Przewodnik Ethorse

Ethorse to aplikacja oparta na inteligentnych kontraktach Ethereum, która umożliwia użytkownikom obstawianie w oparciu o cenę kryptowaluty, a następnie zarabianie na każdym, kto stawia przeciwko nim. Użytkownicy stawiają na token lub monetę, która w danym okresie osiągnie najlepsze wyniki w porównaniu z innymi. DApp znajduje się w maszynie wirtualnej Ethereum, wykorzystując technologię, która już została udowodniona jako niezawodna.

Przewodnik Ethorse

Z jakiej platformy korzystają gracze?

Użytkownicy korzystają z wtyczki MetaMask w przeglądarce Firefox lub Chrome, aby obstawiać zakłady i odbierać nagrody. Alternatywnie mogą skorzystać z przeglądarki Mist, opartej na Ethereum. Ponieważ zakłady zawsze odbywają się za pośrednictwem łańcucha blokowego, nie ma obaw, że pojedyncza osoba lub podmiot kontrolujący środki użytkownika lub wyścig po wdrożeniu kontraktu i ogłoszeniu wyścigu.

Jak działa Ethorse?

Każdy zakład na grupę kryptowalut nazywany jest wyścigiem. Każdy wyścig rozpoczyna się od ogłoszenia, po którym następuje wdrożenie kontraktu i otwarcie zakładów. W trakcie tego procesu Ethorse wyświetla statystyki zakładów na żywo. Po zakończeniu tego okresu licytacji rozpoczyna się okres wyścigów. Zaraz po rozpoczęciu wyścigu zakłady są blokowane, a ceny pobierane. Pod koniec wyścigu ceny są ponownie pobierane, a wyniki ogłaszane. Wtedy też przygotowywana jest nagroda. Następnie następuje okres nagradzania, w którym zwycięzca musi odebrać nagrodę. Na koniec wszystkie nieodebrane wygrane są wpłacane. W tej chwili użytkownicy mają 30 dni na odebranie nagrody, ale może to ulec zmianie.

Ethorse dApp

Celem zakładu jest wybranie kryptowaluty, która przyniesie największe zyski w ustalonym okresie, czyli zakłady pari-mutuel. Ponieważ wszystkie zakłady są dokonywane w łańcuchu bloków, użytkownicy mogą łatwo sprawdzić, ile jest zakładów i ile postawiono za każdą monetę, a także kursy wypłaty oparte na tych informacjach. Oznacza to, że jeśli użytkownicy podążają za tłumem, mogą wybrać zwycięzcę. Pozwala także na duże wygrane, gdy postawisz na słabszego i wygrasz.

Jakie są ważne cechy Ethorse?

Ethorse jest pierwszym DApp na świecie, który pozwala użytkownikom obstawiać ceny kryptowalut. Zespół porównuje to do zakładów na wyścigi konne, ale z kryptowalutą, dając przykład, że jeśli myślisz, że ETH wzrośnie, możesz postawić na ETH i zarobić więcej.

Ethorse nie ma zaufania, ponieważ platforma jest całkowicie open source; w rzeczywistości kod jest wymieniony bezpośrednio na głównej stronie internetowej. Do udziału nie są wymagane żadne zapisy ani depozyty, a zakłady są całkowicie uczciwe. Platforma działa niezależnie od tego, czy jest to hossa, czy bessa.

Jak to działa

Aby uzyskać dokładne informacje o cenach, które nie są podatne na manipulacje, dane pochodzą bezpośrednio z giełd za pośrednictwem Oraclize. Interfejs jest również bardzo przyjazny dla użytkownika, a fundusze są zabezpieczone dzięki inteligentnym kontraktom Ethereum.

Czym są tokeny HORSE?

Posiadacze tokenów HORSE zarabiają ETH w formie kwartalnych wypłat. Pięć procent wszystkich pul zakładów jest podzielonych między posiadaczy tokenów, co daje więcej zachęt do inwestowania w HORSE. Dystrybucja kwartalnej wypłaty jest oparta na stosunku posiadanego KONIA do aktualnej podaży rynkowej. Jeśli zdecydujesz się postawić za pomocą tokenów HORSE zamiast innego tokena, otrzymasz zniżkę na wynos i odblokujesz dodatkowe funkcje. Posiadacze tokena uzyskują również prawa głosu, pozwalając im głosować nad zasadami gry, funkcjami i współczynnikiem wykupu.

Żetony koni

Sprzedaż publiczna HORSE już się odbyła, sprzedaż na białej liście fazy 1 odbyła się 10 i 11 stycznia 2018 r., A sprzedaż publiczna fazy 1 11–17 stycznia. Łącznie jest 125 milionów tokenów HORSE, z których 100 milionów jest rozdawanych podczas crowdsale. W fazie 1 stawka (uwzględniająca już premię) wynosiła 25 000 KONI za każde ETH.

Teraz, gdy wyprzedaż się skończyła, możesz kupić HORSE na giełdach, takich jak Etherdelta i IDEX.

Jaki jest współczynnik wynoszenia?

Kurs na wynos to niewielka obniżka, którą Ethorse pobiera z puli zakładów wyścigu i jest to robione przed wypłatą nagrody zwycięzcy. Obecnie współczynnik wykupu wynosi zaledwie 5 procent, z możliwością głosowania i zmiany przez posiadaczy KONIA. Ten współczynnik wykupów jest bardzo minimalny, biorąc pod uwagę, że średni współczynnik wypłat w przypadku zakładów na konie wynosi od 15 do 25 procent, czyli trzy do pięciu razy więcej niż w Ethorse.

Jak wygląda mapa drogowa Ethorse?

Mapa drogowa dla Ethorse rozpoczęła się w październiku 2017 roku, kiedy wersja beta dewelopera została ukończona w sieci testowej. W listopadzie zespół przeprowadził publiczną listę błędów, aby upewnić się, że inteligentny kontrakt na zakłady był doskonały. W grudniu ogłoszono crowdsale, inteligentny kontrakt crowdsale, publiczną wersję testową beta i audyt kodu.

Mapa drogowa

Teraz, w pierwszym kwartale 2018 roku, Ethorse zakończy notowanie giełdy. Zespół uruchomi również sieć główną z codziennymi zakładami, zakończy umowę o dywidendę i wprowadzi ulepszenia w interfejsie użytkownika. W drugim kwartale Ethorse planuje otwarcie portalu do głosowania, umożliwienie obstawiania jeszcze większej liczby kryptowalut oraz wycenę wielu giełd Oraclize. W trzecim kwartale zostanie uruchomiona aplikacja mobilna, więcej rodzajów zakładów i integracja ze Status.im. Dodatkowe typy zakładów obejmują Trifecta, Exacta, Show i Place. Wreszcie w czwartym kwartale 2018 r. Zostanie dodana obsługa innych języków, w tym chińskiego i koreańskiego, a także dodatkowe reklamy i marketing.

Wniosek

Ethorse to świetny przykład działającej aplikacji dApp zbudowanej na platformie Ethereum. Osobom zainteresowanym zakładami Ethorse oferuje nowy sposób na zrobienie tego. To świetny sposób, aby ludzie mogli zaangażować się w kryptowaluty, dokonywać świadomych przewidywań i wkładać pieniądze w swoje instynkty bez konieczności faktycznego kupowania kryptowaluty, której chcą. Jest to również naturalne rozszerzenie zakładów wraz z rozwojem technologii blockchain i kryptowaluty. Ponieważ wszystkie zakłady są dokonywane na blockchain, jest to uczciwe i łatwe do naśladowania.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me