Przewodnik dla początkujących po ICON ICX

Przewodnik ICON ICX

IKONY Hasło „hyperconnect the world” jest niezwykle logiczne, ponieważ projekt ma na celu stworzenie jednej z największych zdecentralizowanych sieci, jakie można znaleźć wszędzie, umożliwiając hiperłączność między krajami i ludźmi. Sieć ICON już istnieje, a projekt jeszcze bardziej się rozrasta, aby ulepszyć wiele funkcji. W tej chwili tylko niektóre społeczności w sieci ICON obejmują handel elektroniczny, banki, uniwersytety, papiery wartościowe, firmy ubezpieczeniowe i szpitale. Zdecentralizowane aplikacje zapewniają korzyści zarówno tym społecznościom, jak i tym, które będą korzystać z sieci w przyszłości.

Witryna internetowa ICON

Kto kryje się za IKONĄ?

W ICON zaangażowanych jest kilka organizacji, w tym ICON Foundation, organizacja non-profit ze Szwajcarii. Fundacja będzie wspierać społeczność na wiele sposobów i prowadziła sprzedaż tokenów ICON. Theloop to firma zajmująca się rozwojem silników blockchain z siedzibą w Korei. Odpowiada za rozwój inteligentnych kontraktów i ICON Nexus. Wreszcie DAYLI Intelligence dostarcza DAVinCI, czyli rozwiązanie oparte na sztucznej inteligencji, które optymalizuje dystrybucję i sieć. Zespół ICON jest rozbudowany i obejmuje ośmiu doradców; sześciu członków rady fundacji; 13 osób w dziale blockchain; pięć w dziale AI; i dodatkowych pięciu członków zespołu ds. marketingu, projektowania i bezpieczeństwa.

ICON Team

Jakie przypadki użycia ma ICON?

Blockchain ID to jedna ze zdecentralizowanych aplikacji lub DApps, które tworzą sieć ICON, i zapewnia nowy poziom bezpieczeństwa i identyfikacji. Członkowie społeczności zabezpieczeń finansowych mogą go używać do weryfikowania identyfikatorów w innych społecznościach. Blockchain ID działa za pośrednictwem inteligentnych kontraktów i pozwoli zaoszczędzić czas podczas weryfikacji Twojej tożsamości w celu uzyskania zniżki studenckiej lub otwarcia konta bankowego.

ICON Network

Kolejnym DApp jest płatność & Exchange, który może działać między społecznościami, pozwalając firmie z jednej społeczności lub branży na wysyłanie pieniędzy firmie w innej społeczności. Portfel ICON może wymieniać, przesyłać i rozliczać różne waluty w czasie rzeczywistym za pomocą zdecentralizowanej wymiany. Zapewnia to zastosowania dla prawie wszystkich branż, w szczególności dla banków, ubezpieczeń, papierów wartościowych i uniwersytetów.

Jakie są zalety ICON?

ICON jest skalowalny i zapewnia rozwiązania dla firm dowolnej wielkości. Działa bez problemu z Bitcoinem, Ethereum i innymi tradycyjnymi łańcuchami bloków. Jednocześnie bezproblemowo współpracuje z innymi sieciami blockchain innych firm połączonymi ze światem rzeczywistym. Dzięki temu ICON może łączyć świat rzeczywisty ze światem kryptowalut, otwierając możliwości dla firm i łączność.

Sieć ICON ma być wysoce użyteczna, umożliwiając wykorzystanie technologii blockchain w życiu codziennym. Podczas opracowywania projektu zespół pracował nad stworzeniem rzeczywistych aplikacji, które będą używane przez prawdziwe społeczności i firmy. ICON będzie miał również DAVinCI, rozwiązanie oparte na sztucznej inteligencji firmy ICON, któremu zaufały już główne instytucje finansowe.

ICON jest również zdecentralizowany, zgodnie z rosnącym trendem, idealnym dla wolnych społeczności. Dzięki zdecentralizowanemu charakterowi sieci społeczności mogą wchodzić w interakcje i łączyć się z innymi, nawet jeśli mają różne struktury zarządzania. Każdy może dołączyć do sieci z własnym DApp, który ma niezależne zarządzanie.

Jak zostać węzłem?

Zostanie węzłem w ICON Republic jest tak proste, jak utworzenie własnego DApp. Ci, którzy staną się węzłami, otrzymują nagrody w oparciu o wydajność aktywacji IKONY. System sztucznej inteligencji zapewnia sprawiedliwy podział nagród, optymalizując dystrybucję przy jednoczesnym zapewnieniu całkowitej decentralizacji.

Co należy wiedzieć o sprzedaży tokenów

Sprzedaż tokenów ICON dla tokenów ICX została zamknięta we wrześniu 2017 r. Celem było 150 000 ETH, co było jedyną akceptowaną kryptowalutą podczas sprzedaży. Całkowita podaż tokenów wyniosła 400 230 000 ICX, a kurs wymiany wynosił 2500 ICX dla każdego ETH. Pięćdziesiąt procent dostępnych tokenów zostało przeznaczonych na sprzedaż, a dalsze 16 procent trafiło do rezerwy. Czternaście procent trafiło do fundacji; 10 procent dla grup społecznych i partnerów strategicznych; i 10 procent dla zespołu, doradców i pierwszych współpracowników.

Sprzedaż tokenów ICON

Wpływy z ostatniej sprzedaży tokenów są dość podzielone, po 20 procent dla firmy technologicznej i jedna rezerwa. Kolejna rezerwa otrzymuje 15 procent, z taką samą kwotą przeznaczoną na rozwój biznesu. Dwanaście procent przeznacza się na wydatki operacyjne, 8 procent na wydatki marketingowe i 10 procent na partnerów strategicznych. Ci, którzy przegapili sprzedaż tokenów, mogą wymienić się na ICX. Po ukończeniu MAIN NET Launch nie potrzebujesz do tego nawet wymiany. Sprawdź aktualizacje w kanałach sieci społecznościowych ICON, aby zobaczyć, kiedy ICX jest dostępny na giełdach i gdzie go znaleźć.

Jak kupić ICON ICX

Nie możesz kupić ICX za pomocą waluty „Fiat”, więc musisz najpierw kupić inną walutę – najłatwiej kupić Bitcoin lub Ethereum, co możesz zrobić w Coinbase za pomocą przelewu bankowego lub zakupu kartą debetową / kredytową, a następnie zamienić tę walutę dla ICX na giełdzie takiej jak Binance.

Zarejestruj się w Coinbase

Kupującym po raz pierwszy kryptowalutę zalecamy skorzystanie z Coinbase, aby dokonać pierwszego zakupu – jest łatwy w użyciu, w pełni regulowany przez rząd USA, dzięki czemu wiesz, że jest to jedno z najbezpieczniejszych i najbardziej renomowanych miejsc do zakupu kryptowaluty. Coinbase oferuje możliwość zakupu Bitcoin, Litecoin i Ethereum za pomocą karty kredytowej lub debetowej lub poprzez wysłanie przelewu bankowego. Opłaty są wyższe w przypadku kart, ale walutę otrzymasz natychmiast.

Podczas rejestracji będziesz musiał przeprowadzić weryfikację tożsamości, ponieważ muszą przestrzegać surowych wytycznych finansowych. Upewnij się, że korzystasz z naszego linku do rejestracji, gdy dokonasz pierwszego zakupu o wartości 100 USD, otrzymasz 10 USD w postaci darmowych bitcoinów.

Strona internetowa Coinbase

Aby rozpocząć, kliknij przycisk „Zarejestruj się”, gdzie zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego, w którym będziesz musiał wpisać swoje imię i nazwisko, adres e-mail i wybrać hasło.

Kup Ethereum

W tym przewodniku kupujemy Ethereum, aby zamienić naszą docelową kryptowalutę. Powodem tego jest to, że ma znacznie tańsze opłaty niż bitcoin za wysyłanie, a transakcja odbywa się również znacznie szybciej. W Coinbase przejdź do zakładki „Kup / Sprzedaj” u góry, wybierz „Ethereum”, wybierz metodę płatności i wprowadź kwotę, którą chcesz kupić – możesz podać kwotę w dolarach amerykańskich lub liczbę Ether.

Kup Etherum

Zostaniesz poproszony o potwierdzenie transakcji, jeśli płacisz kartą, być może będziesz musiał przeprowadzić weryfikację u dostawcy karty. Gdy to zrobisz, Twój Ethererum zostanie dodany do Twojego konta.

Kup ICX w Binance

Możesz teraz wysłać swój Ether do Binance, aby dokonać zakupu ICX, zapoznaj się z naszą recenzją Binance tutaj, aby zobaczyć, jak zarejestrować się i kupić na ich giełdzie.

Portfele Binance

Co IKONA już osiągnięto?

W trzecim kwartale 2017 roku ICON zorganizował pierwsze spotkanie deweloperów i stworzył open source dla łańcucha pętli. Nawiązał również współpracę z dużym bankiem. W czwartym kwartale zakończył ICO i wystawił ICX, token. Usługa pilotażowa U-coin została otwarta na trzech uniwersytetach, oparta na technologii blockchain usługa pilotażowa roszczeń automatycznych dla firm ubezpieczeniowych została otwarta, a usługa identyfikacji łańcucha bloków została otwarta dla konsorcjum inwestycji finansowych. W czwartym kwartale miało miejsce uruchomienie MAIN NET, podobnie jak uruchomienie zdecentralizowanej wymiany. Ponadto portfel wydany na WWW, Androida i iOS.

Jak wygląda mapa drogowa?

Kolejne spotkanie deweloperów odbędzie się w pierwszym kwartale 2018 roku. Wtedy też ICON rozszerzy współpracę z różnymi sieciami blockchain. Rozszerzy również pulę rezerw DEX, aby objąć aktywa większości najpopularniejszych kryptowalut. W III kwartale odbędzie się kolejne spotkanie deweloperów. Wtedy też nastąpi drugie uruchomienie usługi dla konsorcjum inwestycji finansowych, a U-coin zostanie rozszerzony na 10 uniwersytetów. Jeśli chodzi o rozwój techniczny, w pierwszym kwartale 2018 r. Pojawi się wersja sieci V2, a także uruchomienie doradcy AI i otwarcie zarówno kanału publicznego, jak i reprezentacyjnego..

Mapa drogowa

Wniosek

Chociaż istnieje już kilka zdecentralizowanych sieci, ekspansja ICON powinna pozwolić na unikalne dodanie do krypto-świata ze względu na jego rozmiar. Jego skalowalność i dostępność sprawiają, że jest to wygodny wybór dla wielu zwolenników decentralizacji. Oczekujemy, że ICON okaże się przydatny nie tylko dla społeczności, którym już służy, a wraz z rozwojem będzie się rozwijać pod względem aplikacji.

Przydatny link

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map