Recenzja Billfodl

Billfodl to urządzenie ze stali nierdzewnej do przechowywania prywatnych kluczy kryptowalut lub słów wyjściowych do odzyskiwania. Jest to zamiennik często zalecanego zabezpieczenia papierowego.

Recenzja Billfodl

Wprowadzenie firmy do Billfodl wprowadza koncepcję kluczy i słów wyjściowych, po których natychmiast następuje różnorodność sposobów, w jakie te cenne cyfry mogą zostać utracone.

„Billfodl to najbezpieczniejszy sposób przechowywania klucza prywatnego lub słów wyjściowych” – napisali programiści. „Wszystkie główne portfele kryptograficzne (Jaxx, Ledger, Mycillium, Trezor itp.) Używają systemu słów inicjujących do tworzenia kopii zapasowych kluczy prywatnych. Jeśli Twój telefon lub portfel sprzętowy zostanie zniszczony, będziesz potrzebować tego wyrażenia składającego się z 12 do 24 słów, aby odzyskać swoje środki. Jeśli jesteś jak większość ludzi, przechowujesz swoje początkowe słowa na kartce papieru, prawdopodobnie na tym samym biurku, na którym co noc wkładasz telefon do ładowania. W przypadku pożaru lub powodzi zniszczeniu ulegnie zarówno telefon, jak i portfel sprzętowy oraz kartka papieru ze słowami nasiennymi. A może twój współmałżonek, druga osoba lub dziecko znajduje kartkę z przypadkowymi słowami i wyrzuca ją do kosza bez Twojej wiedzy, dopóki nie będziesz jej potrzebować miesiące lub lata później. Potrzebujesz czegoś trwałego, solidnego i niezawodnego, na którym możesz przechowywać swoje Nasienne Słowa ”.

Odwiedź Billfodl

Po co mi to?

Bez względu na to, jakiego rodzaju portfela używasz – internetowego, oprogramowania czy sprzętu – zalecamy utworzenie kopii zapasowej klucza prywatnego na papierze. Portfele internetowe i programowe są podatne na ataki hakerskie i próby wyłudzenia informacji, a portfele sprzętowe można zgubić tak łatwo, jak zestaw kluczy lub ulec awarii elektronicznej. Papierowa kopia zapasowa gwarantuje, że klucze prywatne są bezpieczne i offline.

Papier ma jednak swoje wady. Nawet jeśli zapisałeś swoje klucze prywatne i je przechowujesz, są one tak bezpieczne, jak fizyczna kartka papieru, na której są zapisane. Kopie zapasowe papieru mogą zostać zniszczone podczas powodzi, zjedzone przez psy, zgubione w pożarach i nie tylko. Billfodl koduje twoje klucze prywatne w twardym, małym, stalowym urządzeniu analogowym. To odświeżająca odrobina twardej, mechanicznej technologii w coraz bardziej delikatnej i cyfrowej przestrzeni finansowej.

Co jest w pudełku?

Billfodl jest dostarczany w schludnym opakowaniu, zapieczętowanym w celofanie z instrukcjami na odwrocie, jak skonfigurować urządzenie.

Billfodl Wrapped

Po otwarciu opakowania zobaczysz urządzenie w tekturowym uchwycie z naklejkami chroniącymi je w transporcie.

Wewnątrz paczki

Zdejmij Billfodl z kartonowego ochraniacza, przecinając naklejki, a zobaczysz pojemnik, który jest oznaczony literami i cyframi, dzięki czemu możesz łatwo znaleźć płytki potrzebne do skomponowania nasion lub kluczy.

Billfodl Pieces

Jak tego używać?

Konfiguracja jest stosunkowo prosta. Oczywiście będziesz musiał mieć pod ręką klucze prywatne.

Przesuń urządzenie Billfodl, aby odsłonić logo i szczeliny ponumerowane od 1 do 12. Następnie chwyć jedną z odsłoniętych płytek i przekręć śrubę w prawym górnym rogu składki, aby otworzyć górny zatrzask. Naciśnij tę samą płytkę, aby odblokować dolny zatrzask.

Konfiguracja Billfodl

Po otwarciu Billfodl wybierz kafelki z tacy i wsuń je na miejsce, aby przeliterować klucz lub słowa bezpieczeństwa, używając pustych kafelków, jeśli to konieczne, aby upewnić się, że każdy rząd jest całkowicie wypełniony.

Gdy zatrzaski są zabezpieczone, przetestuj swój Billfodl. Jeśli wypełniłeś wszystkie dostępne miejsca, nie powinno się wypaczać ani przesuwać. Sprawdź, czy Twoje dane są dokładne, a następnie przechowuj sam Billfodl w bezpiecznym miejscu. Chociaż urządzenie jest wytrzymałe, nic nie jest zabezpieczone przed zgubieniem. Upewnij się, że znajduje się w łatwo zidentyfikowanym i łatwo dostępnym miejscu.

Jakie monety obsługują?

Billfodl jest tak elastyczny, jak kartka papieru. Może przechowywać zarówno klucze 96-, jak i 156-cyfrowe, chociaż użycie konfiguracji 157-klawiszowej wymaga trochę krówki. Większość kluczy wymaga tylko pierwszych czterech liter każdego słowa, więc Billfodl zaleca, aby zapisać tylko te pierwsze cztery litery. Ponieważ Billfodl zawiera tylko 96 znaków, warto pomyśleć o nim jako o pojedynczej kopii zapasowej monety.

Czy Billfodl jest zamiennikiem portfeli sprzętowych?

Billfodl nie zachęca swoich użytkowników do wymiany portfeli sprzętowych na Billfodl. Billfodl zastępuje jedynie papierową kopię zapasową. Ponieważ jest to całkowicie analogowe urządzenie, przenoszenie lub manipulowanie monetami za pomocą Billfodl wymagałoby zbyt wiele pracy, aby było praktyczne na co dzień.

„Chociaż możesz użyć Billfodl zamiast portfela sprzętowego, tworząc nowe zimne portfele i ładując klucze prywatne do Billfodl, w praktyce nie jest to najlepszy sposób korzystania z Billfodl, a jeśli dokonywałeś transakcji z jakąkolwiek częstotliwością, ta metoda stałaby się bardzo uciążliwa – napisali programiści. „Zamiast tego Billfodl ma na celu uzupełnienie portfela sprzętowego, umożliwiając przechowywanie słów wyjściowych w sposób tak niezniszczalny i bezpieczny przed błędami użytkownika, jak tylko moglibyśmy sobie wyobrazić”.

Jakie to trudne?

Co najmniej trudne. Znacznie twardszy niż kawałek papieru, który miał zastąpić. Stal nierdzewna typu 316 jest gatunkiem morskim, dzięki czemu jest wyjątkowo odporna na korozję. Twórcy Billfodl twierdzą, że może wytrzymać dwukrotnie wyższą temperaturę niż przeciętny pożar w domu i nie jest podatny na ataki EMP, ponieważ nie zawiera części cyfrowych ani elektronicznych. Nie trzeba dodawać, że nie trzeba się martwić o ładowanie i nie ma portów połączeniowych, które można uszkodzić.

„Jedną z głównych wad portfela papierowego jest jego słaba żywotność” – napisali twórcy. „Atrament może wyciekać pod wpływem wilgoci, papier rozpuszcza się w wodzie, a po dłuższej perspektywie papier ulega degradacji. Dzięki wysokiej jakości materiałom konstrukcyjnym Billfodl możesz być pewien, że Twoje prywatne dane i klucze kryptograficzne są bezpieczne zarówno przed elementami, jak i czasem. ”

Ile to kosztuje?

Billfodl kosztuje 79,95 USD. Każdy Billfodl może przechowywać 24 słowa lub 96 znaków, dzięki czemu jest odpowiedni do tworzenia kopii zapasowych pojedynczego portfela. Jeśli masz różne monety przechowywane w różnych portfelach, wykonanie kopii zapasowej każdego z nich osobnym Billfodl może być dość kosztowne. Jednak prawdopodobnie znacznie droższe jest ryzyko utraty całej kryptowaluty w tych różnych portfelach. Jeśli wartość Twojego portfela przekracza 80 USD, prawdopodobnie nie jest złym pomysłem użycie Billfodl jako kopii zapasowej.

Konkurentem Billfodl jest Cryptosteel, który kosztuje 149 USD, czyli prawie dwa razy więcej niż cena, więc możesz zobaczyć, że Billfodl oferuje znacznie lepszy stosunek jakości do ceny.

Billfodl oferuje również różnorodne akcesoria, w tym naklejki, uchwyty i wiele ofert pakietów Billfodl.

Wniosek

Jeśli chodzi o to, do czego dąży, urządzenie Billfodl osiąga wszystko – jest tańsze od konkurencji, wykorzystuje lepsze materiały i jest lepiej zaprojektowane. To sprawia, że ​​jest to najlepszy produkt na rynku do przechowywania kluczy lub słów nasiennych w bardzo trwałym materiale, który przetrwa pożary i powodzie. Możesz pomyśleć, że zapłacenie 80 USD za taki produkt to przesada, i możesz mieć rację, jeśli masz tylko kilkaset dolarów w kryptowalucie.

Jeśli jednak twoje zasoby sięgną tysięcy, niewątpliwie będziesz mieć (lub powinieneś mieć) portfel sprzętowy. Jeśli następnie napotkasz problem z urządzeniem, na przykład utratę go, będziesz musiał polegać na słowach źródłowych, aby je wykonać. Jeśli ich przechowywanie na papierze zawiedzie, stracisz inwestycję. Billfold wprowadza dodatkową warstwę ochrony, która może okazać się nieoceniona na dłuższą metę.

Odwiedź Billfodl

Billfodl

79,95 $

src = “~ images \ billfodl-review-steel-device-to-backup-your-recovery-seed-or-private-keys.gif”

alt = “Recenzja Billfodl”

class = “foto-wrapup wppr-product-image” /> 9

Łatwość użycia

9,0 / 10

Projekt

9,0 / 10

Materiał

9,0 / 10

Trwałość

9,0 / 10

Cena £

9,0 / 10

Plusy

  • Ogniotrwały
  • Tańsze niż Cryptosteel
  • Dobrze zaprojektowany
  • Dobry materiał
  • Dobrze zapakowane

Cons

  • Kosztowne w przypadku wielu kopii zapasowych

Odwiedzić {"@kontekst":"http: \ / \ / schema.org \ /","@rodzaj":"Produkt","Nazwa":"Billfodl","wizerunek":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2018 \ / 05 \ /billfodl-review.gif","opis":"Billfodl to urządzenie ze stali nierdzewnej do przechowywania prywatnych kluczy kryptowalut lub słów kluczowych do odzyskiwania. Jest to zamiennik często zalecanego zabezpieczenia papierowego. Wprowadzenie firmy do Billfodl wprowadza koncepcję kluczy i słów wyjściowych, po których natychmiast następuje różnorodność sposobów, w jakie te cenne cyfry mogą zostać utracone. \ u201cBillfodl to…","oferuje": {"@rodzaj":"Oferta","Cena £":"79,95","priceCurrency":"$","sprzedawca": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Oliver Dale"}},"przejrzeć": {"@rodzaj":"Przejrzeć","recenzjaRating": {"@rodzaj":"Ocena","najlepsza ocena":"10","najgorsza ocena":"0","ratingValue":"9.00"},"Nazwa":"Billfodl","reviewBody":"Billfodl to urządzenie ze stali nierdzewnej do przechowywania prywatnych kluczy kryptowalut lub słów kluczowych do odzyskiwania. Jest to zamiennik często zalecanej kopii zapasowej w formie papierowej. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nWprowadzenie firmy do Billfodl wprowadza koncepcję kluczy i słów inicjujących, a zaraz po nich następuje różnorodność sposobów w którym te cenne cyfry mogą zostać utracone. \ r \ n \ r \ n \ u201c Billfodl to najbezpieczniejszy sposób przechowywania klucza prywatnego lub słów inicjujących, \ u201d napisali programiści. \ u201cWszystkie główne portfele kryptograficzne (Jaxx, Ledger, Mycillium, Trezor itp.) używają systemu słów inicjujących do tworzenia kopii zapasowych kluczy prywatnych. Jeśli Twój telefon lub portfel sprzętowy zostanie zniszczony, będziesz potrzebować tego wyrażenia składającego się z 12 do 24 słów, aby odzyskać swoje środki. Jeśli jesteś jak większość ludzi, przechowujesz swoje początkowe słowa na kartce papieru, prawdopodobnie na tym samym biurku, na którym co noc wkładasz telefon do ładowania. W przypadku pożaru lub powodzi zniszczeniu ulegnie zarówno telefon, jak i portfel sprzętowy oraz kartka papieru ze słowami nasiennymi. A może twój współmałżonek, druga osoba lub dziecko znajduje kartkę z przypadkowymi słowami i wyrzuca ją do kosza bez Twojej wiedzy, dopóki nie będziesz jej potrzebować miesiące lub lata później. Potrzebujesz czegoś trwałego, solidnego i niezawodnego do przechowywania swoich Seed Words. \ U201d \ r \ n \ r \ nOdwiedź Billfodl \ r \ nDlaczego tego potrzebuję? \ R \ nNie ma znaczenia, jakiego rodzaju portfela używasz \ u2013 web, oprogramowanie lub sprzęt \ u2013 zalecana jest papierowa kopia zapasowa klucza prywatnego. Portfele internetowe i programowe są podatne na ataki hakerskie i próby wyłudzenia informacji, a portfele sprzętowe można zgubić tak łatwo, jak zestaw kluczy lub ulec awarii elektronicznej. Papierowa kopia zapasowa zapewnia, że ​​klucze prywatne są bezpieczne i offline. \ R \ n \ r \ nPapier ma jednak swój własny zestaw wad. Nawet jeśli zapiszesz swoje klucze prywatne i przechowujesz je, są one tak bezpieczne, jak fizyczna kartka papieru, na której są zapisane. Kopie zapasowe papieru mogą zostać zniszczone podczas powodzi, zjedzone przez psy, zgubione w pożarach i nie tylko. Billfodl koduje twoje klucze prywatne w twardym, małym, stalowym urządzeniu analogowym. To odświeżająca odrobina twardej, mechanicznej technologii w coraz bardziej kruchej i cyfrowej przestrzeni finansowej. \ R \ nCo jest w pudełku? \ R \ n Billfodl jest dostarczany w schludnym opakowaniu, zapieczętowanym w celofanie z instrukcjami na odwrocie, jak skonfiguruj urządzenie. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPo otwarciu opakowania zobaczysz urządzenie w tekturowym uchwycie przymocowanym naklejkami chroniącymi je podczas transportu. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nUsuń Billfodl z tekturowego ochraniacza, przecinając naklejki, a zobaczysz pojemnik, który jest oznaczony literami i cyframi, dzięki czemu możesz łatwo znaleźć płytki potrzebne do skomponowania nasion lub kluczy. \ r \ n \ r \ n \ r \ nJak z tego korzystać? \ r \ nKonfiguracja jest stosunkowo prosta. Oczywiście będziesz musiał mieć pod ręką klucze prywatne. \ R \ n \ r \ nPrzesuń urządzenie Billfodl, aby odsłonić logo i szczeliny ponumerowane od 1 do 12. Następnie chwyć jeden z odsłoniętych kafelków i przekręć śrubę w prawym górnym rogu składanki, aby otworzyć górny zatrzask. Naciśnij ten sam kafelek, aby odblokować dolny zatrzask. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPo otwarciu karty Billfodl wybierz kafelki z zasobnika i wsuń je na miejsce, aby przeliterować klucz lub słowa bezpieczeństwa , używając pustych kafelków, jeśli to konieczne, aby upewnić się, że każdy rząd jest całkowicie wypełniony. \ r \ n \ r \ nPo zabezpieczeniu zatrzasków przetestuj swój Billfodl. Jeśli wypełniłeś wszystkie dostępne miejsca, nie powinno się wypaczać ani przesuwać. Sprawdź, czy Twoje dane są dokładne, a następnie przechowuj sam Billfodl w bezpiecznym miejscu. Chociaż urządzenie jest wytrzymałe, nic nie jest zabezpieczone przed zgubieniem. Upewnij się, że znajduje się w miejscu, które jest łatwo identyfikowalne i łatwo dostępne. \ R \ nJakie monety obsługuje? \ R \ nBillfodl można dostosować jak kawałek papieru. Może przechowywać zarówno klucze 96-, jak i 156-cyfrowe, chociaż użycie konfiguracji 157-klawiszowej wymaga trochę krówki. Większość kluczy wymaga tylko pierwszych czterech liter każdego słowa, więc Billfodl zaleca, aby zapisać tylko te pierwsze cztery litery. Ponieważ Billfodl zawiera tylko 96 znaków, dobrze jest myśleć o nim jako o kopii zapasowej pojedynczej monety. \ R \ nCzy Billfodl jest zamiennikiem portfeli sprzętowych? \ R \ nBillfodl nie zachęca swoich użytkowników do wymiany portfeli sprzętowych na Billfodl. Billfodl zastępuje jedynie papierową kopię zapasową. Ponieważ jest to urządzenie całkowicie analogowe, przenoszenie lub manipulowanie monetami za pomocą Billfodl wymagałoby zbyt wiele pracy, aby było praktyczne na co dzień. \ R \ n \ u201cGdyby można było użyć Billfodl zamiast portfela sprzętowego, tworząc nowy zimne portfele i ładowanie kluczy prywatnych do Billfodl, w praktyce nie jest to najlepszy sposób korzystania z Billfodl, a jeśli dokonywałeś transakcji z jakąkolwiek częstotliwością, ta metoda stałaby się bardzo uciążliwa – napisali programiści. \ u201cZamiast tego Billfodl ma uzupełniać Twój portfel sprzętowy, umożliwiając przechowywanie słów wyjściowych w sposób tak niezniszczalny i bezpieczny przed błędami użytkownika, jak tylko mogliśmy sobie wyobrazić. \ u201d \ r \ nJak to jest trudne? \ r \ nTrudne, delikatnie mówiąc. Znacznie twardszy niż kawałek papieru, który miał zastąpić. Stal nierdzewna typu 316 jest gatunkiem morskim, dzięki czemu jest wyjątkowo odporna na korozję. Twórcy Billfodl twierdzą, że może wytrzymać dwukrotnie wyższą temperaturę niż przeciętny pożar w domu i nie jest podatny na ataki EMP, ponieważ nie ma części cyfrowych ani elektronicznych. Jest rzeczą oczywistą, że nie trzeba się martwić o ładowanie ani porty połączeń, które można by uszkodzić. \ R \ n \ u201c Jedną z głównych wad portfela papierowego jest jego słaba żywotność \ u201d napisali programiści. \ u201cInk może pracować w wilgoci, papier rozpuszcza się w wodzie, aw dłuższej perspektywie papier ulega degradacji. Dzięki wysokiej jakości materiałom konstrukcyjnym Billfodl możesz być pewien, że Twoje prywatne dane i klucze kryptograficzne są chronione zarówno przed elementami, jak i czasem. \ U201d \ r \ nCo to kosztuje? \ R \ nBillfodl kosztuje 79,95 USD. Każdy Billfodl może przechowywać 24 słowa lub 96 znaków, dzięki czemu jest odpowiedni do tworzenia kopii zapasowych pojedynczego portfela. Jeśli masz różne monety przechowywane w różnych portfelach, wykonanie kopii zapasowej każdego z nich osobnym Billfodl może być dość kosztowne. Jednak prawdopodobnie znacznie droższe jest ryzyko utraty całej kryptowaluty w tych różnych portfelach. Jeśli wartość Twojego portfela przekracza 80 USD, prawdopodobnie nie jest złym pomysłem użycie Billfodl jako kopii zapasowej. \ R \ n \ r \ nRywutem Billfodl jest Cryptosteel, który kosztuje 149 USD, czyli prawie dwukrotnie wyższą cenę, więc możesz to zobaczyć Billfodl oferuje znacznie lepszy stosunek jakości do ceny. \ R \ n \ r \ nBillfodl oferuje również różnorodne akcesoria, w tym naklejki, uchwyty i wiele ofert pakietowych Billfodl. \ R \ nWniosek \ r \ nDo celów, które ma osiągnąć, Billfodl urządzenie osiąga wszystko – jest tańsze od konkurencji, wykorzystuje lepsze materiały i jest lepiej zaprojektowane. To sprawia, że ​​jest to najlepszy produkt na rynku do przechowywania kluczy lub słów nasiennych w bardzo trwałym materiale, który przetrwa pożary i powodzie. Możesz pomyśleć, że płacenie 80 USD za taki produkt to przesada, i możesz mieć rację, jeśli masz tylko kilkaset dolarów w kryptowalutach. \ R \ n \ r \ nJeśli jednak twoje zasoby sięgną tysięcy, będziesz niewątpliwie mają (lub powinni mieć) portfel sprzętowy. Jeśli następnie napotkasz problem z urządzeniem, na przykład utratę go, będziesz musiał polegać na słowach źródłowych, aby je wykonać. Jeśli ich przechowywanie na papierze zawiedzie, stracisz inwestycję. Billfold wprowadza dodatkową warstwę ochrony, która może okazać się nieoceniona na dłuższą metę. \ R \ n \ r \ nOdwiedź Billfodl","autor": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Oliver Dale"},"Data opublikowania":"2018-06-04"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me