii handlowych. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nGdy masz s wybrałeś swoje strategie, jesteś gotowy, aby wybrać model subskrypcji, a także rozpocząć wybieranie i aktywowanie swoich strategii handlowych. Możesz poruszać się po pulpicie nawigacyjnym, aby dostosować ustawienia, wybrać preferowaną giełdę, skonfigurować uwierzytelnianie dwuskładnikowe, a także skorzystać z wizualnego edytora strategii. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPrzy korzystaniu z bezpłatnego konto demo możesz dokonywać wirtualnych depozytów, a podczas rejestracji zostanie Ci przydzielona kwota wirtualnej kryptowaluty w celu dokonywania transakcji. \ r \ n3) Wybierz swoje transakcje \ r \ nMożesz tworzyć proste zlecenia z limitem i rynkiem, klikając przycisk \ Karta u201cTrade \ u201d. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nAby utworzyć zamówienie: \ r \ n \ r \ n \ tWybierz giełdę. \ r \ n \ tWybierz parę. \ r \ n \ tIstnieje przycisk \ u201cpokaż na wykresie \ u201d obok wyboru pary. Po jego kliknięciu w obszarze wykresów pojawi się wykres wybranej pary. \ R \ n \ tWybierz typ zlecenia (Limit lub Rynek). \ R \ n \ t Poniżej znajdują się dwa formularze dotyczące sprzedaży monet i monet zakup. Twoje aktualne saldo w momencie wyboru wymiany na tej karcie jest wyświetlane obok nagłówka. \ R \ n \ tW polu \ u201cGive \ u201d określ liczbę monet, które chcesz przekazać. Lub w polu \ u201cOdbierz \ u201d podaj liczbę monet, które chcesz otrzymać. Kiedy wypełnisz jedno pole, drugie zostanie automatycznie uzupełnione na podstawie określonego kursu wymiany. \ R \ n \ tWyślij transakcję do realizacji, klikając przycisk \ u201cKup \ u201d lub \ u201cSprzedaj \ u201d. \ R \ n \ r \ nWażne jest, aby pamiętać, że: \ r \ n \ r \ n \ tKwota określona dla waluty bazowej zostanie wysłana do giełdy. Na przykład podczas pracy z parą ETH \ / USDT brane jest zawsze pole z sumą wyrażoną w ETH. Ostateczna kwota USDT zostanie ustalona na podstawie kwotowania zrealizowanego zlecenia. \ R \ n \ tW przypadku zlecenia rynkowego kwota kwotowanej waluty ma charakter wyłącznie informacyjny, a kwota ta zależy od ostatecznego kosztu realizacji zlecenia. \ R \ n \ tPo uruchomieniu rekord wykonania strategii pojawi się na karcie \ u201cWorking Now \ u201d. \ r \ n \ r \ nStrategia zostanie przeniesiona na kartę Historia po potwierdzeniu pomyślnego wykonania transakcji lub otrzymano informację, która wskazuje, że wystąpił błąd podczas realizacji. \ r \ n \ r \ nKliknięcie szarego przycisku znajdującego się naprzeciw strategii zatrzyma realizację transakcji i anuluje zlecenie, jeśli nie zostało jeszcze wykonane. \ u00a0Możesz kliknąć wiersz, w którym transakcja ma wyświetlić więcej informacji i wyświetlić aktualny etap handlu w dowolnym momencie, gdy jest on nadal wykonywany. Zostaną tam również wyświetlone końcowe wyniki transakcji. \ R \ n \ r \ nKarta Smart Trade zapewnia dostęp do narzędzi, które pomagają użytkownikom tworzyć bardziej złożone scenariusze handlowe niż proste zlecenia kupna i sprzedaży. \ U00a0 Obejmują one edytowalne szablony podstawowych strategii , dzięki Smart Sell, \ u00a0Smart Buy-Sell \ u00a0i \ u00a0Smart Sell-Buy strategie zarówno dla długich, jak i krótkich pozycji, które są obecnie dostępne. \ r \ nCap.Club Ceny & Opłaty abonamentowe \ r \ n Platforma może być używana bezpłatnie, chociaż bezpłatny plan ma szereg ograniczeń, na przykład można używać tylko jednej strategii działającej jednocześnie, a tylko cztery bloki są dostępne w wizualnym edytorze strategii. Strategie robocze są wstrzymywane w ciągu 30 dni, a użytkownicy bezpłatnego abonamentu nie otrzymują powiadomień Telegram. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nUaktualnianie konta jest dość prostym procesem, a subskrypcja planu PRO usuwa wszystko ograniczenia. Istnieją dwie opcje płatności, a abonenci mogą płacić 30 USD miesięcznie lub wpłacać 300 USD z góry za rok. Subskrypcje można opłacić gotówką lub Bitcoinem, przy czym obsługiwane są zarówno CoinPayments, jak i PayPal. \ R \ n \ r \ n \ r \ nProgram polecający \ r \ nZespół w Cap.Club obsługuje również program polecający, który umożliwia użytkownikom platformy polecanie swoim znajomym i współpracownikom oraz czerpią korzyści z otrzymania 15% kwoty planu zakupionego przez każdego, kto zarejestruje się za pośrednictwem ich linku polecającego. \ r \ n \ r \ nJednocześnie każdy, kto zarejestruje się za pośrednictwem linku polecającego udostępnionego przez platformę członek otrzyma również 10 $ na swoje konto. Minimalna kwota wypłaty środków otrzymanych od poleconych wynosi 45 USD, a pełne warunki programu są następujące. \ R \ nReguły programu skierowań \ r \ n \ r \ n \ tUżytkownik, który zaprosił osobę poleconą, otrzyma 15% z kwota za zakupiony plan. \ r \ n \ tMinimalna kwota wypłaty otrzymana od poleconych wynosi 45 USD. \ r \ n \ tPłatność od poleconych jest wymagana przez [email protected], nie częściej niż raz w miesiącu. \ r \ n \ tWypłata środków otrzymanych od poleconych jest przetwarzana w ciągu dwóch tygodni. \ r \ n \ tPłatność jest dokonywana na portfel BTC na Binance, kurs wymiany jest ustalony w momencie składania wniosku. \ r \ n \ t 10 $ zostanie przelane polecającemu użytkownikowi po zakończeniu rejestracji. Te środki można wykorzystać tylko na plan PRO i nie można ich wypłacić. \ R \ n \ tPodczas promowania linków polecających zabronione jest: \ r \ n \ r \ n \ t promowanie linku przez spam. \ R \ n \ t promowanie link w jakikolwiek sposób, który negatywnie wpływa na reputację Cap Club. \ r \ n \ t przekierować użytkownika za pomocą fałszywego linku. \ r \ n \ tużywać markowych słów kluczowych Cap.Club, cap club, club cap itp. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nJak bezpieczne jest Cap.Club?\r\n Projekt jest obecnie rozwijany i zachowuje przejrzysty charakter oraz zapewnia jasny zarys głównych osób stojących za Cap.Club. Zespół jest również dość aktywny online i prowadzi grupę Telegram, która umożliwia każdemu omawianie wszelkich problemów bezpośrednio z zespołem i innymi członkami społeczności. \ R \ n \ r \ nDają oni również priorytet w zakresie bezpieczeństwa, a każde konto Cap.Club może włączyć dwuskładnikowe uwierzytelnianie (2FA), które dodaje dodatkową warstwę bezpieczeństwa i pomaga ograniczyć możliwość nieautoryzowanego dostępu do kont użytkowników. \ r \ n \ r \ nZespół przeprowadza również regularne audyty bezpieczeństwa i dąży do utrzymania najwyższych możliwych standardów bezpieczeństwa, jednocześnie pozwalając użytkownikom zachować dobry poziom prywatności i \ / lub anonimowości. \ r \ n \ r \ nKorzystając z platformy, nie musisz ujawniać żadnych danych osobowych, a każdy może korzystać z bezpłatnego konta, rejestrując się tylko z adres e-mail. Decydując się na opłacenie subskrypcji w fiat, konieczne staje się udostępnienie danych osobowych, jednak Cap.Club akceptuje również płatności w Bitcoin, co pomaga zachować prywatność użytkownika. \ R \ n \ r \ nNajważniejsze, oprogramowanie i zespół stojący za serwis nie ma dostępu do Twoich środków; i działają przez połączenia API. \ r \ n \ r \ nInterfejs programowania aplikacji (API) to po prostu interfejs aplikacji, który umożliwia jej odbieranie i wysyłanie określonych typów danych. W tym przypadku umożliwia botom komunikowanie się z giełdami w celu zbierania danych o cenach i saldzie konta, a także składania zleceń kupna i sprzedaży. \ R \ n \ r \ nW rezultacie zespół nie ma dostępu do twoich funduszy oraz podobnie jak w przypadku innych platform botów handlowych, w rzeczywistości nie przechowujesz żadnych środków w Cap.Club, a Twoje boty handlowe po prostu łączą się z Twoimi kontami giełdowymi i wykonują transakcje w Twoim imieniu. \ r \ n \ r \ nW rezultacie, jeśli są złośliwe party będzie w stanie uzyskać dostęp do Twojego rachunku handlowego, nie będzie w stanie bezpośrednio wypłacić żadnych środków. Jednak byliby w stanie przejąć kontrolę nad aktywnością handlową twojego bota i mogliby użyć go do robienia zakupów dowolnej obsługiwanej waluty cyfrowej, aby podnieść cenę monety, którą już posiadają. \ R \ n \ r \ nTo popularna taktyka stosowana przez hakerów automatycznych kont handlowych, a użytkownikom zaleca się, aby zawsze jak najlepiej wykorzystali wszystkie dostępne opcje bezpieczeństwa. \ r \ nJak przyjazny dla początkujących jest Cap.Club?\r\nPlatforma ma został zaprojektowany przez zespół handlowców kryptowalut i ma na celu uproszczenie procesu handlu walutami cyfrowymi dla użytkowników na wszystkich poziomach. Aby pomóc każdemu w rozpoczęciu włączania automatycznego handlu do swoich osobistych metod handlowych, Cap.Club może być używany bezpłatnie przez nieograniczony czas, co pozwala nowym użytkownikom spędzić znaczną ilość czasu na nauce zasad i poczuć się komfortowo w znajdowaniu i wykonywanie dochodowych strategii handlowych. \ r \ n \ r \ nGdy będziesz gotowy do aktualizacji swojego konta do wersji Pro, możesz skorzystać z szeregu wstępnie skonfigurowanych strategii, które obejmują szereg poleceń kupna i sprzedaży dla długie i \ / lub krótkie pozycje dla wielu popularnych par handlowych na Binance, Bittrex i Poloniex. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPonadto zespół przygotował również szereg szczegółowych instrukcji i dostępne są samouczki wideo, które pomogą użytkownikom zapoznać się z platformą, a sekcja pomocy zawiera artykuły i przewodniki, które wyjaśniają różne oferowane narzędzia handlowe oraz wszystkie kluczowe aspekty platformy. \ r \ n \ r \ nCzłonkowie mogą również współpracować z społeczność Cap Club na oficjalnym kanale Telegram a płatne konto umożliwia użytkownikowi otrzymywanie powiadomień e-mail i telegramów, które szczegółowo opisują każdy krok Twojej strategii. \ r \ n \ r \ n Bardziej doświadczeni handlowcy będą również mogli skorzystać z Visual Strategy Editor, który jest zgodny z tym samym intuicyjnym projektem używanym w całej reszty platformy i pozwala członkom konfigurować, testować i uruchamiać własne strategie handlowe. \ r \ n \ r \ nPonadto funkcja Smart Trade zapewnia dostęp do podstawowych szablonów strategii, które obejmują najpopularniejsze strategie kupna i sprzedaży dla obu i krótkie pozycje (inteligentna sprzedaż, inteligentne kupowanie, inteligentne kupowanie) i można je łatwo edytować za pomocą łatwego w użyciu formularza. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nZalety \ r \ n \ r \ n \ tŁatwy w konfiguracji i obsłudze \ r \ n \ tObie gotowe i konfigurowalne opcje \ r \ n \ tNieograniczone bezpłatne użytkowanie \ r \ n \ tWysokie prędkości przetwarzania \ r \ n \ tOdpowiednie dla początkujących i doświadczonych traderów \ r \ n \ r \ nKonserwacje \ r \ n \ r \ n \ tNowa platforma wciąż się rozwija \ r \ n \ tObsługiwane są tylko trzy giełdy \ r \ n \ tBrak obsługi czatu na żywo \ r \ n \ r \ nWniosek \ r \ nKap. Klub i To stosunkowo prosty sposób na rozpoczęcie korzystania z automatycznego handlu, a platforma jest bardzo łatwa w nawigacji i obsłudze. Witryna jest bardzo dobrze zaprojektowana, a interfejs sprawia, że ​​wykonywanie większości zadań jest bardzo prostymi procesami, a członkowie mogą skupić się bardziej na rentowności swoich strategii niż na spędzaniu dużej ilości czasu na poznawaniu witryny. \ R \ n \ r \ nPlatforma zapewnia również dostęp do wielu przydatnych funkcji, takich jak alerty e-mail i telegramów, wizualny edytor strategii i wstępnie skonfigurowane strategie. Wspólne strategie kupna i sprzedaży oraz zlecenia rynkowe i limitowane są obsługiwane wraz z trailing stop, zleceniami take profit, stop paniki i zarządzaniem na podstawie sygnałów. \ R \ n \ r \ n Szeroka gama profesjonalnych narzędzi i możliwość konfigurowania spersonalizowanych strategii sprawiają, że jest to opłacalne opcja dla bardziej doświadczonych handlowców, podczas gdy platforma może być również używana za darmo, co jest odpowiednie dla początkujących, a zespół zapewnia również zasoby mające na celu pomoc nowszym handlowcom. \ r \ n \ r \ nUsługa świadczona przez Cap.Club zawiera wiele pozytywów, a główną wadą związaną z korzystaniem z platformy jest to, że obsługuje ona tylko trzy giełdy. Jeśli jesteś zwykłym użytkownikiem któregokolwiek z Binance, Bittrex lub Poloniex, Cap.Club może z pewnością odpowiadać Twoim potrzebom, a jeśli nie, to prawdopodobnie będziesz musiał szukać gdzie indziej. \ R \ n \ r \ nDla każdego, kto jest szczęśliwy z którąkolwiek z tych giełd i poszukuje łatwego w użyciu rozwiązania do automatycznego handlu kryptowalutami, Cap.Club jest zdecydowanie platformą, którą warto wypróbować. \ r \ nOdwiedź Cap.Club","autor": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Eugene Kem"},"Data opublikowania":"2019-08-23"}}

  Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  map