Kryptium: przenosi zdecentralizowane zakłady P2P do Blockchain

Kryptium

Zakłady online to bardzo dochodowy biznes, w którym duże, scentralizowane firmy, które sprawują kontrolę nad branżą, zarabiają dużo pieniędzy.

Kryptium to nowa platforma i dApp, która pozwala ludziom z całego świata łączyć się i obstawiać zakłady. Nie ma scentralizowanego kreatora kursów ani „kasyna”, więc każdy może obstawiać lub przyjmować zakłady za pomocą Kryptium dApp.

Hazard to jedna z najbardziej regulowanych dziedzin działalności na świecie. Nawet zrobienie małego zakładu ze znajomym nie jest możliwe w większości miejsc legalnie, co pozostawia branżę w rękach kilku głównych graczy (dobrze połączonych firm).

Kryptium

Kryptium ma na celu zmianę sposobu, w jaki zakłady mogą odbywać się w Internecie.

Zamiast zajmować się firmą, która zarabia na wszystkich zakładach, Kryptium pozwala ludziom na używanie niektórych z najpopularniejszych kryptowalut na świecie do bezpośredniego obstawiania zakładów. Dokonywanie zakładów P2P bez pośredników to nowy pomysł & to może być początek wielkich zmian w grach.

Kryptium umożliwia obstawianie zakładów P2P za pomocą kryptowalut

Jednym z najpotężniejszych aspektów kryptowalut jest ich zdolność do bezpośredniego łączenia ludzi. Kryptium wykorzystało to, aby stworzyć aplikację, która umożliwia ludziom obstawianie zakładów opartych na wydarzeniach na prawie każde wydarzenie, jakie chcą: od typowych zakładów sportowych, przez gry fantasy, po zakłady ze znajomymi na temat zakończenia Gry o Tron.

Istnieje już wiele witryn z zakładami, które pozwolą Ci grać z Twoimi kryptowalutami. Kryptium w ogóle nie jest witryną hazardową. Kryptium nie jest producentem kursów ani firma nie wpływa na to, jak ludzie korzystający z Kryptium dApp wybierają zakłady.

Kryptium jest bardzo podobny do programu torrent, który łączy rówieśników przez Internet i pozwala im cieszyć się wydarzeniami z zakładami. Wszystko, czego potrzebujesz, to Ethereum do korzystania z dApp, ale istnieją inne kryptowaluty kompatybilne z Ethereum, które będą działać na dApp.

O Kryptium

Przejrzyste zakłady P2P

Inteligentny kontrakt Ethereum pozwala Kryptium wprowadzić zupełnie nową formę zakładów na globalny rynek.

Wszystkie transakcje, które mają miejsce na platformie Kryptium, są rejestrowane w łańcuchu blokowym Ethereum, dlatego tokeny kompatybilne z Ethereum są jedynymi, które będą w tej chwili współpracować z dApp Kryptium.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​korzystanie z Kryptium jest proste.

Po zainstalowaniu aplikacji na komputerze wystarczy, że zasilisz swój portfel i konto bukmacherskie, a będziesz mógł zacząć obstawiać. Proces finansowania portfela i konta bukmacherskiego jest prosty i możesz obejrzeć samouczek wideo, który wyjaśnia to tutaj:

Po co stawiać na platformie P2P?

Pod wieloma względami Kryptium to znacznie więcej niż prosta platforma bukmacherska P2P.

Jedną z najbardziej innowacyjnych funkcji wprowadzonych przez Kryptium jest możliwość zakładania przez ludzi lub grupy internetowych domów bukmacherskich opartych na łańcuchu bloków zamiast na serwerze. Gdy internetowy bukmacher jest hostowany na serwerze, możliwe jest, że zostanie zmuszony do zamknięcia, nawet jeśli prowadził działalność legalnie.

Rodzaje zakładów

Kryptium pozwala graczom na obstawianie bezpośrednio między sobą, na zasadzie jeden do jednego lub jako grupa (zakłady na pulę). Dużą zaletą dla wszystkich stron jest to, że dom bukmacherski Kryptium działa jak automatyczny depozyt depozytowy, a jego kontrahenci otrzymują płatności bezpośrednio po wygranej.

Nigdy więcej jednostronnych ofert

Jeśli spojrzysz na recenzje innych głównych centrów bukmacherskich online, nie zajmie dużo czasu, aby zobaczyć, że w świecie gier online występują duże problemy. Wiele witryn hazardowych online traktuje pieniądze swoich klientów tak, jakby należały do ​​nich, i nie zawsze wypłacają wygrane w odpowiednim czasie.

Aplikacja stworzona przez Kryptium rozwiązuje ten problem bezpośrednio. Wszystkie zakłady na Kryptium są oparte na inteligentnych kontraktach Ethereum, co oznacza, że ​​żadna ze stron nie może zmienić warunków zakładu po wyrażeniu zgody.

Mówiąc najprościej, po uzgodnieniu zakładu przez obie strony żadna ze stron nie może wstrzymać płatności.

Powiedzmy, że obstawiasz duży mecz piłki nożnej za pomocą Kryptium. Gdy Twój zespół wygra, inteligentny kontrakt zdeponuje Twoje wygrane na Twoim koncie. Dom bukmacherski nie ma możliwości zatrzymania wypłaty, a jeśli chcesz gotówki, łatwo jest przenieść Ethereum na giełdę, która zamieni ją na walutę fiducjarną.

Jak to działa

Duża szansa

Internet bardzo ułatwia tworzenie podmiotów offshore, które pozwoliłyby osobie lub grupie prowadzić internetowy dom bukmacherski z jurysdykcji, która zezwala na taką działalność. Istnieje ogromny rynek gier hazardowych po konkurencyjnych cenach, a Kryptium bardzo ułatwia założenie własnego domu bukmacherskiego.

Oprócz zwykłych opcji zakładów opartych na wydarzeniach, mogą pojawić się nowe możliwości w obszarach takich jak turnieje gier i inne rynki, na które nie mają wpływu największe firmy hazardowe online, które koncentrują się na krajowych i międzynarodowych wydarzeniach sportowych..

Podczas gdy prowadzenie działalności gospodarczej w znanym raju podatkowym normalnie wzbudza podejrzenia potencjalnych klientów, inteligentne kontrakty Ethereum pomogą zapewnić całą społeczność, że bukmacher odniesie sukces na zakładach, które podejmuje..

Wciąż rozwijający się rynek

Kryptium dostrzega potencjał zdecentralizowanych zakładów online i pracuje nad stworzeniem solidnej platformy, która może rosnąć wraz z popytem..

Platforma Kryptium jest w stanie obsłużyć prawie każdy rodzaj zakładów opartych na zdarzeniach, a firma planuje rozszerzyć swoją funkcjonalność, aby obsługiwać zakłady na wydarzenia na „złożonych” rynkach, takich jak akcje i forex. Otworzy to zupełnie nowe spektrum możliwości dla Kryptium, które będzie w stanie skutecznie wspierać opcje binarne peer-to-peer.

funkcje

Istnieje wiele obszarów, w których platforma Kryptium może pasować do rynków, które nie są obecnie obsługiwane. Jeśli chciałeś stworzyć pulę biurową lub postawić ze znajomymi w popularnej telewizji lub filmach, Kryptium jest idealnym rozwiązaniem. Jest to całkowicie skalowalna platforma, która może zrobić prawie wszystko w świecie zakładów opartych na zdarzeniach.

Kryptium ma świetny początek

W tej chwili Kryptium obsługuje zakłady z EthereumClassic (ETC), Expanse (EXP), PIRL (PIRL), Callisto (CLO), Ellaism (ELLA), POA (POA), Musicoin (MUSIC) i Ethereum (ETH). Kryptium nie dodał Bitcoin (BTC) do listy, ale może to zrobić w miarę rozwoju platformy.

Chociaż może być trochę niewygodne, że Kryptium nie obsługuje najcenniejszych kryptowalut na świecie, przestrzeń kryptograficzna stała się znacznie bardziej dojrzała. Bardzo łatwo jest zamienić BTC na dowolne kryptowaluty, a następnie dodać je do swojego konta bukmacherskiego.

Kryptium wkracza na rozwijający się rynek, który cały czas osiąga coraz większą penetrację. Wielka, zła zima kryptowalut, która rozpoczęła się w zeszłym roku, wydaje się topnieć, a to może oznaczać, że wkrótce nadejdzie kolejny bieg w kryptowalutach.

Jedno jest pewne, wykorzystanie kryptowalut rośnie, a platformy takie jak Kryptium pomogą społeczności kryptowalutowej w rozwijaniu konkurencyjnych usług dla istniejącego systemu fiat. Fakt, że Kryptium zapewnia swoim użytkownikom znacznie wyższy poziom bezpieczeństwa niż istniejące opcje zakładów, jest dużym plusem i powinien pomóc mu rozwinąć się w ogromny, istniejący rynek.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map