Przewodnik dla początkujących do ludzi: globalny bank zasobów dla firm i ludzi

Ludzie

Ludzie to globalny bank zasobów dla firm i ludzi. Projekt ma na celu zmianę sposobu, w jaki pracujemy, żyjemy i odnosimy się do siebie nawzajem.

HUMANS kataloguje wiedzę, umiejętności i cechy ludzi, tworząc to, co projekt określa jako Globalny Bank Zasobów HUMANS. Z LUDZI możesz szukać ludzi.

Ludzie

Czym właściwie są LUDZIE?

Ostateczną wizją HUMAN jest przekształcenie dzisiejszej platformy w największą na świecie, w pełni zdecentralizowaną sieć peer-to-peer, umożliwiającą bardziej efektywne interakcje między ludźmi i firmami na całym świecie. Nie ma żadnych opłat ani pośredników. HUMANS zamierza również oddać użytkownikom, zwracając znaczną część swoich przychodów aktywnym użytkownikom. Kontrastuje to ostro z innymi platformami peer-to-peer, które pobierają ogromne zyski dla siebie lub dużych firm, które sprzedają dane użytkowników, nie oferując niczego użytkownikom.

Przykłady wśród LUDZI

  • HUMANSBANK to zdecentralizowana organizacja finansowa, która została zaprojektowana dla nowego świata kryptowalut i obsługuje wszystkie kryptowaluty i waluty fiducjarne. Posiada własną infrastrukturę blockchain z wystarczającą liczbą transakcji na sekundę.
  • HUMANSMARKET oferuje prawdziwą usługę gig economy, umożliwiającą użytkownikom udostępnianie i kupowanie usług, pojazdów, towarów, przestrzeni i nie tylko.
  • LUDZKA PROMOCJA pozwala na kapitał osobisty i wzmocnienie społeczne. Istnieją osobiste oceny ludzi oparte na potrzebach lub ścieżkach życia, z których mogą korzystać zwykli ludzie, pracodawcy, inwestorzy i filantropowie.
  • HUMANSSTARS pozwala umówić się na spotkanie ze znaną osobą lub biznesmenem w celu uzyskania porady dotyczącej rozrywki lub biznesu.
  • LUDZKOŚĆ to indywidualny system uwierzytelniania oparty na 64-kluczowym skrócie genomu.

Inne przykłady obejmują HUMANSMUSIC, LUDZKIE UBEZPIECZENIA, HUMANSNEWS, HUMANSSPORT, HUMANSSPARKING i HUMANSVOICE.

Platforma LUDZIE

Platforma HUMANS powstała w 2017 roku. Już teraz pomaga łączyć ludzi na całym świecie, a co tydzień dołączają do niej tysiące aktywnych użytkowników.

Rynek ludzi

Otwarta platforma nowej generacji od HUMANS będzie dalej rozwijana i pozwoli firmom zewnętrznym, osobom fizycznym i usługodawcom wykorzystać HOME (otwarty, wielowymiarowy ekosystem HUMANS), który szybko się rozwija. Będzie to satysfakcjonująca forma zakłócenia strukturalnego.

LUDZIE GEN & Wypłaty nagród

HUMANS GEN będzie kryptowalutą HUMANS. Pozwoli użytkownikom wygodnie i bezpiecznie dokonywać płatności na platformie bez żadnych opłat transakcyjnych, usprawniając codzienne życie użytkowników. LUDZIE będą zarabiać na reklamach dzięki aktywności prawdziwych użytkowników, więc platforma odwdzięcza się, umożliwiając użytkownikom również zdobywanie nagród.

Aby osiągnąć ten cel, zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonują transakcji na Platformie HUMANS za pomocą HUMANS GEN i konsumują reklamy, mogą otrzymywać miesięczne wypłaty nagród. Co miesiąc 25 procent całkowitych przychodów platformy trafia do rezerwy na płatności motywacyjne, która następnie zostanie rozdzielona między aktywnych użytkowników.

Ludzie GEN

Z tego 40 procent trafi do użytkowników, którzy korzystają z reklam. Następnie 10 procent z tego trafi do użytkowników, którzy dostarczą możliwości techniczne do obsługi funkcjonalności HUMANS GEN. Pozostałe 50 procent zostanie rozdzielone między aktywnych posiadaczy tokenów i dostawców usług. Istnieją również interakcje między tymi dwiema ostatnimi grupami, przy czym aktywni posiadacze tokenów przeprowadzają transakcje, w których płacą dostawcom usług tokenami HUMANS GEN.

Należy zauważyć, że zamiast ograniczać stosowanie różnych metod płatności, HUMANS będzie zachęcać do korzystania z HUMANS GEN jako głównego instrumentu płatniczego. Dzięki HUMANS GEN zarejestrowani użytkownicy mogą również otrzymywać dodatkowe usługi za pośrednictwem platformy, takie jak reklamy peer-to-peer.

Sprzedaż tokenów

Plik Sprzedaż tokenów HUMANS GEN rozpoczęła się 15 listopada 2018 r. dla akredytowanych inwestorów. Na tym etapie jest sprzedawany za pośrednictwem prostej umowy na przyszłe tokeny (SAFT). Inwestorzy, którzy się kwalifikują, otrzymują 50 procent premii przy zakupie tokenów HUMANS GEN. Otrzymają również 25-procentową premię dla pierwszych rejestrujących platformę w sprzedaży publicznej. Aby otrzymać ten bonus, musisz otrzymać jeden z ograniczonej liczby kuponów.

Sprzedaż żetonów LUDZI

Cena tokena wynosi 1 USD za token. Podczas sprzedaży możesz użyć Bitcoin, Ether lub waluty fiducjarnej. Sprzedaż ma sztywny limit 100 milionów USD.

Nie wcześniej niż sześć miesięcy po rozpoczęciu sprzedaży tokena token zostanie uruchomiony na platformie i zostanie wprowadzony program motywacyjny. Od uruchomienia tokena do rozpoczęcia sprzedaży grupowej musi minąć co najmniej sześć miesięcy.

Na trzydzieści dni przed sprzedażą zbiorową dystrybucja kuponów zakończy się. Na początku sprzedaży grupowej posiadacze SAFT mogą otrzymać swoje tokeny. Nastąpi wówczas dwumiesięczny okres, w którym tokeny będą sprzedawane ogółowi społeczeństwa.

Pod koniec sprzedaży zbiorowej mogą zostać wydane zarezerwowane tokeny i tokeny bonusowe. Dwa miesiące po zakończeniu sprzedaży zbiorowej token zostanie wymieniony na giełdach.

LUDZKIE dotychczasowe osiągnięcia

Patrząc na mapę drogową, powstanie HUMANS miało miejsce między III kwartałem 2016 a IV kwartałem 2017. W tym okresie platforma została oficjalnie uruchomiona w Nowym Jorku i na platformie było 50 000 zarejestrowanych użytkowników. W pierwszym kwartale 2018 roku wprowadzono HUMANS Interactive Matching System. W tym kwartale nastąpiło również globalne uruchomienie platformy i główne aktualizacje, w tym HUMANS Chat i HUMANS Search. W trzecim kwartale platforma uruchomiła aplikacje na Androida i iOS, a ponad 10 milionów dolarów zostało przyciągniętych i zainwestowanych w rozwój platformy. Do tej pory całkowita liczba użytkowników zarejestrowanych na platformie przekracza 200 000, a niektóre globalne firmy, takie jak National Newspaper Publishers Association, FreshTunes i Coffeemania / L’adresse, korzystają z tej usługi do zatrudniania pracowników lub umożliwiania swoim społecznościom korzystania z platformy korzyści.

Mapa drogowa

W drugim kwartale 2019 r. Zostanie uruchomiony token HUMANS GEN, podobnie jak HUMANS Data, czyli zdecentralizowane przechowywanie danych osobowych ludzi w łańcuchu bloków. Pierwsza motywacyjna rezerwa na płatności odbędzie się w trzecim kwartale 2019 r. W czwartym kwartale pojawią się ważne aktualizacje platformy, w tym pierwsze wydanie portfela HUMANS i asystenta opartego na sztucznej inteligencji oraz rozpoczęcie publicznej sprzedaży zbiorowej. Wtedy też platforma ma dotrzeć do 1 miliona aktywnych użytkowników.

Mapa drogowa

Idąc dalej, w pierwszym kwartale 2020 r. Zostanie uruchomiony zdecentralizowany system reputacji HUMANS, w drugim kwartale pojawi się wiele aktualizacji platformy, w trzecim kwartale powstanie HUMANS HOME (otwarty wielofunkcyjny ekosystem HUMANS), a czwarty kwartał umożliwi podpisy DNA..

Wniosek

Ludzie to sieć peer-to-peer, która umożliwia użytkownikom dostarczanie usług i produktów innym w intuicyjny sposób. Platforma już działa, a projekt będzie dążył do pełnej decentralizacji i dodania innych funkcji opartych na sztucznej inteligencji i blockchain.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map