Token Tycoon: gra strategiczna online dla wielu graczy oparta na Ethereum Blockchain

Token Tycoon

Token Tycoon sprzedaje się jako pierwsza gra symulacyjna typu blockchain. Działa podobnie do innych popularnych gier typu tycoon, ale jest oparty na blockchainie Ethereum. Celem gry jest powiększanie bogactwa i stanie się najbogatszym potentatem.

Token Tycoon

W Token Tycoon kapitalizacja rynkowa użytkownika opiera się m.in. na zarządzaniu personelem, strategii zarządzania biznesem, wyborze lokalizacji poszczególnych budynków, współpracy z innymi, codziennych decyzjach biznesowych i nie tylko. Użytkownicy zarabiają więcej, gdy ich wartość rynkowa jest wyższa. Zarabiają Cash, czyli token ERC-20. Następnie możesz użyć tej gotówki, aby rozpocząć nowy biznes, ulepszyć swój obecny biznes lub ulepszyć talent. Niektóre kluczowe komponenty obejmują menedżerów, talenty, budynki, sklepy, bank i rynek potentatów. Możesz nawet zainwestować gotówkę w grę.

Gdzie możesz zagrać w Token Tycoon?

Token Tycoon będzie dostępny jako aplikacja mobilna na tablety i smartfony. Będziesz mógł go znaleźć zarówno w sklepie Google Play, jak i Apple App Store. Jeśli wolisz, możesz także grać w Token Tycoon na komputerze.

Intro

Co to jest TTC?

TTC to Token Tycoon Coin, który jest tokenem ERC-20 zbudowanym w sieci Ethereum. Ten żeton jest używany w grze i zapewnia posiadaczom tokenów określone profity. Podczas gdy większość kryptowalut ma ogromne zasoby, całkowita podaż TTC wynosi zaledwie 850 TTC.

Jak używać TTC i innych kryptowalut w grze?

W Token Tycoon można używać żetonów do kupowania przedmiotów. Będzie można kupić przedmioty za pomocą szeregu kryptowalut, a cena 1 TTC jest zawsze równa 1 ETH. Oznacza to, że jeśli przedmiot kosztuje 0,1 ETH, możesz alternatywnie kupić go za 0,1 TTC. Istnieje również możliwość sprzedaży TTC innym użytkownikom w grze.

Portfel MOBOX

Token Tycoon ma swój własny portfel w grze, który pozwala użytkownikom łatwo przechowywać kryptowaluty, których planują używać podczas gry. Dla dodatkowej wygody portfel opracowany przez MOBOX będzie obsługiwał wiele walut. W związku z tym obsługuje TTC, ETH i inne.

Menedżerowie i cuda

Menedżerowie i cuda to unikalne zasoby w Token Tycoon, dające właścicielom tych zasobów bonusy, które można kumulować. Posiadanie większej liczby Menedżerów i Cudów Świata przyspieszy rozwój Twojej firmy. Istnieje tylko ograniczona liczba każdego Cudu i Menedżera. Jeśli kupisz je podczas szybkiej wyprzedaży, otrzymasz 35% zniżki. Po rozpoczęciu gry możesz zatrzymać swoich menedżerów i cuda lub sprzedać je innym na rynku za wybraną przez siebie cenę.

Wyprzedaż błyskawiczna

Albert kosztuje 0,99 ETH lub 0,99 TTC i daje premię +5 do sprzedaży. Dostępnych jest łącznie 50 sztuk tego menedżera. Drugim menedżerem jest Emily, która ma 30 dostępnych, każda po 1,49 ETH lub TTC. Daje premię +18 dla klientów. Wreszcie jest 30 wież w Pizie, każda na poziomie 0,9 TTC lub ETH. Mają one obszar działania 4 × 4 i dają wzrost klienta o +30.

Koło potentata

Koło Tycoon można znaleźć na stronie internetowej Token Tycoon. Kręcenie kołem daje szansę na zdobycie cudów i menedżerów lub inną cenę. Obrót kosztuje 0,039 TTC lub ETH, a pięć obrotów kosztuje 0,1755 TTC lub ETH. Jest czterech menedżerów i dwa cuda, które możesz wygrać, kręcąc kołem. Dwóch menedżerów ma 75 dostępnych jednostek i są one warte 0,99 ETH, podczas gdy pozostali dwaj mają tylko 50 dostępnych jednostek i są wyceniani na 1,49 ETH. Jeden cud ma wartość 0,9 ETH i jest ich 60, podczas gdy drugi ma wartość 1,99 ETH i jest ich 30.

Koło

Ether Online Exchange

Token Tycoon ściśle współpracuje z Ether Online, więc przez ograniczony czas ci, którzy mają Zwierzaki w Ether Online, mogą wymienić Zwierzaki na Token Tycoon Managera, przy czym menadżerowie mają 50-procentowy wzrost wartości w porównaniu ze zwierzętami. W przeciwnym razie możesz kupić menedżerów za pomocą ETH lub TTC.

Ether Online

Opcje w tej sekcji obejmują jednego z 80 menedżerów Timmy (o wartości 0,99 TTC, +12 doładowań klientów) lub Miranda Managers (0,99 TTC, +12 działek budowlanych). Inne opcje obejmują jednego z 60 menedżerów Amy (o wartości 1,49 TTC, + 750 000 limitu przepływu gotówki) lub Mathilda Managers (o wartości 1,49 TTC, + 7,5% limitu przepływu środków pieniężnych). Dostępnych jest również 60 Burj-al-Arabów, kosztujących 0,5 TTC z obszarem efektu 3 × 3 i +30 doładowaniem klienta.

Przedsprzedaż TTC

Ci, którzy zdecydują się uczestniczyć przedsprzedaż TTC otrzyma stałe członkostwo w Token Tycoon. To członkostwo obejmuje 10% zniżki na wszystkie zakupy gier. Dodatkowo członkostwo Token Tycoon obejmuje zaproszenie do wzięcia udziału w teście alfa, aby uzyskać wczesny dostęp do gry. W przedsprzedaży minimalna wpłata wynosi 1 ETH. Po uruchomieniu gry osoby, które biorą udział w przedsprzedaży, mają możliwość zamiany swojego TTC z powrotem na ETH w ciągu tygodnia.

Kluczowe punkty przedsprzedażowe TTC:

  • Token Tycoon Coin (TTC) to token ERC20 #
  • Całkowita podaż TTC zostanie ustalona na 850 tokenów TTC
  • TTC w grze zamiast innych kryptowalut, takich jak ETH.
  • TTC jest ustawiony na stały stosunek 1 TTC: 1 ETH (przedmiot sprzedawany za 0,1 ETH można również kupić za 0,1 TTC)

Jak uzyskać TTC

Istnieje kilka sposobów na zdobycie monet Token Tycoon, w tym udział w przedsprzedaży. W przedsprzedaży obowiązuje rabat. Wkład w wysokości 1 ETH zapewni ci 1,1 TTC, 3 ETH – 3,6 TTC, 5 ETH – 6,5 TTC, 10 ETH – 15 TTC, a 20 ETH – 34 TTC. Odbywają się również zawody TTC, w których zwycięzca otrzyma 3 TTC, drugie miejsce otrzyma 2 TTC, trzecie miejsce otrzyma 1 TTC, a od czwartego do 10 miejsca otrzyma 0,5 TTC. Możesz wziąć udział, odwiedzając Token Tycoon na Facebooku, obserwując lub przesyłając dalej EtherOnline, tweetując, dołączając do czatu społeczności lub odwiedzając witrynę Token Tycoon ze strony konkursu.

Wniosek

Token Tycoon to pierwsza gra typu tycoon działająca na blockchainie, która powinna zapewnić dużo rozrywki zainteresowanym. Gra będzie dostępna na PC, iOS i Android, umożliwiając użytkownikom granie na wielu urządzeniach. W grze użytkownicy rozwijają swoją społeczność i biznes, pracując nad gromadzeniem bogactwa.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map