Przegląd platformy Signal Trading

Signal to platforma zaprojektowana, aby umożliwić traderom pełne wykorzystanie wszystkich możliwości handlu zasobami cyfrowymi dostępnymi na giełdzie Binance.

Signal zapewnia traderom szerszą gamę narzędzi niż te, które są obecnie dostępne na giełdzie i pozwala każdemu na łatwe ulepszenie ich działalności handlowej. Korzystanie z Signal pozwala każdemu na efektywny handel przez całą dobę i korzystanie z otwartego rynku kryptowalut 24/7.

Platforma zawiera popularne funkcje rynku i zleceń limitowanych, a także umożliwia użytkownikom jednoczesne ustawianie zleceń stop loss i take profit, a także trailing stop i laddered buy.

Dostęp do Signal można również uzyskać za pośrednictwem komputera stacjonarnego lub urządzenia mobilnego, które jest odpowiednie dla każdego, kto lubi obserwować swoje transakcje z dala od biurka.

Przegląd platformy Signal Trading

Odwiedź Signal

Przegląd sygnałów

Firma Signal została założona w 2015 roku przez obecnego CEO Kyle’a Kaisera, CTO Tamarę Bain i Jasona Knotta.

Projekt ma siedzibę w Ontario w Kanadzie, a firma macierzysta Signal Inc. zachowuje adres biznesowy pod adresem 151 Charles St W, Kitchener, Ontario, Kanada, a zespół uczestniczył również w programie 2016 Y Combinator i od tego czasu zwiększył inwestycje w rundy zalążkowe.

Pomimo założenia w 2015 roku, platforma jest wciąż na wczesnym etapie i nadal rozwija się jako rozwiązanie do handlu kryptowalutami.

Platforma to pojawiająca się opcja handlu kryptowalutami, która pozwala każdemu zautomatyzować swoją aktywność handlową na Binance za pośrednictwem połączeń z kluczem API, a Signal zawiera szereg opcji handlowych, w tym regularne rynkowe i limitowe zlecenia kupna i sprzedaży, a także jednoczesne stop-loss / take -profit zlecenia i trailing stop-loss.

Platforma umożliwia również użytkownikom konfigurowanie zakupów drabinkowych, a także łatwą konfigurację sprzedaży istniejących zasobów monet. Platforma jest dostępna za pośrednictwem komputerów stacjonarnych lub urządzeń mobilnych i zapewnia powiadomienia SMS, a każdy rejestrujący się może skorzystać z 7-dniowego okresu próbnego z usługą dostępną za opłatą w wysokości 9,95 USD miesięcznie od tego momentu.

Kluczowe cechy

 • Funkcjonalność – Signal działa jako rozwiązanie internetowe i wykorzystuje uproszczony i intuicyjny projekt, który jest odpowiedni dla handlowców na wszystkich poziomach. Platforma jest również dostępna za pośrednictwem tabletów i urządzeń iOS oraz urządzeń mobilnych z systemem Android, a użytkownicy mogą również otrzymywać powiadomienia o aktualizacjach za pośrednictwem powiadomień SMS.
 • Technologia – Platforma umożliwia zautomatyzowany handel poprzez integrację API z Binance, a zespół korzysta również z szyfrowania danych i bezpiecznych serwerów. Signal zablokuje również dostęp z wszelkich nieznanych urządzeń i powiadomi Cię e-mailem, gdy to się stanie.
 • Zakres narzędzi – Platforma zapewnia szereg narzędzi handlowych zaprojektowanych w celu zwiększenia Twojego doświadczenia w handlu na Binance i zawiera typowe opcje, takie jak zlecenia stop-loss i take profit, a także jednoczesne zlecenia stop-loss / take-profit i zlecenia stop-loss.
 • Niska cena – Usługa jest dostępna bezpłatnie podczas 7-dniowego okresu próbnego. Następnie platforma może być używana za 9,95 USD miesięcznie, co czyni ją jednym z tańszych dostępnych obecnie rozwiązań do handlu kryptowalutami.
 • Obsługa klienta – Zespół zapewnia szereg przydatnych zasobów w sekcji pomocy, w tym przewodniki wyjaśniające, jak korzystać z platformy, a także samouczki wideo dostępne na kontach członków. Z zespołem można również skontaktować się przez e-mail lub łącząc się za pośrednictwem Facebooka lub Twittera.

Jak zacząć korzystać z Signal

Aby utworzyć konto, kliknij zakładkę „Zarejestruj się” w prawym górnym rogu strony głównej.

1) Utwórz konto

Aby zarejestrować konto, wystarczy wpisać adres e-mail i utworzyć hasło przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania Signal.

Po przesłaniu swoich danych należy kliknąć link w e-mailu weryfikacyjnym, aby zweryfikować swój adres i uzyskać dostęp do konta.

2) Podłącz Exchange

Możesz teraz założyć swoje konto handlowe i połączyć się z Binance za pomocą kluczy API, będziesz musiał zalogować się do Binance i włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA). Po wejściu na konto możesz znaleźć klucze API, przechodząc do sekcji Konto i klikając „Ustawienie API”.

Tutaj możesz nazwać klucz API i kliknąć „Utwórz nowy klucz”.

Następnie musisz wprowadzić kod 2FA, a także potwierdzić aktualizację, postępując zgodnie z instrukcjami w wiadomości e-mail z potwierdzeniem. Zobaczysz wtedy klucze API i możesz ukończyć proces konfiguracji, wracając do Signal i wprowadzając wymagane informacje.

3) Utwórz swoje zamówienia

Signal umożliwia ustawienie rynku i ograniczenie kupna / sprzedaży, a także pozwala na jednoczesne ustawianie zleceń stop loss i take profit, a także trailing stop i laddered buy. Aby rozpocząć, musisz przejść do widoku tworzenia sygnału i utworzyć transakcję.

Na przykład, ustawiając zlecenie kupna z limitem, będziesz musiał wybrać swoją parę handlową, np. LINK / USDT, wprowadź kwotę USDT, którą chcesz wykorzystać i ustaw żądaną cenę. Po zakończeniu możesz kliknąć przycisk „Kontynuuj”.

Możesz teraz dodać swoje cele, a Signal obsługuje do 5 celów, którymi mogą być zlecenia Limit lub Market. Cele są również znane jako zlecenia Take Profit i służą do określania ceny sprzedaży wybranej monety.

Możesz także ustawić Stop-loss.

Zanim przejdziesz do przeglądu zamówienia.

Jeśli jesteś zadowolony ze swoich instrukcji, możesz nacisnąć „Utwórz sygnał”.

4) Zarejestruj się

Z platformy można korzystać bezpłatnie przez okres do 7 dni, a od tej pory usługa kosztuje 9,95 USD miesięcznie. Jeśli jesteś zadowolony z wyników okresu próbnego, możesz zobowiązać się do uiszczenia miesięcznej opłaty, a będziesz musiał podać dane swojej karty kredytowej w celu skonfigurowania płatności cyklicznej.

Pamiętaj, że płatność w wysokości 9,95 USD będzie automatycznie pobierana z Twojej karty kredytowej, dopóki nie anulujesz usługi.

Czy sygnał jest bezpieczny?

Nie ma zbyt wielu informacji na temat protokołu bezpieczeństwa projektu, ale zespół Signal jest bardziej przejrzysty niż większość i podał szczegóły o sobie i swojej strukturze korporacyjnej publicznie.

Pomaga to rozwinąć poczucie zaufania, a także zapewnia użytkownikom centralny punkt kontaktowy, gdyby coś poszło nie tak, a główny zespół udostępnił również ich profile Github do wglądu.

Ta przejrzystość bardzo pomaga, ponieważ platforma jest wciąż całkiem nowa i wymaga podania danych karty kredytowej w celu przetworzenia płatności za subskrypcję, jednak w przypadku jakichkolwiek problemów można je łatwo rozwiązać, kontaktując się z dostawcą karty kredytowej.

Zespół musi poprawić swoją ogólną widoczność i rozwinąć swoje profile w mediach społecznościowych, a także zbudować społeczność Telegram, która bardzo pomoże, a także pomoże w tworzeniu jeszcze większego poczucia zaufania.

Jednak zespół jest zaangażowany w bezpieczeństwo danych i ochronę danych użytkowników, a wszystkie dane są chronione przez zintegrowane zabezpieczenia, takie jak bezpieczne obszary, szyfrowanie i bezpieczne serwery, oprócz dalszych środków organizacyjnych i administracyjnych..

Ponadto Signal przechowuje dane osobowe tylko tak długo, jak jest to konieczne do celów, dla których zostały zebrane; chociaż pliki cookie stanowią wyjątek, ponieważ są niezbędne do wydajności i / lub funkcjonalności.

Witryna stwierdza również, że jeśli Signal doświadczy naruszenia, wdroży swój plan reagowania na incydenty i naruszenia, który obejmuje wysyłanie powiadomień do osób fizycznych i / lub podmiotu zbierającego dane tak szybko, jak to możliwe.

Konta użytkowników są zabezpieczone za pomocą standardowych kombinacji adresu e-mail / hasła, chociaż funkcja Signal Guard pozwala Signal blokować dostęp do Twojego konta z nieznanego urządzenia, a użytkownicy zostaną powiadomieni e-mailem, gdy to się stanie.

Jak zawsze, użytkownicy powinni mieć pewność, że opracowali własne protokoły bezpieczeństwa osobistego i zapewnili maksymalne bezpieczeństwo swoich danych osobowych, a także upewnij się, że wyłączyli wypłaty z konta Binance..

Podobnie jak w przypadku większości botów handlowych lub narzędzi do zarządzania portfelem, nie musisz przesyłać środków do Signal, a platforma nie ma bezpośredniego dostępu do Twojego portfela kryptowalut.

Wszystko odbywa się za pośrednictwem interfejsu programowania aplikacji (API), który jest interfejsem aplikacji, który umożliwia odbieranie i wysyłanie określonych typów danych. Pozwala to Signal komunikować się z Binance i zbierać dane o cenach i saldzie konta, a także składać zlecenia kupna i sprzedaży.

Jest przyjazny dla początkujących?

Wszystkie platformy zarządzania portfelem mają krzywą uczenia się i wymagają trochę przyzwyczajenia, jednak Signal jest jednym z najprostszych dostępnych obecnie rozwiązań do handlu kryptograficznego.

Interfejs jest prosty i łatwy do zrozumienia, a po połączeniu konta Binance za pomocą kluczy API, wszystko można zrobić z poziomu konta Signal online. Platforma oferuje prosty zestaw narzędzi, które są odpowiednie dla każdego, kto chce ulepszyć swoją działalność handlową na Binance, a zatem jest odpowiedni dla początkujących i bardziej średnio zaawansowanych traderów.

Bardziej zaawansowani handlowcy mogą być zainteresowani bardziej złożonymi funkcjami i większymi opcjami, takimi jak konfigurowalne boty handlowe, a także boty do handlu algorytmicznego, a te funkcje nie są obecnie obsługiwane przez Signal.

Zespół zapewnia również szereg zasobów, które pomagają wyjaśnić różne aspekty korzystania z platformy, w tym pisemne przewodniki i samouczki wideo. Jednak ich społeczność internetowa jest wciąż w fazie rozwoju i nowi użytkownicy mogą czasami musieć „działać samodzielnie”, chociaż z zespołem można skontaktować się za pośrednictwem ich kanałów mediów społecznościowych.

7-dniowy bezpłatny okres próbny oznacza, że ​​każdy zainteresowany korzystaniem z platformy może przetestować ją przez tydzień, zanim zdecyduje się zapłacić miesięczną subskrypcję.

Dodatkowe funkcje oferowane przez Signal są również dość łatwe do zrozumienia i obejmują kupowanie laddered, trailing stop loss oraz opcję sprzedaży istniejących monet. Te funkcje działają w następujący sposób.

Laddered Buys

Jak widać z naszego poprzedniego przykładu zlecenia kupna z limitem, podczas konfigurowania zleceń kupna istnieje opcja włączenia kupna w systemie laddered za pośrednictwem zakładki „Laddered”. Aby rozpocząć, po prostu:

 1. Przełącz „Laddered”.
 2. Wprowadź początkową cenę, po której chcesz rozpocząć transakcję, i kliknij „Dodaj kup 1”. Następnie powtarzaj to, aż wprowadzisz 3 ceny kupna.
 3. Następnie naciskasz „Kontynuuj”.
 4. Zakończ, stosując Cele i Stop-loss, a następnie potwierdź sygnał.

Ta metoda pozwala ci wejść na twoją pozycję i podzielić twoją strefę kupna na trzy punkty wejścia, a kiedy cena osiągnie każdą z twoich cen kupna Signal kupi wybraną monetę za określoną przez ciebie ilość środków (jako% kwoty całkowity rozmiar inwestycji).

Zliczając swoje zakupy masz gwarancję wejścia do handlu, gdy cena osiągnie twoją strefę kupna, a jeśli cena osiągnie dno twojej strefy kupna, otrzymasz również „średni koszt w dolarach” z lepszą ceną (uśrednioną dla wszystkich twoich zakupów).

Trailing Stop Losses

Ponownie, z naszego poprzedniego przykładu widzimy, że podczas konfigurowania stop lossów można wybrać opcję „Trailing”. Po utworzeniu nowego zamówienia kupna:

 1. Wprowadź cenę kupna, którą chcesz wprowadzić, i naciśnij Kontynuuj.
 2. Przejdź do zakładki Stoploss.
 3. Włącz śledzenie.
 4. Użyj suwaka, aby określić końcową odległość i wybierz kwotę%, którą chcesz sprzedać.
 5. Zastosuj swoje cele i potwierdź sygnał.

Jeśli na przykład kupisz 1 ETH za 100 USD i ustawisz cenę Trailing Stop-loss na -10% (90 USD), Trailing Stop-loss będzie podążał za ceną w następujący sposób:

Nie. Cena ETH za 1 sztukę Trailing StopLoss
1. 100 $ 90 $
2. 102 USD (wzrost) 91,80 $
3. 105 $ (wzrost) 94,50 $
4. 101 USD (korekta) 94,50 $
5. 105 $ (wzrost) 94,50 $
6. 108 $ (wzrost) 97,20 $
7. 112 $ (wzrost) 100,80 $
8. 108 $ (korekta) 100,80 $
9. 100,80 $ (korekta) 100,80 USD (uruchomione)

Trailing Stop-loss rośnie wraz z ruchami cen w górę i sprzedaje się, gdy cena zaczyna spadać. Dzięki temu możesz być bardziej elastyczny i zablokować zyski na monecie, która może wykazywać tendencję wzrostową, zanim cena spadnie.

Sprzedawaj istniejące monety

Signal pozwala również na utworzenie aktywnej transakcji z dodatniego salda monet, które posiadasz na Binance, i możesz użyć opcji Sprzedaj istniejące, a następnie określić, z jaką kwotą posiadanych aktywów chcesz utworzyć transakcję.

Będziesz także musiał podać cenę, za jaką kupiłeś monety, ponieważ Signal wykorzystuje te informacje do obliczania zwrotu z inwestycji.

Aby skorzystać z opcji Sell Existing with Signal, po prostu postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

 1. Przejdź do karty Sprzedaj istniejące.
 2. Wybierz swoją parę.
 3. Wprowadź całkowitą kwotę, którą chcesz sprzedać.
 4. Podaj cenę, za jaką pierwotnie kupiłeś monetę (powinieneś być w stanie to zobaczyć w historii handlu Binance).
 5. Naciśnij Kontynuuj.
 6. Zastosuj swoje Cele i StopLoss i potwierdź sygnał.

 Plusy

 • Ustaw jednoczesne rozkazy
 • Łatwy w użyciu interfejs i funkcje
 • Transparent Core Team
 • Niska cena
 • Odpowiedni dla nowszych handlowców

Cons

 • Nowa platforma wciąż się rozwija
 • Obsługiwana tylko wymiana Binance
 • Ograniczone opcje wsparcia / kontaktu

Wniosek

Signal to wschodząca platforma do handlu kryptowalutami, która wciąż rozwija się na różne sposoby, a platforma oferuje prostą gamę narzędzi handlowych i obecnie obsługuje tylko giełdę Binance, co znacznie ogranicza jej atrakcyjność.

Jednak po wejściu na konto zauważysz, że układ jest dobrze zaprojektowany, a wszystko, co dotyczy Signal, jest łatwe do zrozumienia i użycia, co będzie odpowiednie dla początkujących i mniej doświadczonych traderów.

Fakt, że możesz korzystać z platformy na urządzeniu mobilnym, jest również przydatny, podobnie jak powiadomienia SMS, a Signal pozwala swoim użytkownikom ustawić jednoczesne zlecenia Stop Loss i Take Profit, których Binance obecnie nie obsługuje.

Inne funkcje, takie jak kupowanie laddered, trailing stop loss i możliwość sprzedaży istniejących monet, są przydatne i znowu są dość łatwe do wykonania i pozwalają każdemu zablokować zyski i zwiększyć swoją aktywność handlową bez konieczności spędzania godzin na uporaniu się z oprogramowanie.

Pomimo tych pozytywów, Signal nie jest dla wszystkich i brakuje go w wielu obszarach, a każdy, kto szuka rozwiązania, które może być używane z różnymi giełdami, będzie chciał. Nie oferuje również żadnych opcji handlu algorytmicznego, a użytkownicy nie mogą konfigurować własnych botów i nie ma możliwości „kopiowania” handlu lub interakcji z innymi użytkownikami platformy.

W rzeczywistości firma wciąż rozwija swoją społeczność internetową, a zespół zrobi dobrze, aby stać się bardziej widocznym, zwiększając aktywność w mediach społecznościowych, a także otwierając grupę Telegram.

W rezultacie platforma prawdopodobnie przyciągnie bardziej żądnych przygód użytkowników, ponieważ Signal wciąż jeszcze się rozwija i mimo, że główny zespół jest dość przejrzysty, operacja nie była aktywna tak długo, jak niektóre z wiodących projektów w tej dziedzinie. sektor.

Każdy, kto jest już aktywny na Binance i faktycznie spędza większość czasu na tej jednej giełdzie, może zajrzeć do Signal, ponieważ rozszerza on doświadczenie korzystania z Binance poprzez własne, bardziej wszechstronne narzędzia handlowe.

Ponadto, pomimo swoich ograniczeń, Signal jest jednym z tańszych rozwiązań do handlu kryptowalutami w ofercie za jedyne 9,95 USD miesięcznie i każdy zainteresowany powinien skorzystać z 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego, aby dowiedzieć się, czy Signal sprosta zadaniu i czy nie odpowiada ich konkretnym potrzebom.

Odwiedź Signal

Sygnał

src = “~ images \ signal-review-crypto-trading-bot-platform-for-binance.gif”

alt = “Przegląd sygnału”

class = “foto-wrapup wppr-product-image” /> 8.8

Łatwość użycia

9,0 / 10

Reputacja

8.0 / 10

Opłaty

9,0 / 10

Obsługa klienta

9,0 / 10

Metody Płatności

9,0 / 10

Plusy

 • Ustaw jednoczesne rozkazy
 • Łatwy w użyciu interfejs i funkcje
 • Transparent Core Team
 • Niska cena
 • Odpowiedni dla nowszych handlowców

Cons

 • Nowa platforma wciąż się rozwija
 • Obsługiwana tylko wymiana Binance
 • Ograniczone opcje wsparcia / kontaktu

Odwiedzić {"@kontekst":"http: \ / \ / schema.org \ /","@rodzaj":"Produkt","Nazwa":"Sygnał","wizerunek":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2019 \ / 09 \ /signal-review.gif","opis":"Signal to platforma zaprojektowana, aby umożliwić traderom pełne wykorzystanie wszystkich możliwości handlu zasobami cyfrowymi dostępnymi na giełdzie Binance. Signal zapewnia traderom szerszą gamę narzędzi niż te, które są obecnie dostępne na giełdzie i pozwala każdemu na łatwe ulepszenie ich działalności handlowej. Korzystanie z Signal pozwala…","oferuje": {"@rodzaj":"Oferta","Cena £":"0,00","priceCurrency":"$","sprzedawca": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Eugene Kem"}},"przejrzeć": {"@rodzaj":"Przejrzeć","recenzjaRating": {"@rodzaj":"Ocena","najlepsza ocena":"10","najgorsza ocena":"0","ratingValue":"8.80"},"Nazwa":"Sygnał","reviewBody":"Signal to platforma zaprojektowana, aby umożliwić traderom pełne wykorzystanie wszystkich możliwości handlu szerokim zakresem aktywów cyfrowych dostępnych na giełdzie Binance. \ R \ n \ r \ nSignal zapewnia traderom szerszy zakres narzędzi niż te, które są obecnie dostępne na giełdowe i pozwala każdemu w łatwy sposób ulepszyć swoją działalność handlową. Korzystanie z Signal pozwala każdemu na efektywny handel przez całą dobę i korzystanie z otwartego rynku kryptowalut 24 \ / 7. \ R \ n \ r \ nPlatforma zawiera popularne funkcje rynku i zleceń limitowanych, a także pozwala użytkownikom na jednoczesne ustawienie stop loss i przyjmować zlecenia zysku, a także trailing stop i laddered buy. \ r \ n \ r \ nDostęp do sygnału można również uzyskać za pośrednictwem komputera lub urządzenia mobilnego, które jest odpowiednie dla każdego, kto lubi mieć oko na swoje transakcje z dala od biurko. \ r \ n \ r \ n \ r \ nVisit Signal \ r \ n \ r \ nSignal Overview \ r \ nSignal został założony w 2015 roku przez obecnego CEO Kyle’a Kaisera, CTO Tamarę Bain i Jason Knott. \ r \ n \ r \ nProjekt ma siedzibę w Ontario w Kanadzie, a firma-matka Signal Inc. zachowuje adres biznesowy pod adresem 151 Charles St W, Kitchener, Ontario, Kanada, a zespół uczestniczył również w programie Y Combinator 2016 i od tego czasu zebrał informacje o rundzie seed inwestycja. \ r \ n \ r \ nMimo powstania w 2015 r. platforma jest wciąż na wczesnym etapie i nadal rozwija się jako rozwiązanie do handlu kryptowalutami. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPlatforma to pojawiająca się opcja handlu kryptowalutami, która pozwala każdemu zautomatyzować swoją aktywność handlową na Binance za pośrednictwem połączeń z kluczem API, a Signal zawiera szereg opcji handlowych w tym regularne zlecenia kupna i sprzedaży kupna i sprzedaży z limitem, a także zlecenia stop-loss \ / take-profit oraz zlecenia kroczące stop-loss. \ r \ n \ r \ nPlatforma umożliwia również swoim użytkownikom konfigurowanie transakcji kupna laddered oprócz łatwej konfiguracji sprzedaży istniejących zasobów monet. Platforma jest dostępna za pośrednictwem komputerów stacjonarnych lub urządzeń mobilnych i zapewnia powiadomienia SMS, a każdy, kto się zarejestruje, będzie mógł skorzystać z 7-dniowego okresu próbnego z usługą dostępną za opłatą w wysokości 9,95 USD miesięcznie od tego momentu. \ R \ nKlucz Funkcje \ r \ n \ r \ n \ tFunkcjonalność \ u2013 Signal działa jako rozwiązanie internetowe i wykorzystuje uproszczony i intuicyjny projekt, który jest odpowiedni dla traderów na wszystkich poziomach. Dostęp do platformy można również uzyskać za pomocą tabletów i iOS oraz urządzeń mobilnych z systemem Android, a użytkownicy mogą również otrzymywać powiadomienia o aktualizacjach za pośrednictwem powiadomień SMS. \ R \ n \ tTechnologia \ u2013 Platforma umożliwia zautomatyzowany handel poprzez integrację API z Binance, a zespół również korzysta z szyfrowania danych i bezpiecznych serwerów. Signal zablokuje również dostęp z wszelkich nieznanych urządzeń i powiadomi Cię e-mailem, gdy to się stanie. \ R \ n \ tZakres narzędzi \ u2013 Platforma zapewnia szereg narzędzi handlowych zaprojektowanych w celu ulepszenia Twoich doświadczeń handlowych na Binance i zawiera typowe opcje, takie jak zlecenia stop-loss i take profit, a także jednoczesne zlecenia stop-loss \ / take-profit oraz zlecenia kroczące stop-loss. \ r \ n \ tNiski koszt \ u2013 Usługa jest dostępna bezpłatnie w 7-dniowym okresie próbnym . Następnie platforma może być używana za 9,95 USD miesięcznie, co czyni ją jednym z tańszych obecnie dostępnych rozwiązań do handlu kryptowalutami. \ R \ n \ tObsługa klienta \ u2013Zespół zapewnia szereg przydatnych zasobów w sekcji pomocy, w tym przewodniki wyjaśniające jak korzystać z platformy, a na kontach członkowskich dostępne są również samouczki wideo. Z zespołem można się również skontaktować przez e-mail lub łącząc się przez Facebooka lub Twittera. \ R \ n \ r \ n \ r \ nJak zacząć w Signal \ r \ nAby utworzyć konto, po prostu kliknij \ u201cZarejestruj się \ u201d w prawym górnym rogu strony głównej. \ r \ n1) Utwórz konto \ r \ nAby zarejestrować konto, wystarczy wpisać adres e-mail i utworzyć hasło przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania Signal. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPo przesłaniu swoich danych musisz kliknąć link w e-mailu weryfikacyjnym, aby zweryfikować swój adres i uzyskać dostęp do swojego konta . \ r \ n2) Podłącz Exchange \ r \ nMożesz teraz skonfigurować swoje konto handlowe i połączyć się z Binance za pomocą kluczy API, będziesz musiał zalogować się do Binance i mieć włączone uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA). Po wejściu na konto możesz znaleźć klucze API, przechodząc do sekcji Konto i klikając \ u201c Ustawienie interfejsu API \".\ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nW tym miejscu możesz nazwać klucz API i kliknąć \"Utwórz nowy klucz \".\ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Następnie należy wprowadzić kod 2FA, a także potwierdzić aktualizację, postępując zgodnie z instrukcjami w wiadomości e-mail z potwierdzeniem. Zobaczysz wtedy klucze API i możesz ukończyć proces konfiguracji, wracając do Signal i wprowadzając wymagane informacje. \ R \ n3) Utwórz swoje zamówienia \ r \ nSignal umożliwia skonfigurowanie rynku i ograniczenie kupna \ / sprzedaje i pozwala również ustawić jednoczesne zlecenia stop loss i take profit, a także trailing stop i laddered buy. Aby rozpocząć, musisz przejść do widoku Utwórz sygnał i utworzyć transakcję. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nNa przykład podczas konfigurowania zlecenia kupna z limitem, będziesz musiał wybrać swoją parę handlową , np LINK \ / USDT, wprowadź kwotę USDT, którą chcesz wykorzystać i ustaw żądaną cenę. Gdy to zrobisz, możesz kliknąć przycisk \ u201c Kontynuuj \ u201d. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nMożesz teraz dodać swoje cele, a Signal obsługuje do 5 celów, które mogą być limitowane lub rynkowe Zamówienia. Cele są również znane jako zlecenia Take Profit i służą do określania ceny sprzedaży wybranej monety. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nMożesz także ustawić Stop-loss. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPrzed przystąpieniem do sprawdzania zamówienia. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nGdy będziesz zadowolony z instrukcji, możesz nacisnąć przycisk \ u201cUtwórz sygnał \ u201d. \ r \ n4) Zarejestruj się \ r \ nZ platformy można korzystać bezpłatnie przez okres do 7 dni, a od tego momentu usługa kosztuje 9,95 USD miesięcznie. Jeśli jesteś zadowolony z wyników okresu próbnego, możesz zobowiązać się do płacenia miesięcznej opłaty, a będziesz musiał podać dane swojej karty kredytowej w celu skonfigurowania płatności cyklicznej. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nUwaga, że ​​płatność w wysokości 9,95 USD będzie automatycznie pobierana z Twojej karty kredytowej do momentu anulowania usługi. \ r \ nCzy Signal Safe? \ r \ nNie ma zbyt wielu informacji na temat projektu protokołu bezpieczeństwa, ale zespół Signal jest bardziej przejrzysty niż większość i udostępnił publicznie szczegółowe informacje o sobie i swojej strukturze korporacyjnej. \ r \ n \ r \ n Pomaga to budować poczucie zaufania, a także zapewnia użytkownikom centralny punkt kontaktowy, jeśli coś pójdzie nie tak, a główny zespół udostępnił również swoje profile Github do wglądu. \ r \ n \ r \ nTa przejrzystość bardzo pomaga, ponieważ platforma jest wciąż całkiem nowa i wymaga podania danych karty kredytowej w zamówić przetwarzanie płatności za subskrypcję, jeśli jest jakiś pro błędy, można je łatwo uporządkować, kontaktując się z dostawcą karty kredytowej. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nZespół musi poprawić swoją ogólną widoczność i rozwinąć swoje profile w mediach społecznościowych, a także stworzyć Telegram społeczność bardzo pomoże, a także przyczyni się do stworzenia jeszcze większego poczucia zaufania. \ r \ n \ r \ nJednak zespół jest zaangażowany w bezpieczeństwo danych i ochronę danych użytkowników, a wszystkie dane są chronione przez zintegrowane zabezpieczenia, takie jak bezpieczne obszary, szyfrowanie i bezpieczne serwery, oprócz dalszych środków organizacyjnych i administracyjnych. \ r \ n \ r \ nPonadto Signal przechowuje dane osobowe tylko tak długo, jak jest to konieczne do celów który został zebrany; chociaż pliki cookie stanowią wyjątek, ponieważ są niezbędne do wydajności i \ / lub funkcjonalności. \ r \ n \ r \ n Strona internetowa stwierdza również, że w przypadku naruszenia przez Signal wdraża swój Plan reagowania na incydenty i naruszenia, który obejmuje wysyłanie powiadomień do osoby i / lub osoby zbierające dane, tak szybko, jak to możliwe. \ r \ n \ r \ nKonta użytkowników są zabezpieczone za pomocą standardowych kombinacji adresu e-mail \ / hasła, chociaż funkcja ochrony urządzeń Signal pozwala Signal zablokować dostęp do Twojego konta z nieznanego urządzenie, a użytkownicy zostaną o tym powiadomieni e-mailem. \ r \ n \ r \ nZawsze użytkownicy powinni upewnić się, że opracowali własne protokoły bezpieczeństwa osobistego i zapewnili maksymalne bezpieczeństwo swoich danych osobowych, a także pamiętaj, aby wyłączyć wypłaty z konta Binance. \ r \ n \ r \ n Podobnie jak w przypadku większości botów handlowych lub narzędzi do zarządzania portfelem, nie musisz przesyłać środków do Signal, a platforma nie ma żadnego bezpośredniego dostępu do Twojego krypto portfolio. \ r \ n \ r \ nWszystko odbywa się za pośrednictwem interfejsu programowania aplikacji (API), który jest interfejsem aplikacji, który umożliwia odbieranie i wysyłanie określonych typów danych. Dzięki temu Signal może komunikować się z Binance i zbierać dane o cenach i saldzie konta, a także składać zlecenia kupna i sprzedaży. \ R \ nCzy Signal jest przyjazny dla początkujących? \ R \ nWszystkie platformy do zarządzania portfelem mają krzywą uczenia się i wymagają trochę przyzwyczajenia, jednak Signal jest jednym z najprostszych dostępnych obecnie rozwiązań do handlu kryptowalutami. \ r \ n \ r \ nInterfejs jest prosty i łatwy do zrozumienia, a po połączeniu konta Binance za pomocą kluczy API, wszystko można zrobić z poziomu konta Signal online . Platforma oferuje prosty zestaw narzędzi, które są odpowiednie dla każdego, kto chce ulepszyć swoją działalność handlową na Binance, a zatem jest odpowiedni dla początkujących i bardziej średnio zaawansowanych inwestorów. \ R \ n \ r \ n Bardziej zaawansowani inwestorzy mogą być zainteresowani bardziej złożonymi funkcjami i większymi opcjami, takimi jak konfigurowalne boty handlowe, a także boty do handlu algorytmicznego, a te funkcje nie są obecnie obsługiwane przez Signal. \ r \ n \ r \ nZespół zapewnia również szereg zasobów, które pomagają wyjaśnić różne aspekty korzystania z platformy, w tym pisemne przewodniki i samouczki wideo. Jednak ich społeczność internetowa jest nadal w fazie rozwoju i nowi użytkownicy mogą czasami być zmuszeni do jej samodzielnego przejścia, chociaż z zespołem można skontaktować się za pośrednictwem ich kanałów w mediach społecznościowych. \ R \ n \ r \ n 7-dniowy bezpłatny okres próbny oznacza, że każdy zainteresowany korzystaniem z platformy może przetestować ją przez tydzień przed podjęciem decyzji o opłaceniu miesięcznej subskrypcji. \ r \ n \ r \ nDodatkowe funkcje oferowane przez Signal są również dość łatwe do zrozumienia i obejmują kupowanie laddered, trailing stop loss i opcja sprzedaży istniejących monet. Te funkcje działają w następujący sposób. \ R \ nLaddered Buys \ r \ n \ r \ n \ r \ nJak widać na naszym poprzednim przykładzie zlecenia kupna z limitem, podczas konfigurowania zleceń kupna istnieje opcja włączenia zakupów laddered przez \ u201cLaddered \ u201d tab. Aby rozpocząć, po prostu: \ r \ n \ r \ n \ tToggle \ u201cLaddered \".\ r \ n \ tWprowadź początkową cenę, po której chcesz rozpocząć transakcję, i kliknij \ u201cDodaj Kup 1 \".\ u00a0Powtarzaj to, aż wprowadzisz 3 ceny kupna. \ r \ n \ tNastępnie naciśnij \ u201cKontynuuj \".\ r \ n \ tZakończ, stosując Cele i Stop-loss, a następnie potwierdź sygnał. \ r \ n \ r \ nTa metoda pozwala ci wejść na swoją pozycję i podzielić swoją strefę zakupów \ u00a0 na trzy punkty wejścia i kiedy cena osiągnie każdą z Twoich cen kupna Signal kupi wybraną przez Ciebie monetę za określoną przez Ciebie kwotę (jako procent całkowitej wielkości Twojej inwestycji). \ r \ n \ r \ nPrzy dokonywaniu zakupów masz gwarancję wejdź do transakcji, gdy cena osiągnie twoją strefę kupna, a jeśli cena osiągnie najniższy poziom twojej strefy kupna, otrzymasz również średni koszt dolara z lepszą ceną (uśrednioną dla wszystkich twoich zakupów). \ r \ nTrailing Stop Losses \ r \ n \ r \ n \ r \ nPonownie, z naszego poprzedniego przykładu widzimy, że istnieje możliwość wybrania \ u201cTrailing \ u201d podczas konfigurowania stop loss. Po utworzeniu nowego zlecenia kupna: \ r \ n \ r \ n \ tWprowadź cenę zakupu, którą chcesz wprowadzić, i naciśnij Kontynuuj. \ R \ n \ tPrzejdź do karty \ u00a0Stoploss. \ R \ n \ tPrzełączanie kończące on. \ r \ n \ tUżyj suwaka, aby określić końcową odległość i wybierz kwotę%, którą chcesz sprzedać. \ r \ n \ t Zastosuj swoje cele i potwierdź sygnał. \ r \ n \ r \ nJeśli miałbyś kupić Na przykład 1 ETH za 100 $ i ustawiając cenę kroczącego Stop-loss na -10% (90 $), kroczący Stop-loss będzie podążał za ceną w ten sposób: \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nNie. \ r \ nETH cena za 1 jednostkę \ r \ nTrailing StopLoss cena \ r \ n \ r \ n \ r \ n1. \ r \ n 100 $ \ r \ n 90 $ \ r \ n \ r \ n \ r \ n2. \ r \ n 102 USD (wzrost) \ r \ n 91,80 USD \ r \ n \ r \ n \ r \ n3. \ r \ n 105 USD (wzrost) \ r \ n 94,50 USD \ r \ n \ r \ n \ r \ n4. \ r \ n 101 $ (korekta) \ r \ n 94,50 $ \ r \ n \ r \ n \ r \ n5. \ r \ n 105 $ (wzrost) \ r \ n 94,50 $ \ r \ n \ r \ n \ r \ n6. \ r \ n 108 $ (wzrost) \ r \ n 97,20 $ \ r \ n \ r \ n \ r \ n7. \ r \ n 112 $ (wzrost) \ r \ n 100,80 $ \ r \ n \ r \ n \ r \ n8. \ r \ n 108 $ (korekta) \ r \ n 100,80 $ \ r \ n \ r \ n \ r \ n9. \ r \ n 100,80 $ (korekta) \ r \ n 100,80 $ (uruchomione ) \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Trailing Stop-loss rośnie wraz ze wzrostem ruchy cen i sprzedaż, gdy cena zacznie spadać. Dzięki temu możesz być bardziej elastyczny i zablokować zyski na monecie, która może wykazywać tendencję wzrostową przed spadkiem ceny. \ R \ nSprzedaj istniejące monety \ r \ n \ r \ n \ r \ nSygnał umożliwia również utworzenie aktywnej transakcji z dodatnie saldo monet, które posiadasz na Binance, i możesz użyć opcji Sprzedaj istniejące \ u00a0, a następnie określić, z jaką kwotą posiadanych aktywów chcesz utworzyć transakcję. \ r \ n \ r \ nMusisz również podać cenę kupiłeś monety w firmie Signal wykorzystuje te informacje do obliczania zwrotu z inwestycji. \ r \ n \ r \ nAby skorzystać z opcji Sprzedaj istniejące z Signal, po prostu postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami: \ r \ n \ r \ n \ tPrzejdź do zakładki Sprzedaj istniejące . \ r \ n \ tWybierz swoją parę. \ r \ n \ tWprowadź całkowitą \ u00a0Kwotę, którą chcesz sprzedać. \ r \ n \ tWprowadź cenę, za jaką pierwotnie kupiłeś monetę (powinieneś być w stanie to zobaczyć ze swojego Binance historia transakcji). \ r \ n \ tNaciśnij Kontynuuj. \ r \ n \ t Zastosuj swoje \ u00a0Cele i StopLoss \ u00a0i potwierdź sygnał. \ r \ n \ r \ n \ u00a0Zalety \ r \ n \ r \ n \ tUstaw jednocześnie Zamówienia \ r \ n \ tŁatwy w użyciu Interfejs i funkcje \ r \ n \ t Przejrzysty główny zespół \ r \ n \ t Opcja niskich kosztów \ r \ n \ tOdpowiednia dla nowszych inwestorów \ r \ n \ r \ nKonserwacje \ r \ n \ r \ n \ tNowa platforma wciąż się rozwija \ r \ n \ tObsługiwana tylko giełda Binance \ r \ n \ tOgraniczona pomoc techniczna \ / Opcje kontaktu \ r \ n \ r \ nWniosek \ r \ nSignal to wschodząca platforma handlu kryptowalutami, która wciąż się rozwija na różne sposoby, a Platforma oferuje prostą gamę narzędzi handlowych i obecnie obsługuje tylko giełdę Binance, co znacznie ogranicza jej atrakcyjność. \ r \ n \ r \ nJednak po wejściu na konto zauważysz, że układ jest dobrze zaprojektowany i wszystko w Signal jest łatwe do zrozumienie i użycie, które będzie odpowiadać początkującym i mniej doświadczonym handlowcom. \ r \ n \ r \ nPrzydatny jest również fakt, że możesz korzystać z platformy na urządzeniu mobilnym, podobnie jak powiadomienia SMS, a Signal pozwala użytkownikom ustawić jednoczesne stop loss i zlecenia zysku, których Binance obecnie nie obsługuje. \ r \ n \ r \ nInne funkcje, takie jak kupowanie laddered, trailing stop loss i możliwość sprzedaż istniejących monet jest przydatna i znów jest całkiem łatwa do wykonania i pozwala każdemu zablokować zyski i usprawnić swoją działalność handlową bez konieczności spędzania godzin na zapoznawaniu się z oprogramowaniem. \ r \ n \ r \ nMimo tych zalet, Sygnał nie jest dla każdego i brakuje go w wielu obszarach, a każdy, kto szuka rozwiązania, które może być używane z różnymi giełdami, będzie chciał. Nie oferuje również żadnych opcji handlu algorytmicznego, a użytkownicy nie mogą konfigurować własnych botów, a także nie mogą kopiować ani wchodzić w interakcje z innymi użytkownikami na platformie. \ R \ n \ r \ nW rzeczywistości , firma wciąż rozwija swoją społeczność internetową, a zespół zrobi dobrze, aby stać się bardziej widocznym, zwiększając swoją aktywność w mediach społecznościowych, a także otwierając grupę Telegram. \ r \ n \ r \ nW rezultacie platforma prawdopodobnie przyciągnie bardziej odważni użytkownicy, ponieważ Signal wciąż jeszcze się rozwija i chociaż główny zespół jest dość przejrzysty, operacja nie była aktywna tak długo, jak niektóre z wiodących projektów w tym sektorze. \ r \ n \ r \ nKażdy, kto jest już aktywny na Binance i faktycznie spędza większość czasu na tej jednej giełdzie, może zajrzeć do Signal, ponieważ rozszerza on doświadczenie korzystania z Binance za pomocą własnych, bardziej wszechstronnych narzędzi handlowych. \ r \ n \ r \ nRównież pomimo jego ograniczeń , Signal jest jednym z tańszych rozwiązań do handlu kryptowalutami w ofercie t tylko 9,95 USD miesięcznie, a każdy zainteresowany powinien skorzystać z 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego, aby dowiedzieć się, czy Signal sprosta zadaniu i czy odpowiada ich konkretnym potrzebom. \ r \ nOdwiedź Signal","autor": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Eugene Kem"},"Data opublikowania":"2019-09-13"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me