Przewodnik po monetach Innova

Innova to moneta skupiona wokół systemu masternode, który podkreśla anonimowe transakcje, ciągły aktywny rozwój społeczności i uczciwy proces wydobywania, który jest odporny na ASIC.

„Innova to innowacyjna i adaptacyjna kryptowaluta nowej ery, dostępna dla każdego” – napisali twórcy. „Będzie liderem w rozwoju i różnorodności kryptowalut, ponieważ jest łatwy w użyciu i ma najbezpieczniejszy i najbardziej rozwijający się program. Za pomocą tej misji chcemy pokazać, co może zrobić pokorna społeczność i że wszystko jest możliwe ”.

Przewodnik po monetach Innova

Moneta ma dwa unikalne podejścia. Pierwszym z nich jest duże poleganie na masternodach, co w końcu zmieni monetę z dowodu pracy na dowód stawki. Drugi to wkład społeczności. Zespół Innova traktuje swoją społeczność internetową jako część zespołu programistów, a wkład jej społeczności jest brany pod uwagę przy przyszłych projektach i krokach na drodze.

Co to jest Masternode?

Masternodes służą jako węzły i kręgosłup zdecentralizowanego systemu. Składają się z „zaawansowanych użytkowników”, którzy posiadają znaczną część danej kryptowaluty. Ich głównym celem jest utrzymanie pełnej kopii łańcucha bloków w czasie rzeczywistym. Oprócz tego podstawowego obowiązku, masternody pomagają przetwarzać i weryfikować transakcje oraz stanowią podstawę systemu głosowania i zarządzania. Własność Masternode jest uznawana za jeden z kluczowych sposobów generowania dochodów poprzez uczestnictwo w łańcuchu bloków.

Przewodnik Masternodes

Masternodes powstały w oryginalnym systemie blockchain Bitcoin i od tego czasu stały się cechą wielu udanych kryptowalut. Innova uważa, że ​​jej szczególny system tworzenia i nagradzania masternodów zapewnia najwyższy zwrot z inwestycji ze wszystkich istniejących monet masternodów.

Jak to działa?

Zespół Innova zawiera jasne instrukcje dla nowych użytkowników Innova, którzy chcą skonfigurować Masternode. Pierwszym krokiem jest zainstalowanie portfela. Portfel domowy jest obsługiwany w różnych systemach operacyjnych, ale portfele masternode muszą być skonfigurowane z systemem Linux – sugerowaną dystrybucją jest Ubuntu 16.04.

Masternodes

Po utworzeniu portfela potencjalny host masternode musi sfinansować portfel w wysokości 1000 INN. Zaleca się zapłacić sobie 1000 monet, ale kupić 1001, aby pokryć drobne opłaty związane z przesyłaniem INN z portfela do portfela. Giełda, na której można kupić INN, jest wymieniona na stronie głównej INN.

Pozwól na potwierdzenie i weryfikację transakcji. Gdy będziesz mieć 1000 INN w portfelu masternode, możesz zacząć. Zespół INN zapewnia potencjalnym hostom masternodów wszystkie skrypty, których potrzebują, aby zainstalować i skonfigurować swoje główne węzły. Zespół oferuje również stałe wsparcie zarówno dla hostów masternodów, jak i użytkowników INN.

A co z prywatnością?

Innova wykorzystuje DarkSend, aby zachować prywatność swoich transakcji. DarkSend to zasadniczo proces mieszania, który przesłania nadawców i odbiorców danej monety.

„Używamy DarkSend, który sprawia, że ​​transakcje są anonimowe” – wyjaśniają programiści. „Możesz nam całkowicie zaufać i nie martwić się o swoje transakcje. Anonimowość zapewnia spokój i dodatkowe bezpieczeństwo ”.

Kto stoi za Innova?

Innova nie podaje listy członków swojego zespołu ani liczby członków zespołu. Na swojej stronie głównej nie podaje również żadnych innych informacji umożliwiających identyfikację.

Zespół jest obecny na Telegramie, Discordzie i Twitterze. Aktywna społeczność otaczająca Innova jest jednym z głównych punktów sprzedaży, powiedzieli deweloperzy na swojej stronie głównej.

„Nieustannie staramy się uszczęśliwiać naszą społeczność i zachęcać ją do udziału w rozwoju Innova Coin” – napisali. „Angażujemy społeczność w dyskusje na temat aktualizacji i poprawek, ponieważ to ich opinie i sposób korzystania ostatecznie kształtują przyszłość Innova”.

Jak wygląda rynek?

Od maja 2018 roku INN był sprzedawany za około 0,44 USD z dziennym wolumenem wynoszącym zaledwie 9596 USD. Kapitalizacja rynkowa monety wynosi 1,33 miliona USD przy podaży w obiegu 3,1 miliona, całkowitej podaży 3,9 miliona i maksymalnej podaży 42 milionów.

Jak mogę uzyskać INN?

INN jest obecnie notowany na Cryptotopii. Wydobywanie odbywa się poprzez dowód pracy na razie z zamierzoną odpornością na ASIC.

„Każdy może zarobić monety dzięki wydajnemu, lepszemu i uczciwemu wydobyciu” – napisali twórcy. „Rezystancja układu ASIC oznacza, że ​​nie będzie znaczącego przyspieszenia implementacji algorytmu w układzie ASIC w porównaniu z implementacją opartą na procesorze”.

Ostatecznie jednak INN planuje przejść na system potwierdzający stawkę, zgodnie z koncentracją na utrzymywaniu i nagradzaniu masternodów. Innova zauważyła, że ​​jest to zarówno bardziej przyjazne dla środowiska, jak i bardziej zgodne z duchem systemu masternodów.

Portfele Innova

Są portfele pobrać z oficjalnej strony dla systemów Windows, Linux i Mac wraz z portfelem mobilnym na Androida i aplikacją na iOS, która aktualnie czeka na zatwierdzenie w sklepie z aplikacjami.

Portfele Innova

Co dalej w planie działania Innova?

Oficjalny plan działania firmy Innova rozpoczął się w grudniu 2017 r. Wraz z uruchomieniem strony internetowej i początkowymi instrukcjami konfiguracji masternode. Zespół omawiał ulepszony marketing i rozwój portfela mobilnego w pierwszym kwartale 2018 r. W drugim kwartale zespół Innova planuje uruchomić platformę CoinPayment, aby ułatwić transakcje. Zostanie to wzmocnione w trzecim kwartale, w którym będą poszukiwane konta handlowe i prowadzona będzie dalsza integracja z WordPress. W tym kwartale planowana jest również notowanie Innova na Bittrex. Innova ma nadzieję, że do końca roku przejdzie z systemu potwierdzania pracy (POW) na system oparty na dowodzie stawki (POS).

Mapa drogowa

„Planujemy przejść na POS w czwartym kwartale, ponieważ ma wiele zalet w stosunku do systemu POW” – powiedzieli twórcy. „POS wymaga mniejszej mocy obliczeniowej niż POW (a zatem jest bardziej energooszczędny) i skutkuje zarówno szybszymi walidacjami, jak i coraz większą lojalnością walidatorów.”

Rozwój społeczności jest kluczem do kierunku rozwoju Innova wykraczającego poza bezpośrednią mapę drogową. Dane wejściowe na tym etapie rozwoju monety są wykorzystywane do kształtowania cech monety i przyszłych zastosowań.

„Innova Coin osiągnęła tak wiele już w krótkim czasie” – powiedzieli twórcy. „Jasna i obiecująca przyszłość Innova w dużej mierze wynika z naszych perspektyw i relacji w społeczności. Zbudowaliśmy sobie reputację w społeczności kryptowalut, a nasi użytkownicy ufają naszemu systemowi z całego serca ”.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me