Ekosystem UniWorld: Budowanie przyszłości AI i Blockchain

Globalne społeczeństwo, w którym żyjemy, szybko się zmienia. UniWorld stworzył zintegrowany ekosystem blockchain, który umożliwia ludziom interakcję na wiele sposobów bez opuszczania platformy.

Platforma, którą UniWorld nadal rozwija, ma kilka głównych zalet i może stać się siłą napędową zmian w przestrzeni blockchain.

UniWorld łączy sztuczną inteligencję i Blockchain

Ponieważ ludzkość ewoluowała od społeczeństw łowieckich i zbierackich (Społeczeństwo 1.0) do społeczeństwa informacyjnego (Społeczeństwo 4.0), nowe potrzeby napędzały rozwój technologii, ponieważ ludzie starają się je zaspokoić, aby żyć wygodniej i bardziej zrównoważonym życiem.

Nowa technologia jest tworzona codziennie, bez prawdziwej obawy o to, jak ma ona zastosowanie w rzeczywistych scenariuszach lub jakie korzyści przynosi społeczeństwu, ponieważ teoria stała się ważniejsza niż zastosowanie, jeśli chodzi o innowacje.

Oczywiście zaawansowane narzędzia nie są wiele warte, ponieważ nie można ich używać w prawdziwym życiu, a UniWorld rozumie, jak ważne jest, aby najnowocześniejsza technologia działała w prawdziwym świecie.

Ekosystem UniWorld został stworzony, aby zapewnić członkom Society 5.0 odpowiednie narzędzia, które pozwolą im uczestniczyć w najnowszej rewolucji technologicznej, wprowadzając technologie takie jak AI i Blockchain do ich codziennego życia, ułatwiając ich przyjęcie i rzeczywiste przypadki użycia.

Stephen Sim, CEO UniWorld, skomentował wartość firmy,

„W UniWorld zamiast sprzedawać pomysł, demonstrujemy wartości naszej już opracowanej technologii, współpracując z partnerami i wprowadzając naszą technologię do rzeczywistych, codziennych zastosowań. W związku z tym jest to zgodne z jedną z naszych podstawowych wartości, czyli „dostarczaniem technologii, która czyni świat lepszym miejscem”

UniWorld stara się stworzyć prawdziwą wartość technologiczną dla członków społeczeństwa 5.0

UniWorld to firma koncentrująca się na Smart Society 5.0, która opisuje kolejny krok dla społeczeństwa, które rozwiązuje problemy społeczne, wprowadzając innowacje, które dostarczyła czwarta rewolucja przemysłowa: Internet rzeczy (IoT), duże zbiory danych, sztuczna inteligencja (AI), robotyka i ekonomia współdzielenia.

Ekosystem UniWorld składa się z wielu platform oferujących różne aplikacje użytkownikom, począwszy od B2B, B2C i C2C. Najbardziej kultowymi obecnie platformami są UniBot, UniMe, UniChain i Mia.

Ekosystem koncentruje się na uczynieniu istniejącej technologii bardziej wydajną i inteligentną, aby wzmocnić i pobudzić rozwój inteligentnego społeczeństwa 5.0. Tworząc ekosystem, który może być używany samodzielnie, UniWorld eliminuje potrzebę współpracy wielu platform.

Uniworld ma na celu zrewolucjonizowanie sztucznej inteligencji (AI) i technologii blockchain w miarę ich wdrażania, gdy przedsiębiorstwa i użytkownicy zdają sobie sprawę z ich potencjału.

Technologia Blockchain może wynieść technologię AI na nowy poziom, maksymalizując jej szybkość i bezpieczeństwo, a także ułatwiając jej szkolenie, zwiększając ilość danych, które programiści mogą zasilać silnik.

Rozwój we właściwym kierunku

Uniworld rozwija najbardziej zaawansowane i najnowocześniejsze technologie w celu obsługi sektora gospodarczego AI i Blockchain.

Od momentu powstania firma rozszerzyła swoją działalność na cały świat, prowadzi działalność w Japonii, Kanadzie, na Węgrzech, w Polsce i Wietnamie, a jej siedziba nadal znajduje się w Singapurze..

Aby umożliwić zakończenie transakcji w ekosystemie, UniWorld ma natywny token o nazwie UniCash (UNW), który został niedawno uruchomiony w przedsprzedaży, która miała miejsce 28 lipca, składającej się z wielu rund, wyprzedanych w pierwszej i drugiej rundzie.

Pan Daika Ginza jest CEO i prezesem UniWorld Ecosystem.

Prawda, którą każdy może zrobić, pozostawiając podstawowe wartości, które motywują ludzkość, jest czymś, do czego należy dążyć, to ścieżka i życie, które wybieram i umieszczam swoje przeznaczenie w ekosystemie UniWorld, który uważam za statek kosmiczny, który zabierze nas w przyszłość

Stephen Sim jest prawnym przedstawicielem UniWorld z siedzibą w Singapurze.

Firma planuje zaczekać po zakończeniu epidemii Covid, wróci do Tokio i założy tutaj swoją globalną siedzibę. Tokio to także miejsce, w którym Daika Ginza prowadził własną firmę w wieku 20 lat i gdzie w 2013 roku narodził się pomysł stworzenia Uni World z zaawansowaną technologią..

Ale o nazwie międzynarodowej, zdecentralizowanej organizacji, pochodzi od zagranicznych przyjaciół w Tokio, którzy specjalizują się w badaniach i rozwoju oraz przetwarzaniu specjalnych zamówień od firm technologicznych z całego świata na AI i Blockchain.

To właśnie UniLab DAO Network, która jest prekursorem UniWOrld od 2013 roku.

Sieć UniLab DAO to renomowana organizacja dostępna tylko dla tych, którzy głęboko rozumieją lub jednostek należących do rządów w dziedzinie AI i Blockchain.

Paliwo ekosystemu weszło niedawno w przedsprzedaż

Tokeny UniCash zostały po raz pierwszy zaoferowane w publicznej przedsprzedaży, która miała miejsce w dniach 28 lipca do 1 sierpnia, oferując rabat, aby zachęcić do jego nabycia od zainteresowanych inwestorów.

Chociaż całkowita podaż 1 miliarda UNW będzie dostępna w ekosystemie po uwolnieniu wszystkich tokenów, planowany jest początkowy obieg 300 milionów UNW, a 17% pozostałych tokenów będzie odblokowywanych co miesiąc.

Oczekuje się, że alokacja UniCash będzie wyglądać następująco: 40% na Ekosystem, 25% na sprzedaż publiczną, 12% na zespół projektu, 10% na marketing, 8% na sprzedaż prywatną, 3% na Doradców i 2 % na badania i rozwój.

UniCash zostanie również nagrodzony w ramach programu poleceń w postaci dodatkowych 5% za każde udane polecenie, zwiększające się w zależności od rangi, jaką posiada polecający użytkownik (VIP1, VIP2 lub VIP3).

UniChain to podejście Society 5.0 do technologii Blockchain

UniChain to Blockchain czwartej generacji stworzony przez UniWorld, który wykorzystuje algorytm Delegated Proof of Stake w połączeniu z HotStuff, aby zapewnić skalowalność i jednosekundową finalność bloku.

Dodatkowe wsparcie dla funkcjonalności wielu łańcuchów pozwala mu działać jako podstawa dla każdego projektu poprzez walidację wszystkich stanów łańcuchów bocznych, a także łączenie ich z zachowaniem bloków i walidatorów transakcji.

Protokół UniBridge jest odpowiedzialny za umożliwienie komunikacji między łańcuchami bocznymi za pomocą natywnego systemu inteligentnych kontraktów UniChain, obsługującego popularne platformy blockchain, takie jak Ethereum i EOS.

UniChain jest oprogramowaniem typu open source i zawiera własny natywny portfel na Androida i iOS z obsługą UNW i BNB, a obsługa innych tokenów jest już częścią planów firmy.

UniBot: Uwolnienie potencjału sztucznej inteligencji dla rzeczywistych interakcji

UniBot to osobista platforma chatbotów z awatarem 3D, która ma możliwość obsługi klientów w różnych obszarach, takich jak obsługa klienta, sprzedaż, edukacja, sieci społecznościowe, wsparcie techniczne i wiele innych.

UniBot jest dostępny jako platforma internetowa lub silnik AI, który oferuje różne opcje i korzyści programistom, którzy chcą zintegrować sztuczną inteligencję w swoich projektach zgodnie z ich potrzebami.

Silnik AI ma możliwość pokazywania emocji, uczenia się za pomocą głębokiego uczenia, samodzielnego pisania skryptów, integracji różnych usług komunikacyjnych, przetwarzania języka w naturalny sposób, wizji procesu i wielu innych.

Podejście Uniworld do UniBot polega na podejściu do sztucznej inteligencji przy użyciu 4 różnych elementów: pamięci, umysłu, świadomości i nastroju, z których każdy dzieli się na inne komponenty i oferuje botowi unikalne korzyści i możliwości.

UniMe: łączenie Blockchain i sztucznej inteligencji

„Aplikacja do przesyłania wiadomości dla społeczeństwa 5.0” ma na celu zapewnienie prywatnej, bezpłatnej i godnej zaufania alternatywy dla innych aplikacji do przesyłania wiadomości obecnie dostępnych dla użytkowników systemów iOS i Android.

Aplikacja łączy ludzi i wirtualne asystenty, aby umożliwić użytkownikom spędzanie więcej czasu na robieniu tego, co dla nich ważne, zapewniając funkcje, które upraszczają korzystanie z niej i korzyści.

UniMe polega na wykorzystaniu zarówno technologii blockchain, jak i sztucznej inteligencji. W związku z tym oferuje kompleksowe szyfrowanie wiadomości i połączeń, portfel kryptograficzny, wirtualnego asystenta obsługiwanego przez UniBot oraz infrastrukturę obsługiwaną przez UniChain.

UniMe to doskonały przykład tego, co chce stworzyć UniWorld: Platforma, na której spotykają się Blockchain i sztuczna inteligencja, aby zapewnić konsumentom korzyści i funkcje, z których mogą korzystać codziennie, poprawiając jakość ich życia i dostosowując nowe technologie do ich rzeczywistości.

Fundacja Multiple Intelligences Alliance napędza innowacje

Multiple Intelligences Alliance (MIA) to przejrzysta i zdecentralizowana baza funduszy stworzona w celu rozwiązania niektórych problemów , z którymi boryka się branża zdrowia i edukacji, pomagając w działalności charytatywnej i społecznej.

MIA umożliwia użytkownikom uczestnictwo w swojej platformie mediów społecznościowych z dodatkowymi korzyściami opartymi na technologii UniWorld i zapewnia dostęp do sztucznej inteligencji & Społeczności Blockchain z wieloma celami, takimi jak dopasowywanie biznesowe, głośna konferencja, dobór treści, marketing, pr & Branding i nowoczesne doradztwo.

UniWorld postawił się na styku powstających technologii, które mogą pomóc społeczeństwu globalnemu w osiągnięciu pełnego potencjału. Miej oko na to, co buduje ta innowacyjna firma – może być wzorem dla nowej generacji infrastruktury informatycznej.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map