Najlepsze prezenty kryptograficzne na sezon świąteczny 2020

Prezenty kryptograficzne

Kryptoekonomia po raz pierwszy od lat ponownie zwyżkowała, a ocieplenie nadeszło w samą porę, aby sezon zakupów świątecznych 2020 nadszedł z pełną mocą.

W związku z tym prezenty kryptocentryczne z pewnością będą w tym roku poszukiwane. Jeśli jest to droga, którą chciałbyś odkryć dla kogokolwiek, oto lista pomysłów na prezenty, które wywołałyby uśmiech wielu użytkowników kryptowalut.

Utrzymywanie prostoty? Wypróbuj skarpetki Crypto

Wiedz, że Twój przyjaciel interesuje się kryptowalutą, ale to wszystko?

Niektóre skarpetki z motywem kryptowalut z pewnością byłyby hitem, a ich mały rozmiar sprawia, że ​​idealnie nadają się do „wypychania skarpet”. Koniecznie sprawdź markę merchu kryptowalut Kryptoez jeśli potrzebujesz miejsca, w którym możesz zacząć.

Zdjęcie za pośrednictwem Kryptoez

Najlepsze książki kryptograficzne

Jeśli masz w swoim życiu miłośnika kryptowalut, prawdopodobnie jest on uzależniony od zdobycia dodatkowych informacji o kryptowalutach. Polecam następujące książki każdemu fanowi Bitcoin i Ethereum.

Bitcoin:

Ethereum:

Nie można pomylić się z portfelami sprzętowymi

To powtarza się teraz w każdy sezon świąteczny, ale nadal jest prawdą, że portfele sprzętowe są jednym z najlepszych prezentów dla użytkowników kryptowalut w Twoim życiu. Dzieje się tak, ponieważ jest to najbezpieczniejszy sposób ochrony zasobów przez zwykłych użytkowników.

Zawsze dobrze jest mieć również zapasowe portfele sprzętowe, więc nie możesz się pomylić, jeśli zamierzony odbiorca ma już jedno takie urządzenie. Niektóre popularne modele do rozważenia to:

Księga główna

Trezor

Alternatywy

Zespół startowy Axie Infinity

Jednym z najszybciej rozwijających się sektorów na szczycie Ethereum w tym roku był ekosystem niewymienialnych tokenów (NFT), który koncentruje się wokół sztuki opartej na blockchain, zasobów gier, wirtualnej ziemi i nie tylko..

Jeśli chodzi o gry, jedną z wczesnych gwiazd w branży gier NFT Ethereum była Axie Infinity, która jest nie tylko popularna w ekosystemie NFT, ale także jest obecnie jednym z najczęściej używanych dApps Ethereum.

W związku z tym zgrabnym pomysłem na prezent o tematyce kryptograficznej nadającym się na rok 2020 jest podarowanie zespołowi startowemu Axie Infinity, przy czym minimalnym wymaganiem dla takiego zespołu są 3 Axies.

⛽️Gaz jest teraz niski!

To świetny czas, aby podnieść trzy Axies i rozpocząć swoją przygodę!

&# 127873; https://t.co/ay4hKkbVKM

Chcesz najpierw dowiedzieć się więcej? Sprawdź nasze FAQ

&# 128071;&# 128071;&# 128071;https://t.co/asB4POpTb2

– Axie Infinity (@AxieInfinity) 29 listopada 2020 r

Jeśli chcesz wybrać starter dla ukochanej osoby lub przyjaciela w tym sezonie świątecznym, oto co musisz zrobić:

  1. Kup lub odłóż ETH o wartości około 100 USD. Ponieważ założenie zespołu wymaga 3 osi, a cena minimalna Axie wynosi teraz 0,05 ETH lub ~ 28 USD za sztukę po aktualnym kursie wymiany ETH wynoszącym 552 USD. Niewielka kwota tego ETH zostanie również wykorzystana do zapłaty (tj. Jako gazu) za transakcje na rynku.
  2. Przejdź do sekcji „Axie” jednego z nich 1) the flagowy Axie Marketplace, lub 2) OpenSea’s Axie Infinity Marketplace. Możesz przefiltrować swoje wyszukiwanie według „Najniższej ceny”, aby przeskoczyć do najbardziej konkurencyjnych aktualnych stawek.
  3. Wybierz 3 osie, które lubisz, i dla każdej z nich przejdź przez proces transakcji „Kup teraz”.

Zdjęcie za pośrednictwem OpenSea

W tym momencie możesz przechować Axies dla zamierzonego odbiorcy lub skonfigurować dla nich portfel i przenieść aktywa NFT. Oczywiście portfel sprzętowy byłby najbezpieczniejszą opcją, ale portfel przeglądarki, taki jak MetaMask, byłby również dobry dla większości graczy.

Art. NFT

Axie Infinity była wczesną gwiazdą na arenie gier NFT Ethereum. Jednak oprócz gier, jednym z najgorętszych sektorów kwitnącej gospodarki NFT jest scena sztuk pięknych, tj. Kryptoart lub rzadka sztuka cyfrowa.

To powiedziawszy, jeśli chcesz podarować prezent komuś, kto jest już w kryptoekonomii i trochę obeznany z kosmosem, grafika NFT może być gustowną i przemyślaną opcją.

Po pierwsze, ekosystem NFT jest nadal stosunkowo niszowy w ramach szerszej kryptoekonomii, więc są szanse, że możesz podarować swojemu przyjacielowi lub współpracownikowi ich pierwszy kawałek kryptowaluty (gest, który mogą czule wspominać przez lata!) Dodatkowo byłby to prezent, który wciąż daje, ponieważ mogliby później umieścić ten kawałek w wirtualnej galerii (np. W Cryptovoxels lub Decentraland) lub sprzedać go później, jeśli jego wartość zostanie doceniona.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​kryptowaluty są dostępne w różnych przedziałach cenowych, więc nie musisz wydawać szalonej kwoty, aby kupić coś niesamowitego. Jeśli masz ochotę na taki pomysł na prezent, koniecznie sprawdź następujące platformy:

Podatek od tokena

To ta pora roku, kiedy ludzie wokół kryptowalut zaczynają zwracać się do siebie i pytać: „Więc co robisz ze swoimi podatkami w tym roku?”

Dzieje się tak, ponieważ nadal istnieje wiele otwartych pytań, jeśli chodzi o podatki i kryptowaluty, szczególnie w Stanach Zjednoczonych. A rzeczywistość ta została spotęgowana dopiero w 2020 roku przez pojawienie się nowych kwitnących sektorów, takich jak DeFi i NFT, w których zaczynamy dostrzegać bezprecedensową działalność finansową.

To wszystko oznacza, że ​​wiele osób, nawet weteranów kryptowalut, jest zestresowanych podatkami na kryptowaluty. Tak więc jednym prezentem, który warto rozważyć dla kogoś, kto jest użytkownikiem kryptowalut lub DeFi, jest członkostwo TokenTax, usługa rozwiązania podatkowego przeznaczona dla użytkowników uczestniczących w nowatorskich działaniach związanych z cyrptoekonomią.

Na początek pakiet członkowski Basic TokenTax kosztuje 65 USD rocznie. Bardziej zaawansowany pakiet Premium kosztuje 199 USD rocznie i pomaga subskrybentom automatycznie śledzić ich transakcje DeFi. W związku z tym byłyby to prezenty odpowiednie dla osób, które aktywnie korzystają z kryptowalut i rutynowo.

Nodl One dla Bitcoin

Nodl One, znany również jako „Osobisty Asystent Bitcoin” to urządzenie z pakietem Bitcoin. Może być używany do uruchamiania pełnego węzła Bitcoin, węzła Lightning Network, Tora i innych.

Zdjęcie za pośrednictwem nodl.it

Masz w swoim życiu zagorzałego fana BTC, któremu chciałbyś pomóc w przeniesieniu jego działań związanych z Bitcoinem na wyższy poziom? Coś takiego jak Nodl One może być idealnym prezentem!

DAppNode dla Ethereum

Podobny do tego, czym Nodl One jest Bitcoin, DAppNode jest urządzeniem sprzętowym do wszystkich rzeczy związanych z Ethereum.

Obraz za pośrednictwem DAppNode

W szczególności urządzenie typu „plug and play” umożliwia łatwe uruchamianie własnego węzła Ethereum, oprogramowania Eth2 i nie tylko. Model początkowy, DAppNodeMini, kosztuje obecnie ~ 575 USD.

Dać Crypto czy nie? Kilka uwag

Jeśli byłeś w pobliżu kryptowalut przez jakiś czas, prawdopodobnie przeszedłeś przez doświadczenie polegające na dawaniu niektórym ludziom odrobiny kryptografii, aby mogli zacząć w króliczej nory, i prawdopodobnie z mieszanymi wynikami.

Rzeczywiście, dość często zdarza się, że ludzie zapominają hasła i / lub klucze otrzymane w ramach swojego portfela i na zawsze tracą otrzymane kryptowaluty.

Wszystko to powiedziawszy, będziesz chciał podarować kryptowalutę indywidualnie dla każdego przypadku. Unikaj tego, jeśli uważasz, że odbiorca ostatecznie nie potraktuje prezentu poważnie. Jeśli jesteś zmuszony, dawaj tylko niewielkie kwoty i używaj przyjaznych portfeli, takich jak Argent, które mają funkcje odzyskiwania konta!

Alternatywnie możesz rozważyć pośrednie podanie kryptowalut. Na przykład w tym tygodniu członek społeczności zaprezentował kartkę świąteczną NFT, którą można wymienić na garść kuponów do opartej na Ethereum gry oszczędnościowej „lotto bez strat” PoolTogether.

Chcę podzielić się DeFi w te święta?

Członek społeczności utworzył fizyczne kartki świąteczne, aby udostępniać bilety PoolTogether!

Kup je na Rarible: https://t.co/Dh7sObJ8ZI pic.twitter.com/da79vsLUBg

– PoolTogether (@PoolTogether_) 23 listopada 2020 r

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map