Przegląd Blox: śledzenie, zarządzanie i księgowość kryptowalut

Blox

Blox to aplikacja, której celem jest śledzenie aktywów kryptowalutowych, prowadzenie księgowości i zarządzanie w systemie zaprojektowanym tak, aby był precyzyjny, zautomatyzowany i wydajny. Celem Blox jest zapewnienie użytkownikom jaśniejszego obrazu ich aktualnych aktywów kryptowalutowych, umożliwiając im wydajniejszą pracę.

Blox

Firmy i programiści mogą korzystać z niezawodnego i skalowalnego interfejsu API Blox. Ten interfejs API umożliwia im wydajne pobieranie i interpretowanie danych w łańcuchu bloków. Użytkownicy mogą również automatycznie synchronizować portfele i giełdy, przeglądać pełne historie transakcji, eksportować i współpracować z członkami zespołu.

Najważniejsze funkcje Blox

Blox obejmuje automatyczne śledzenie i synchronizację, które łączy Twoje konto Blox z giełdą, a także portfele kont bez ograniczeń co do liczby, które możesz połączyć. Dla Twojej wygody dane są pobierane automatycznie.

Platforma zapewnia przejrzystość finansową dzięki udostępnianej przestrzeni roboczej. Obejmuje to pełne wsparcie audytowe dla audytorów, CPA i kierownictwa.

Dostępny jest również pulpit nawigacyjny w czasie rzeczywistym, który pokazuje kluczowe informacje, w tym wydajność aktywów, salda, analizy i dane historyczne.

Funkcje Blox

Blox ułatwia prowadzenie ksiąg rachunkowych i kontrolę transakcji. Możesz łatwo uzyskać dostęp do pełnej dokumentacji, a także załączników, notatek i etykiet. Dla dodatkowej wygody wszystko to obejmuje możliwość eksportu do pliku CSV.

Możesz uzyskać dostęp do platformy Blox za pośrednictwem dowolnego wybranego urządzenia. Dostępna jest obsługa zarówno dostępu internetowego, jak i urządzeń mobilnych, więc Twoja lokalizacja nie ogranicza możliwości korzystania z Blox.

Platforma zapewnia również bezpieczeństwo i prywatność poprzez system uprawnień tylko do odczytu. Uzupełniają go niestandardowe rozwiązania dla przedsiębiorstw.

Kolejną wyróżniającą cechą, która wyróżnia Blox, jest możliwość korzystania z udostępnionego obszaru roboczego do współpracy w zespole. Ten element Blox umożliwia udostępnianie portfeli wyznaczonym członkom twojego zespołu. Możesz użyć tej funkcji, aby znaleźć sygnały ostrzegawcze, sugestie lub komentarze związane z działaniami, aby zapewnić płynniejszy proces finansowy.

Kto może skorzystać na Blox?

Profesjonaliści zajmujący się kryptowalutami docenią różne funkcje Blox. Możliwość śledzenia i zarządzania portfelem kryptowalut jest wygodna dzięki funkcjom zarządzania i profesjonalnym narzędziom.

Zespoły finansowe również skorzystają na Bloxie, ponieważ został on stworzony specjalnie dla nich. Księgowi i księgowi docenią możliwość etykietowania i klasyfikowania atrakcji oraz dołączania odpowiednich dokumentów. Docenią również możliwość zbadania sald w czasie rzeczywistym i historycznych. Księgowi i księgowi będą również dobrze wykorzystywać możliwości raportowania Blox i funkcję eksportu CSV.

Korzyści

CPA docenią możliwość wykorzystania Blox do monitorowania aktywów kryptowalutowych firmy. Pulpit nawigacyjny czasu rzeczywistego w połączeniu z systemem alertów zapewnia pełną kontrolę nad saldami i wydatkami, bez względu na to, gdzie jesteś.

Co to jest CDT?

CDT to token powiązany z Blox. Korzystasz z CDT, aby uzyskać dostęp do funkcji i funkcji Blox. Służy również jako token rabatowy dla przedsiębiorstw i firm. Posiadacze CDT uzyskują dostęp do platformy Blox, umożliwiając im pełne wykorzystanie jej potencjału. Ci, którzy posiadają CDT i zobowiązują się do obstawiania, mogą uzyskać rabaty nawet do 75%.

Staking z CDT jest nieco inny niż w przypadku typowego algorytmu konsensusu Proof of Stake. W przypadku Blox obstawianie oznacza zobowiązanie się do utrzymywania dodatniego salda CDT określonej wielkości przez określony czas. W zależności od planu subskrypcji, obstawianie CDT może dać zniżkę lub dodatkowe miejsce na transmisje.

Token CDT

Jakie plany oferuje Blox?

Istnieją cztery plany subskrypcji Blox: Pro, Business, Enterprise i Custom. Wszystkie te plany mają automatyczną synchronizację, historyczne transakcje i salda, migawki i wsparcie księgowe.

Konto Pro to promocja, która potrwa tylko do 1 sierpnia i obejmuje bezpłatne 5000 Tx pamięci. Jest bezpłatny i wymaga tylko obstawiania CDT. Działa z AUM do 50 000 USD i obejmuje obsługę poczty e-mail oraz pamięć 100 Tx z obsługą jednego członka / organizacji. W przypadku tego planu nie ma eksportu CSV.

Konta biznesowe kosztują 100 USD miesięcznie, ale mogą uzyskać rabat do 75%, stawiając CDT. Obejmują one do 20 milionów dolarów AUM, czterech członków lub organizacji, eksport CSV, pamięć 10 000 Tx i 24-godzinny czas reakcji.

cennik

Plany korporacyjne kosztują 250 USD miesięcznie, ale mogą również obejmować rabat do 75% za obstawianie CDT. Plany te mają dedykowanych opiekunów klientów i pracują dla ośmiu członków lub organizacji z pamięcią masową 50 000 Tx i do 60 mln USD AUM.

Wreszcie plany niestandardowe mają niestandardowe ceny, ale oferują tę samą 75% zniżki. Każdy element jest dostosowywany, w tym liczba organizacji lub menedżerów oraz pamięć Tx. Ten plan nie ma limitu AUM.

W dowolnym momencie możesz uaktualnić swoje konto Blox do następnego poziomu, jeśli wolisz.

Co to jest interfejs API Blox?

Blox API jest skalowalny, niezawodny i pojedynczy. Umożliwia zbieranie danych za pomocą pulpitu nawigacyjnego w czasie rzeczywistym z intuicyjną konfiguracją. Pozwala na normalizację danych, która ma pełne wsparcie dla API wielu łańcuchów bloków i pełnego ERC-20. Dzięki Blox API programiści mogą uzyskać dostęp do wielu integracji dla giełd, łańcuchów bloków i dostawców usług opieki.

Blox API obejmuje normalizację danych, w tym historię transakcji i salda adresów. Normalizuje również dane dotyczące transferów tokenów w różnych łańcuchach bloków, potwierdzeniach transakcji i obszernych listach tokenów i liczb dziesiętnych z pasującymi symbolami.

API

Dzięki skalowalności API programiści mogą używać tylko jednego źródła informacji podczas budowania swojego produktu w oparciu o łańcuch bloków. Ponadto dane są znormalizowane i znormalizowane, dzięki czemu dodawanie nowych łańcuchów bloków do produktu jest szybkie, łatwe i opłacalne.

Ogólnie rzecz biorąc, korzystanie z Blox API może pomóc firmom zaoszczędzić na kosztach IT. API wykonuje ciężkie prace, pozwalając programistom i firmom skupić się na swoich produktach. Możliwe jest przetestowanie Blox API przed jego użyciem; po prostu skontaktuj się z zespołem.

Bezpieczeństwo Blox

Podczas korzystania z Blox nie ma żadnego ryzyka dla twoich danych osobowych. Nigdy nie będziesz musiał wprowadzać potencjalnie zagrażających danych osobowych. Podobnie, nigdy nie musisz wprowadzać danych bezpieczeństwa banku ani kluczy prywatnych. Ponieważ te informacje nigdy nie są wprowadzane do Blox, nigdy nie są zagrożone. Podobnie, nie ma ryzyka dla twojej kryptowaluty z Blox, ponieważ nie ma on żadnego sposobu na dostęp do twojej kryptowaluty.

Dla większego bezpieczeństwa Blox działa w trybie tylko do odczytu. Oznacza to, że nie możesz handlować ani kupować bezpośrednio za pomocą platformy; zamiast tego możesz skorzystać z platformy, aby uzyskać przegląd swoich kont. Aby jeszcze bardziej to ulepszyć, jeśli spróbujesz zsynchronizować konto za pomocą klucza API i przypadkowo nadasz Blox dodatkowe uprawnienia, Blox automatycznie zablokuje tę synchronizację. Zostaniesz poproszony o usunięcie tych dodatkowych uprawnień przed ponowną próbą synchronizacji.

Blox ma bardzo dobrą sekcję wsparcia. Dostępna jest szczegółowa baza wiedzy, która obejmuje takie tematy, jak rozpoczęcie pracy i omówienie funkcji Blox, a także przewodniki po portfelach i giełdach. Istnieje również sekcja FAQ dla większości stron w witrynie Blox, a także ogólne FAQ, które obejmują możliwość przeglądania lub wyszukiwania. Alternatywnie możesz skontaktować się bezpośrednio z Blox w celu uzyskania obsługi klienta.

Wniosek

Blox to platforma dostępna w Internecie lub na urządzeniach mobilnych, która pomaga w księgowości, zarządzaniu i śledzeniu aktywów kryptowalutowych. Może pomóc przedsiębiorstwom, firmom i profesjonalistom i zawiera interfejs API oraz wiele przydatnych funkcji.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map