Ethereum

Niewymienialne tokeny to tokenizowane media (myśl o sztuce, wideo i nie tylko), które handlują na łańcuchach bloków, takich jak Ethereum, a mianowicie na rynkach NFT, takich jak OpenSea i Rarible.

Te specjalne tokeny zapewniają pochodzenie i własność zasobów cyfrowych w stopniu, który nigdy wcześniej nie był możliwy. W tym roku sektor zdecentralizowanych finansów (DeFi) Ethereum gwałtownie się rozgrzał, ale w tym samym okresie i na stosunkowo mniejszą skalę, równolegle poważnie rozwija się również arena NFT panującej platformy inteligentnych kontraktów.

W rzeczywistości arena rozkwitła na tyle, że niektóre z najbardziej wpływowych postaci z szeroko rozumianej kryptoekonomii nie tylko zwracają na to uwagę – teraz nurkują.

Morgan Creek Digital na pokładzie

Anthony Pompliano jest najbardziej znany w branży kryptowalut ze swojego długoletniego poparcia dla Bitcoinów. Ale teraz „Pomp” i jego współzałożyciel Morgan Creek Digital, Jason Williams, również wkraczają w wir sztuki cyfrowej opartej na NFT.

Tak jest na 21 września wydanie The Pomp Letter zatytułowane „Następny duży zakład – sztuka cyfrowa.”

W tym miejscu Pomp ujawnił, że on i Williams ostatnio zwiększali swoje inwestycje w sektor artystyczny NFT, w tym nową flagową komisję utalentowanego, wschodzącego artysty. MŁODE.

[NOWY POST] Następny wielki zakład – sztuka cyfrowa@GoingParabolic i dużo inwestowałem w sztukę cyfrową, ponieważ uważamy, że kapitalizacja rynkowa ostatecznie przyćmi tradycyjny rynek sztuki.

Dziś ujawniamy "Kolacja innowatora" od @fewocious &# 128578;https://t.co/dbkeMf2pMI

– Pomp &# 127786; (@APompliano) 21 września 2020 r

„Osobiście uważam, że kapitalizacja rynkowa dzieł sztuki cyfrowej wzrośnie i przekroczy wartość rynkową dzieł sztuki fizycznej” – powiedział Pompliano w poście.

„Potrojenie w dół” BlockTower na temat NFT

Podobnie jak Morgan Creek Digital, BlockTower Capital jest kolejną wysoko cenioną firmą inwestycyjną zajmującą się kryptowalutami. Dlatego w tym tygodniu odwrócono głowę, gdy BlockTower’s Ari Paul ogłosił, że firma planuje zainwestować ponad 10 milionów dolarów w NFT i powiązane projekty w ciągu następnego półrocza.

BlockTower był podekscytowany NFT od czasu naszej premiery 3+ lata temu, ale spodziewamy się potroić w ciągu najbliższych 6 miesięcy i przeznaczyć ponad 10 milionów dolarów na ten motyw. Shill @xxstevelee (mój kolega najbardziej skupił się na sektorze) z pomysłami i propozycjami. Wątek na temat NFT do naśladowania / 1

– Ari Paul ⛓️ (@AriDavidPaul) 21 września 2020 r

W tym samym wątku ogłoszeniowym Paul w szczególności kontynuował argumentację:

„NFT [to] szeroka kategoria. Przedmioty i kolekcje związane z grami, sztuka cyfrowa, ubezpieczenia, licencje na własność intelektualną… lista jest nieskończona. Interesuje mnie to wszystko i prawie każdy dotychczas zbudowany typ NFT prawdopodobnie w końcu zyska na popularności ”.

Lil Bubble Mints Pierwsze NFT

Lil Bubble łaskotał prawie wszystkich w kryptowalutach zeszłego lata, kiedy wypuścił “Wszystkie minima czasu,”Urocza wersja hitu Lil Nas X„ Old Town Road ”o tematyce kryptowalut.

W ostatnich tygodniach ciekawość Lil Bubble została rozbudzona przez NFT, więc twórca szukał powiązanych sposobów wykorzystania tej technologii. Kulminacją tych poszukiwań była pierwsza mennica Lil Bubble na NFT w tym tygodniu, kolekcjonerska edycja 10/10 zatytułowana „Kiedy Moon?

Pierwsza bańka bzu #NFT teraz @rariblecom &# 129488;

Wracając do miejsca, w którym wszystko się zaczęło – When Moon?

Całkowita podaż? 10https://t.co/FHhTRYIXLv

– lil bubble &# 128201; (@TheCryptoBubble) 21 września 2020 r

NFT od razu zyskały popularność: wszystkie 10 kopii zostało wyprzedanych w ciągu zaledwie kilku godzin od ich wydania.

Cobie kupuje XCOPY?

King Co ฿ ie, a.k.a. CryptoCobain, od dawna jest jedną z najpopularniejszych postaci na „Crypto Twitter”. A teraz dostał również błąd NFT.

Na początku tego miesiąca Cobie wdał się w ostrą wojnę przetargową na należący do Gemini dom aukcyjny NFT Nifty Gateway za „Śmierć Narcyza,”Podpis 1/1 kawałka płodnego kryptoartysty Pak. Cobie w końcu został pokonany za pracę, ale kontynuuje swoje kolekcjonerskie wysiłki w świetnym stylu.

Na przykład przejdź do tego tygodnia i wygląda na to, że Cobie właśnie kupił „Stan nas,”Wczesny podpis NFT uznanego kryptoartysty XCOPY za 9 ETH na platformie artystycznej NFT SuperRare.

Stan nas ⚡️

1 z 1 edycji kryptograficznej @SuperRare_co

Połączyć: https://t.co/46MzVA2HOG$ ETH #crypto #sztuka #nastrój pic.twitter.com/LbCvQECeKF

– XCOPY &# 127988; (@XCOPYART) 10 marca 2019 roku

Zmniejszanie

Nie rzucaj pieniędzy na pierwsze projekty NFT, które znajdziesz tylko dlatego, że coraz więcej wpływowych postaci kryptowalutowych zbliża się do tych innowacji „medialnego lego”. Jak zawsze w kryptowalutach, przeprowadź badania i nigdy nie inwestuj nieodpowiedzialnie.

To powiedziawszy, ten wzrost zainteresowania wokół NFT potwierdza i pokazuje, że istnieje prawdziwe zainteresowanie i obietnica. Oczywiście ekosystem NFT jest wciąż młody i ma dużo miejsca na rozwój, ale od tego tygodnia wydaje się, że początkowa prędkość ucieczki została osiągnięta, jeśli chodzi o uwagę w kryptoekonomii.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me