BitPainting: Zbieraj kultowe grafiki na Ethereum Blockchain

Malowanie bitumiczne

BitPainting dostarcza platformę cyfrową zaprojektowaną, aby umożliwić użytkownikom gromadzenie kultowych dzieł sztuki w łańcuchu bloków. Daje to entuzjastom sztuki możliwość interakcji z rzadkimi dziełami sztuki w formie wirtualnej w sieci Ethereum. Dzięki platformie BitPainting użytkownicy mogą posiadać swoje ulubione klasyczne dzieła sztuki. Mogą dodatkowo tworzyć dodatki, upominki, sprzedawać i eksplorować słynne dzieła najsłynniejszych artystów z całego świata. Członkowie mogą również tworzyć własną unikalną kolekcję i przeglądać dzieła sztuki zgromadzone przez społeczność.

Malowanie bitumiczne

Revolution Blockchain LLC opracowało i obsługuje BitPainting. Revolution Blockchain jest spółką zależną w całości należącą do Tapinator Inc. i korporacją z Kolorado. Tapinator jest notowany na giełdzie i tworzy i publikuje aplikacje oraz gry mobilne w Google Play, iOS, Ethereum i Amazon. Do tej pory Tapinator obsłużył w samych tylko grach mobilnych ponad 450 milionów graczy, dając mu doświadczenie niezbędne do udanego rozszerzenia aplikacji blockchain.

W jaki sposób BitPainting wykorzystuje Blockchain?

Każda grafika na BitPainting to niewymienialny token ERC-721, przechowywany w łańcuchu blokowym Ethereum. Rzeczywista platforma BitPainting jest zbudowana na podstawie wyspecjalizowanych kontraktów smART, z których każdy zapewnia niedobór, pochodzenie i własność. Zastrzeżone kontrakty smART umożliwiają kolekcjonerom BitPainting tworzenie limitowanych edycji posiadanych przez nich dzieł. Prowadzi to do możliwości zysku, a także do ograniczonej i zdecentralizowanej podaży.

Dlaczego firma BitPainting zdecydowała się użyć łańcucha blokowego?

Biorąc pod uwagę cele BitPainting, takie jak zapewnienie wirtualnej grafiki, którą można handlować i która jest wyjątkowa, użycie łańcucha bloków ma sens. Blockchain już pokazał swoją użyteczność w zakresie zdecentralizowanych transferów wartości w wirtualnym świecie. Technologia ta wcześniej umożliwiała handel rzadkimi zasobami bez obawy o władze centralne i ich kontrolę. To dramatyczna zmiana w historycznych sytuacjach, kiedy to władze dyktowały warunki przenoszenia, kupowania, sprzedawania, a nawet posiadania wirtualnych przedmiotów..

Jak kupować sztukę za pomocą BitPainting?

Aby kupić dzieło sztuki na BitPainting, zaloguj się na swoje konto BitPainting i upewnij się, że jesteś zalogowany do odpowiedniego portfela MetaMask. Wejdź na rynek na BitPainting i wybierz dzieło sztuki. Następnie możesz kliknąć „Kup pracę” i rozpocznie się transakcja MetaMask. Jeśli chcesz, aby transakcja przebiegała szybciej, możesz zwiększyć GWEI.

Rynek

Co może zrobić kolekcjoner z grafiką BitPainting?

Ze względu na decentralizację i inne cechy łańcucha bloków, kolekcjoner posiadający konto BitPainting ma pełną kontrolę nad zakupioną grafiką, mając do niej pełne prawo własności. Mogą zdecydować się na edycję tego dzieła sztuki, aby wygenerować zysk, gdy odsprzedają wyprodukowane wydania. Ewentualnie mogą po prostu trzymać się dzieła sztuki i skorzystać z przyszłego wzrostu jego ceny.

Oczywiście kolekcjonerzy mogą również zdecydować się na użycie BitPainting, aby uzyskać możliwość posiadania wirtualnej grafiki dzieł, których nigdy nie będą mieli okazji fizycznie posiadać, a być może nawet nigdy nie będą w stanie zobaczyć, w zależności od miejsca zamieszkania i zasobów podróży. Możesz tworzyć kolekcje, prezentować lub sprzedawać dzieła sztuki. W najbliższej przyszłości będzie można również obejrzeć dzieło sztuki w innym ustawieniu, zamówić rzeźbę towarzyszącą, obejrzeć dzieło w trybie rzeczywistości rozszerzonej oraz wyświetlić lub wydrukować Certyfikat autentyczności dzieła. Wkrótce pojawi się również aplikacja mobilna.

Czym są rzeźby towarzyszące?

Rzeźby towarzyszące pojawią się wkrótce. Są fizycznymi reprezentacjami dzieła sztuki. Jest ich niewiele, więc właściciele mogą zamówić tylko jedną rzeźbę towarzyszącą na jedno dzieło sztuki. W przypadkach, gdy dzieło sztuki jest podarowane lub sprzedane, nowy właściciel musi poczekać z zamówieniem rzeźby towarzyszącej. Każda rzeźba towarzysząca jest wykonana przy użyciu Lucite i zawiera informacje o identyfikatorze portfela oraz samej sztuce.

Jakich artystów znajdziesz w BitPainting?

Przeglądając rynek i kolekcje BitPainting, znajdziesz klasyczne dzieła sztuki najsłynniejszych artystów. Należą do nich między innymi Michelangelo, Leonardo da Vinci, Amedeo Modigliani, Vincent Van Gogh, Gustav Klimt, Claude Monet i Pablo Picasso. Należy zauważyć, że oryginalne dzieło sztuki pozostaje w muzeum, w którym znajduje się ten konkretny przedmiot. We wschodniej strefie czasowej codziennie w południe pojawia się nowa sztuka. Możesz wyświetlić podgląd nowej grafiki na stronie „Nadchodzące” w Marketplace.

Ponieważ te dzieła sztuki trafiają do sprzedaży tak rzadko i po tak wysokiej cenie, BitPainting wykorzystuje blockchain, aby przeciętny człowiek mógł pokazać swoje uznanie dla sztuki. Czyni to, umożliwiając zbieranie i handel wirtualnymi wersjami dzieła sztuki.

Co to jest program nagród BitPainting?

Aby zachęcić więcej osób do nauki o BitPainting, platforma oferuje program nagród. Możesz zdobyć nagrodę na jeden z dwóch sposobów. W obu przypadkach nagrodą jest oryginalne dzieło sztuki. Opublikowanie wysokiej jakości artykułu prasowego na temat BitPainting na widocznej stronie internetowej lub znalezienie nowego błędu może prowadzić do tej nagrody. Poziom nagrodzonej pracy będzie oparty na czynnikach przedstawionych w programie nagród.

Jak działa BitPainting z MetaMask?

Dzieła sztuki BitPainting są przechowywane w łańcuchu bloków Ethereum, więc aby sprzedawać, kupować lub przenosić dzieła sztuki, musisz mieć wtyczkę MetaMask. Aby rozpocząć zbieranie na BitPainting, wystarczy zainstalować MetaMask. Możesz jednak przeglądać rynek bez niego. To rozszerzenie jest niezwykle popularne. Łączy Ethereum z twoją ulubioną przeglądarką, umożliwiając każdemu interakcję z blockchainem. Chociaż istnieją inne sposoby korzystania z dapps, MetaMask jest najprostszą i najpopularniejszą, dlatego BitPainting zdecydował się jej użyć.

Co to jest Metamask

Instalacja MetaMask jest niezwykle prosta. Wystarczy odwiedzić witrynę MetaMask i kliknąć wersję dla swojej przeglądarki. Po utworzeniu konta MetaMask możesz wysłać Ether na nowy identyfikator portfela i zacząć kupować, sprzedawać i handlować grafiką na BitPainting.

Wniosek

BitPainting to najnowsza firma zajmująca się zbieraniem kryptowalut, która bierze najbardziej ikoniczne dzieła sztuki z całego świata i nadaje im wirtualną formę. Następnie umożliwia entuzjastom sztuki posiadanie dzieła sztuki w łańcuchu blokowym Ethereum, kupowanie, sprzedawanie, prezenty, tworzenie limitowanych edycji i podziwianie ich w różnych ustawieniach. BitPainting dostarcza słynną wirtualną grafikę entuzjastom na całym świecie.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map