Coin.Space: Anonimowy portfel kryptowalutowy z wieloma walutami

Portfel na monety

Pierwotnie wydany w 2015 roku w Georgii w USA, Moneta. Spacja to platforma kryptowalutowa, która działa w celu udostępnienia prostego portfela każdemu, zwłaszcza osobom, które nie mają dostępu do konta bankowego.

Underbanking to duży problem dla wielu ludzi, a kryptowaluty mogą naprawdę pomóc wielu osobom w uzyskaniu dostępu do zaawansowanych usług finansowych. Jak pokazał rozwój DeFi, zainteresowanie zdecentralizowanymi rozwiązaniami finansowymi jest duże, ale wszystko zaczyna się od uzyskania dostępu do systemu przez ludzi.

Istnieje bardzo niewiele barier technologicznych w korzystaniu z kryptowalut.

Większość ludzi ma niezbędną elektronikę do handlu i zapisywania tokenów oraz portfela Coin.Space jeszcze bardziej zwiększa tę dostępność, zapewniając, że osoby z połączeniami o niskiej przepustowości mogą nadal dokonywać transakcji kryptograficznych.

O portfelu

Portfel na monety może być używany na wielu typach urządzeń – i działa dobrze w warunkach niskiej przepustowości. Do tej pory Coin.Space rozprzestrzenił się na całym świecie dzięki ponad 20 milionom rejestracji portfeli i jest dostępny w ponad 20 krajach na całym świecie.

Portfel współpracuje z dowolnymi tokenami ERC20 i ERC223 i obsługuje popularne łańcuchy bloków Crypto (Bitcoin, Litecoin, Dogecoin, Bitcoin Cash, EOS, Ripple, Stellar i Ethereum). Obecnie ponad 20000 tokenów zbudowanych na Crypto jest dostępnych za pośrednictwem aplikacji Coin Wallet.

Platforma portfela jest dostępna do pobrania i instalacji w systemach Android, iOS i Windows. Oznacza to, że większość osób posiadających smartfon lub komputer podłączony do internetu może korzystać z portfela Coin.Space.

Oprócz dużego potencjalnego rynku, jedną z najlepszych zalet Coin.Space jest to, że Coin.Space pobiera opłatę tylko od rzeczywistych transakcji.

W przeciwnym razie nie ma żadnych dodatkowych opłat za instalację lub rejestrację portfela. Dlatego Coin.Space jest uważany za jeden z najtańszych i najwygodniejszych portfeli kryptowalutowych.

Funkcje portfela

Coin.Space łączy wielowarstwową ochronę i nowoczesne protokoły bezpieczeństwa, aby zapewnić swoim użytkownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo

Oto kilka rzeczy, które oferuje portfel Coin.Space:

 • Coin.Space stosuje mechanizm szyfrowania AES-256 na urządzeniach klientów, aby zapobiec naruszeniom po stronie klienta
 • Bezpieczeństwo tworzenia nowych portfeli zostało wzmocnione dzięki wykorzystaniu szyfrowania hasła BIP 39, aby zapobiec zagrożeniom utraty nowych kont

  Do weryfikacji tożsamości, gdy użytkownicy logują się na swoje konto, wymagany jest 4-cyfrowy kod PIN

 • Użytkownicy mogą generować klucze prywatne i zapisywać je na swoich urządzeniach, aby uniknąć komunikacji z serwerami zewnętrznymi, a nawet kontaktu z systemem Coin.Space
 • Coin.Space ściśle współpracuje z przejętymi urzędami certyfikacji, aby chronić wszystkie witryny HTTPS przed wszelkimi działaniami, które mają na celu użycie fałszywych identyfikatorów lub fałszywych certyfikatów
 • Coin.Space zobowiązuje się do zapewnienia swoim użytkownikom całkowitej poufności, nawet klucze prywatne nie są przechowywane w systemie Coin.Space, ale na urządzeniach osobistych użytkowników, aby zagwarantować użytkownikom pełną kontrolę nad ich portfelem i monetami

Bezpieczeństwo

Prywatność

Jako dostawca usług portfelowych, Coin.Space rozumie wartość metadanych i to, jak bardzo użytkownicy oczekują, że ich prywatne informacje będą chronione przed niebezpieczeństwem. Dlatego Coin.Space przestrzega zestawu ścisłych protokołów i praktyk, aby całkowicie zachować bazę danych użytkowników.

 • Coin.Space zobowiązuje się nie wykorzystywać ponownie danych osobowych użytkowników, takich jak adres, nawyki zakupowe itp., I bierze pełną odpowiedzialność za ochronę wszystkich informacji przed innymi stronami
 • Coin.Space wyodrębnia historyczne dane transakcji wszystkich użytkowników przed potwierdzeniem nowej transakcji. Dzięki temu platforma jest w stanie uniknąć wycieku danych z portfeli użytkowników
 • Coin.Space oferuje bliskie wsparcie ze strony Tor i bezpieczną sieć VPN, która daje użytkownikom możliwość przeprowadzania transakcji z anonimowym adresem IP

Opłaty za wydobycie

Coin.Space oferuje atrakcyjny schemat działań wydobywczych, podzielony na 3 różne poziomy do rozważenia przez użytkowników.

 • Domyślni górnicy mają „przybliżony czas potwierdzenia od 30 minut do 60 minut”
 • Najszybsi górnicy otrzymują „potwierdzenie w następnych 0-1 blokach”
 • Minimalna liczba górników ma „około 60 minut do 90 minut potwierdzenia”

Wbudowana sieć wymiany

 • Podobnie jak inne popularne giełdy kryptowalut, takie jak BRD Wallet, Blockchain.com lub Bitcoin.com, Coin.Space buduje własną platformę wymiany (Shapeshift), aby umożliwić swoim użytkownikom kupowanie i sprzedawanie kryptowalut
 • Użytkownicy Coin.Space mogą dołączyć do platformy Shapeshift i cieszyć się natychmiastowymi transakcjami Bitcoin

Coin.Space – otwarta dla prawie każdego

Zasadniczo każdy może dołączyć i utworzyć portfel w Coin.Space. Jednocześnie platforma jest skierowana do kilku docelowych odbiorców, w tym.

 • Osoby, które są świeże w inwestowaniu w kryptowaluty i handlu – Są nowicjuszami, którzy chcą wejść na rynek i po raz pierwszy chcą kupić kryptowaluty. Coin.Space zawiera wskazówki dotyczące najprostszych rozwiązań dla początkujących
 • Kupujący, którzy chcą płacić monetami w lokalnych sklepach – Coin.Space działa jako procesor płatności, umożliwiając zakup zwykłych towarów za pomocą kryptowalut

O Jonathanie Speignerze, założycielu i dyrektorze generalnym Coin.Space

Jonathan Speigner jest ekspertem z głęboką wiedzą techniczną w różnych sektorach, w tym „bezpieczeństwo, kryptowaluty, mobilność, przetwarzanie w chmurze i otaczające technologie”.

Podczas swojej długiej, pełnej sukcesów kariery, która trwała ponad 25 lat, Jonathan pracował z ponad 25 000 klientów na całym świecie, co daje mu solidne doświadczenie w międzynarodowych technologiach informatycznych i zwyczajach.

Speigner zajmował się wieloma projektami przemysłowymi w branży finansowej, medycznej, medycznej, telekomunikacyjnej i dostawców oprogramowania. Wszystkie te prace pomagają mu zdobyć szeroką wiedzę techniczną w zakresie „sieci, urządzeń przenośnych, pamięci masowej, infrastruktury obliczeniowej, programowania i bezpieczeństwa”.

Nie tylko odniósł wiele wielkich sukcesów w branży technologicznej, ale Jonathan Speigner jest również osobą dobrze znaną ze swojego zrozumienia operacji biznesowych, od przepływów finansowych, spraw międzynarodowych po zarządzanie ludźmi.

Z Jonathanem Speignerem jako założycielem i dyrektorem generalnym Coin.Space, użytkownicy platformy korzystają z jego dalekowzrocznej wizji i wszechstronnego doświadczenia.

Bankowość dla każdego

Zaskakujące może być odkrycie, że chociaż większość ludzi może sobie pozwolić na smartfon, wielu nie może uzyskać dostępu do systemu bankowego. Usługi bankowe w niektórych najbiedniejszych krajach świata są niezwykle drogie w stosunku do dochodu danej osoby, co pozostawia pracującym biednym niewiele opcji.

Oferując szereg usług kryptograficznych, Coin.Space daje ludziom na całym świecie możliwość korzystania z kryptowalut zarówno lokalnie, jak i globalnie. Koszty związane z wysyłaniem tokenów są bardzo niskie w porównaniu do walut fiducjarnych, co jest świetną rzeczą dla osób, które potrzebują dostępu do usług finansowych po najniższych możliwych stawkach.

DeFi to również jeden z najbardziej obiecujących przełomów technologicznych w dziedzinie mikrofinansów, ponieważ kryptowaluty wiążą się z tak niskimi kosztami operacyjnymi związanymi z dokonywaniem transferów wartości. Mikropożyczki są znacznie łatwiejsze w przypadku korzystania z kryptowalut, a dzięki inteligentnym kontraktom bardzo niewielu ludzi musi być zaangażowanych w ten proces.

Łączenie się z Coin.Space

W tej chwili Coin.Space jest otwarte dla ponad 20 różnych krajów – a firma pracuje nad rozszerzeniem swojej działalności na inne kraje w przyszłości. Jako dostawca zdecentralizowanych rozwiązań finansowych, Coin.Space ma dobrą pozycję do rozwoju w perspektywie średnioterminowej, ponieważ popularność kryptowalut prawdopodobnie wzrośnie.

Bardziej szczegółowe informacje o projekcie dostępne są na oficjalnej stronie internetowej, którą można odwiedzić klikając tutaj.

Ponadto zainteresowani inwestorzy mogą uczestniczyć w sieciach społecznościowych Coin.Space, aby wymieniać się pomysłami z innymi inwestorami. Do tej pory użytkownicy Coin.Space mogą dołączyć do stowarzyszenia członkowskiego na Medium i LinkedIn pod następującymi adresami.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map