Przewodnik po Genesis Vision

Genesis Vision to platforma zarządzania zaufaniem. Oferuje zdecentralizowaną sieć, w której brokerzy, inwestorzy, handlowcy i giełdy mogą współpracować i wchodzić w interakcje. Rozwiązuje obecny problem braku informacji dzięki inteligentnym kontraktom i technologiom blockchain, a także problem braku przejrzystości i braku zaufania..

W Genesis Vision każdy menedżer zaufania używa własnej kryptowaluty używanej do przyciągania inwestycji. Jasna wizja zespołu i skalowalność platformy powinny pomóc jej wyróżnić się na tle innych ofert blockchain.

Genesis Vision

Jaki problem rozwiązuje Genesis Vision?

Jak wspomniano, główne problemy, które Genesis Vision ma rozwiązać, to brak informacji, przejrzystość i zaufanie w świecie zarządzania zaufaniem. Choć branża rozwija się w stałym tempie, obecne mechanizmy zarządzania zaufaniem wciąż nie spełniają wymagań współczesnych menedżerów i inwestorów. Menedżerowie są związani ze swoimi giełdami lub brokerami, co oznacza, że ​​ich inwestorzy również. Jednocześnie po prostu nie ma żadnego wiarygodnego źródła statystyk i informacji w jednej, skonsolidowanej lokalizacji. Z powodu braku informacji inwestorzy mają ograniczony wybór, a menedżerom trudno jest zdobyć nowe fundusze od inwestorów.

funkcje

Sytuację pogarsza jeszcze brak przejrzystości. W końcu brokerzy mają umiejętności techniczne, aby wpływać na dane związane ze statystykami i historią transakcji dla menedżerów, a inwestorzy nie mają możliwości sprawdzenia, które z tych informacji i historii są prawdziwe. Ponadto cały proces inwestowania i dystrybucji prowizji i zysków odbywa się na platformach transakcyjnych w sposób, do którego uczestnicy rynku nie mają dostępu.

Wszystkie te problemy doprowadziły do ​​możliwości oszukańczych działań, takich jak schematy Ponziego, przy czym oszuści wykorzystują skomplikowany charakter systemu i jego brak przejrzystości na swoją korzyść. Reakcja, zaostrzenie przepisów, jeszcze bardziej utrudnia menedżerom zaufania uzyskanie licencji, co szkodzi wszystkim zaangażowanym stronom.

W jaki sposób wizja Genesis rozwiązuje te problemy?

Pomiędzy decentralizacją, inteligentnymi kontraktami i technologią blockchain, Genesis Vision oferuje wiele technologii, które pomagają rozwiązać wyżej wymienione problemy. Technologia blockchain zapewnia otwartość, odporność na cenzurę i niezmienność informacji. Inteligentne kontrakty dodatkowo zapewniają otwartość i przejrzystość.

W jaki sposób Genesis Vision przynosi korzyści użytkownikom?

Konfiguracja Genesis Vision pozwala na korzyści wszystkim zaangażowanym w zarządzanie zaufaniem. Inwestorzy mogą łączyć się ze wszystkimi instrumentami finansowymi i menedżerami w celu uzyskania szeregu opcji. Platforma ta zasadniczo daje inwestorom możliwość dostępu do menedżerów z dowolnego miejsca na świecie. Przed wyborem menedżera inwestorzy mogą łatwo przeglądać statystyki i historię handlową tego menedżera, z których oba są wiarygodne i znajdują się w jednym miejscu. Nie ma też problemów z zaufaniem dzięki przejrzystym inwestycjom i podziałowi zysków. Inwestorzy mogą nawet inwestować zarówno w waluty fiducjarne, jak i kryptowaluty. Istnieje również dodatkowa płynność, ponieważ inwestycja polega na zakupie kryptowaluty, którą inwestorzy mogą następnie sprzedać, kiedy tylko chcą.

Berło

Menedżerowie mogą oznaczać własną kryptowalutę i korzystać z nieograniczonego skalowania w swojej strategii handlowej. Mogą również korzystać z inwestycji z funduszu Genesis Vision. Brokerzy zauważą wzrost wolumenu obrotu i będą mogli cieszyć się całkowicie darmowym uczestnictwem. Całe oprogramowanie jest również open source, dzięki czemu jest darmowe i przejrzyste do zrozumienia.

Jak działają poszczególne tokeny kryptograficzne?

Każdy menedżer ma unikalną kryptowalutę z kwotą emisji zależną od wskaźników sukcesu handlu. W ten sposób, dokonując lepszych transakcji, możesz przyciągnąć więcej inwestycji. Istnieje wewnętrzna giełda, na której inwestorzy mogą wymieniać swoje tokeny kryptograficzne w dowolnym momencie, w tym między raportami od menedżera. Pozwala to inwestorom budować i realizować własne strategie inwestycyjne.

Kiedy trader zdecyduje się zainwestować w wizję menedżera, po prostu kupi kryptowalutę tego menedżera za pomocą wewnętrznej giełdy. Menedżerowie nie zobaczą żadnych różnic w swoich zwykłych procesach handlowych, a trader nadal będzie działał z wygodnym brokerem lub na giełdzie.

Jakie strategie inwestycyjne są dostępne?

Genesis Vision przemawia do inwestorów z każdym poziomem doświadczenia, ponieważ pozwala na stworzenie własnej strategii inwestycyjnej, jeśli chcesz. Jeśli wybierzesz, po prostu odwiedź giełdę wewnętrzną i kup kryptowaluty powiązane z wybranym przez Ciebie menedżerem. Jeśli wolisz, możesz eksplorować portfele inwestycyjne Genesis Vision generowane przez sztuczną inteligencję, które obejmują szeroki wachlarz opcji.

Co to jest GVT?

GVT jest tokenem dla platformy Genesis Vision i będzie kluczową częścią ekosystemu platformy. Będzie to część wszystkich operacji inwestycyjnych i podziału zysków. Ze względu na ograniczoną liczbę tokenów i brak przyszłej emisji cena GVT będzie oparta na jego popycie. Podczas ICO każdy GVT został wyceniony na 1 USD. GVT będzie również używany do tokenów menedżerów handlowych na wewnętrznej giełdzie platformy.

Token GVT

Zespół odpowiedzialny za Genesis Vision przewiduje zapotrzebowanie na rosnący duet GVT dla aktywnych klientów, wzrost wolumenu obrotów członków sieci oraz przemyślany plan marketingu i rozwoju.

Jak kupić Genesis Vision GVT

W chwili pisania tego tekstu możesz handlować GVT na kilku giełdach, w tym Etherdelta, Kucoin, HitBTC i Binance.

Nie możesz kupić GVT za pomocą waluty „Fiat”, więc musisz najpierw kupić inną walutę – najłatwiej kupić Bitcoin lub Ethereum, które możesz zrobić w Coinbase za pomocą przelewu bankowego lub zakupu kartą debetową / kredytową, a następnie wymienić dla GVT na giełdzie, na której znajduje się token. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak go kupić.

Zarejestruj się w Coinbase

Kupującym po raz pierwszy kryptowalutę zalecamy skorzystanie z Coinbase, aby dokonać pierwszego zakupu – jest łatwy w użyciu, w pełni regulowany przez rząd USA, dzięki czemu wiesz, że jest to jedno z najbezpieczniejszych i najbardziej renomowanych miejsc do zakupu kryptowaluty. Coinbase oferuje możliwość zakupu Bitcoin, Litecoin i Ethereum za pomocą karty kredytowej lub debetowej lub poprzez wysłanie przelewu bankowego. Opłaty są wyższe w przypadku kart, ale walutę otrzymasz natychmiast.

Podczas rejestracji będziesz musiał przeprowadzić weryfikację tożsamości, ponieważ muszą przestrzegać surowych wytycznych finansowych.

Upewnij się, że korzystasz z naszego linku do rejestracji, gdy dokonasz pierwszego zakupu o wartości 100 USD, otrzymasz 10 USD w postaci darmowych bitcoinów.

Strona internetowa Coinbase

Aby rozpocząć, kliknij przycisk „Zarejestruj się”, gdzie zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego, w którym będziesz musiał wpisać swoje imię i nazwisko, adres e-mail i wybrać hasło.

Kup Ethereum

W Coinbase przejdź do zakładki „Kup / Sprzedaj” u góry, wybierz „Ethereum”, wybierz metodę płatności i wprowadź kwotę, którą chcesz kupić – możesz podać kwotę w dolarach amerykańskich lub liczbę Ether.

Kup Etherum

Zostaniesz poproszony o potwierdzenie transakcji, jeśli płacisz kartą, być może będziesz musiał przeprowadzić weryfikację u dostawcy karty. Gdy to zrobisz, Twój Ethererum zostanie dodany do Twojego konta.

Kup GVT w Binance

Możesz teraz wysłać swój Ether do Binance, aby dokonać zakupu GVT, zapoznaj się z naszą recenzją Binance tutaj, aby zobaczyć, jak zarejestrować się i kupić na ich giełdzie.

Portfele Binance

GVT jest również dostępny na następujących giełdach:

  • Kucoin
  • HitBTC

Ile jest tokenów GVT?

W sumie jest 4436643 tokenów GVT. Podczas sprzedaży tokenów sprzedano 3.327.482 GVT. Kolejne 11 procent wszystkich tokenów, równe 488 030, zostało zarezerwowane dla zespołu i zostało zamrożone na rok. Kolejne 5 procent, czyli 221832 GVT, jest zarezerwowane dla funduszu Genesis Vision. Te tokeny nie będą już zamrażane po wydaniu platformy, w którym to momencie będą używane do przyciągania menedżerów i stymulowania ich działań. W ramach programu Bounty rozprowadzono również 33 274 GVT, chociaż Genesis Vision twierdzi, że nie wpłynęło to na cenę. Niesprzedane tokeny zostały spalone.

Wniosek

Genesis Vision jest mile widzianym dodatkiem do branży zarządzania zaufaniem, odpowiadając na problemy związane z brakiem informacji, niezawodnością i zaufaniem. Wykorzystanie technologii blockchain powinno skutecznie rozwiązać te problemy, przynosząc korzyści wszystkim zaangażowanym stronom.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me